• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak Ad copask jsi měla k obědu? Manžel teprve vaří, máme hranolky a kotletu. Byli jsme ráno nakoupit a koupili jsme v Jena nábytku novou židli k počítači. Tak po obědě ho čeká sestavování.
A mám teda pěkně nateklé nožky božky.
8. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
saze ja mela polivku vyvar s nudlickama a druhe omacku s rejzi a veprovou. a odpoledne privezla kamoska domaci pernik
8. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme dnes byli na kočárky, a máme PŘEDBĚŽNĚ vybráno! V cross - V travel v barvě co mám v albu. Ten zelený ESPIRO jim nedovezli, že ho nemá ani dodavatel na skladě, strašně těžké na něj natrefit! Tak ještě uvidíme.

Zatím jsme nekoupili ani neobjednali, ještě prošmejdím net, vypadá, že na netu se dá koupit za 7999,-, v obchodě ten V travel měli za 9100,-

Ale je super, celé jsme si to ochmatali, byli jsme v klidu,prodavačky byly v přízemí, my si nahoře dělali co chtěli :grinning: tak jsme vyměňovali díly, jezdili, skládali :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme no.
8. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, mám na prodej jedny těhotet.džíny! Mrkněte se, prosím. Jsou mi maléééééé - kupované z mimibazaru.

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=323909&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
8. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
8. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ad - domácí perník já také ráda.
Evitko - tak do těch bych se já nevešla. potřebuji teď tak 42, a gratuluji ke kočárku
8. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
krasne rano holky. ja dneska jsem trosku nervozni no.
9. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko holky,my včera byli na diskošce a Lukášek trsal v bříšku jak vzteklý :slight_smile: Hmm Ad,perník bych si taky dala. Jak to že si nervozní?
9. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
monter ty jjo trsat jen tak nepujdu. :grinning: :grinning: No pernik byl vybornej. A jinak ze me zase odchazi zatka vis tak jsem trosku nervni 6. smysl funguje. :wink:
9. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Adaj - držím palce a ty drž plod!
9. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
rivka ja se snazim drzet plod neboj se a budu se snazit ho udrzet cio nejdyl. :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Nebuď,uklidni se,víš že to není dobré pro Daníka a si pod dohledem a ten ví co dělat. Včera to bylo dobré ale už to pro nás není...došli sme o půl12 a já hned vytuhla jak špalek.
9. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko děvčata, tak včera byla ZOO naprosto dokonalá, ikdyž teda poslední dobou jsem po větší námaze tak utahaná, že jsem pak zapadla asi v devět do postele..(ale samozřejmě usínání tak na dvě tři hodinky, než se pán trochu "vyřádí", to zas bylo rodeo :slight_smile: ale opravdu krása, pak jsme zajeli na Čerňák, zjistila jsem, že mě absolutně nebaví nakupovat takhle v obchodech, je tam spousta lidí, hrůza, i v hračkárně spousta věcí, nepřehledně apod. (jsem asi zhýčkaná interneten, kde se všechno prohlídne, dá se zeptat apod. a je to i levnější). NO koupili jsme "jen" chůvičky a žrádlo a jeli home :slight_smile:

Evitko: tak u mě jsou kalhoty taky velikostně beznadějné :frowning2:

Ad.: Chápu nervozitu, ale ještě pořád to může chvillku trvat, držte se!!! Myslíme na Vás.
9. srp 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
ad - koukej držet plod!!! co říkaj doktoři?
monter - ty jsi teda taky ďábel!
holky, mně se dneska v noci utopil strejda v berounce.. :frowning2:
9. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Jahod: panebože, co je to za zprávu se strejdou?? To je mi moc líto, upřímnou soustrast.
9. srp 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
monter no ted tu byl doktor a prej to muze byt v tomhle stadiu je to v poradtku reklativne zatim. :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
no, vím to asi hodinu a jsem z toho teda celkem v šoku
přijde mi to úplně absurdní situace - normálně šel se ženou a dcerou večer přes brod z hospody - vždycky tak chodí - žádnej vožrala nebo něco, normálně po dvou víkendovejch pivech, zakopnul a už nevyplaval - brod, chápete?! a to chodil každej den plavat, takže o to víc nechápu, jak se něco takhle absurdního může stát - hasiči ho našli až po čtyřech hodinách..
9. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
renat ty jo mas pak fotecky v zoo. a zkus chodit 15 minut a melej treba usne tak jsem to delala doma. :wink:

jahod to je mi lito.

jinak tra nervozita byla asi zmeho snsa.
9. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ad - tak v rámci možností dobré zprávy, ne? koukej se zašpuntovat!
9. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
jahod nechces prijit si o tom popovidat. je to absurdni situace to je fakt.
jsem zaspuntovana porad
9. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
kde jsou fotky ze zoo?
ad - co se ti zdálo?
9. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
jahod ze jsem porodila a nekdo mi Danecka ukradnul a ja ho hledala v ruznejch nemocnicich.
9. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
ad: aha tak tobě se něco zdálo..jsem asi nepochopila.

už jdu na fotky:slight_smile:

a děkuji za radu s tím chozením :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
ježkovy oči! no tak to bych byla taky nervózní! ale když ho necháš v bříšku, tak tam ti ho nikdo neukradne. :slight_smile:
ad - klidně se stavím, jestli chceš, ale nemáš v neděli víc návštěv, abych se vám tam nemotala? kdyžtak můžu přijít třeba někdy v týdnu.
9. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ty vole to je strašný,Jahod! Je to fakt absurtní...upřímnou soustrast!
9. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
holky dík, mě se tyhle věci zas až tak nedotýkaj, nejsem žádná velká cíťa a tohle je život, spíš jsem teda fakt zaskočená z toho, že se vůbec něco takovýdleho může stát..
9. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
renat no taky, ale ta zatka ne.

jahod dneska mam mit klid od navstev ani David neprijede dneska bude makat na byte. no to ja vim.
9. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
jahod jo stat se mue cokoliv. to je zivot.
9. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Holky,se furt válím v pelechu...sem jak praštěná polenem,ale budu muset vylézt a jít vařit. Ad,taky se mi někdy zdají hrůzostrašné sny.
9. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
ad.: aha, tak to je teda opravdu blbý sen, ale jsme si jistá, že si pak budete Danielka hlídat jak oko v hlavě!!!!

Tak pár fotek přidáno, ale jak jsme se kochali, tak jich moc nemáme...
9. srp 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.