• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orlik ja budu mit cas po porodu. A jinak manza zvlada vsechno.
6. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak mám po cukrovce a bylo to uplně v pohodě..snad i výsledky budou ok :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
no holky,tak jsem zase trošku něco udělala a jdu do města nakupovat nějaký drobnosti :slight_smile: zastavím se v práci,abych je tam trošku vyprovokovala a bude pohodička :slight_smile:

tak zatím pa pa
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
saron gratuluji ti.

lilisek ty provokaterko. :wink:
6. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky mám prosbičku....kdo ještě objíždí nějaké dětské shopy!!!! Kdyby náhodou někde měli ještě kolotoč nad postýlku NATTOU dream bear (mám v albu, modří medvídci)), prosím prosím o informaci (případně zamluvení na obchodě). moc ho sháním a nic, je to kolekce, která už končí, takže by to byl spíše zázrak, kdyby ho někde měli, ale náhoda je blbec. Mooooc děkuji!!!!!!
6. srp 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Dodatek: kolotoč v modré barvě
6. srp 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
Docela dobrý bazar Brumla- dobře se v něm vyhledává podle velikostí a pohlaví- mají tam i outlet- kdyžtak se mrkněte. Dá se tam postupně hrabošit a pak si to nechat najednou poslat- kvůli ušetření za poštovný.
Alternativní oblečky: www.veselenohavice.cz. To by se mohlo líbit Riv:slight_smile:, že jo?
6. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
renat viděla jsem ho v mimibazaru nebo na mimiaukce..já dostanu od kamarádky, tak jsem nedražila..
6. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
renat: jo jo taky myslím,že to bylo na mimiaaukcích :slight_smile:

adaj: jo jo v práci mě vždycky rádi vidí :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Uf, kvakul, to je na mě snad až příliš veselé... :astonished: :grinning: A navíc by mi to doma neprošlo, včíra jsem dostala čočku, že jsem bez mužova vědomí zakoupila oranžové pruhované návleky. Chvíli to vypadalo, že se rozvedem, ale možná bude stačit, když je rituálně spálíme :grinning: (Ale v zásadě se ukázalo, že muž chce být hlavně účasten výběru věcí pro Plivníka - já si myslela, že ho zbavím povinnosti řešit "tato modrá, nebo lépe tahle modrá" a oděju mládě sama, bláhová! Zvláštní osoba, můj manžel, většina chlapů je ráda, že nemusejí řešit ženské pošetilosti... A vždycky mě to znova překvapí :confused: )
6. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
renatik - vim, ze tuhle znacku maji v tom kram u na Zlicine co je vedle tesco - bla jsem tam vcera, skoda, nohla jsem se podivat.. koukni na www.malvik.cz - mozna by ho tam mohli mit - mam to zarohem, tak bych ti ho mohla i skocit koupit..

ja nejaky kolotoc taky shanim, ale bohuzel se mi nic moc nepozdava ...
6. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak kočárek odsouhlasenej a mají ho tam i za super cenu, takže ho berem odtud, na netu jsem ho levnějš nenašla... :sunglasses:

s nabytkem už to tak snadný nebude, mě se líbí, ale přítel se chce mrknout ještě na něco jinýho... no uvidíme :slight_smile: pro zajímavost nábytek od fy Habaděj - www.habadej.cz

příští týden ve středu jdem na 3D utz., už se těším, až prcka zas uvidím :slight_smile: btw. taky jsem mu slíbila, že dostane na zadek, hned jak vyleze - já jsem usínala ve stoje, ale milostpán toho za celej den měl málo :grinning:
6. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
dobrý večer,

tak jsem si vyhrála jednu aukci,ještě mám ve sledování 2, tak uvidíme :slight_smile: ale to až naštěstí v neděli a pondělí :slight_smile:)))

no tady bylo celý den krásně,jestli bude i zítra,tak se půjdu opalovat :slight_smile:¨
6. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky, byli jsme u známých, tak jsme se odreagovala.

Moc děkuji ohledně toho kolotoče, bohužel opravdu v Čr není k sehnání, už prostě nejsou, obvolala jsme snad všechny obchody :frowning2: takže max. použité, na aukci jsme zatím nenašla, takže jsem si ho našla v Německu a koupí mi ho teta od spolužačky... a vyjde i s poštovnám cca o 150 KČ dražší, to zas není tolik.Vím, že je to možná rozmar, ale už nic jiného do postýlky asi dávat nebudu, zamilovala jsme se do něj..kdybyste viděly, jak jsem tu odpoledne div neřvala...bylo mi to strašně líto.
Já v těch aukcích asi ani moc neumím chodit :frowning2:

marsie: já jsem taky kolotoč vybírala dlouho, chtěla jsme něco hezkého, a levného a dopadlo to takhle :grinning: ale opravdu se mi n první pohled líbil - měla ho taky jedna holčina v albu - teda detail toho jednoho medvídka a bylo vymalováno. Vím, že jsou levnější, veselejší, ale nechci mít zbytečně moc věcí, tak investuji do pár věcí holt víc. :slight_smile: taky určitě nějaký vybereš :slight_smile:

Jinak ale máme vypráno docela hodně, takže jdu třídit a zítra žehlit a doprat poslední dvě várky.. :slight_smile: ty věci jsou tak krásné. Manžel to se nou sbíral, o těch věcech moc nevěděl, kupovala jsme t průběžně a jen koukal, co hezkých věcí mám, a za jakou cenu :slight_smile: Byly tam ty vestičky apod. No nadšení. jen toho prďolka má opravdu víc než my dva dohromady. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
renatiku - a fakt nho nemaji??? treba v chicco na Smichove maj tuhle znacku nebo na tom Zlicine!!! I bych ti tam sjela se podivat, ale zitra jedeme na chalupu a budu zpet az v utery ... nevzdavej to jeste!!

ja uz taky doprala + dovyzehlila... je to teda makacka se trefit, kdyz zehlicka je vetsi nez detska kosilicka :grinning:
dokonce jsme odstehovali nahoru to komodu co jsem smontovala, takze i jsem to do ni narvala, ze se da tim pokojikem projit ... teda takovejch veci!!! se az divim, kde jsem to vsechno vzala ...
6. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
prosla jsem ten mimi bazar a fakt tam neni renatiku ... jen tvuj inzos, ze ho koupis ..
6. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
marsie: nemají, opravdu jsme volala asi do 20 obchodů..problém je ten, že tato kolekce už se nevyrábí a měli všechno jen doprodej, kolotoče byly prý všude hned pryč...pak třeba spirálky a jiné jsou, ale kolotoče prostě ne :frowning2: :cry: (což se nedivím), všem to bylo hodně líto, když mi říkali, že bohužel, ale co se dá dělat.

s tou žehličkou si mě pobavila :grinning: ale máš pravdu:slight_smile:
Ono se to nezdá, ale to je jeden nákup ke druhýmu a co se toho nahromadí, co??
Tu komodu m áš tu jak je v albu?? určitě pak vyfoť jak to vypadá v pokoji :wink:
Já doufám, že ten známý ji taky brzo dodělá, už volal, aby si upřesnil detaily, tak doufám, že na tom pilně pracuje :wink:
6. srp 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz
6. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
jojo .. tu jak je v albicku, ale zatim neni na svem miste bo tam truni jeste psaci stul... vyfotim to az to bude na svem miste :slight_smile:))
jdu si zabalit a haji ...

Zitra jedeme na chalupu a v sobotu na svatbu (ne nasi :wink: ) takze damy mejte se hezky, hladte a zasobujte pupicky a v pondeli jsem tu "jako na koni" :grinning: :grinning: - s fotkama z UTZ a Kocarku :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
marsie: jojo ten růžový jsme taky viděla...

pekně všechno zabal a dobrou noc...a užijte si chatu a svatbu, prostě všechno :wink: na fotky se budeme těšit :grinning:
6. srp 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
Marsie - tak hezký víkend a užívej si to. papa a v pondělí se těšíme
Tak jsem dneska dala procházku se sestřenkou a bylo to moc fajn, pak upekla dort bez pečení :grinning: udělala večeři a asi padnu brzo do pelíšku. tak matky dobrou noccc.
6. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem zase tady. A nevěřím vlastním očím :frowning2:
Tedy Adajar :frowning2: co se to tady dozvídám?? myslím na Tebe a držím pěsti! Tedy upřímně řečeno... obdivuji Tě, jsi statečná a Danýsek taky!! Věřím, že všechno bude OK!!

Tak nějak jsem vás dočetla, přesněji letmo, páč to se fakt nedá :grinning: Dostávám z vás akorát depky, že ještě nemám tolik věcí co vy :grinning:

Renat2: zkusila jsem se podívat a našla jsem akorát v obchodě http://www.dmoda.cz/index.php?mid=&sid=2&ozid=160, že ten kolotoč prodávali, jestli ho ještě mají nepíšou, ale rozhodně tam zkus zavolat! Kolotoč je vážně kouzelnej, ani se nedivím, že už ho nikde nemají.
Jinak doufám, že všichni těhulkujete krásně a bez problémů, já jsem u sebe postřehla dost nepříjemnou věc a to brnění rukou ale takovou bolest nikomu nepřeji :frowning2: Dohání mě k slzám a prý se to ztratí porodem, no to se mám ještě na co těšit.
6. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Dobré ráno, tak teda s tím spa ním začínáme mít trochu problémy...ale ení to ještě žádná tragédie, jen kvůlipálení žáhy musím ležet, teda spíš skoro sedět, takže ta poloha je krajně nepříjemná. prcek bude zřejmě po manželovi, do půlnoci je to vždycky éro, břicho je jedna velká tsunami... :wink: ale zas ráno je hodný, nebudí mě a začíná s aktivitou až cca kolem desáté...kdyby to tak bylo i po narození, stěžovat si asi nebudu.

theia: moc děkuji za odkaz, i tam jsme volala a také už není :frowning2: ale už je zadána zakázka do Německa, elkově to vyjde i s poštovným asi o 150 KČ dražší než tady (a to možná o mn, protože tady by se taky muselo platit poštovné)...
a neboj depka ustoupí, to jsou hormony, za chvíli bude věcí, vždyť je ještě čas a ono pak stačí sednut na jeden den k internetu a jeden den třeba projít pár obchodů a krámů je někdy víc než by bylo zdrávo... :wink:
7. srp 2009 v 06:56  •  2 děti  • Odpověz
A ted mi volal pán z PPL, že je tu v 10 jak na koni...ten už jsme má taky cestičku vyšlapanou takže přijde ta hrací deka, což je super, odpoledne máme oslavu u našich (taťka je nemocný a vzhledem k vycházkám a kontrolám, co se tu nějak rozmohly je to jistota - přestože se oslavují narozeniny manžela , tak hned vyfasuji penízky a oni si to nechají jako dárek asi už k Vánocům.... Teď chci koupit z nemocenský ještě tu skříňku do koupelny, jak mám v albíčku, a z další už beru to lehátko FP mooc se na něj těším a to taky někdo dostane k Vánocům (možná spíš naši a deku sestra, at tolik neutratí
A jelikož už teď je zas pařák, tak jdu hodit pračku, mám to dnes tak na dvě na tři, tak to snad už dodělám, jinak jdu třídit a žehlit a skládat a uklízet do velkýho vaku a pak to jen přendám do komody a poliček

(nevím, jeslti jsem to psala, asi jo, v pondělí jsme měla v půl osmé večer konrolu ze sociálky.... :sunglasses:
7. srp 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Renat - no neke - fakt kontrola jooo. Tak to je dobrý teda. Že se na ty těhotný nevykašlou co.
7. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
A jak to probíhalo co ti řekli?
7. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
saze: jé to vypadá, že jsem to asi nepsala...no možná jsem z toho byla tak konsternovaná, že jsem to napsala jen na jednu diskusi..no fakt, přišla v půl8 večer (vych. mám od 8 do 18hod.)..a bylo to na tu druhou neschopenku, co mám momentálně na podnikání. (tu, co jsme měla od toho dubna kvůli práci - učitelka - ta asi nikoho nezajímá, navíc je to jiná sociálka než u nás ve městě). ale v pohodě, pán se skoro omlouval, že přišel...když viděl panděro (který jsem patřičně samozřejmě ukázala, tak si asi uvědomil, že to je těhotenství).
(nejlepší je, že mi sociálka má teď zaplatit asi 5 dní nemocenský...protože ji mám od zač. července, prvních 14 dní je passé a pak zbývá tohle..zajímalo by mě, kolik stojí ten chlap, co chodí).
7. srp 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
Renat - já nemám peníze od nich od května - ani korunu. Kdyby přišli tak mě vezme vztek a ještě jim něco peprného řeknu. Kdyby manžel nevydělával a byla jsem sama tak se jdu asi pást. Volala jsem na sociálku v pondělí pani řekla, že to hned posílá a je pátek a na účtu stále nic. Hlavně, že jsi byla doma.
7. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
saze: přesně tě chápu, asi bych se zachovala stejně, pokud chtějí kontrolovat, fajn, ale ať mají pořádek v platbách apod. Je mi jasné, že ta situace je hodně nepříjemná a jak píšeš, asi to postihlo víc lidí, a bohužel josu pak tací, který třeba opravdu oporu v tom partnerovi nemají a co pak mají dělat?? Já si říkám, že z člověka ihned mlže být bezdomovec a jak rychle...to je fakt děs. nejhorší je, že když s manželem posíláme zálohy na pojistné, všechny věci, co jsou potřeba odevzdat, když se vede účetnictví, že to musí být striktně do toho a toho data, to jsou pořád termíny, termíny, ale že to platí i pro ně...to už je jaksi mimo...
To mě s...
A tý paní bych zavolala asi znova, i převod z jiných účtů (tj. u jiných bank) top tak dlouho už netrvá!!!!!!
7. srp 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno, maminky,
teda renat, v půl osmý večer ve všední den, jo? to teda fakt čumim, to bych nečekala... klika, že jsi byla doma.
já mám dneska půl dne volna a jedu za známou si vybrat věcičky po její malý prďolce - ale teda bohužel holčička, takže nevím, nevím, kolik toho vyberu. čeká mě to příšerný rozhodnutí jestli si mám vzít tu drahou postýlku a jestli si mám koupit tu houpačku - to jsou dvě věci, který teda fakt nevím... včera jsem se to pokoušela řešit s biootcem a byla z toho scéna jak prase, že jako nechápe, proč dítě musí mít dvě postýlky... :rolling_eyes: fakt ty chlapy nedávám... proč asi, on si asi taky nepřeváží postel z plzně do prahy a naopak - tak jsem se mu snažila vysvětlilt, že asi víc věcí budeme muset mít dvakrát - např. peřinky - a on mi na to řekl, že ty zrovna nejsou tak těžký... grrr... já teda neřeknu, kdybysme byli nějaký sociální případy, ale snad i tak bych dítěti pořídila vlastní deku...
7. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.