• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Marsi,no já sem tu ránu slyšela až k nám na Moravu jak ti ten šutr spadl ze srdce když vám potvrdili holčičku! Z toho že se schovávala si nic nedělej...ty mimča jako kdyby to věděli a schovávají se.
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Monter - podle mě jim to není moc příjemné - Plivník se taky při ultrazvuku otáčel a strkal si packy před ksichtík. :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Monterko, taky si myslim, ze ten UZ miminka nebavi, moje chuderka ale reaguje jinak - neschovava se, ale jde do utoku a zacne kopat kolem a nekdy se trefi primo do sondy :grinning:
10. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
monter - :slight_smile:))) hi hi
sanus - no neboj, ja toho zase moc nemam, tim ze jsem nevedela jak to mame s pindikem, tak jsem musela brzdit :wink:

premyslim o tom predporodnim kurzu - myslite, ze to ma cenu?? manzel tam chodit nechce chce po me at mu obstaram knihu resp. vycuc idealne jen nadpisy :wink: , ze je prej dobrej samouk.. nemate tip na nejakou takovou knizku???
popripade neplanujete nekdo chodit na kurzy do Podoli???

a pri vysloveni slova porod mam husi kuzi! bojim se toho jak cert krize, a jako jahod ode dveri volam epidural a pokud mi ho švíknou s nejakym dalsim drekem, tim lip... zkratka jako bych tam nebyla!!!!
10. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
marsie já do kurzu chodím, k porodní asistentce, kdybych ho neměla zaplacený z pojišťovny, tak bych asi zvolila kurz levnější a kratší v nemocnici nebo nic... je to možná dobrá věc, ale podle mě je dobré si z toho vzít to co sama uznáš za vhodné a ne se slepě držet toho, že to tam říkali, nikdo nemá patent na rozum, popravdě jsem po první lekci měla dojem, že jsem miminko přiotrávila, nechápu, jaký smysl má probírat prvních šest měsíc, když už jsem byla v šestém měsíci... pít by se nemělo to a to, jíst zase tamto atd., je to možná (jako spousta věcí) záležitost módy, člověk má pocit, že by to měl absolvovat, když to absolvují "všichni", tak jako třeba 3d, focení v ateliéru v těhu či plavání kojenců, spíš zvaž, jestli to potřebuješ - mě jak se blížil čas se rozhodnout, moc se mi pravda nechtělo, i teď si říkám, jestli mi to k něčemu bude - při porodu budu stejně tak vyhukaná, že si zřejmě na nějaké poučky nevzpomenu a co se týká péče o dítě - údajně ta naše paní má na něco takový názor, že zase zkušené maminy si to stejně dělají jinak, neb je to v praxi podle nich lepší - no jak jsem psala nahoře - nikdo nemá patent na rozum
pocity teda trošku rozporuplné, ovšem žádné vyloženě negativní
ale zase je dobré, že se jí člověk může na cokoliv zeptat a po dobu trvání kurzu dává tel. konzultace zdarma
tak jsem ti asi moc nepomohla :zipper_mouth:
10. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Marsie - taky zatim nechodim do zadneho kurzu... a ani nevim jestli vubec pujdu. rodit budu v Motole, tak si rikam jestli to vubec ma cenu chodit do kurzu jinam a vubec. porodu se ani trochu nebojim, asi to na me jeste neprislo, myslim jen na zdravi holcicky
10. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
marikap asi tak, stejně celou dobu budu myslet na to, aby byla malá ok a bude mi jedno, jestli bolest rozdýchávám tak či onak či jestli jsem si dobře uvařila iontový nápoj nebo jestli mám ssebou správné vložky
10. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Adajar, moc gratuluji a držím palečky. Jste bojovníci všichni tři!!! Hodně štěstíčka !!!!

Jinak jsem z toho v šoku :frowning2: A nebavte se tady o porodu, páč je mi z toho fact blbě :slight_smile: Já tedy jsem jednoznačně pro epi, to budu řvát už od parkoviště u porodnice :grinning:
Na kurzy chodit nebudu, tak jako jiný si něco přečtu na netu a pokud vím, tak stejně říkají, že to co se naučíte v kurzu, na sále si na to ani nevzpomenete :slight_smile:

marikap: Ty budeš rodit v Motole? já myslela, že jsi z Brna?
10. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Tak Vám sem posíláme jedno "home" video. Ať víte, komu fandíte :slight_smile:

http://uloz.to/2268180/mvi-1560.avi
10. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
No né, už to stahuju!! díky
10. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz
Danýsek je naprosto úžasnej a kouzelnej!!!!! Hlavně se drž chlapáku!!! ... to zase z toho nebudu spát :frowning2:
10. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz
Dobréééé ránko!!!!!!!!
Taky už jsem zkoukla videjko - malýýýýýýýýýýýýý je sladkýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!! Je větší, než jsem myslela, to je dobře!!!!! Stejně je to prďolinka malinkatý, musí nabrat hodně síly!!!!!! Držím palečky, fandíme o 106 - moje mimi v bříšku moc pozdravuje a posílá sílu!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno,

Daneček je kouzelné miminko. Držíme společně s prďouskem všechny palečky.
11. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Marsie, koukala jsem že jste včera řešili předporodní kurz. Já na něj začala chodit minulý týden. Vede ho skvělá porodní asistentka, ke které chodím i na cvičení. Minule jsme řešili stravování v těhu, dneska nás čeká téma těhotenství jako celek. Pak bude příprava na porod, porod, kojení a šestinedělí. Začala jsem na něj chodit, abych se seznámila s ostatníma mamina z okolí, ale i ty rady jsou užitečný. Na konci září bude ještě kurz pro partnera k porodu - příteli se tam taky moc nechce, ale bude muset jí. Nevím, co mu na tom tak vadí. K porodu jít chce.
11. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Brý ránko,
tak konečně víme, s kým máme tu čest :dizzy_face: Držíme s prťousem i nadále palce :wink:
11. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Zítra ráno by Jarku měli pustit z nemocnice.
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj Daneček je krásnej ... jen ať se drží klučina ... váhu měl taky krásnou ...
11. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
adajar je to božínek, taky na mě působí větším dojmem než jsem si představovala
11. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj, sice jsem ve shonu, ale nedalo mi to se nepodívat na našeho malého bojovníčka, je prostě krásný, slzičky a husí kůže na sebe nenechaly dlouho čekat. Danielku, moc na tebe myslíme, ty si to místečko tady na tom světě vybojuješ. :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
danecek je krasnej a verim, ze to zvladne, moc pozdravu jarusce
11. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno,Daneček je úžasný a vypadá větší. Držíme pěsti ať to zvládne! Jarušku Davide pozdravuj.
11. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak jsem tady dlouho nebyla a vidím, že máme první miminko. Jaruško gratuluji a držím pěsti, malej je krásnej a určitě velký bojovník, uvidíš, že vše zvládne :slight_smile:

Jinak já se včera vrátila z nemocnice, spadla jsem ze schodů a mám zlomené obě ruce, už můžu trochu ťukat do klávesnice tak je to lepší ale povím Vám, že nemůžu jít sama ani na WC, je to fakt mazec. Malá je v pořádku, furt mě kontrolovali měli jsme všichni hrozný strach, naštěstí to odnesly jen ty ruce :frowning2:
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
ritul, jezis marja, tak hlavne, ze jsi ok!!!! jak se ti to povedlo?...
11. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
rrit: panebože, co to čtu? máš zlomené obě ruce, jak se ti to povedlo. věřím, že to není zrovna příjemné a rozhodně lehké, takže snad bude všechno v pořádku. TAkové pády...holky, dávejte na sebe pozor
11. srp 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Ježíš šmarjá,to je hrůza...pád ze schodů a zlomené obě ruce! Co si vyváděla?
11. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
na todle jsem narazila náhodou:
dvojčata plus šesterčata:
http://www.sixgosselins.com/about/about.html
11. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
No nechtělo se mi v noci rožínat světlo na chodbě abych nevzbudila ostatní a tak jsem si svítila jen mobilem a v půlce jsem nějak zavrávorala a už to bylo a byli vzhůru všichni. Já si to zavinila sama furt beru na někoho ohledy a přitom máme WC vedle ložnice, už si to budu pamatovat navždy.
11. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Rritul - marjá, to je pech :frowning2: Ony prý navíc ženské v těhotenství jsou na úrazy náchylnější...

Daník je moc pěknej (a taky mě překvapilo, jak se zdá velkej) :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ty vado rritul :sweat_smile: Žádný ohledy, teď maj snad všichni opečovávat tebe, dyť už máš doma pěkný habány, tak je koukej zapřáhnout a ne že se kvůli nim přizabiješ :pensive:
Dávejte na sebe pozor, fakt :pensive:
Já včera objednala výbavu do postýlky, a pak jsem čučela, že objednávka byla za 3 tis. :astonished: A to jsem si nevymejšlela žádný blbosti :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
RRitul- to je běs- no hlavně ale žes to ubrzdila a ochránila křehkej náklad- snad se brzo zhojíš a zrehabilituješ :dizzy_face:
Daník je krásnej- je neuvěřitelný, jak už jsou takhle poměrně brzy ta miminka dokonale hotová, jen prostě hubeňoučká
11. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.