• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky .... holky si dnes pripaly :wink:

evi / marika / orlik dekuji za vase nazory k tomu kurzu .. ze zasady nedelam veci podle prirucek, ale bojim se abych chudinku malou nejak nezanedbala.. ve stredu jdu do Podoli, tak se zeptam :slight_smile:

Ad- teda Danik je rozkosnej, uplne mi to vzalo dech.. drzim moc palecky !!!

ritulko - jezíž marjáááá co jsi to delala?? ty jsi tunta!!! mas se na vsechny vyprdnout!, zkratka ted lezou velryby a basta!!!! no to je teda fakt strasny ... holka drz se, a jak pise spaget, at koukaj adolescenti mamce pomoct!!!
11. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Marsie - to víš ochladilo se tak se krásně spinkalo.
Holky jede mi domu z práce manžel - polil se kafem a vypadá jak počůranej tak se musí jet domu převléct.
Holky viděla jste včera některá film Masajka - já to četla a včera večer si ho natočila už se na něj moc těším
Adajar - ten je tak moc kouzelný - fakt moc krásný - a určitě bude bojovat a bude z něj velký chlap.
11. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Marsie- ta vaše lady je výborná- hlava v placentě a vyšpulená pipina :grinning: :grinning:
Mám taky pocit, že UTZ mimina nějak vnímají, naše si dokonce zakrývalo ouška, nebožáček- vypadalo to, jako když prosebně vzpíná ručičky, ať toho u všech svatých necháme
Jinak manželovi provedu "předporodní kurz" sama- vím, co by přesně on chtěl vědět, tak si ho vyzbrojím pro krušné chvilky- slíbil, že ode mě neuteče, ani když budu hysterická, když budu vřeštět, ani když bude kolkolem chlístat krev a jiné tělní tekutiny :dizzy_face: - už se moc těším :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Muž k porodu nejde. Já jsem původně kategoricky sdělila, že ho tam nechci, pak jsem vyměkla, ale to už zase si nebyl jistý on, tak pravil, ať se koukám na něčem ustálit, že udělá, co budu chtít, ale musí si na tu myšlenku zvyknout. Finálně to vypadá tak, že bude v porodnici odhánět zlé sestry, a až budu rodit, bude dělat tichý support za dveřma. :slight_smile: Což mi vyhovuje - ta mezifáze tam byla stejně jen proto, že se po zkušenostech se zdravotníky prostě bojím být tam celou dobu sama, aby viděl, jak tlačím hlavičku, to zas tak nevyznávám :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Rivko - chci to stejně na hekárnu muže joo na sál už nee. Kámoška mi říkala že tam už je stejně na prd
11. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Saze- na hekárně bývá přece víc ženských, chlap může až na sál, kam se jde když jsi tak na 5 cm- tedy aspoň Apolinář to tak má
11. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
V Krči jsi sama na hekárně. A prý záleží na tom kolik se sejde zrovna ženských- Ale v Krči se připravuješ sama. Noo uvidíme.
11. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Jeee Ritulko - teď jsem to dočetla . Holka jedna prdlá , koukej si svítit a nehrát si na světlušku. Na jak dlouho to máš chudinko?
11. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
saze: Bílou masajku jsem si taky nahrála, dnes odpo se těším, až to zkouknu :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
No, tak manža je zatím hrdina a na sál rozhodně chce, je prej strašně zvědavej na ten pístovej proces, chce střihat šňůru, páč ho navnadil kolega, že to není žádná prča, prej je to celkem tlustej špagát a jednou rukou(v druhý prej musí mít foťák) to jde celkem ztuha a hlavně si ho chce podepsat, aby nám ho náhodou nevyměnili a taky je zvědavej, jak vypadá ta placenta :sweat_smile: No zkrátka ho o to nemůžu připravit :grinning: Upřímně budu radši, když tam bude, aspoň trochu usměrní personál :sweat_smile: Otázkou zůstává, jestli ho při tom tlačení budu vůbec vnímat, řekla bych, že nebudu schopná :sweat_smile: :grinning:
11. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Ritul, cos to prováděla? Beru si z tebe příklad a budu v noci svítit. V září se budeme stěhovat do patra a záchod je hned u schodů.

Spaaget, souhlasím, že partner snad trochu zvládne porodní asistentky a doktora, kdyby se nechovali nejlíp. Jinak můj přítel podle mě vůbec netuší, jak to tam bude probíhat, proto chci aby absolvoval tu přípravu k porodu (i když je možné, že to nakonec dopadne úplně jinak).

V Táboře máme pokoje, kde je zároveň hekárna a sál + místnost pro doprovod, a je tam vždy jen jedna rodička. Jsem ráda, že jsem s mimčem počkala až na letošní rok. Porodní sály teď prošly rekonstrukcí.
11. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
ahojky..tak jsem zpět z kontroly..mám neschopenku..malá mi tlačí hlavičkou dolů a mám zkrácený čípek a měkké hrdlo..snad to píšu dobře a není to obráceně..tak se mám šetřit..jinak vše ok
11. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Čaaaau

Tak jsem koukla na Daníka je to špuntíček krásnej :slight_smile: A ukazovala jsem to i manžovi, tak na to zíral, jako že už tohle mám vevnitř :grinning: :grinning:

K porodu půjde určitě, už chce jen proto, aby hlídal, aby na mě nebylli protivný :grinning: Je to můj obranář :dizzy_face: A aspoň uvidí, že ženský to nemaj tak jednoduchý v životě pořád jak to vypadá (někdy) :wink: :sweat_smile:

Sar no vidíš, tak pěkně všechno pomaloučku polehoučku!!!! :wink:

Holky co špunti? Špuntová se od včera vrtí a vrtí a vrtí i v noci. A já zase nespala :angry: :angry: :angry: :angry: To teplo mě zabije.
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Mě nejde otevřít Daník, asi to tu mám bloknuté tak musím počkat do včera..ach jo
11. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
No, dával sem to tam nezazipovaný, čistě rovnou avi. a nevim, že by na uložto měli nějakej limit.
11. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
saron, a když sjedeš úplně dolů, tak ti to tam taky nejede? ... to nemusíš stahovat, je to tam i dole ... teda aspoň u mě
11. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Teď jsem vážně obletovaná jak děckama tak manželem, ségra mi vaří alespoň pro zedníky, zbytek zvládá mladá. Už se alespoň najím sama, pravá ruka na tom je lépe, tam budu mít sádru jen 3 týdny a na levé jsem po lehčím zákroku takže sádra na 6 týdnů :frowning2:
Jinak mám nahoře 6,5 kg, úplně jsem se zhrozila na váze, je to tím, že nic nedělám. Malá má 900 gramů a měří kolem 35 cm, je maličko větší, prej jsme ji museli zplodit dřív ale já si ten den D přesně pamatuju takže to bude slon :grinning:
Saron tak odpočívej, já mám taky zkrácený čípek ale jsem zašitá takže malou ven nepustím dřív jak v 38tt
11. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak mám pro dnešek asi hotovo, tak nakukuju :grinning:

marsie: gratuluju k holčičce :slight_smile:

evatk: no tak já s tím oblečením pro mimi budu mít asi taky problém a nejen v porodnici :slight_smile:)))) nejraději bych ho omotala duchnou,aby jí nebyla ziminka,a pak se zase děsila,jestli jí není vedro :grinning: si nevybereš :slight_smile:

rittul: ježíškote holka, opatrně na sebe, doufám,že budeš mít aspoň všechen servis :slight_smile:

adaj: Daník je nádhernej, určitě to zvládne,vypadá jako velký bojovník :slight_smile:

jinak kurz ještě nemám vybraný a ani nevím,jestli ho budu vybírat, pořád váhám....:frowning2: příjde mi to užitečný tak jen na půl,tak uvidíme :slight_smile:

saron: tak a teď si budeš už jen užívat, teda pokud máš neomez. vycházky :grinning:
11. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj všechny maminy. Zrovna jsem se vrátila z dovolené na chalupě a pročítám jenom letem světem a koukám, že Daneček už je na světě!!!!!!!!!! Teda gratuluju!!!!!!!!!!!!!!

Adajar-jste oba bojovníci, budu na vás myslet, jak jsem to tak četla pár stránek zpátky, až mi slzy vyhrkl :confused: a malá myš začala kopat. Jsem moc ráda, že to tak dobře dopadlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , pruběžně informuj, jak hezky roste :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli dneska koupit s manželem postýlku a peřinky a dvoje povlečení. Ještě mám objednanou madraci, z jedné strany kokos z druhé pohanka. To je tak vše, no možná už budu pomalu kupovat. Pořád si říkám "mám čas, mám čas......" , tož abych se pak nedivila :fearful:, to jsem taky celá já :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
adajar-Danečka jsem ukazovala i manželovi, musela jsem ho honem zavolat :astonished: , říkal "tý jo, takový prďolka", usmíval se a jenom koukal............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
RRitul, chá, jen 6,5 kg-? chá, já už skorem 11kg- a to chodím do práce, nemlsám, prostě si tělo jen zuřivě dělá zásoby na kruté období kojení, neboť zima bude zlá :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
rritulko jen si to užívej, až se mimi narodí tak se asi nezastavíme.
Jinak já jdu zítra na cukrovku tak mi držte palce ať to zvládnu.
A teď se jdu pustit do úklidu. Už je to zase fakt potřeba.
11. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Kvakulko já 10 a půl kg. Přesně člověk to pak vykojí a vyběhá kolem prcka
11. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
V to, Saze, pevně doufám:slight_smile: Budu kojit jak švýcarská kráva!!!! 40litrů za den :grinning: :grinning:
Jinak ten náš prcek jeden mrňavej je takovej loupežník- kope tak neskutečně, že se mi i vsedě otřásá břicho- mlátí na všechny strany, vadí mu, když sedím moc shrbená a tlačím ho, je to dočista zběsilý dítě...
AŤ ti , Saze, dopadne ta cukrovka dobře!
11. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Rritul - jezisi, hlavne, ze miminko je v poradku, ale at se ted o tebe vsichni staraji jeste vic nez obvykle :grinning: a opatrne!

jinak ja uz mam nahore 11 kg, se zvedavosti kazdy den stoupam na vahu, protoze ty skoky jsou nekdy proste nevysvetlitelne - ze dne na den kilo a tak. pritom na sobe nikde tuk nevidim, ale mam obrovske bricho, asi to tak ma byt...

Saze, budeme drzet palce, neboj. dnes uklizet nebudu - pracovala jsem a cely vecer budu odpocivat, koupila jsem si detske vysivani tak se budu bavit :slight_smile:

stahuji video s Danikem a jde to hodne pomalu, snad se dockam, uz se tesim!
11. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Danik je krasny a strasne velky, tesim se na dalsi zpravy o nem a na videa a fotky :wink:
11. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
lili zatím nemám žádné dostanu až po kontrole...doktorka říkala, že se jí nestalo, že by chodili na těhotný kontroly, prý jen když si nechá zaměstnavatel zkontrolovat nemocnou-těhotnou..tak uvidíme..
jinak mám 7kg nahoře..
holky.myslíte že i tak můžu chodit na těhu cvičení??
11. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj,vrátili jsme se z Řecka :wink:
Dočtu a napíšu, až bude čas...
11. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Saronko, nevim, me treba rekli, ze mam mirne zvysene mnozstvi plodove vody, takze je riziko predcasneho porodu, a od te doby na cviceni radsi nechodim... nebojis se?
11. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Holky,prominte,že vpadám,ale koukla jsem na Danečka a chtěla bych jemu a jeho rodičům Jarušce a Davidovi popřát hodně síly a zdravíčka. Je to krásnej chlapeček !!!! Moc držímě pěstičky, Petra a Davídek.
11. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.