• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dalsi smirak se pridava-drzim palce vsem!!!dobre to dopadne!!drzte se a gratuluju ke klukovi!!! :wink:
10. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky...přeji krásné dobré ráno a pěkný asi slunečný den....:slight_smile:

Já jsem zpět z kontroly a opět mírně (asi trochu víc) rozladěná. Vím, že druhé těghotenství a asi co nejdřív i poradnu budu absolvovat u jiného doktora. To, že je moje dr. flegmatická, top už jsem si zvykla, na druhou stranu nic mě právě nerozhodí, jsem relativně v klidu, žádný stresy...ale prostě pak ten pocit z té kontroly...vy máte vždycky tolik informací..já nic, kromě toho, že je vše dobrý, srdíčko bije apod.
dnes to začalo i u sestry, vždycky počítá týdny podle toho kolečka..takže od zač. chodím v pondělí nebo úterý na kontroly, takže mám návštěvy podle PM a termínu proodu 4. 11. - čili 10+6, 12+6....21+6, 24+6,...takže logicky dnes jsem 27+6 (mě to vychází 27+5, i podle koně tady, ale to je jedno)...ale setsra vyhrabala v průkazce nějaký TP 9. 11. (který tam psala dr. někdy v 8tt podle velikosti na UTZ...který je zcela zcestný, protože pak prcek vyrostl a i podle posledního UTz odpovídá o ty dvy dny co byla posunutá ms...takže dnešní stáří 27+1 :angry: :angry: :angry: prostě to nechýápu, mě nějde o to., že to je třeba tam, stejně pak prcek vyleze jak bude chtít, ale o to,. že by to mělo být snad pořád stejné...divil se tomu i dr. pak na velkém UTZ, že to tam lítá (sám si dokázal spočítat, že to jde po 14, 21 dnech - kontroly a že ..no ale to je jedno.
Minule paní dr. jak teď jsou KO po 2 týdnech a hups na další jdu za 3 týdny (což mi teda nevadí), a nevím, jak to pak bude vycházet s UTZ, na který asi zas pojedu jinam (má být 30.-32.tt - já budu za tři týdny 31t, ale objednávací dova je tam asž 3 týdny...)
Nechci to řešit, ale taky může něco utrousit...mě nebaví se pořád ptát, když jsem se na něco ptala ze začátku, akorát byla podrážděná...takže teď to tam nějak dokopeme, ale co to půjde, fakt přejdu jinam. Dnes se na cvičení zeptám, zda někdo přibírá...

Jinak ale Ko asi v poho, moč negativní, tlak O.K., váha +8,5kg (pozor v grafu paní dr opět vyplnila špatně..už 10kg..nechápu), CS O...(toť vše).

Prcek jakoby to věděl a už jak jsme čekali, začal sebou šít (asi taky poznal dr. :grinning:
10. srp 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Jééé co to čtu, Daník se už chtěl podívat na svět...to je zpráva, co je proti tomu rozladěnost z mé kontroly.

Jaruško, tatínku a Danielku, přejeme hodně štěstí a síly. Držíme palečky a věříme, ať to spolu všichni zvládnete, držte se!!!!!!!!
10. srp 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
ahojte

adajar gratuluju a hlavně držím palce, ať daneček všechno zvládne
10. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Jeee Daník už je venku..držíme se Sofinkou palečky...je to určitě bojovník a vybojuje si to..

Renat, moje doktorka vychází dle PM, a ne dle utz, rozdíl tam je ale jen pár dnů...
10. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno holky,Ad a Davidovi gratuluju a Daníkovi držím pěsti ať si to svoje místo vybojuje! Renat,nic si z toho nedelej...já se taky nikdy nic od dr.nedozvím. Dnes jedu na kontrolu a chci si zaplatit ult.,páč mě zajímá kolik malý váží tak sem zvědavá jestli se něco dozvím.
10. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Adaj - držím palce!

Renat - ale můj doktor je totéž v bledě modrém (mně to nepřekáží). Tlak, moč (už dvakrát jsem ji zapomněla :sweat_smile: , já holt na doktory moc nejsem), prohmátnout, změřit, kam už se prcek dohrabal. Pak se zeptá, jak mi je (já odvětím Špatně, ale zvykám si) a kdy se začal hýbat. Jo, a poslechne si, jak Plivník tluče. To je všechno. Zrovna kvůli tomuhle bych se nezlobila, nač miliardy prohlídek... :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Já taky vycházím podle PM, přijde mi, že prcek si roiste jak chce, někdy rchleji, někdy pomaleji...tohle fakt neberu, ale měla by to mís sjednocené, aspoň v té průkazce, protože když se na to někde jinde podívali, kroutili hlavou, prostě jak když pejsek čůrá. my jsme napsoled byli taky o dva dny rozdílu (ale měla jsme ovulku o dva dny dýl, takže ukázkově). Ale to je jedno :slight_smile: už jsme trochu vystřízlivěla :wink:
monter: ať KO dopadne dobře, já počkám na ten UTZ po tom 30tt, ale to se budu ptát :grinning:
10. srp 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
renat to se ptej :slight_smile: já jdu zítra na KO, jen mě štve, že moje doktorka nemá takový ultrazvuk, který malou převáží..docela by mě zajímalo, zda když mám tak velký buben, je taky tak velká.. manžel si dělal srandu,ž e bude vážít 6kg :slight_smile:) naposledy když ji vážili- koncem července, tak byla uplně v normě..
10. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Asi to špatně vyznělo, já jsme nebyla naštv...kvůli tomu, co dělá, to vím, že je všude, ale z principu...ale nechme tohu, už jsme vychladla, volali mi tady ze zdejšího obchodu, že tam máme tu zelenou cestovní postýlku, :slight_smile: tak si pro ní zítra jedemeeee :grinning: :grinning: jsme ráda, už to vypadalo, že v zelené nebude ... ale přišla.
10. srp 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
Adajar, Danečku a Davide držíme palečky.
10. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
To je stejně mazec, holky, co. Do listopadu tak daleko a adajar je už maminka. To je mazec! Těším se, až se ozve.
10. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jojo je to mazec, ale Daník bude bojovník - má po kom
10. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Renat,já si ho chci zaplatit,protože mám obavu že bych se v tom 30tt nic nedozvěděla. Na velkém ult.co se dělá kolem 20tt se vymlouval že je malý skrčený a on ho nemůže ani změřit ani zvážit a ani pohlaví neřekl. Sem zvědavá jak dnes a ty 300kč mě nezabijí. Jen doufám že nedojedu domů vytočená!
10. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
monter: tak dej pak vědět :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
no to je teda rano.... jsem v soku....a

MOOOOOOOOCCCC gratuluju k narozeni Danika!!! Davide, Jarusko - preju hodne zdravi a pevny nervy, verim, ze to vsechno spolu zvladnete !!!
10. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ty jo! Tak už první "listopadový" miminko! Gratuluju!!!!!
Renat- já mám taky "alternativní" doktorku- pro změnu jsem zase ještě nebyla vyšetřovaná vnitřně- prostě, když si těhotná nestěžuje na tvrdnutí, výtoky apo.- tak proč do ní hrabat- to mi nijak nevadí:slight_smile:
Ona je navíc ještě jaksi proti zjišťování pohlaví (si myslím tedy)- v 20tt mi to prostě odmítla říct, tak snad v tom 30tt už pustí info- monter- asi jsme na tom byly stejně- ale pro mou psychiku je to nakonec lepší, než kdyby mylýmu počítali všechny kůstku a děsili mě
10. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Monter- jak se dá objednat na placený UTZ? To dělají v nějakých centrech?
10. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
kvakul: nevím, jak to má monter, ale je fakt, že i já jsme si dnes i dr, všimla, že tam mám placené úkony, mimo jiné i UTZ na vyžádání, takže smylsím, že to má "v nabídce" více dr. a mylsím, že to bylo taky za 300,-
10. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
no my jdeme dneska na ten 3/4D UTZ ... tak jsem opravdu zvedava!!!!! Hlavne jsem taky napnuta jak ksandy, co to tam vlastne mame ... sice plnou skrin ruzovejch hadru, ale muze tam byt i pinďa - no to se ale uprimne asi poseru...
pred tim jedeme koupit kocarek odvezt ho do meho stareho bytu - bo pry vsichni o vikendu mi kladli na srdce, ze fakt byt doma nesmi!!!
10. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Chich, to bylo veselý, marsie! Ale to se dá vždycky snadno prodat na MMB, neboj:slight_smile:
Ale přece by, renat, bylo divný, kdybych své dr. po jejím, grátis UTZ řekla, že chci ještě jeden placený a ať to všechno pěkně zkoukne, ne?To by se asi spíš nasrala:slight_smile:
10. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojda

Ad, Davide gratuluju vám a přeju moc štěstíčka všem třem!!!!!!!!

Ostatní moc zdravím a přeju snad konečně chladnější týden i když to zatím moc nevypadá......
10. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
marsie: my jsme také zvědavé :slight_smile: snad tu růžovou využijete :grinning: :grinning:

kvakul: já nevím, mylsím si spíš, že to je třeba pro někoho, kdo ten UTZ chce...třeba moje dr. mi dělala jen ze zač, vaginální, jinak na ty genetické apod. jezdím jinam...mně to stačí, ale někdo je třeba nervozní a chce vidět prcka,zda je vše v pořádku, může mít nějaké tušení apod. tak si ho zaplatí, nebo nevím...
10. srp 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Jaruško, Davide, Danečku, nová rodinko, držte se!!!!!
10. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
renat, z těch termínů si nic nedělej, já zas nemám podle poslední MS, páč jsem tu pravou vůbec neměla(kvůli předchozímu potratu), tak jsme to odhadly podle ovulace, prvního utz a screeningovýho a kupodivu jsme se trefily +/- den.Navíc mi mudra říkala, že v termínu jsou děti +/- 14 dní a že týdenní rozdíl na utz nehraje roli.
Jinak mně utz dělá pokaždý, prej je to pro ni přesnější než ty pohmaty a neplatím za něj nic. Čípek začala kontrolovat až po 20.týdnu, do té doby se ve mně "nerochala" :sweat_smile: Ale jestli ti přijde až moc flegmatická, tak bych šla jinam :wink:
10. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Jo Marsie, zrovna teď jsem o víkendu četla v místním regionálním plátku, že jedni rodiče vybírali jméno pro chlapečka až na porodním sále, páč si jeli pro holčičku :grinning: Mamka zrovna chodí na porodnici cvičit s maminama a prej jim tam doktor vysvětloval, že se to u těch chlapečků občas stává, páč mívaj pinďoura přilepenýho k nožičce, takže to na tom utz není poznat. ale jakmile řeknou v tom 30.týdnu, že je to kluk, tak je to prej stopro :grinning:
10. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
spaagetka: přeci před porodem musíš odevzdat dohodu o jméně, kde musí být obě varianty :wink: tak jedině, že by to bylo tak naléhavé a nestihli to vyplnit a odevzdat :grinning:
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
evito, já to v dokumentech do mé porodky nenašla. Taky jsem se divila, ale zeptám se na detaily, páč tatínek je zrovna můj spolužákovi ze ZŠ :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
píšu jak tatar, asi hlady :sweat_smile:
marsie, ten 4D fak závidím, bylo to parádní, užijte si to :dizzy_face:
Asi jdu na obídek, jsem zvědavá, jak tu vydržím do půl 4. :sweat_smile:
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Mamulky, a už jste přihlášené na předporodní kurz? Já se chystám zavolat do "mé" nemocnice, pač na netu nemají aktuální termíny pro podzim. Chodí se od 30. týdne.
10. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.