• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kvakul, objednávala jsem na www.malvik.cz Mají velké slevy, oproti obchodu v Táboře byl kočárek o 5000,- levnější. Dnes mi psali mail, že boudička zůstala u nich při kompletaci objednávky, moc se omlouvali. Stát se to může.
5. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojky

dnesni dopoledne jsme stravili na urade - sli jsme vymenit obcanky, ale po dvou hodinach cekani a povidani u okynka ani jeden nemame podanou zadost :grinning: novomanzel se strasne zlobi, ale ja jsem klidna, uz me nevytoci skoro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: hold ty urady jsou takove jake jsou

jeste jsem se nedostala ke starsim zpravam, ale koukam, ze si nejak malo stezujete na tehotenske potize, ja teda mam problem skoro porad - kdyz me nepali zaha tak boli zada a kdyz se mi moc dari - tak oboje zaraz :sweat_smile:
dnes jsem byla u doktorky a ptala se, jestli by mi pomohl podpurny pas, a pry ze ne, ze zada a zebra boli spis proto, ze jsou utlacovane a pas by me jeste vic zvedl bricho...

kouknete se ke mne do alba, mam tam 3D fotecku holcicky, ma obrovsky uspech u cele rodiny, babicka dokonce videla urcitou podobu se synovcem :grinning:
5. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kvaku,ten kočár casual play stojí docela dost. Platíš tam u něj vše zvlášť. Myslím ale že Marsie kápli na akci celého setu.
5. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Marsie, takové bříško jsem měla tak ve 4.měsíci. Teď už mám problém zavázat si přes bříško tkaničky.
5. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Omluva, o bříšku patřilo na Lilliska a ne Marsie.
5. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Lilisek, nic ve zlym, ale ses doopravdy tehotna?.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam pocit, ze takove male brisko jsem nemela nikdy
5. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
JHOD OMLOUVAM SE TI NECEKANE ZAMNOU PRIJELI VSICHNI.
5. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
mari no nevim meli tam nejakou akci ne??? jinak se mam fajn.
5. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
lil kde ze mas to brisko??
5. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
orlík: :slight_smile:)))) no tak já ve 4. měsíci neměla skoro nic,to je fakt :slight_smile: jsem za takový bříško docela ráda, občas totiž už začínám cítit nevýhody, že např. nemůžu pořádně ležet na břiše, že když občas skrčím nohy jakoby pod bradu,tak mi tam to břicho začíná překážet a tak :slight_smile:))) a co bude v takovým 9 měsíci snad ani radší nepřemýšlím :grinning:DDD

marikap: :slight_smile: takhle podobně až donedávna reagovala má drahá polovička :slight_smile: taky se ptal,jestli jsem vůbec těhule, teď už mu to bříško příjde hodně velký :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Lillisek,nenosíš to bříško v bahotu a nezapoměla sis ho nandat :slight_smile: Mari,holčička je pěkná a hezky se vám ukázala. Gratuluji ke svatbě...proběhla v pohodě?
5. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Lili- tý jo, to je ale mini břich!
Dočetla jsem se, že prckové jsou obzvlášť aktivní, když je vysoká hladina cukru v matčině krvi- to je možná důvod, proč náš Valihrach bývá některý dny takovej flegma, v práci a ve vedru obzvlášť- při mojí hypoglykémi skoro trvalý se mu chudáčkovi nedivím, že nemá sil kromě růstu už na nic jinýho :fearful:

Jinak Marikap- nějaký těhuproblémy mě kupodivu zatím netrápí- jen párkrát se mi stalo, že se mi vlivem rozpínání dělohy směrem k bránici dost blbě dýchalo, někdy mi jakoby tvrdne břich- ale to jen tak párkrát týdně.
Záda mě bolí míň než před těhotenstvím, v podstatě vůbec ne- až se divím, na to, že jsem přibrala už 10 kg:slight_smile:...

Udivuje mě i to, že nemám vůbec žádný těhotenský chutě- pronásleduje to některou z vás?

Orlik-dik moc
5. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahooooooooooooj
5. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
No, zrovna jsem si ráno Lucko říkala, kde pořád jsi :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
luci ahoj tebe jsem tu hledala jak se mas??
5. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ještě k ležení na břiše- to já su jinačí fakír- normálně v noci Valihráše zalehávám- při usínání to sice ještě většinou nejde, ale v průběhu noci se mi podaři nějak si dělohu odsunout k páteři a krásně se po břiše válím
5. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj Jaruško,nějak to tady v poslední době nestíhám, ale jen co začne malý chodit do školky, bude času víc. Teda jestli tou dobou už nebudu zase v nemocnici.Jinak se mám dobře. Teď jsem se zrovna rozčílila, jelikož potřebuju vytisknout nějaké papíry a došla černá, modrá i zelená barva. :angry: Tak mi bude muset manža skočit koupit novou.
Teď jsem doma sama. Chlapy jsem poslala do Dinoparku.
A co ty? Jak se máš? Je to otrava,co? Já jsem se u prvního těhu začla otvírat ve 30tt, ale do nemocnice jsem šla až ve 33tt. Nakonec jsem vydržela až do 37tt.
5. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Lillisku, jestli s tvým bříškem řešíš, co bude v 9.měíci, tak to já budu asi jenom ležet. Podle řečí známých mám prý malé bříško, ale v noci se mi špatně spí už nějaký ten týdne. Začínám 7.měsíc, tak taky přihodím fotku, aby byly vidět přírůstky.

Kvakul, co se chutí týče, jsem závislá na meruňkách - včera jsem snědla půl kila. Jak je vidím v obchodě, už slintám.
5. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
kvat hm no to ja mam zakazano i na bricho sahat natoz spat. :grinning: :grinning:

luci no jde to jsem celkem v pohode po zdi nelezu. no snad to vydrzime asponn do 30tt. A jinak jak je tobe co hematom???
5. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Lilisku já ti to malé bříško závidím. Já normálně spím na břiše a fakt to nejde. Už se těším až to půjde.
Kvakulko a jak to děláš? :wink:
5. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Monterka ahoj, svatba byla uzasna, vse bylo podle predstav vcetne pocasi a mame i hezke fotecky, jednu jsem hodila do alba

Kvakul - taky uz mam 10 kilo, dnes jsem to vesele ohlasila sestricke a ta - vsak uz taky nejste prvni den tehotna :slight_smile: to me pobavilo
5. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
u mě hematom vstřebán. Teď se čeká, jestli se vytáhne placenta. V pondělí jdu k dr. tak uvidíme.
5. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
adaj: no přeci na fotce :slight_smile:))) neříkej,že ho nevidíš :slight_smile:

monter: ne ne,ale lidi si dělají srandu,že se mimi projeví asi hrbem na zádech :grinning:

kvak: mini jo? no kurnik, já si myslím,že už je obr :slight_smile:)))) asi budu tak za měsíc silně překvapená,až to vyraší ještě víc:slight_smile:))jinak chutě vcelku nemám,ale potrpím si víc na sladký a to je u mě co říct,moc ho nemusím :slight_smile:

orlik: no hoď fota,ať se můžu já pokochat :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
luci tak super s tim hematomm no jeste ta placenta, ale ta by mohla taky ne. :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
lilis no jen tak zlehka. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Marikap - jsi krásná nevěsta - gratuluji.
5. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
mari, dodatečně gratuluju a přeji hodně štěští a lásky v manželství.
5. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Adaj- nojo, ale já bych se stejně v noci na břuch přetáčela- to se přece nedá ohlídat- myslím polohy ve spánku.
Saze, já nevím, prostě ho zavalím a Valihráš si nedovolí mamince vzdorovat:slight_smile:
5. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
achoj holky, dneska se jedem konečně podívat na vybranej kočárek :sunglasses:

mari, mě skoro nic netrápí, jen mě občas pěkně bolí kostrč, že si ani sednout nemůžu... a pod stanem jsem si natáhla sval na zadku, tak mě bolí sedět i ležet :grinning: ale to není těhu problém, spíš moje šikovnost :grinning:
5. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Saze diky, sama jsem byla prekvapena, ze jsem nevypada uplne hrozne s takovym obrovskym brichem, dokonce jedna moje kamoska byla nadsena a povidala, ze nechape, proc se holky nechteji vdavat tehotne, pry je to moc pekne :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.