• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orli - úplně tě chápu, já to mám zase obráceně - mám kancelář sama pro sebe a večer ze mě přítelovi může prasknout po telefonu hlava, protože jsem úplně nevypovídaná.. :sweat_smile:
saze - viděla jsem i bateriovou, to mi přišlo úplně nejlepší - jenom na tužkovky
rivka - no, právě, přesně o tom mluvim.. :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Včera večer u nás byli sousedi , teda holky já dementním, chtěla jsem jim něco vyprávět a nemohla najít slova. No fakt děsný. a sousedka má 2 děti a řekla mi, neboj bude hůř. Tak to se mám na co těšit. :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
A ještě dotaz : na jak dlouho si dáte mateřskou. Já kvůli penězům uvažuji na 2 roky, ale včera mě sousedka přemlouvala ať si to dám na 3 a užiju si to. Že makat budu celej život. Jak vy, už máte některá jasno?
6. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Brý ráno,
tak jsem se dneska konečně dokopala k praktickýmu a nechala si natočit to ekg a prej dobrý.
Včera jsme s manžou pořídili komodopřebalovák, my totiž zatím nemáme skoro žádný nábytek, tak jsem ho prostě pořídit musela, páč prckovi nemám kam dát věci :confused: Koupili jsme ho v Kice za 4500,- měli teda i levnější, ale i dražší, jenže tenhle se nám prostě hodí do obýváku. Teď aby to ještě někdo smontoval :sweat_smile:
Do alba jsem hodila pár fotek ze 3D, nakonec jsem je naskenovala, páč chlap nemá čas mi to video "vykuchat".
6. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

jahod: :slight_smile: no tak na Adaj rozhodně nemám ,nevyvařuju tak často ,jen občas a ještě se musím překecávat :slight_smile: ale takovej machr na vaření nejsem, omáčky a klasický jídla ještě zmáknutý nemám, jen pár :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
spaaget - ahoj - chlapeček je teda fakt docela jasnej... :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
spaaget: ahojky, už jsem koukala na 3D,moc hezký :slight_smile:

saze: já jsem rozhodlá na 3 roky, když vidím,co se u nás v práci děje,tak mi to jen a jen prospěje :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky dneska jsem nejaka zdrbla. :frowning2:
6. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,

ada, všechno dobrý? Jsi doma, nebo na rizikovém odd. nemocce?
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Adajar - ty a zdrblá nevěřím. Copak se děje?
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
adaj: no a to má být dneska krásně teplo a jasno.... :slight_smile: tak se trošku prospi a bude líp :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
saze, já určitě na dva, kdyby se mi náhodou podařilo přijít brzo do jinýho stavu, tak ať jim ty penízky nenechám.. jsem hamoun.. :wink:
6. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
holky no byla tu velka vizita a v pondeli mi budou delat vysetreni a rozhoduji se jestli cerklaz, ale to je prej riskantni zakrok rikali. :frowning2:

pepi jsem v nemocnci.
6. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Jahodarko - já jsem také chtěla na 2 kvůli penězům a pak se vrátit do práce. Další dítě neplánujeme (tím že manžel už 2 má) a mě nejde přijít do jiného stavu normální cestou. Tak teď teda sama nevim, myslíte že mimi ve 2 letech je malé do jeslí?
6. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Adajar a co to je cerklaz?
6. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
saze jen si uzij materske kdyz bude jen jedno. :wink: :wink:

saze steh na cipku
6. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
saze: no já nevím, kámoška taky chtěla jen na dva,nakonec si dala na tři a nemohla si to vynachválit, říkala,že by pak v těch 2 letech věku dítěte nebyla schopná ho oputit :slight_smile:

adaj: no tak to musí holt dr. zvážit co je větší riziko... pokud by se Tvůj stav neměnil,tak bych jí asi nedělala
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
lili no jako mam celkem strach. v pondeli mi reknou vic
6. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
kdybych byla fakt doma s mimčem tak si dám asi taky tři - možná i čtyři, i když to už bych se možná bála, že úplně zdementním... :slight_smile: , ale tím, že já se práce nevzdávám vůbec, tak toto neřeším..
6. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
hlasim, ze mam vyprano, pradlo jedno (detske :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) sundano a poveseno nove .. a manzovi jsem udelala palacinky :slight_smile: .. ten ovsem jeste chrape, takze spise to bude obed :wink:
trochu me teda mrzi, ze me by sis vzit nechtela, jahod .. :cry:
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
ada, no holt musí oni zvážit zda by to bylo přínosné a pomohlo by to malého udržet v bříšku...
6. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
adaj: no uvidíme v pondělí, to budem moudřejší... ale trošku bych se bála,jesti ten zákrok naopak něco nevyprovokuje:frowning2:
6. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
marsie: tak to jsme na tom opět stejně, jedno prádlo sundáno, druhé visí a třetí je v pračce, spoléhám na to, že na sluníčku to bude schnout jedna radost, mám tu ještě 5 kupiček, takže pět praček ....

ad.: neboj, doktoři se určitě rozhodnou pro to nejlepší řešení, chápu, že je to těžké, ale hlavu vzhůru kočko, jste pořád 2 v 1 a každý den navíc je prostě dobrý :slight_smile:

asi tady mluvíte o rodičáku...taky nad tím přemýšlím a vůbec nevím....asi bych taky brala na dva roky, protože pak bych chtěla na částečný úvazek zas učit, ale nevím, co pak s prťouskem, babičky nemáme důchodové, navíc jedna je v Praze...takže osud. No uvidíme, jak to bude do budoucna. Na druhou stranu bychom určitě chtěli ještě jedno dítko, ale jak po sobě..?!? No necháváme to otevřené :slight_smile:
Ale je mi blízký přístupo jahod...přece jim ty peníze nenecháme :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
marsie - co taky s tebou? vždyť ty jsi stejná jak já, druhou teda fakt nepotřebuju, mám co dělat, abych vydržela sama se sebou... , i když teda ty palačinky... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Jahod, můžu se jen zeptat, co děláš? Jo a pokud jsi živnostník, tak musíš přerušit živnost na těch 28 týdnů mateřské,a obnovit ji až při přechodu na "rodičovskou"
vím to, protože uvažuju o žl a druhém dítku, tak jsem se na to informovala.
6. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Renat - no právě moje řeč. A já uvažuji že bych po těch 2 letech nastoupila třeba na 3 dny v týdnu a mimčo dala do jestí jen na tyto dny. Bohužel u nás asi soukromé jesle - ale i tak se to při mém platu vyplatí.
6. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
riv krasne album.

pepi no porad je vse 50 NA 50. Ale slovo riskantni se mi nelibi.

lili jo presne tohodle se bojim hlavne aby nepraskla voda.

renat ja uz ted vim ze minimalne 3 me cekaji.

holky ja budu prat at prijdu domu.
6. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
achoj holky, u vás svítí sluníčko? tady jen po ránu a teď už je zas pod mrakem... :frowning2:

byli jsme na kontrole a všechno je v pohodě :slight_smile: váhovej přírůstek od minule 2,5 kg, dohromady teda zatím 3,5kg :grinning: a taky jsme byli vysláni na cukrovku, no vidím to tak pondělí nebo úterý... :confounded:

adaj, neboj, oni určitě vědí co dělaj :wink:

jinak ke kočárku včera nedošlo, ale konečně jsme koupili nějaký světla a kočárek a nábytek do pokojíčku je na programu dneska odpoledne :sunglasses:
6. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
ale beru tě na kafíčka, dortíčky, nákupy, pomlouvání chlapů, nicnedělání a všechny další báječné zhýralosti, které se s partnerem dělat nedají a které mám ze všeho neradši.. :wink: xxx
6. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
ada, a máš právo to kdyžtak odmítnout?
6. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.