• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Sanus,jojo 1200g a sem zvědavá kolik malý přibere jak tam pojedu za 3týdny. To máš termín jako já že? Dnes navečer dojede neteř na prázdniny,tak tu budem spolu vegetit :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Monter jo jo mám termín jako ty, ale jsem po IVF, tak nevím jak to bude, ale nechali mi to prostě podle poslední MS...
Špuntová měla před 14 dny 1.054 g, tak jsem straaaaaaašně zvědavá. Škoda, že jsem nebyla dneska, jsme mohly porovnat..... :pensive:

Ke mě má taky dorazit neteř, tak jí musím cinknout, aby jsme se domluvily, kdy dorazí :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Sanu vy jste už velkýýý..já mám termín jako vy..tak jsem zvědavá jaký obřík ta naše je..myslíte si že to že mám velké břícho znamená i velké dítě??
10. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Sar velké břicho neznamená automaticky velké dítě. Jsem četla.....
10. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
holky jdu na radu za vámi - i když předčasně...

v čem povezete mimča z porodnice - jak moc oblíkáte a jestli už v zimní kombinéze nebo třeba v té flaušové zavinovačce od emitexu - v té zimní nebo v té pro přechodné období...? nám říkala na kurzu body+dupačky+deku, já mám termín na začátku listopadu, takové nijaké období, ani tak ani tak... je to brzy teď řešit, ale dávám dokupy výbavu, ať mám o starost míň, a pořád mi to vrtá hlavou a je mi blbé se ptát na tom kurzu, si budou myslet že jsem úplně blbá
10. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Evi taky netuším, ale udělám výběr z toho co je doma a připravím dvě varianty, když bude hezky podzimně (ještě) nebo spíš už zima.
Ale tipuju to na overálek takovej podzimní kabátek (jeslti ho ještě budou mít :angry: ) a do té zavinky do autosedačky. A nebo bodýčko, polodupajdy na to ten kabátek.
No a mám koupené bavlněné rukavičky a čepičku musím ještě sehnat......
10. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Sanus,já sem taky po IVF a taky mi to počítají od poslední MS,ale stejně si myslím že se Lukášek narodí dřív. Proč ti posunuli kvůli cukrovce KO? Saron,určitě neznamená velké břicho-velké dítko.
10. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
sanusko já si taky říkám, že vyberu co bude doma (mě se ty sady do porodnice co vidím na netu nelíbí, ani v obchodech jsem nic moc nenašla, úplně zbytečně podle mě k tomu dávají i bryndáčky) - stejné dupačky+kabátek, bílé body, bílé punčocháče ssebou vezmu - nechám na sestrách, jestli to použijí (nám teda bylo řečeno, že autosedačku s igelitkou nechá manžel u sester a ty nám malou mimča oblečou), čepičku, rukavičky a buď tu zavinovačku nebo fleesovou kombinézu, to by mohlo být akorát
10. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Holky, čerstvá zpráva od Ad - Ad je dobře, prdelka Danielek bojuje a zatím mu to prý moc jde. A jak píše Adaj - je kouzelnej. :slight_smile: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
jahod tak to je dobře a věřím že bude už pořád
10. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
jahod, diky za zpravy od ad,moc ji pozdravuj a ze drzim palce :slight_smile:

jinak ja jsem taky pro epidural, pac prvni porod byl silenej, takze sem mozna i pro cisare, jak pise jahod, proc se trapit, jasne, ze pokud by nebyly komplikace a porod by probihal rychle, tak nevidim duvod, ale pokud by se to takhlo atd, tak netrpet!

jinak holky, nam se pres vikendik, teda jako kubovi, udelaly sileny pupence, uz sem myslela, ze ma nestovice, tak jsme neska byli u mudry a je to pry postipany, tak nevim, esi mam mit radost nebo ne, je fakt, ze kdyby to byly nestovice, tak jsme to aspon mohli mit za sebou
10. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
jahod, jupí, vyřiď Adě pozdravy od Pepi a Pepi :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Jahod,tak to sou dobré zprávy...Daník je bojovník!
10. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
to je super zpráva.. jaho moc ji pozdravuj a že v duchu bojujeme s Daníkem
10. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Adajar - gratuluji ke chlapeckovi a porad drzim moc palce at to Danik perfektne zvladne, vsak to je sikovny kluk!
10. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
lili: to máš pravdu, líp bych to neřekla, kontroly jsou lahůdka...

sanus: tak to já pozadí rozhodně úzké taky nemám.. :grinning: :grinning: ale nevím, jak na porod.
10. srp 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
Monter, no jelikož jsem tam byla kvůli "oznámení urteilu", že mám cukrovku a KO vycházela za 14 dní, tak dr říkal, abych tam pořád nelítala, že mě skoukne rovnou pořádně a pak přeobědnáme za 4 týdny.... (byla jsem tam totiž tejden před tím oznámením cukrvky, jak mě pokousal ten pes, tak jsem musela taky na KO..... :grinning: ) No prostě jak doma....
Stejně nevím proč to počítaj dle poslední MS.... ale to je fučík, třeba na odpovídající stáří míma budem jako by přenášet a rodit v termínu......
Uvidíííííííííííííííííííííííííííííííííme :sunglasses:

Jahod super zprávy, doufám, že bude co nejdřív fotečka Dáni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se tak těším na to lečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Děkujeme za zprávičku od ad. je skvělé, že je v pořádku a Danielek bojuje, co to jde :slight_smile: moc na ně myslíme.
10. srp 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
Renat no jedno je jistý, že to určitě pak přijde každé ženské, že tu pánev má úzkou :grinning:
10. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
sanus: svatá pravda...ale já se na to těším, fakt se těším na porodo, i když dneska jsme se na cvíču lehce zarazila
(jsem trochu vystrašená císařským řezem, o nic ještě nejde!!!!!!!!!!ale přece jen ten skřítek v hlavě kutá, ani bych si na to nevzpomněla, kdyby se tam o tom nezačaly holky bavit právě s paní cvičitelkou...Co máte ukázkové polohy..tak my zatím ne, nějak jsem tomu nepřikládala váhu, když to pan dr. řekl poprvé na tom UTZ (to bylo v tom 22tt), ale jsme pořád příčně (pohmatem dle dr. , což cítím i já, jsme hodně nahoře (proto asi nemám problém s čípkem, necítím tlak apod.)
Vím, že se prckové točí a určitě i ten náš si dá říct, ale je fakt, že jak nebude co dělat, budu přemýšlet..ale ono se zadaří, chci rodit normálně!!!!!!!!!!!!
10. srp 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Renat- mimi ještě zdaleka nemusí být hlavou dolů- to snad až koncem 8.měsíce by se měl definitivně překulit-a ani tehdy neni jisty, že se zase neotočí- náš cvrček zase leží hodně dole a taky vodorovně- má prostě v pánvi dost místa jak v kolíbce, tak se mi halt koulí po močáku- děloha mi sice už konči tak 5cm pod žebry, ale tam se Valihrach vůbec nevyskytuje- sice si tam udělal místo, ale válí se naležato dole
10. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak naaaše Lady se motá všude možně, naposledy na UTZ byla hlavou dolů. Někdy cejtím jak leží z prava do leva, už jsem cejtila i "štubání" pod žebrem, ale i pořádnej prošlap močáku. Prostě využívá každé místo co může :sweat_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
kvakul: jojoo psala jsem to, vím, že to je ještě brzy a vše může být jinak, ale je to asi síla okamžiku...
10. srp 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
Já už tady mám neteřinku :slight_smile: Malý taky ještě není otočený hlavičkou dolů. Zrovna dnes sem se na to dr.ptala a řekl mi že se mimi může otočit až pár dní před porodem. Luky mě nejvíc kope kolem pupíku a včera začal v podbřišku.
10. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Super zpráva od Ad. Myslíme na vás.
10. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
jahod: :grinning: to jsou super zprávy, tak jí moc a moc pozdravuj a dál držíme palečky ju? :slight_smile:

no tak já mám do porodnice připravený buď set dupačky a tričko a pak do kombinézky a autosedačky, buď s emitexovým pytlem,nebo bez,uvidíme,jaký bude počasí... ale mělo by to stačit, nebo polodupky, body,kabátek a kombinézka :slight_smile: bez pytle :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
lill díky za tip, už jsem to vymyslela, objednala na mmb fleesovou kombinézu... s tím s vým tip ťop přístupem se zblázním ještě před porodem :frowning2:
10. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak lečo mám v sobě, bylo super výborný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A špuntová se asi momentálně nudí, tak si nevím čím brnká o žebro :grinning:
10. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojky maminy !
teda to byl den ... jsem moc rada, za dobre zpravy o Danikovi !!! Jahod prosim pozdravuj jarus, ze na ne myslim, a drzim palce!

jinak uz je to jasny, dovolte abych vam oznamila, ze cekame holcinku!! ufff... nastesti to nebude ruzovej emil ...
ale nemate co zavidet - dnesni utz dopadl fiaskem ... nase madam byla zaklinena hlavou dolu a zapichla do placenty a pres zbytek obličeje byl pupečník :cry: :frowning2:
takze jsem skoro hodinu tam pochodovala po schodech a po parku, ale bohuzel ani na podruhe se situace nezmenila... ve stredu mame tedy druhe pokusy ...
ale co cabila, byla pipina!!!!

a kocar je taky zakoupen a je nadhernej ...
10. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Marsi čauky, tak teda hurá dašlí žena :grinning: :dizzy_face: A že se jí dneska nechtělo, tak se na ní nezlooob, další pokus určo vyjde :wink:
A koukám do albíka holky vy toho máte toho oblečení, to sebou musím teda ještě asi mrsknout :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.