• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky, já mám pořád hlad! dá se to nějak zastavit? :zipper_mouth:
9. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky.. jsem zpět z víkendu na slapech..bylo to super, ubytko nic moc, ale jednu noc se to dalo :slight_smile:) normálně jsme šli na procházku cca 6-7km, a mě pak večer bolelo šíleně plotýnky či co tam je..jsem se nemohla ani otočit :slight_smile:) no jo už nejsem nejmladší a stím pupkem..můžete mrknout..dám do albíčka
9. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
saronka: kráááásné bříško, moc Ti to sluší!

jahodarka: no to mi povídej, furt chodím a něco zobu, ted si delam zalusk na bramburky, ale rikam si: nesmis! :confused: jsem zvedava,jestli vydrzim.

Manzela mam v praci, tak taky trochu uklizim, jeste budu zehlit a prevlikam i postel.... no furt cosi. Pak chci jeste tridit svatebni fotky a davat je do albumu, je to drbačka..... :angry:
Dopoledne jsme byli taky na mini výletě na rozhledně, asi 20km od domu - autem samozřejmě! a jen kousek pěšky.
9. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
saron - pěknej balón.. :slight_smile: , prohlížela jsem teď albíčka a už jsme teda SKORO všechny pěkný koule.. :grinning: , njn, ale co, vždyť už máme nárok. :wink:
byli jste se nakonec někde koupat?
9. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
jaho jak říká moje kamarádka.. taky těhulka.. žádná garsonka..my jedeme ve velký a máme dvoukáčko :slight_smile:)) no je velký... :slight_smile:
jinak mám taky hlad.. hrůůza..
jaho nebyli.. tam jsem se koupat nechtěla..jako v přírodním..
9. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Saron.pěkný pupík. Nedivím se že tě boleli po takové túře!Jahod,taky pořád něco zobkám ale mám záklopku kdy mi žaludek řekne dost a nepřejím se.
9. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
holky, kukněte, jakou úžasnou kombinézku jsem ulovila na mmb. Za 219 i s poštovným. WOW.
A když to bude holka, dostane růžovou čepici a šálu. Neodolala jsem prostě :grinning:
9. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
evi je to bomba.. fakt krásná
9. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
saron - no jasně, žádná garsonka.. :grinning:
evit - kombinéza je teda fakt luxusní - úplně mazlící :slight_smile:
9. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Saronko: to je super, že jste si to tak užili a bříško výstavní :slight_smile: Sluší ti to:slight_smile:

evi: no kombinézka fakt luxus...

jahod.: přesně to byl ten správný nzev, debordelizace, a vyhráli jsme, ale opravdu jsme skončili až teď, kdy manžel vyluxoval...a jsem zralá do vany.
9. srp 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak já celej víkend dávala věci na MMB a už mi z toho začíná pomalu, ale jistě hrabat ...
včera zdenál odvezl malou k bábě, tak jsem na to měla klid, ale celý dopolko k nám někdo chodil ...
pak jsme čistili bazén, byl úplně zelenej, ale už je to dobrý ...
jahod ... upřímnou soustrast a gratulace ke koupi postýlky ...
my nejsme pořád rozhodnutí s tím kočárem ...
ady, jsem ráda, že jsi pořád two in one
já se asi zbavím bodyček velikosti 56, pže malá je měla pouze v porodnici a pak na cestu domů, a tohle dítko bude asi to samý ...
9. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
renat, no to se nedivím, já bych to dělala snad měsíc v kuse. :sweat_smile:
vanu si dej, to se kubíčkovi bude líbit.
9. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
evit, kombinéza je naprosto bombastická .. gratuluju k nákupu ...
9. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Evi,ta kombinéza je nádherná!
9. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
holky.. ted jsem vytřela byteček..a jsem morká jak myš..jak to děláte co máte normální byty a ne garsonku jako my..
9. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
holky, neuděláme ten brněnskej srazík? ... nebo my klidně někam dojedem ... jen se s malou doma už koušu nudou ... všechny děcka v okolí jezdí na prázdniny, tak je tu malá věčně sama ...
9. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
saron - já to taky nechápu, taky vždycky funím po vytření mého 38 m bytu a to mám v jednom pokoji koberec... :sweat_smile: já teď vyžehlila tak dvě pračky a taky mám pocit že umřu.. :rolling_eyes:
9. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
saron, já vytírám na etapy ... prvně přízemí a třeba druhej den patro, ale jinak jsem na tom jak ty ... mokrá, unavená ... udýchaná ... fuj
9. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky,
tak já sice nevytírám, mám na to lidi :grinning: :wink: , ale jinak jsem taky pořád šíleně unavená. Už 2 dny jsem jak praštěná pytlem. Pořád jenom spím. Dneska jsem dokonce usla i venku na lehátku.
V posledních asi 6 dnech mám občas dost silné křeče v podbřišku. Zítra jdu k doktorce,tak doufám, že mě nepošle do nemocnice. A ve čtvrtek mě čeká testík na cukrovku.
9. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky holciny!!!
cetla jsem jenom zbezne .. tak predem pardon, jestli budu "mimo misu"

jsme zpet - svatba se naprosto vydarila a "holky se proste umely bavit".. sla jsem spat az po 2 rano!!! cely den ovsem mam tkove trochu nadymaci obtize nebot jsem tam sezrala vsechno co predemnou neuteklo!! Maminka naseho kamarada mi zacala snaset asi 3druhy kyselych okurek, ktere jsem zajidala vytecnym cukrovym a finalizovala to vyuzenou suncickou ... takze naprostej masakr!!!

PS.: vim, jste zpocene po vytirani 38m - a zkuste si predstavit jak asi vypadam ja po 200... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ád - jsem rada, ze jste stale 2v1!!
jahod - je mi lito strejdy ... ach jo, shit happend.. - a zavidim tu krasnou brasnu a postylku :wink:
9. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Já mám na vytírání člověka. Když jsem nadhodila, že sobota bude uklízecí, vrátila jsem se v pátek o půlnoci do naleštěného bytu (zbylo jen utřít povrchy v kuchyni a převléct ložní) :sunglasses: Akorát teda žehlicí otrok zbaběle prchl, aniž vyžehlil, takže to čeká mě. :rolling_eyes: No co už, jednou to přijít muselo :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj holky,

taky jsem cely vikend uklizela a zehlila - to je zoufaly, protoze se mi vsecko zda byt spinavy, jenze nemam sily na poradny uklid, treba v pulce umyvani podlah me musel vystridat pritel - uz vlastne manzel :stuck_out_tongue_closed_eyes: - protoze me zacalo bolet uplne vsecko....

zitra jdu konecne do prace - strasne se tesim, uz jsem tam nebyla pres 2 mesice, odpracuji 3 dny a konec - od 1. zari jdu na materskou, tak se aspon rozloucim s kolegama, donesu jim kolacky, co jsme dneska napekly s tchyni :grinning:

Saronko, opravdu pekne brisko :wink:

Adaj porad na vas myslim a drzim palce
9. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Tak sem se akorát vrátil z nemocnice. Po 9 hodinách čekání na porodnim sále už je venku. 880gr a 33 cm.
Máma je OK, jen v placentě byla nějaká infekce a proto šel ven. Teď už svůj boj proti infekci musí vybojovat s lékama sám, kritických 48 hodin. Další boj bude o svoje samostatný nadechnutí :frowning2:
D
10. srp 2009 v 05:44  • Odpověz
Omlouvám se, že vám sem lezu, ale koukám, že se Daník už prodral na svět. Jarušce moc gratuluju, teď strašně držím palce, ať to Daník vybojuje, určitě je to bojovníček po mamince :slight_smile: Jaruško, jsem ráda, že jsi v pořádku. Je to sice brzy, ale udělali jste s Daníkem úplné maximum, co jste mohli. Teď je to na něm. Moc na vás myslím a držím pěsti :dizzy_face:
10. srp 2009 v 06:17  • Odpověz
martucho, napsala jsi to dobře, Daniel bude určitě bojovník po mamce, zvládne to, určitě!

jinak holky, v rámci možností, dobré ráno.
10. srp 2009 v 06:39  • Odpověz
já jsem si až teď všimla, že sem píše David, Jaru už jsem psala tak ještě tobě; Gratuluju, taťko! Přeji moc, moc sil vám všem a následně ještě víc radosti!
10. srp 2009 v 06:43  • Odpověz
jarusce, davidovi a dainkovi preju hodne zdravi a pevny nervy, verim, ze to vsechno spolecne zvladnete a samo gratuluju!!!
10. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
Brý ránko :pensive:
Daníkovým rodičům posílám spoustu sil do příštích dní a Daníkovi držíme s prckem všech 8 palců :wink:
Udělali jste co se dalo, teď už je to jeho boj a já pevně věřím, že ho zvládne, vždyť i přes svůj věk je to kus chlapa :wink: Gratuluju táto a mámo :dizzy_face:
10. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
adajar + manžel + Danielek: hooooooooooooooodně štěstíííííííí a sil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držím palečky, jak jen to jde!!!!!!!!!!!!!!!!! To bylo teda nečekané! :frowning2: Tak GOD BLESS YOU ALL!
10. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky ...
Jaruš, Davide a Daníku ... přeji vám, aby vše dopadlo tak jak má ... Daník to určitě zvládne ... je to šikula po mamince ...
10. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.