• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky moje, ja s a s vami lúčim, zajtra ráno odchádzame na 3.týždne na Slovensko. Budem bez netu, takže na den vám každej povolujem iba 1.príspevok, aby som to stihla dočítat :wink:
Majte sa tu krásne, opatrujte sa a Adajar, ked sa vrátim, nech si stále 2 v 1!!!
7. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
lullka pokusim se splnit prai.
7. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak krásný večer a víkend všem! Zítra jedem omrknout kočárky, tak se pak hned ozvu!!!!
Do alba jsem dala čerstvý břich 25. tyden, dnes startuju 26.tt :grinning:
Držte plody a mějte se kráááásně těhulkovsky!!!! Adajar Ty vydrž víkend (asi nudnější než všední den,co?) a drž Danielka uvnitř! Všemi prostředky! :wink: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
evit pekne brisko. jinak my zitra budem 26+0 jupii. A tady jsou vsechny dny stejne no porad spis.
7. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
evit - moc hezký bříško - tlapičky taky :slight_smile:

ahoj ad - jak je?
7. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
jahod je mi porad dobre sice ted 2x ztvrdlo brisko, alle to je normalni a v poradku ted. :wink:
7. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak to ráda slyším - resp. čtu, mně tvrdne i přes to magnézko, ale fakt je že míň, takže jsem v klidu.
7. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
jahod presne tak bud v klidu. A jaka byla masage??
7. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
ad - náááádherná, to jsem fakt potřebovala :slight_smile:
já mám takovou radost z těch věciček - postýlku teda nemám ještě doma, ale teď tady koukám na tu přebalovací tašku a už bych s ní nejradši chodila.. :slight_smile:
konečně mám něco doma.
kolik máš na víkend naplánovaných návštěv?
7. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
jahod no snad kamoska a manzel, ale jen jeden den takze moc ne ani. Ale ta streda me mrzi to byli neocekavane navstevy :grinning: :grinning: :grinning: ty jo taska jo??
7. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
http://www.babypartner.cz/tasky/prebalovaci-taska-changing-bag-city-black - není tady sice moc vidět, ale je úplně nafukovací :slight_smile: a viděla jsi postýlku? hodila jsem jí do albíčka
7. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
jahod no uzasna kabela uplne luxus. :wink: A na postylku jdu mrknout.
7. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
jahod nad postylkou slintam uplne. :wink:
7. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahoj holky...byli jsme u našich, měli jsme tu menší oslavu :slight_smile: a v pohodě. Zítra jedeme do té ZOO tak se těším a pak skočíme do toho Sika, Ikei a pak uvidíme.
ale moc toho asi kupovat nebudu, mamka navrhla zájezd do Polska, vím, že tam spousta věcí vyjde levněji, tak dostane seznam, pokud nepojedu ...

Jinak prodávám tu zavinovačku s oslíkem, mám v albu, dnes přijela teta a co nepřivezla...takže máme dvě a to fakt nevyužijeme....
7. srp 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
adaj - :slight_smile: já taky, fakt jsem ráda, že jsem si jí nakonec koupila
teď jsem chtěla pustit poprvé myčku - a nefunguje mi ani zásuvka ani přípojka vody ke kterým je to připojený.. :confounded: tak asi budu muset zavolat nějakýho instalatéra nebo co.
7. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
renat podivam se nani hned. :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo zoo si uzij za me.

jahod a nemas vyplou jen vodu??
7. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
jahod: teda koukám, ty si se rozjela...ale to je potřeba.

ad.: to je super, že pořád držíte, každý den navíc je prostě supeeer.
7. srp 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
ad - to jsem zkusila, ale pořád to nemyje.. :unamused: njn, občas by se ten chlap doma hodil...
renat - jako do pražské zoo?
7. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
jahod: zkus nějakýho instalatéra (ale pozor na ně):slight_smile: :wink:

Jo jo jedeme do pražské ZOO na ty nový lachtany :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
renat - proč? co dělají? :slight_smile:
tam jsou nějaký nový lachtaní?
7. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
renat zitra 26+0 hezka zavinka.

jahod tak to nevim co s tim A mycku ti zapojovali oni???

renat to mi je musis vyfotit jasny at to uvidim i tady.
7. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
jahod: to se říká (teda u nás), instalatér a elektrikář do domu, chlap do domu :wink: :grinning:

ad.: to je super.

vyfotím všechno, nebojte :slight_smile:lachtani jsou snad nový (no nový ... asi od června)
7. srp 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
ad - já si myslím, že Daniel před 30 tt nevyleze :slight_smile:
myčku mi připojili ti co jí dovezli, ale nezkoušeli to a já teda taky ne..
renat - proč to nevím už dávno? :wink: myslím s tím chlapem do domu.. :angry:
7. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
renat jja tam rok nebyla. :wink: :wink: :wink: no takze jeste tyden a budem 7 mesic.
7. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
jestli si to dobře pamatuju, říkají, že je lepší když miniatura vyleze v 7. než v 8. měsíci, ne?
7. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
jahod: tak jim hned zítra zavolej, ať si to jdou zprovoznit, to by mělo být automatocké, že to všechno zkusí, aby to fungovalo, nezkratovalo apod. teda podle mě:slight_smile:
Jo to nevím, člověče...jakto, že to nevíš, tady se to traduje po městě odjakživa:slight_smile:

ad.: neboj, půjdeš s Danielkem :slight_smile: v kočárku.
7. srp 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
hele, já nevím jestli je to jejich práce - to byli externí dopravci pro ten obchod... :unamused:
já jsem teda byla v kutný hoře naposled loni v létě a nikdo mi tam nic takovýho neřekl... :pensive:
7. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
jahod no nechame se prekvapit jak to bude ja se porad pripravuji nato ze tu budu do listopadu. jinak to kdy to uz neresim, ale asik jo.

renat pujdu ale az za rok.
7. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
ado - za rok to bude ještě lepší - mají dělat nový pavilon
7. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
jahod jo a jaky??? :grinning: :grinning: je uz se tesim.
7. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.