• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jonkar gratuluji k vahovemu prirusřtkuu.
6. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
pepi asi jo. Ale riziko predcasneho porodu je stejne jako ted. Asi. jako uvidim az mi reknou vic.
6. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
pepi, přerušit nemusíš, stačí nevykonávat, tzn. nefakturovat, já mám ŽL, ale taky mám s.r.o., takže se mi budou vyplácet penízky jenom jako výplata zisku, jakožto majitelky :slight_smile:

ad - a to ti musí dělat teď?
6. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
jahod no v pondeli se rozhodne jestli nejsem vic otevrena a podle vysetreni, ale uz mi to napul vysvetlovali ze tam jsou ty plodove obali a muze prasknout voda.
6. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
saze: přesně, já jsem sice s platem učitelky asi hodně dole, na druhou stanu při škole jsem pracovala dva dny (částečný úvazek) a v pohodě, ne žádný miliony, ale já byla spokojená. Navíc nevím, jak na tom bude manžel, z prací, jejich podnik se zatím drží, ale může to být orázka času apod. ale je pravda, že se to asi bude řešit pak operativně :slight_smile:

jinkar: teda to je přírůstek...ale aspoň něco.. :slight_smile: gratulace ke kontrole.
Jinak u nás je opravdu krásně, sem tam mráček na obloze, ale jinak pařák a sluníčko...určitě se to k vám dostane taky .-)
6. srp 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
Adaj - díky :slight_smile: Ale v pondělí už budeš 27 tt, ne? Aspoň tak, při té bídě... Držím palce!
6. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem zpět z testu na cukrovku, nebylo to tak hrozné, spíš to čekání pak bylo nuda, i kdyz jsem mela radio v uších a knížku :rolling_eyes:
Výsledky příští týden.

Já plánuju mateřskou na 3 roky, ještě musím mezitím dostudovat na Bc. mám hotový jeden rok, teď si dávám odklad na rok a pak chci pokračovat, dálkově, ale mám to v Brně, je to od nas daleko 3-3,5 hod. jedna cesta vlakem, bývá to na celý den (zkoušky a hlavně ta cesta!), tak uvidiíme, jestli babičky zafungujou a pomůžou.
6. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
riv neni zac ten cerveny overalek ze 70 je fajn.

evit super ze to mas za sebou.
6. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
No, tak já budu pracovat dál, na mateřský mi holt šoupne prachy nelegálně(holt výhoda stavebnictví, že tady je té černoty pořád dost), nebo si nechám napsat nějaké občanské výpomoci třeba na manžu, mamku či taťku, nikam se nic neodvádí a může být ročně 20 tis.Po tom půl roce to vidím na dohodu o provedení práce :slight_smile: Rodičovák nejspíš do 2 let věku dítěte, páč bychom pak chtěli další a co si budem povídat, taky už nejsem nejmladší :sweat_smile:
adaj, cerkláž bych v pondělí už nedávala, budeš přece 27.týden a to už je ta šance o hooodně vyšší :wink: Ale já nejsem moudrý mudr, konečné rozhodnutí je na nich, pak na tobě :pensive:
6. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
spaaget no prave pak na me. tak neviim no,
6. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Já plánuju tři roky - dva mi připadají málo, a kdybychom chtěli další dítko, tak je to i víc fér vůči zaměstnavateli (že mu tam nepřijdu na dva měsíce a pak prásk...), ale nemusíme hned po porodu dumat, jak ho upletem (dítko, ne zaměstnavatele) :slight_smile: A s prací taky počítám v mezidobí...
6. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Čauky brebentilky,byla sem u doktora s tím žaludkem tak mi dal dvoje léky,tak snad zaberou! Já budu na mateřské bez debat 3roky. Jestli bude druhé je v našem případě ve hvězdách a navíc v práci se propouští,tak si budu užívat prcka! Ad,nevěš hlavu...doktoři určitě vědí co je pro vás nejlepší.
6. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
monter a jake leky???
uz mam obed.
6. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Ad,duspatalin a ty druhé nevím,budou odpoledne protože je museli v lékárně objednat :slight_smile: Doufám že mi pomůžou ať se můžu konečně najíst! Co máš dobrého?
6. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
K látkovkám mám podobný vztah jako Riv- budu ze začátku hlavně na čtvercích a tvarovaných plenkcáh- pak dokoupím nějaký kalhotový- ani čtverce žehlit nebudu, jen se odhovnují a hodí do pračky, myslím, že docela pohoda:slight_smile:. A i to hovnění se dá usnadnít separačníma plenama..
Adaj- o cerkláži jsem četla, že pokud se má porod spustit, tak se stejně spustí, cerkláž necerkláž- píše to MUDr. Koucký na www.porodnice.cz- a ten mi příjde docela rozumnej (působí taky u Apolináře)- ale je to závažný rozhodnutí....
Jinak na rodičák chci na 3 roky, druhýho potomka ideálně právě s tříletým odstupem- můžu pracovat z domova, přivydělávat k rodičáku- na plný úvazek mimo domov bych rozhodně nechtěla, to až bude naše drobotina na základce
6. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
monter knedlickovou polevku a dusenou mrkvi,

kvat ja vuim ted ma dovcu. ona ta cerklaz muze i ten porod spustit.
6. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak holky já se loučím, jdu se setřenkou na procházku a na hřiště a pak dorazí manža a určitě obsadí počítač. tak zatím papa
6. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
saze papa a opatruj se.
6. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ad,polívka dobrá ale dušená mrkev,brrr!
6. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
kavak - na základce?? :astonished: to jako budeš sedm let doma? :astonished:
6. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Právě na Frekvenci 1 začíná BabyBoom na téma PLENKY :slight_smile: tak se můžete připojit do diskuze nebo jen poslouchat :grinning: baví se i o tom návratu látkovek.... Já jdu ted do mesta, ale pak si to zas naladim na PC.
6. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Taky jsem řešila jak dlouhou mateřskou. Volím zlatou střední cestu - 3 roky. Babičky mají do důchodu daleko, jesle v Táboře nejsou a 2leté dítě bych odkládat nechtěla. Druhé dítě bych chtěla, ale až tak za 4-5 let po prvním. Tedy jestli si ho prosadím - partner jako jedináček prosazuje pouze jednoho prcka.

Adajar, držím palečky ať se daří líp a nesmutni.
6. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
No i s druhým budu 3 roky na mateřský, ale jak říkám, já můžu klidně dělat z domova, jen mi jde o to, abych s každým dítětem do 3 let byla, myslí, že je to důležitý
6. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
teda, vy jste se rozjely ..

ad - nebo se, mudri to proberou z leva z prava a udelaji urcite pro vas oba to jejlepsi! zatim vam to jde vic nez skvele!!

evita - ja ti zavidim ten pokojicek, nejen ze je hezkej ale hlavne uklizenej (to mam rada ..) - pri pohledu na muj zalostnej bordel - vsechny veci v igelitkach na hromade :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky !!! - tak volali z krtecka a mam tam pripravenej kocar! :dizzy_face: vyzvedneme si ho v pondeli cestou na utz... konecne se mi zacina ten to do list kratit ... uz mi zbyva fakt "par" dreků.. oproti zacatku, kdy jsem nemela vubec nic je to fakt krasnej pocit!

jinak ja jdu na 3 roky urcite, a kdyz bude konstalace zaridim si home office a pojedu nejaky kseftiky na sebe.. to je idealni verze planu.. jinak chci urcite druhe mimi, ale v nasi situaci si vubec netroufam odhadnout, kdy se to zase zadari... a i jestli bude sila a prachy, bez ivf to asi nepujde...
6. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
monter mrkewv byla dobra. :wink:

marsie ja vim ted uz je mi lip, ale rano to byl sok.
6. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Marsi, závidím ti že už odškrtáváš ze seznamu poslední kousky. Já jsem teprve na začátku a začínám lehce panikařit, že to nemůžu stihnout. A neboj, třeba se druhé mimi zadaří přirozenou cestou, příroda je mocná. Já si taky plánuji druhé dítě, ale kdoví jak to nakonec bude. Početí tohohle mrňouse šlo docela rychle, ale přeci jenom mi bude letos 30 let.
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
adaj: drž se, ber to tak, že oni chtěji to co ty, aby se narodilo zdravé mimi !!!! neudelaji urcite nic, co by tebe nebo mimi ohrozilo!
A jak to mas v nemocnici? Jsi na pokoji s kolika ženskýma? wc sprcha na pokoji předpokladam. Dá se to tam vydržet? A kdy vas rano budi? Vcera o tom mluvili v radiu, ze nemocnice se uráčily posunout budíček ze 6.00 na 6:30 a nekde az na 7:00 hodin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
orlik ja nemam nic ze seznamu. :wink: :wink:

evit jsme tu jen 2 a wc a sprcha na pokoji. takze klidecek. no nas budi v 6, ale jen na tlak a tak no.
6. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Adajar, tak nám udělej seznam, co potřebuješ a my si to tu rozdělíme a zařídíme co je potřeba. Ale myslím, že tvůj muž David to určitě zvládne - když nám o tobě na začátku referoval, působil na mě hodně schopně a rozumě.
6. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
marsie: uklizena je jen ta strana, co jsem fotila, jinak to není tak slavne!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V sobotu jedem na kočárky - do Přerova, tak jsem moc zvedava, mely by tam byt skoro vsechny pred-vybrane kočíky, tak je testnem, omrknem, a možná i rovnou koupíme, uvidime.
6. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.