• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar, mě by neschopenka zabila....úplně bych zlenivěla a jenom bych kynula...nemám vůbec žádnou disciplínu :grinning:
20. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
jani tlusta kolik vazis jestli ???e muzu zeptat
20. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
maui musim jabych se v praci moc stresovala po minule a jsem prej ted rovnou brana jako rizikove tehu.
20. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
adi: měřím 170 a vážím 70....nemám míry modelky,ale taky si myslím,že to není tragédie....navíc mám prsa 5...takže postavu mám vyváženou
20. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
No to je jasné, adajar, jak se cítíš... Já žádný samovolný potrat neměla, oba předchozí neúspěchy měly jinou příčinu, tak není důvod. I když teď to možná bude pár týdnů hustý...ale možná v práci nebudu tolik myslet na to, že je mi blbě a že se mi chce spát. Jen doufám, že se nikdo nebude nikdo rejpat v mé neschopence, všem jsem řekla neutrálně, že mám nějaký zánět a musím ležet, tak doufám, že se nebudou moc vyptávat :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Holky tak jsem mela vajicka a po pul hodine je mi hodne blbe,
20. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
jani ja mam 175cm a mam 92kg takze by mi rekla ze jsem neplodna tlusta krava.

maui prave kazdej to ma jinak ja mam duvod proc zustat doma.
20. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Janicka, můžeš mi prozradit, jaké kupuješ prádlo? Já mám 75E a jsem z toho dost na nervy :slight_smile: Už teď mi to leze z podprsenky, budu si muset pořídit asi stan :grinning:
20. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
maui no ja mam zatim jen D a staci mi to. :grinning:
20. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ada tak to já bych zase něco snědla, ale už je dost pozdě tak to nechám na ráno
20. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
adel ja asik pujdu zvracet.
20. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
teda vy ste ale čísla !!!! :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
maui: Pepča mi doporučuje padáky :grinning: :grinning: ..ale má je rád :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Adi, já jsem si asi před dvěma týdny objednala 2 nové podprsenky Anita, ale u téhle značky mi byly 75E velké, tak jsem je musela vrátit. Hádám, že si je objednám znovu....teď už mi určitě padnou jak ulité :grinning: Hrůza, čekám, kdy to můj šéf okomentuje....je to taková huba nevymáchaná :angry:
mne sa velké prsia vždy páčili, ale mohla som len tužit...
Ad je to tak hrozné?Ajajaj.
holky tak mi jede manza konecne domu.
No můj drahý je naštěstí taky spokojený. Vždycky když vyhrožuju, že si půjdu po druhém dítěti nechat vylepšit, tak prý jedině zvětšit :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Evi, nemáš po čem toužit, to je něco tak strašně nepraktického.... Já bych nejradši v podprsence chodila i spát :grinning:
20. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
jani no manza rika me podprde stany a ted se mi libi jeste vic jak rostou :grinning:

mAUi no tak to jsi nemohla vedet ne,

adel zatim drzim, ale nevim jak dlouho.
20. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
maui me podprsenka vadi
20. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
evi já jsem na tom stejně, mám slabý B, ale teď se to nějak pekně tvaruje a budu asi kupovat novou podprdu
20. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Adi, mě ani ne....spíš, jak si jí večer svléknu, tak hned cítím, jak mi bolí bradavky. Ale jinak je mám v té podprdě tak narvané, že o nich ani nevím :grinning:
20. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
jinak prádlo je otázka sama pro sebe..někdy ty velké velikosti jsou tak strašně babkovské....hodně dobré prádlo má felina,ale je poměrně drahé....podprda i za 15-16 stovek..takže teď mám timo.Super,má roušířená ramínka,takže už nemám ty otlačené kolejnice na ramenou a stála okolo 6 stovek....Ale máš pravdu výběr je hrozný...když vidím ty soupravičky pro holky s dvojkama...hezký kaťátka...to v téhle naší velkosti nenajdeš.Jinak doufám,že mi ale prsa moc nenabydou,protože bych až přestanu kojit nechtěla mít tvar "psí uši" :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jani, máš pravdu, Felina má krásné prádlo, ale mě ty její tvary nějak nesedí. Zvykla jsem si na Triumf i na to, že za podprdu dám minimálně tisícovku :frowning2: Ale na kraječkovou nádheru můžu zapomenout....navíc v těchhle velikostech ani ta kraječková nádhera nevypadá jako u Béček :unamused: Ale jinak tě uklidním....já kojila 11 měsíců a myslím, že mi to prsa nijak nepoznamenalo :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak už se opravdu loučím,myslím,že jsem dokonce vydržela nad limit.
Hezký víkend všem :wink:
Maui triumph mám snad dvě a nejsou špatný...úplně nejlepší ale byla podprsenka playtex...jezdívala jsem si jí koupit na václavák do krone(teď debenhams)ale nějak to tam přeorganizovali a už jí tam nemají :frowning2:
Pááááčko
20. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky, prosím vás nevíte jaký jste měli hcg tak začátkem 6tt? před týdnem jsem měla 233 a po týdnu mám 9600.. tak mě straší dvojčatama...ps-koním mi těhu vypočítal špatně
20. bře 2009 ve 23:57  • Odpověz
Dobré ráno holky:slight_smile:
jdu vás jen pozdravit, tento víkend se musím učit, mám tři poslední zkoušky, takže to musím nějak doflákat a pak bude klid a už jen čekání na státnice a obhabu.
Pro klid duše vypnu raději PC, protože by mě to svádělo.

Jinak ještě vítám nové příchozí:slight_smile:

Saronka: tak jsem to blbě spočítala, to už je opravdu hrozné....ale teď mi to známá vysvětlila a ž to je dobře, dnes jsem podle PM 7+3, což znamená, že na kontrole budu 8+5:slight_smile: Jak jsem to počítala na mobilu, tak jsem se překoukla a měla jsem o týden navíc, takže opravuji:slight_smile:
21. bře 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
kaleih zdravim jestli jsi 6-neco je to dobre. Jinak nevim me ho nikdo nemeril.

renat ahojky a pekne se uc. :grinning:
21. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,
renat ať jde dobře učení mě to taky brzy čeká.
Ada jak dnes je?
21. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.