• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Byla jsem hrozně nedočkavá a dívala se i v Řecku na internet a byla ráda, že Adajar je stále v kuse, ale teď jsem se dočetla, že Daneček je už na světě.....je ale moc krásný a moc budu držet palečky, aby za chvíli z něho byl pořádný kus chlapa :dizzy_face:
Přidala jsem aktuální stav břicha :sweat_smile: Připadám si jako slon :grinning:
11. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Vítej Beránku zpátky...jak bylo? Jako slon rozhodně nevypadáš...máš malé bříško.
11. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj Beránku - vítám tě zpátky jak se ti daří? Zvládalal jsi dobře to teplé počasí?
11. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Beranku- ty bys byla trochu hubenej slon :grinning:
Jinak- připadá mi, že už na sobě nějak víc cítím, že jsem těhotná- unavuje mě i celodenní sezení v práci- nějak mi to asi zatěžuje oběh a přijde mi, že mám pak olověný nohy, přitom ale otoky nemám. Beránku- obdivuju tě, žes snesla jižní klima, pro mně už je teď nesnesitelný i naše mírný léto- zkrátka mi nefunguje chlazení:slight_smile:
A s tím přibíráním- příjde mi vtipný, jak moudrý knihy praví, že ideální a optimální je přibrat v těhot. 10-12 kg- to bych musela snad držet hladovku
11. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojky, taky pociťuju víc a víc břicho, hlavně jak mi teď narostlo i nahoře, tak mi to vadí při sezení, v práci celkem trpím. Včera mě bolelo břicho a žebra celý den, dnes je to už lepší, ale to sezení........... A to jsem chtěla vydržet až do konce září.............. no nevím, do příští poradny se rozhodnu, kdy končím. (Jdu 26.8.) Vypadá to, že už moc dlouho nevydržím........

Na jedné kontrole mi doktorka řekla, že mám plodovou vodu na horní hranici = asi hodně, to znamená hrozbu předčasného porodu?? Nic mi k tomu totiž neřekla. Tak se asi optám příště. A taky budu chtít vědět, kolik mimi měří a váží.
11. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Evi já si taky myslela, že zůstanu v práci, počítala jsem 8 týdnů před porodem ...no člověk míní..život mění..Sofinka je pro mě priorit a když doktorka řekla, tak zůstávám i když jsem chtěla posunout o týden musím předat práci no.. nedá se..zítra tam jdu naposledy a to už mám neschopneku ach jo..
Evi a jakou máš velikost dělohy?? já mám normálně 32 totál nad křivkou... :frowning2: snad malá nebude obřík... se mi už směje manžel, že bude vážit 6kg :grinning:
11. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám, že Daneček už vykoukl na svět. Jaruško držím pěstičky ať vše zvládáte.
Rit ty sis zlomila obě ruce a já si včera zlomila nohu takže taky žádná legrace.
11. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
ritt, adel ... teda holky, vy jste šikulky, hlavně že jsou prcci v pohodě ...
já včera málem spadla ze schodů ... naštěstí málem ... myslela jsem, že tam je ještě jeden a on tam nebyl ... takže dobrý ...
11. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Nepřátel se nelekejme, na kila nehleďme! Já žeru oproti předtěhotenským časům jak nezavřená - jak jsem se ze začátku rozjedla, protože jsem měla furt hlad, tak mi to už zůstalo. Navíc jsem kvůlivá Plivníkoj přestala kouřit, takže... Darmo mluvit :rolling_eyes: Ale taky jsem čím dál tím unavenější a chcíplejší... Nu což, zatím bojuju a uvidím.

Mimochodem - ty schody - já mám od začátku těhotenství závratě, na začátku jsem se normálně bála slézt ze schodů v metru, a i teď jsem daleko opatrnější, nejradši, když mě někdo drží. Asi je to užitečné, ale doufám, že to přejde...
11. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak jsem zase dočítala až teď ,jindy nebyl čas :slight_smile:

saron: no kámoška šla na neschopenku, a měla kontrolu, říkala,že si myslí,že je to kvůli tomu,že měla vysoký plat,než šla na neschopenku a kontrolovala jí socka a vůbec ne na přání zaměstnavatele :grinning:DDDD asi se socce nechce platit :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Mám novou radost- začala mě bolet stydká kost- jednoduše pocit, jako by mě kdosi nakopal- no přesně tam :fearful:
Prý se pánev rozestupuje a rozvolňuje- na to ale podle mě nemá Valihrach nárok, protože mám dle měření pánev nadměrnou
Riv- jsem už taky docela mátoha- právě mě docela unavuje sezení v práci- už jen proto, že kulivá břichu jsem snad metr a půl od monitoru--- no vydržím ještě asi do začátku září a pak to můžu už zalomit
11. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Tak dneska jsme si ho mohli i pohladit a i nakrmit:slight_smile: Jinak stav infekce stále trvá, a stále je na ventilátoru, ale už snižovali funkci.
11. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
Kvakul - šťastná to žena! Teda kvůli zalomení, ne kvůli kostem (mimochodem, taky by mě zajímalo, co si Plivník upravuje, když už na začátku jsem měla nadprůměrně širokou pánev :astonished: ). Já bych měla jít v půlce října - asik si vezmu dovolenou, až dorazí můj nástupce, takže o čtrnáct dnů dřív. S vidinou toho, že mám noční a zítra vstávám brzo ráno kvůli bance, pozítří kvůli sonu a v pátek kvůli zubaři, bych nejradši chcípla, a ne radostně pracovala :grinning:

Adaj - to vypadá dobře :dizzy_face:
12. srp 2009 v 00:10  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
Dobré zprávy o Daníkovi, jen houšť, za chvíli ho odpojí úplně a bude jen růst a růst, aby si ho máma s tátou brzo odnesli domů :dizzy_face:
12. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno,

doufám, že takové krásné a pozitivní ráno nás budou provázet každý den. Daník je šikulka auž teď musí dělat rodičům radost :slight_smile:

jakjste psali o tom sezení, tak to je taky docela šílenost, v práci to asi nepůjde, ale jinak zkuste takový polosed pololeh, to trochu uvolňuje a prckové nejsou tak hrrr při kopání do žeber apod.
12. srp 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,dobré zprávy o Daníkovi jen tak dál! Holky sem ráda že do práce nemusím,páč nevím jak bych ji zvládala. Valíme do Hodonína trochu nakoupit jídlo a drogerku tak se zatím mějte!
12. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj :wink:
Kvakul, už víš to pohlaví? :sweat_smile:
Jinak jsem snesla teplo v Řecku relativně v pohodě, musela jsem více ležet a v největších vedrech jsme odpočívali, protože Beatka stéjně spala. Byla to jiná dovolená než jsme byli zvyklí, hlavně jsme nikdy nebyli v sezoně, tak jsme byli neustále v bazénu nebo v moři, ale super, moře i bazén teplé, dítě nadšené, odcházeli jsme od vody vždy s pláčem - je fakt milovnice vody. Užili jsme si koupání a hlavně odpočinuli, měli i půjčené auto na 4 dny,tak jsme trochu něco objeli. Celkově velká spokojenost, už bych zase někam jela :grinning:
Ale musím i upřímně říct, že mě fyzicky druhé těhotenství více zatěžuje, cítím se hodně těžká a večer už sotva chodím. Dokonce mi i začaly nějaké zažívací potíže, včera jsem si koupila po příletu Renie a pomáhá to. Na konci druhého těhotenství si užívám i nějaké těhotenstké neduhy, které jsem dosud, ani u prvního těhotenství nezažila....no co se dá dělat.
Nepřibrala jsem za dva týdny ani gram, aspoň nějaká pozitiva :sweat_smile: Mám necelých 8kg navíc.
12. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
A pánev mi dosud nikdo neměřil, a myslím že ani snad měřit nebude...
2.9. bych už měla nastoupit na MD, no já to nepoznám, jen se mi změní částka peněž :sweat_smile:
12. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj maminy,
dobré zprávy o Danečkovi se dobře čtou, jen ať pokračují.
Musím si postěžovat - jsem příšerně vyčerpaná (psychicky). Paní, kterou zaučuji na zástup, je extrémně pomalá a někdy mám pocit že i natvrdlá. Začínám ztrácet trpělivost, a to je tu teprve 8.den.
Co se týče nástupu na mateřskou, přehodnocuji své rozhodnutí o tom, že budu pracovat až do konce září. Mám toho docela dost a tělo si říká o klid.
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky a Davide ...
moc pěkně se to čte o Daníkovi ... jen tak dál ... sluníčko naše ...
orlíku, to znám, já to měla u verči taky ... ten kluk co šel po mě byl trouba natvrdlej a strašně mě to vysilovalo ... když jsem to řekla šéfovi, tak jeho odpověď byla, že se to poddá ... ee ... do měsíce po mě odešel ...takže jsem se měsíc a půl snažila úplně zbytečně ...
12. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré ráno, holky,
od včerejška jsem se nezastavila, takže teprve teď jsem dočítala novinky.
Rittul - teda chudinko malá!!! to si vůbec neumím představit nemít ani jednu ruku! :zipper_mouth: hlavně že je ale princezna v pořádku, viď?
Teď jsem koukala na video s Danielkem - stejně jako ostatní jsem teda překvapená jak velký a krásný je to chlapeček! Vůbec by mě nenapadlo, že už v sobě mám něco takhle obrovského! :sweat_smile:
12. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ba ba , pravdu díte, ženy! Když mám režim tak nějak podle svého, můžu si podle chuti chodit, lehat, atp- tak je mi dost fajn, ale už nějak nesnesu ten dril, kterej práce přináší- takže 6-7 týdnů před porodem mizím na mateřskou- a už aby to bylo!
Beránku- pohlaví ještě nevím, jdu na UTZ až v pondělí- snad se Breburda odhalí :dizzy_face:
Jinak- bolí vás některou taky ta stydká kost?
12. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
dobré ráno maminky. tak jsem se spokojeně nasnídala :grinning: :grinning: a peláším na oční, bo si musím vyřídit papíry na nový řidičák. už přez rok jezdím totiž bez brýli, jelikož jsem byla na laserovku s očima (paráda :dizzy_face: ) a v řidičáku mám furt napsaný "brýle nutné" , takže dyž potkám aktivníma pána policajta :sunglasses: napaří mi pokutu. jo, jo, já pořád říkám, že mám na všecko čas. eště že mám manžela, co mě do všeho honí a všecko mi připomíná :fearful: . jo, holky, taky se vám zdá, že vám to mimčo užírá mozkové buňky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a jo, testy na cukrovku mi dopadly dobře, tož si hned dám fidorku, jelikož tu já tuze ráda :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
no a po včerejší kontrole u gyne sem byla ještě poslána k obvoďákovi, ať mi předepíše punčošky na křečáčky :confounded: , tož tam asi zaběhnu. to budu pak děsně sexy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

adajar-moc dobře se čte, že hezky rostete a je to lepší a lepší :wink: :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky cukrovka za mnou. No ohodnotila bych se na 2mínus , protože jsem šla i k doktorovi na kontrolu a když jsem čekala u sestřičky stihla jsem říct . Sestřičko mě je nějak a šup byla jsem na zemi
Ale dali mě na lehátko a za chvilku to bylo dobrý ale byla jsem opocená jak slon v ZOO.
Výsledky budou v pondělí.
12. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ad a Davide krásné zprávy
12. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky děvčata těhulky.
tak já se omlouvám že sem málo chodím.
Když tu mám máti tak sem raději nechodím protože by měla nějaké remci co dělám furt na tom počítaču.

Tak byla jsem na KO 5.8.
A taky jsem zjistila že výsledky z cukrovky dopadly bledě tak jsem se musela obědnat na Diabetologii v Bohunicích.
V pondělý jsem tam šla si pro ten přístroj a budu si zítra od rána po 3.hodinách měřit hladinu cukru v krvy takže musím jít velice málo a taky dietně.
Po porodu se ten přístroj vrací.
V pondělý tam jdu znova na KO a dat jim tam ten papír kde si to musím vše psát kolik jsem hodonot mám a v něděly taky.

Jinak malej je takovej nezbedník byla jsem na ULTR a nechtěl se nám zase ukázat takže žádnou fotečku bohužel nemám.
Jinak vážíme v 26+2.tt 800.g a to bylo minulej týden ve středu.
Ale má svoji váhu jak má mít. :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Lili ale na přádní zaměstnavatele chodí i tak socka :slight_smile: ale jsou to mrchy.. peníze včas nedají ale zkontrolovat tě půjdou...
stani to mě mrzí s tou cukrovkou..kolik ti to vyšlo?? já výsledky měla mít druhý den u doktorky a zatím nic.. bojím bojím..
12. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Saronko-první v pich jsem měla 4.6 cukru ten druhej odběr té krve byl nejvyší a to bylo 9.5.
ten poslední měl 7.7
Takže tam prostě je.
Taky mně to docela mrzí že to mám ale co nadělám musím se prostě zmírnit v jídle a pak to pujde snad dolu a nebudu si muset píchat inzulin to by mně asi šlehlo.
Neboj bude to dobré a nebudeš jí mít.
Hlavně klídek.
Já bych se jí dozvěděla ještě ten den ale kdo tam zase pro ty výsledky pojede.
12. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Já mám pro změnu zase cukru v krvi moc málo- nalačno 2,8, po 2 hodinách 4,8- nepříjemný na tom je jen to, že když mi cukr hodně klesne, tak je mi dosti zle a jsem jak přiopilá- taky veselost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Kvakulko-To je dobré nebo co si o tom myslí dr.daly ti nějaké léky na to ten cukr aby se ti zvíšil.
To jsou furt nějaké problémy.
V pondělý mně naměřila 4.5 cukru v krvi to bylo dobré i dr.se to moc líbilo.
12. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.