• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Chápu. Ou jé, kdybys viděla, jak mně naskočily špeky na rukou a nohou! (A kdyby jenom :rolling_eyes:) Před těhotenstvím jsem přibrala, když jsem přestala kouřit, a teď je to ještě horší - předtím jsem aspoň neměla pořád hlad a občas jsem cvičila. Prostě to nechávám po těhotenství, jsou to čtyři měsíce, je to sice opruz, ale to už vydržíme :wink:
5. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Marsie, ja sa kvoli tebe zajtra odfotím, aby si videla, že toho nášho prcka nenosím vedla seba, ale pred sebou.Fakt mám oproti prvému tehotenstvu velký pupik..
5. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Marii mooc vám to slušelo
5. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Lucy- to je jasný, jsi určitě hlavně nasosaná vodou- ale že je to nepohodlný, to věřím- já spěju už přes 10 kg výš ke hvězdám..
Riv- máš výborný vtipný album- okouzlil mě ten obleček červenej zvonovej-----s látkovkama jsem nevyměkla- mám naopak takmer komplet výbavu- ale do porodnice beru samozřejmě papírovky- nejjsem látkovej fundamentalista
Jinak MMB mě šatí, protože snad každých 14 dní potřebuju o číslo větší cosi na oblečení horní poloviny těla, dolní část jistí velkorysá těhotesnká sukně
Teda jak to po sobě čtu, zjišťuju, že mám nějak nekoherentní myšlení...
5. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kvakul - :slight_smile: Já výbavu teprve čekám, ale už je vybráno, sečteno a podtrženo. Tak jsem zvědavá. Původně jsem nechtěla vůbec používat čtvercovky, ale možná se jim nevyhnu. Možná i papír v noci, uvidíme - taky jak bude Plivník spát, čůrat, prudit se a tak.
Na sebe teď zrovna nic nekupuju, ale asi už budu muset do nových podprsenek, bo ty koupené na začátku těhotenství jaksi přestávají dostačovat požadavkům doby. :confounded:
5. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
(Akorát teda jsem koukala znova na ty závěsné králíky nad postel, a krom toho, že jsou jistě velmi barevně podnětní, se teda tváří dost zlověstně.... :sweat_smile: )
5. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
rivko - :grinning: :grinning: ... prave se taky divam na neco co zavesime nad postel, ale presne jak pises prijdou mi ty visici veci spis depresivni ..

ja se vam teda holky divim, a obdivuju vas... s tema plenama - jeste to prat a zehlit .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kdeže žehlit! To ňa ani nehne. Proto nechci klasické čtverce, že je s nima moc práce (i když žehlit se taky nemusí :wink: ). Koupila jsem kalhotkové a tvarované plíny. A praní taky není o moc složitější než to prostě vyhazovat - akorát člověk musí odstraňovat hovínka - a tomu se stejně nevyhne, bo to zůstane i na dítěti :pensive:
5. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky a vy fakt myslíte, ze jsou latkovky ekonomičtější nebo ekologičtější? Já jsem se o to teda nijak zvlášť nezajímala, na to jsem moc lina, ale nepřijde mi to ani jedno...
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
dobrý večer všem :slight_smile:)))

teda tak čtu co a jak, já teda krom pár kousků mám pro mimi pořízenou velikost 56 a 62, tak doufám,že to nebude obřík :grinning:DDD a pak budu postupně kupovat další, už mi chybí drobnosti,který mám vypsaný na papíru,např. v týhle velikosti jedny dupky týhle barvy, 2 kabátky takových barev a tak :slight_smile:))

No aspoň,že tak, za chvíli začnu prát a žehlit,ať to mám z krku :slight_smile: a dneska jsem si konečně objednala těhu zavinovací svetřík za 280,-Kč, prostě super :slight_smile: ještě nějaký větší trička a těhu džíny a budu mít co na sebe.. zatím nemám vůbec nic :_D

jinak já to pořád jistím papírovkama :slight_smile:))))
5. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
no udělala jsem drahé polovičce zmrzlinový pohár, umyla nádobí, jdu si nachystat věci na plavání na ráno a tak se rozloučím :slight_smile: přeju všem dobrou noc a hezký sny
5. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jahod - tvrdí se to o nich, nicméně: pokud kupuješ nejlacinější papírovky a nepoužíváš jen klasické látkové čtverce (+ voda, elektřina, prášek, práce), vyjde to imho zhruba nastejno. Když to ohlídáš.
Ekologie: z látkových plen nenecháváš velmi špatně rozložitelný odpad (ale spotřebováváš energii a prášek).

Já chci látku, protože a) dítě se v tom tak nepaří (to není moc zdravé), b) mně vložky taky nefascinujou, a když si představím, že bych je okolo sebe měla do pasu... c) není v tom chemická vsadka (to, co v papírovkách saje tekutinu) - beztoho žijeme v chemickém světě, tak nač ho do něj rovnou posazovat, d) plenkaři mají v plíně mokro, což je jim nepříjemné - takže častěji chodí dřív na nočník. Nehodlám ho tam hnát jak cvičenou opičku do roka, ale aby se dítě ve čtyřech letech počůrávalo - a že jsem to už viděla - za normální nepovažuju (jasně že nejsem Herodes, jsou děti neurotické, nebo když dítě hodně tvrdě usne... ale jinak by tou dobou už dítě mělo pleny považovat za vyhynulý druh). Ale mezi náma, i na tohle jsou protiargumenty (děti v papírovkách nehynou po stovkách a papkají dusitanovou zeleninku stejně jako děti v látkových plenách, většina dětí stejně jde na nočník kolem toho druhého roku), taky nejsem nijak militantní. Spíš je to o tom, co komu připadá (třeba studie o vlivu na spermie při tomhle rozdílu asi nebude :wink: ). :slight_smile:
5. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobré ráno,
zaúkolovala jsem zástupkyni a dnes nepracuji. Včera došla chybějící boudička ke kočárku - internetový obchod malvík musím pochválit.

Evito, máte nádherný pokojíček. My v něm máme zatím uskladněné nářadí a potřebný materiál na rekonstrukci. Začneme s ním tak v září. Když vidím, co už máš nakoupeno, začínám být ve stresu a budu muset začít nakupovat.
6. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

orlik: dobře děláš, nejlepší je práci na někoho převézt :slight_smile: :wink: jen odpočívej.
super, že ten obchod nedělal problémy, a že všechno vyřešil, takže kočárek je komplet :slight_smile: (stejně pozotivní hodnocení mám i na batolátko, chybějící košík pod kočárek přišel druhý den, co jsem tam volala)

evito: taky jsem zkoukla pokojíček, krása :slight_smile:

Dnes to konečně u nás vypadá, že se sluníčko udrží, tak zapínám další várku :slight_smile:
6. srp 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, maminky, tak jsem vám vyfotila dnes ráno břuch, ať se s váma můžu taky porovnávat.. :wink:
6. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Jahod. krásný bříško, moc ti to sluší :wink: :wink:
6. srp 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Jahod, rozkošný pupík :slight_smile:
ja sa stále valam v posteli, Nat pozerá pohádky- ked sa donutim vykulit, tak tiež odfotím pupendo
6. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásný - a moc pěkné triko :wink:
6. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
lill - jsi neskutečně dokonalá! chtěla bych tě za ženu a ad taky! :wink:
riv - díky za vyčerpávající rozbor, ale jsem na tom teda dost podobně jako jsem byla, s tím rozdílem, že teď vím, že náš chlapeček bude mít nejspíš zapařenější kulky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne, dělám si srandu, vím jak to myslíš, ale já jsem na tohle fakt moc pohodlná, takže vám budu držet palce, abyste vydržely..
orlíku - no tak to už se nedivím, že nemáš problém zůstat v práci do konce... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
renat a lullka - vás bych chtěla asi taky za ženu, hlavně teda takhle po ránu! :wink:
6. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
riv - teď jsem se teda upřímně pobavila u tvého albíčka.. :grinning:
triko - těhotenský hm, ale koupeno v začátcích, takže už začínám odrůstat... :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
tak som odfotená- nejako na tom fotáku to vyzerá menšie a je ráno, takže v skutočnosti ked sa v priebehu dna nacpem, tak je ovela vetšie
6. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
lull - no, trošku ses zlepšila, ale teda ještě máš co dohánět.. :wink: ale bříško je to krásný!

víte co je zajímavý? takhle na těch fotkách to fakt vypadá docela hezky a přitom, když to tělo vidíte z blízka tak je rozklepaný, rozkydlý, brrr...
6. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
ježiši, teď to vypadá, jako že myslím tvoje tělo, lullko! :confounded: :grinning: to jsem teda fakt nemyslela... :sweat_smile:
6. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Jahod :grinning: :grinning: :grinning:
som tam hodila ešte jednu bez trika
6. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
no tak teda jo, bříško trošku máš, ale kde máš zadek? :confused: :wink:
6. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
ja ho tam vidím! ale zase to nejako zkresluje- no ved sa uvidíme niekedy na živo :wink:
6. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Jahod, dneska mám klid prvně od pondělka. Jinak jsem z práce tak umluvená, že doma už nekomunikuji. A to jsem s tím zaučováním teprve začala. Začínám spíš přemýšlet, že bych nastoupila na mateřskou už 8 týdnů před porodem. Původně jsem chtěla až 6 týdnů před.
6. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko, holky stačí mimču normální odsávačka nebo se vyplatí koupit tu dražší (prý se dávají na lux) mě to přijde divné že jim to musí utrhnout celej nosík. Jak to je?
6. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Jahod - já jsem původně látkovky vůbec nezvažovala, trvalo mi několik měsíců, než jsem k nim dospěla - a tak dlouho jsem pořád měnila názor, až jsem je prostě koupila a je po rozhodování :wink: Mezi náma, taky si držím palce, abych vydržela :grinning:
6. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
AHoj Saze,
ja som do výbavičky kupial tu obyč.odsávačku a nevytiahlo to nič. Takže sme kupili na lux a neviem si ju vynachválit. Ono to nie je také silné ako by sa zdalo, ale musíš to dat do luxu, kt. ma príkon max 1600W aby to fakt nevysálo aj mozeček :slight_smile: . My máme vysavač s 1400w a skúšala som to aj na sebe a fakt to nie je také silné ako víchrica
6. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.