• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter co budes varit?? jj sny jsou hrozne. :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
renat no tio uz si hlidan ted. :grinning:
jdu se juknout.
9. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
jé, renat, to je krásný, že bych se tam šla taky podívat? mám to kousek od baráku.
ad - půjč si kolečkovou postel, beru tě s sebou! :wink:
9. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
¨renat uplne bych si to uzila taky.

jahod jasne jedu a rada.
9. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Renat krása,já chci taky! Ad,budu dělat maso v bramboráku. Uz se tesím a snad mi nebude zle.
9. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
monter je to bych si dala taky.
9. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak já ti pošlu ať nakrmíš pupík :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
monter neboj manzel mi prinesl jidla hodne.
9. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky teda to jsou sny.
Jahod - je mi to líto
Holky už vás bolí spodní kosti? Od toho jak se roztahují, sestřenka mě straší , že to bolí děsně ale já zatím nic.
9. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
saze na sestrenku se vykasli to bolet nemusi. :wink:
9. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ad,nemám strach že by tě rodina nechala o hladu,ale když si psala že by sis dala... Saze mě zatím nic nebolí.
9. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
monter no ja bych si dala veci pac tu vari dietne no. :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Adajar - neslané nemastné a dietní? Klasika.
9. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
saze nahodou slane, ale bucek tu nedostanes. jako chutove se to da
9. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky vyprala jsem mimi věci a nechala to v děcáku poházené aby to doschlo a manža když tam vstoupil prohlásil jeeee tady bouchla mateřská školka. Tak dneska se chystám vše vyžehlit.
9. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ad - tak bůček já nemusím, ale jsem minutková, dneska dělám brambory s cibulí a krkovicí zapečené v alobalu
9. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
saze ja budu vse delat az prijdu domu.

no tak tohle tady taky nedostanes.
9. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Ad - to je mi jasný. A věřím že jídlo je to nejméně co tě tam trápí. Drž se holka.
9. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
saze me trapi moje myslenky snazim se nemyslet na blbosti.
9. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Ad - já vím. Hele já nejsem v nemocnici, problémy nemám a na blbosti myslím také.
Já tě děsně obdivuji jak to vše zvládáš. Jsi prostě skvělá.
9. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
saze nejsem skvela jen jsem se s tim musela vyrovnat rychle.
9. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoooooooooooj zase po delší době....

Jahod to je mi líto, ale teda je to fakt zvláštní :frowning2: :confused:

Ad a proč ti neudělaj třeba steha??? Nebo proč ti dovolej vůbec chodit???????????? Jedna moje kamarádka leží od dubna ve špitále - je s náma těhu - a teď už i několik tejdnů nesmí chodit, vůbec, všude ji vozej jako ležící. A když vše dobře půjde, tak se bude moct zkusit postavit (teda začít učit chodit) 2. září :confounded: :sweat_smile:
Tak se divím, že tebe s takovým nálezem, chodit nechaj :sweat_smile:

Holky dneska už podruhé máme šťukačku teda špuntová :grinning: Je to zvláštní jak se to břicho lehce cuká :grinning:

Saze to tě nemusí vůbec bolet ta kost. Je to jako s nevolnostma, někdo má někdo ne. Je to všechno individi.

Pernííííííííííííííííííííííííííííííííík ježíš mankote ten bych si taaaak dala, ale strašně moc. Já ho neměla snad několik let a vy si to tady teď jen tak napíšete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ňaaaaaaam, já to nemít zatrhnutý, tak ho dneska hned upeču. :pensive: :frowning2: :unamused:
9. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
sanus ahoj protoze ikdyz budu lezetbude se pozvolna cipek otvirat a hlavne tim ze bych chodila na misu je tu vetsi pravdepoobnost infekce pac jsem otevrena. Jinak ja musim lezet jen smim na zachod kterej mam 5 kroku jinak me taky vsude vozi. A steh o tom uvazuji, ale je u me riskantni pac mam vyklenutej vak blan. takze se uz nezavru. Ono zaezi co ona ma za nalez.
9. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak odpočívám, od rána uklízíme, oba, a dost hloubkově, ať to máme připravené i na příchod prcka (takže to vypadá tak, že jsme vytříbili asi 4 krabice věcí, co jsou k ničemu apod. a jsou do kontejneru, takže bude mít Kubíček místo na své potřeby :slight_smile:
ale řeknu Vám, není to už žádná sranda, musím hodně odpočívat, jak se člověk pořád ohýbá apod.
Ale jsme ráda, že to bude hotové...už jsme viděla u našich postýlku, mamka ušila krásné povlečení (neberte to osobně, ale když se sežene látka, kam se na to hrabou ty sety za nehorázné peníze...), takže bych ji během zač. září chtěla už mít připravenou tady u nás doma...člověk nikdy neví...

ad.: snaž se nemyslet na ty vrtochy, i když vím, že to asi půjde strašně těžko...potřebovala by ses asi nějak zabavit :slight_smile: nebaví tě třeba plést, háčkovat..co já vím :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz
renat nato jsem antitalent a neboj uz je lip.
9. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
ad.: tak to vítej do klubu, i když dřív jsem aspoň hladce, obrace ovládala...ale jsme spíš na nějaké jiné tvoření, :slight_smile: aspoň něco.
Mám krásné obrázky, tak budu malovat - na sklo, nad postýlku...apod.

To je dobře, že už je líp.
9. srp 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz
renat no jako hold kazdej je sikovnej na neco jineho. :wink:
9. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Renat,vy ste tak uklízely?! Taky sem antitalent na ruční práce ale ráda čtu. Sem nějaká unavená...včera aji dnes odpoledne sem spala...to se mi za celé těhu nestalo :slight_smile:
9. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Monter: jo jo, bylo to potřeba, přijde mi, že tady bylo nashromážděno strašně krámů (a nechápu, kdo nám je sem nosil.. :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
renat - já jsem teď taky uklízela - umyla jsem umyvadlo a vanu a vojtíšek už nechce, abych pokračovala, takže co se dá dělat.. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ne, vážně, jestli jste dělali takovouhle strašnou debordelizaci, tak vás teda hluboce obdivuji a smekám...
9. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.