• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jonkar, ahojky, tak co brisko - roste? pocasi nam vyslo, ze jo? :wink: me zas neco pokousal na chalupe po celym brise, tak uz jsem vydesila svou doktorku, vypada to opravdu priserne, hodim fotku :angry: tak to se mas, ze te nic netrapi, moje mamka se taky divi, ze trpim, pry cele tehotenstvi behala :confused:
5. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
mari krasna nevesta jsi.
5. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
koukám, že píšu něco jinýho, než myslím, jsem chtěla napsat, že mě bolí sedět i stát, nejlepší je ležet, ale to zas celelej den nemůžu a taky to nevydržím... :sunglasses:
5. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
kvat kdyz musis tak musis. :grinning: :grinning:

jonkar a co kocarek???
5. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
jonkar jo lezeni je bajo. :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
mari, počasí bylo nádherný, ale voda v řece ledová... jsem tam teda strkala jen nohy, ale stačilo na osvěžení celýho těla :grinning: sešli jsme se dobrá parta, tak byla sranda :sunglasses:
5. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
mari: :slight_smile: pěkná nevěsta :slight_smile:

saze: :grinning: já si to břicho snad začnu hýčkat,aby nerostlo či co :slight_smile:))) mě kolikrát příjde veliký a všem ostatním malý :grinning:DDDD
5. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
holky, pujdu uklizet, vsude je bordel...
5. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
adaj, na netu jsem si vyhlídla x-lander x3, protože budem jezdit nejen po městě, ale i v terénu a dneska se chcem jet konečně podívat jak vypadá ve skutečnosti, protože některý kočárky mi připadaj hrozně malý, tak uvidíme a jestli bude odpovídat, tak ho hned vyhlídnem... pak jedem koupit garnýžový tyče a nějaký záclony :slight_smile: jsme se k tomu ještě nedostali od doby co tu, bydlíme... a rovnou kouknem i po nějakých lustrech, protože ty žárovky jsou nic moc :grinning: a taky mám vyhlídlej nábytek do dětskýho pokojíku, tak se mrknout k nim do obchodu, ale to nevím, jestli dneska stihnem... :wink:
5. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
mari, to už mám dneska za sebou :sunglasses:
5. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
mari, pokousaná seš teda pěkně... :astonished:
5. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
holky zítra jdu na ten cukr, tak držet palce..
5. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
mari - já nevím jestli jsi krásná nevěsta - skoro přes manžela nejsi vidět.. :grinning: hoď náj ještě nějaké, ať se pokocháme. jinak já bych řekla, že se holky nechtějí vdávat těhotné proto, že by nemohly pít... nebo teda já bych z toho byla fakt naštvatná... :sweat_smile:

lill - teď už to fakt úplně chápu - jsi fakt úplná velryba, natálka musí mít neskutečnýho prostoru... :grinning: :grinning: :grinning:
spaní na břiše - když si já zkusím lenhout na břicho, tak přepadnu na jednu nebo druhou stranu. teď jsem na tý dovolený zapomněla že břicho mám - hahaha, taky nevím, jak se mi to mohlo stát - a skočila jsem po břiše na matraci v bazénu a že nevíte jak to dopadlo..? :grinning:

ad - to vůbec nevadí, kdykoliv se budeš nudit tak napiš a já jsem u tebe v cukuletu :wink:
5. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
ten vybranej kočárek jsem hodila do albíka...
5. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
jahod: no tak hlavně,že ses neutopila :grinning:DDDD jsem ráda,že už to chápeš :slight_smile:

holky tak dorazil fusak, je božskej,jen mi některý věci ještě zůstávají utajený,tak je půjdu zkoumat :slight_smile:))) teda asi až večer,teď tu děláme nějaký tabulky,tak musím ještě makat :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Jahod, mas tam jeste jednu fotku :wink:

Jonkar, to mi ani nemluv - nedokazes si predstavit jak to pekelne svedi... :pensive:
5. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Dneska mi přišli další kousky do výbavičky pro mimčo. mám je v albíčku. Teď jen doufat, že z toho nakonec nebude kluk. :grinning: Jinak bude spát v růžové. Aspoň bude mít růžové sníčky :wink:
5. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
mari - no, konečně vidím tu hezkou nevěstu! děkuju!!!! :slight_smile:
ale teda poštípaná jsi fakt pekelně!
5. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Mari - ty jooo se nedivím žes vyplašila sestřičku a doktorku. Já si dávám do zásuvky komárníka a musím říct, že celé léto v pohodě. Ťuk Ťuk abych to nezakřikla. Mě štípne jeden a mám 20 pupenů.
5. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Holky, je tu některá, která hodlá používat látkové pleny?
5. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Luci -krásné kousky.
5. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Lucierob - já a kvakulka (pokud nevyměkla :grinning: ). Já vyměknúti již nemohu, neboť mám objednané plíny za sedm litrů :grinning:
5. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
lucie ja taky teda napul s papirovkama.
5. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Do alba jsem dala skříně do pokojíčku a nějakou výbavičku :slight_smile: mrkněte, uspořádání skříní zatím není na jisto, to se uvidí, až kde bude stát postýlka atd atd.
5. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
evit krasa ty jo uplne zavidim.
5. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Evita - pěkné! To my máme zatím místo pokojíku skladiště, Plivník bude spát s náma. :slight_smile: Tak jsem tam aspoň vyfotila některé koupené věci a můžu je jít vyprat... Ještě že mám na žehlení otroka :sweat_smile:
5. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
lulka - :slight_smile: poreferuji v jake kvalite to dorazi
monter - je to v akci take sakum pikum za 18t

orilk - to bys me teda potesila :grinning: :grinning: - ja mam cejchu řádnou!!! neboj :grinning:
marika - krasne foto ze svatby, krasny brisko a jeste krasnejsi holcinka !!!! preji v manzelstvi hodne spokojenosti!!
evita - kráása .. rozhodla jsem se pro stejnou kosmetiku :slight_smile: ...

holky, ze to jeste komentujete - lil a lulka a myslim beranek - ty proste nosej mimi vedle v batohu nebo jinak to neni mozny .. :wink:
5. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojte, tak jsem dneska po kontrole a vše ok, prcci se mají čile k světu, a co je hlavní čípek se nezkracuje ani neotevírá takže supeeerrr. A cukr je taky v pohodě, tak jsem ráda. No šla jsem si vybrat peníze a chtěla něco holkám koupit ale jedu si zítra opravit auto a nevím kolik budou po mě chtít tak až po opravě a snad držte pěsti mi ho opraví, už ho chci dát pryč a koupit něco jinýho :angry:

Marikap gratuluji ke svatbě, byla jsi krásná nevěsta :wink:

Adajar drž se, jsi šikulka :wink:

No a holky už mám nahoře 15 kg :angry: :angry: A to jako skoro nic nejím, sakra, už mě to štve když jdu tak se spíš valím jak sud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Lucy, dyť máš taky dvojčata! To bude dětí a vody, víš, jaký to musí být pro organismus záhul?
5. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Rivko já vím, jen mě štve že to není jen v břichu a mám to rozlezlý po celým těle :cry: Snad to pak dám dolů :confused:
5. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.