• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
thei me prisli za cerveen koncem cervence, ale chodi si to jak chce.
7. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
holky koukněte na www.batolatko.cz Teď jsem tam objednala různé věci za 1300. už jako i tyčky do uší, podložky , teploměry atd. Přijdou mi tam docela dobré ceny.
7. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Adaj - že jo? Já bych tam koupila skoro všechno, ale to bych jaksi musela vydělávat jiné peníze (nebo žít pod mostem o vodě a chlebu a vydělávat na Threadless) :grinning:
7. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
saze odtam budu mit kocar takze tam pak jeste dokoupim veci.

rivka no jako me se libil ten prvni odkaz s tou kapucou fakt. :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
7. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
7. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
je to ze starších fotografií,ale třeba Ti ty prodejci budou moc poradit :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
tak už jsem dočetla :slight_smile:

marsie: hezký víkend :slight_smile:

rivka: super hadříky :grinning:DDDD

adaj: ahojky, koukám,že zatím vše ok,to je fajn :slight_smile:

jahod: no koukám,že mentolové plátky asi vynechám :-d no jdu něco dělat,tak zatím pa pa
7. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
lili kdyz nebudu dlouho psat je to blbi, ale jinak si hovim v posteli a ta 10 minut donesou obed.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
adaj: no tak doufám,že bude líp:slight_smile: zatím se držíte tak,co víc si přát:slight_smile:
7. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
lili presne tak budem skromny. :wink:
7. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Riv: A který z nich máte? Z těch Phil a teds?
7. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Nazdárek v pátek :dizzy_face:
Tak jsem se právě na Střeše dozvěděla, že jsem na návykových látkách, páč jsem si dovolila dát za kuchyň víc jak 150 tis. :grinning: No nic děvčata už to za mně vyřídily, tak se nemusím rozčilovat :angry: :grinning:
saze, vy už jste toho gessleina koupili? Já na něj koukala v sobotu v německu a za tenhle 4(6)koláč chtěli kolem 700 euro včetně sedačky i té tašky, slunečníku a pláštěnky. To je ale míň než 27 tis. Tys k němu něco dokupovala? My ho teď zařadili k favoritům, akorát mně vadí, že nemá hlubokou korbu, ale jenom tu tašku :confounded: Nevím teda, jestli na něj neměli zrovna ňákou akci, ale tohle bylo normálně na cedulce, bez výraznýho nápisu sleva :sweat_smile:
Pořád váhám, jestli tenhle nebo Jané nebo Peg Perego :sweat_smile:
riv, ty emerický trička jsou suprácký :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
7. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Spagetko - jojo koupíli . těch 27 je včetně autosedačky - vajíčka gesslein, jde dát na podvozek kočárku - super na nákupy, termo fusaku, síťky a clony na sluníčko a tašky na kočár, nánožníku, vložné tašky atd.
A já ho nechtěla nakonec v Neměcku kupovat kvůli servisu a čištění. Jediná prodejna v Čechách je v Pardubicích a jem pak záruční servis, čištění látky atd.
7. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Spagetko - koukám na účtenku - sedačka vajíčko stojí 4 tis, kočár 15 tis , vložná tašla 3500, fusak 2500 a zbytek jsou doplnky ke kočáru
7. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Hezké odpoledne vám i vašim bříškům,
beru zpátky, že už nebudu muset pracovat. To zaučování je horší, než kdybych si tu práci udělala sama. Ale výhodou je, že si mám s kým pokecat.

Spaaget, tak to my jsme asi sjetý pod obraz, protože kuchyň stála rozhodně víc než 150tisíc a když k tomu přidám ty ostatní položky, tak se hroutím já sama.
7. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Spaaget - heh? A kdybys za ni dala půl mega, co je komu do toho? Platí ti to snad z daní? Mě ty lidi nepřestávají udivovat...
7. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Rivko - přesně tak.
holky mě dneska bolí žaludek.
7. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Spaaget- to bych neřešila, oni se prostě chtějí pohoršovat- někomu prostě nejde zkousnout, že jiný nedělá všechno stejně jako on... Takový davový duše:slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
saze, tak to jsou teda pěkný zloději :angry: Já bych teda kupovala u sousedů, mám to za rohem a prodavačky jsou tam i češky, což jsme teda zjistili až po zhruba 5 minutovém hovoru lámavou němčinou :grinning: Servis bych měla stejnej, akorát teda furt nevím, kterou tu káru pořídíme :sweat_smile:
K té kuchyni, já se klidně přiznám, že stála přes 300, ale prostě jsme na ní nechtěli šetřit, oba teď chrochtáme blahem, páč se v ní parádně vaří, žádný zbytečný ohýbání, nenachodím x metrů, takže mě ten maník fakt nevytočí, navíc když ta jeho má jenom 2,8m(ta má skoro 7 a už teď se mi tam ty krámy sotva vlezou) a jeho stála 57 bez spotřebičů.Myčku prej nechce ani za nic(kam by ji taky na těch 3 metrech dal, že? :grinning: ), no nechtěla bych toho pána doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
saze, žaludek mě bolel v noci(Nebo to byl žlučník? :confused: ) Kupodivu zabral hylak, tak jsem se i vyspala.
7. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
No nic, dneska to tu balím, však jsem taky makala jak barevná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na víkend jedu do výkrmny k mamince, tak jsem zvědavá, kolik zase nakynu :grinning: :zipper_mouth:
Takže pic a držte plody, adaj obzvlášť! :wink:
7. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Taky vám všem přeju krásný víkend. Držte plody.
7. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Spaaget - Správně! A kdybys ji tapetovala stodolarovkama, je to TAKY tvoje věc :sunglasses:
7. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
ahoj mamky, tak jsem zpět z návštěvy a mám... :grinning:
kojící polštář
tašku na kočárek
odsávačku na mlíko
a tjadadááááá....
postýlku! :sweat_smile:
7. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Jahod - bo je to nejvíc nejlepší postýlka na celém světě! :dizzy_face:
7. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
rivka - :grinning: :sunglasses: :angry:
7. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Ale já úplně vážně! :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
a abych pokračovala v dnešní radosti, tak to tu dneska balím a jdu na tu thaimasage... ááááchchch, já umím žít.... :dizzy_face:
7. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
jahod ty jo super ze jsi ¨nakoupila¨ :grinning:
7. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.