• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ad - to si bohužel nepamatuju, myslím, že to říkali někde v rádiu..
7. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
jahod no pak udelame sraz s kocikama :wink: :wink: :wink: v zoo
7. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
jahod: si tady asi potkala špatný lidi :unamused: :sunglasses: :angry: si to tady vyřídím...
Aha tak to nevím, to asi nemají v popisu práce...ale nějaká instalatérská služba si s tím určitě poradí, třeba tam je jen něco špatně upevněného atd. nám přestala jednou myčka pracovat a nahoře byla trochu vylítlá hadice...myčka "sama" vyhodnotila, že by voda vytekla - čili by vyplavila kuchyň, tak se automaticky v tom programu mytí vypla...). aler to je jen zkušenost.

No jasně ad. za rok je celá ZOO tvoje :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
berunky, já jsem už nějaká uondaná, tak jdeme s vojtíškem do hajan. dobrou noc vám i danielkovi s kubíkem!
7. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
renat bude cela nase holky nejen moje. :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
jahod dobrou beres mi to z pusy jdu zavect cippek a crinone a jdu spat. :wink: :wink: dejte pusinky pupickum.
7. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
ad - zkusila jsem mu dát pusinku - ale fakt se mi to nepovedlo.. :wink:
dobrou
7. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak jsme doma z návštěvy a jdu vám jen popřát dobrou noc.
Ty Adajar - to fakt nejde, ani jedna nejsme hadí žena. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky co odjíždíte užíjte si dovču .
7. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,ty co ste odjeli na dovolenou tak si ji užijte! Jahod,ses rozjela v tom nakupování :slight_smile: Postýlka je nádherná...Vojtíšek v ní bude spokojený! Včera sem byla po hodně dlouhé době v hospodě a dnes jdu zapařit s pupíkem na diskošku :slight_smile: Přeji pěkný den...
8. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Holky teda jste me zklamali. :grinning: :grinning: :grinning: Stacilo dat na rucicku pusinku a pohladit s ni bvrisko. Ja brisko hůadit nesmim tak aspon vy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krAsne ospale rano bych spala porad tady. :grinning: :grinning: :grinning:

moonr
8. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Adajar - krásné ránko. Teda to mě nenapadla vzít to přes ruku , tak už jsem to udělala.
Včera jak jsme byli na návštěvě u kamaráda, - holky ten má nádherný podkrovní byt - ale fakt nádhera.
Dneska jedeme s manželem nakupovat - rozbila se nám židle u počítače tak snad nějakou pěknou seženeme.
Adajar - jak je ženská?
8. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
saze no ja miluju koukat na cizi byty a brat inspiraci. :grinning: :grinning: A pres rucicku musis vis.
Jinak celkem to jde dneska.
8. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky.. já uvařim oběd a frčíme směr slapy..nevíte je tam nějaké koupálko, kde se nemusím bát nějaké nákazy?? docela bych se smočila :slight_smile:)
8. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
saron ty jo slapy a na ktere misto???
8. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
no ubytko máme v Rabyni
8. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
saron no tak tam neni jedinej bazen je kousek dal, aleje vnitrni a nebo Bene. pocej musim si vzpomenout na nazev toho mista. jo uz vim na Meřine.
8. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
jee dííky moc... :slight_smile:) já se bojím se koupat přímo v nádrži
8. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
jo a v tom Meříně je venkovní??
8. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
saron tam nelez je dost spinava uz odzhora.
jinak jsou jen vnitrni. o venkovnim nevim v okoli nikde.
8. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
nevadí..asi se ubytujeme a zkusím zjistit.. děkuju mooc
8. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
saron neni zac a uzijte si to tam je tam pekne. :wink: :wink: :wink:
8. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
jj díky moc..a ty se s Daníkem hezky opatrujte :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
saron budem se opatrovat. a vy taky.
8. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky holčiny,koukám že se chystáte dovolenkovat. :grinning:
My letos strávili dovču na maltě,betonu,obkladech,lepidlu atd. :grinning: nádherná dovča

Ahoj Ad tak jak je a co malej doufám že je vše v pořádku :confused:
8. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
beny to jsem travila do minule stredy a od stredy v nemocnici. :grinning: :grinning: :grinning: Danecek je ok. :grinning: :grinning: A co vy??
8. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ad tak hlavně aby jste byli oba ok a hlavně aby se Daník tam uvnitř ještě chvilku zdržel :wink:

Mě tuhle bylo tak zle že jsem myslela že chtě nechtě budu muset taky navštívit špitál.Připadlo mi že se prcínovi chce už ven ale našla jsem magnesko tak polykám jak vzteklá a tak nějak se to uklidnilo ale pořád to není ono.Ve čtvrtek jsem byla u zubařky a jeden kaz.Každé moje dítě mě stálo jeden zub :angry: :grinning: no a 19.8.jdu na cukr a pak druhý den na kontrolu.Tak doufám že je vše ok.Já bych tak chtěla vědět co se nám v tom pupínu schovává :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
beny ty jsi mela bolesti jo??
8. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ad a jaký celej den to ještě nějak šlo ale pak večer to bylo dost pravidelný a nepříjemný.Ale našla jsem to magnesko tak jsem do sebe hned pucla dvě tablety a do rána to povolilo.
8. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak koukám,že je vše zatím při starým,tak to je fajn, že Adaj? :slight_smile:

jinak já byla dopol. kámošce na svatbě, a odpol. jedu ještě na oslavu,tak Vás jdu všechny jen pozdravit,a zase mizím :slight_smile:

tak zatím všem pa pa
8. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
beny no snad je v se ok.

lili najes se za nas pradne. :wink: :wink: :wink:
8. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.