• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dvanáct hodin před? To budou výsledky. Já byla dneska - a včera v práci jsem večer normálně jedla, jinak tam umírám hladem, jenže já jsem v práci jaksi do jedenácti... Řekli mi od půlnoci... No potěškoště, jestli to je jinak. :unamused:
5. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
dobre ranko maminy :slight_smile: ...
asi na me neco zase leze pac vcera jsem byla na pest - emocialne uplne labilni, sla jsem spat po desaty a chrapala do 10 .. no, to se mi teda dlouho nestalo...
kdyby aspon ty usi odlehly, porad tam mam nejaky sumeni .. ach jo..

marikap - zrovna jsem na tebe vcera myslela, kdyz jsem kopirovala tabulku ... jsem moc rada, ze slysim pozitivni zpravy!!! to je fajn, ze plice roste .. holt si proste jen dava na cas, mrska jedna!

ad - to neni mozny, ze mas 4kg dole ... to bys mela zavolat tomu doktorovi co na tebe rval, ze si tlusta!!! debil, dyk to byla vsechno jen voda , vid?

marie - holka, jestli se to nelepci - nechces tam zavolat nebo se jim tam jit ukazat?? je to skoro tyden ne, to uz by melo ustupovat!!
5. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
marsie presne tak tam uz me nikdo nedostane.
5. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Dobré poledne maminy,Marikap to sou skvělé zprávy že plíce roste! Marsie,taky mám zalehlé uši. Asi zaražená rýma! Je mi pořád hrozně...nezvracím ani průjem nemám ale bolí mě žaludek. Tak jak mi je teď,tak tak mi snad ještě nebylo!
5. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
čau berunky,
tak tady při obědě tak brouzdám internetem a ejhle v sabai černá růže mají přes léto všechny thaimasáže za 990,- Kč. já teda normálně chodím do thaisunu, kde jsou levnější, ale těhumásáž mě tam nijak výrazně nenadchla a v sabai jí holky chválej. nechcete se někdo ke mně přidat a nechat se zmastit? :grinning:
5. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
monter ty jo ten bacil te pekne drzi.
5. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Dobré poledne a pokud právě obědváte tak dobrou chuť k obědu :slight_smile:

Gratuluji k dobrým zprávám, od všech. Hlavně Marikap, to jsou opravdu krásné zprávy a člověk si trochu oddechne.

Ad: Takže za to mohla voda...to se stává, o to víc teď nechápu toho doktora, magor. :slight_smile:

Já si stále držím 8kg nahoře.
jinak jsme se dnes byli zkulurnit u kadeřnice, už jsem to potřebovala jako sůl, přijde mi, že jsem tam nechla aspoň kilo (ve vlasech :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
renat asi jo.
5. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jahod,já bych šla s tebou hned! Ad,no jo,je to fakt hrůza. Uvidím jak zítra...jinak valím k doktorovi. Renat,taky když sem ostříhaná si pak připadám lehčí :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
monter, tak přijeď, stejně jsi tam taky pořád sama - poskytnu ti azyl.. :wink:
5. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
monter: Ať je u dr. vše v pořádku.
Nás čeká KO v pondělí
5. srp 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
A jinak Kubíček pupíček je poslední dva tři dny aktivní skoro celý den, si říkám, kdy spinká....břicho je v jednom kole :slight_smile: ale asi je to tím, že je větší, má víc síly...apod.
5. srp 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
jahod, já dostala od manži kupon ke třicátinám, jenže mám zas problém, že mi nemá kdo pohlídat malou ... ale dnes bych si ji vyloženě užila :slight_smile:
renat, já to mám taky tak ... od včera, přes noc i teď a pořád tam dělá kotrmelce ...
5. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
slunatko: hlavně že prckové rostou a sílí, někdy to je sice nepříjemné, ale co bysme pro ně nevydrželi :wink:

jsem zvědavá na lili, dnes ji měl přijít ten fusak...tak jaká bude reakce...:slight_smile:a nebo už se s ním muchluje :grinning:
5. srp 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
slunatko - a nemají tam nějaký babybox, resp. koutek? to mi přijde strašný, že máš poukaz a nemůžeš jít! chudinko!!! :zipper_mouth:
5. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky kdo kupoval tu postylku v ikei s madraci za Q kc do kdy to maji.
5. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jahod,dojela bych hned,klidne! Renat,já nepůjdu ke gyndařovi ale k obvodnímu. Mám něco se žaludkem... Lukášek je taky poslední dva dny akčí...aspoň vím že jemu zle není.
5. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj .. tak jsem si objednala zavinovacku :slight_smile:))
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19815453&tab=0

masaz nezni vubec spatne, ale ted jsem jak prastena polenem, takze bych si to asi neuzila ... jo a opet budu citovat jahod .. ja ji tak naplacam prdel - je to fakt strasny, co se ve me deje ... fakt to i dost boli... vzdycky z niceho nic rana jak krava az vykriknu a vyleti mi slzy!

v pondeli jdeme na UTZ - tak se to konecne ukaze, s kym mame tu cest a nasledne jedeme koupit kocarek :slight_smile: - maji ho na sklade, tak ho rovnou fouknem do meho stareho bytu... pokud nekdo netrpelive sleduje muj velice vtipny a dlouhotrvajici vyber, tak The Oscar goes to - ..... Casual play S4 sportak cerny, korba a autosedacka v petrolejove modre barve. ufff :wink:
5. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Marsie,ta zavinka je luxusně nádherná...kterou barvu si objednala? Tak konečně si vybrala kočárek...budeš s ním určo spokojená. Kamarádka si ho nemůže vynachválit.
5. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
monter - je krasna a cenove teda v pohode, vzala jsem tu bezovo hnedou nebo co to je .. uz mam plny zuby ruzovejch a bledemodrejch veci :slight_smile:. pockej az mi to dorazi, pk skouknu i tu kvalitu... ale mylsim, ze v chiccu na smichove maji to samy, za 800.. takze...
Tak to doufam, ze ten kocar bude v pohode, za ty prachy :wink: ...
5. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Marsie, ta zavinka vyzerá super, my sme mali tiež takú so zpevnenou častou na zádech a fakt to bolo výborné, lebo dokým bola Nat malička a niekto ju chcel pochovat, tak sa bál, aby jej niečo neurobil a takto sa jednoducho dala držat. Tak uvidíme, čo ti dorazí, aj ja by som ju potom objednala :wink:
5. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ta barva se mi taky líbí a cena ucházející...vypadá fakt luxusně takže si myslí že aji matroš bude fajnový. Na kolik vás ten kočár vyjde? Kámoška za něj dala 30tis.loni v listopadu.
5. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
marsie - gratuluji k výběru kočárku, ulevilo se mi za tebe.. :wink:
5. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky, neviděly jste někde prodávat kosmetiku suavinex?
5. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
jj mají ji v DM a Rossmann...
Ado jakou postýlku sis vybrala??
5. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
saron - super, díky! :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Přeju hezké odpoledne,
vůbec nemám čas nakouknout. Zaučuji svou zástupkyni (naštěstí se pomluvy nepotvrdily, paní je fajn), a po odpolednech doděláváme domeček. Dneska přivezli nábytek do obýváku - už se těším, až ho uvidím.

Jsem ráda za dobré zprávy od Adajar a Marikyp.

Kočárek vám vyfotím, až bude víc času. Jinak je nádhnerný, ale skládali jsme ho 4 lidi asi půl hodiny. Má jiné adaptéry na hlubokou korbičku, autosedačku a sporťák. Nakonec jsem zjistila, že mi neposlali boudičku ke sporťáku. Volala jsem jim a psala reklamaci, byli hrozně ochotní, tak doufám, že do konce týdne dorazí.
5. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

marikap: gratuluju k dobrým zprávám :.)

marsie: no vida a kočárek je vybraný co? :slight_smile:

renat: ještě se nemuchluju, psali mi z PPL v 4:37 ráno,at jim za 30 min. zavolám, a pak mi řekli,že přijedou až mezi 14 - 15 h. :slight_smile:)) takže uvidíme,neboj se nic,hned dám vědět,co a jak :slight_smile:))

adaj: ahojky kočko,jak je dneska? :slight_smile:

konečně jsem našla zavinovací těhu svetr,docela hezkej a za 280,- Kč, tak asi do něj půjdu :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Monter- cože? Za kočár 30 tisíc? šmankote....
Jinak náš prcek taky kope, ale ještě to nikdy nebolelo
Orlík- od koho jsi objednávala?
5. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak a hodila jsem do albíčka nový pupík :slight_smile:

jahod: tak se pořádně koukni,ať teď vidíš,kde Natálka bydlí :slight_smile:))) a že už má kde:grinning:
5. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.