• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj...tak já už jsem zpátky a jsem o 800 lehčí..to je opravdu hrůza jak to lítá, ale mám radost, využila jsem nějaké slevové kupony - na celý nákup (dětský), takže jsem samozřejmě dala do košíku věci, které bych třeba normálně nekoupila, ale budou se hodit.)
Jinak jsme koupila kosmetiku seba med., byl v akci a ještě jsme na něj měla slevu, takže to nebylo tak hrozné. nejlevnější teda rozhodně ne, ale na ty cca první tři měsíce chci pro toho našeho broučka to nejlepší, a vím, že pokožka v zimě je ještě víc citlivější a navíc v naší vodě ... Ale pak jem si čuchala k HIppu a určitě na něj přejdeme pokud bude vše v pořádku
Jinak jsem dostala kupon na příští nákup, 15% to jde, takže asi za pár dní pojedu znova, a to už vezmu plínky, jen do zač. a nějaké ty vlhčený kapesníky...
No peníze jen lítají....

beranek: aso jsme tě ještě nepřivítala z dovolené, tak to napravuji. Určitě to bylo fajn :slight_smile: a bříško roztomilé :wink:

stani: to je blbý ta cukrovka, ale nedá se nic dělat, určitě ti poradí.

saron: ty budeš mít výsledky určitě v pohodě, ne? To by ti dr. zavolala...nebo nevím, aspoň u nás to tak chodí..
12. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem,tak jsem se konečně dostala k počítači, dopol jsem vezla tátovi auto,pak přišla kámoška a teď jsem u drahé polovičky v práci :slight_smile:

saron: jo jo,ale její zaměstnavatel je docela v klidu,takže věděla,že to na ní neposlal on :grinning:DDD jo jsou to šmejdi, když jsem si tady přečetla,že taky může trvat 3 měsice,než Ti příjdou prachy,tak jsem v klidu,asi všechno dostanu rovnou s první mateřskou či co :grinning:
12. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Renat- taky mám pro prcka připravený něco od Seba Medu + olejíky od Weledy (měsíčkový)- to jsou myslím hodně kvalitní věci
12. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
renat-Určitě si mně halvně pohlídají ve všech stránkách.
Zítra si musím píchat do prstu a dávat to do přístroje kolik toho cukru v té krvi mám.
Ale určitě my poradí.
12. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky, jupííí, tak jsem nakonec vyhrála a rodit budu v podolí! :sunglasses:
12. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kvakulko, určitě jsi vybrala dobré kvalitní věci :wink: Já jsem myslela, že ti už budu gratulovat k té holčičce :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Beran- možná budeš jediná, kdo se trefí do holčičky, nějak podivně mi všichni tipují kluka- tak uvidíme v pondělí. Ale je taky možný, že prcek nic neukáže a budu čekat až do porodu :grinning:
12. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jahodarko-tak to vidím jenom samé dobré zprávy že budeš nakonec rodit v Podolí gratuluji. :wink:
Kvakulko-jak jsem si čtla ten jeden tvuj příspěvek tak se mně zdá že to taky bude holčička :wink:
Já teda moc těch věciček moc nemám doufejme že se ozve kamarádka a něco doma po svém klučíkovy najde a něco mně prodá a dá zadarmo ale uvidíme. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Já jsem tentokrát pro chlapečka kupovala taky jen potřebné a nositelné věci, ale uvidíme v praxi :sweat_smile: U prvního dítěte jsem měla mnoho zbytečných věcí, tak už se snažím krotit.
12. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kvakul, už jdeš konečně na ten utz? Moc ti přeju, ať se prcek konečně předvede. Já jdu na kontrolu zítra, ale na utz je ještě brzy, uvidíme za měsíc - doufám, že to pořád ten samý stydlín jako ve 20.týdnu a nic neukáže. Mně zase všichni předpovídají holčičku.
12. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak holky už sem doma z HO. Lidí všude plno (a prej je krize) a spocená sem jak kráva! Plno peněz utracených ale aspoň neumřem hlady a nezhnijem ve špině.
12. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Stani- a podle čeho tipuješ ty holčičku?
12. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
kvakul - já si u tebe taky myslím holčičku..
12. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Holky a podle čeho? Já vím, že to jsou takový pověry, ale mě právě podle nich okolí na kluka vidí- mám mnohem lepší pleť, vypadám spíš líp než před těh., břuch dopředu, ne do stran, žádný choutky na sladky- ale vím, že to vůbec nic neznamená- jen je legrační, ž e na Koníkovi mě vidítě na holčičku, stejně s přehledem jako moje okolí na kluka- to jsou mi věci:slight_smile:
12. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
kvakul - :grinning: já si myslím, že se to podle ničeho odhadnout nedá, je to prostě 50:50 a to mi na tom přijde to nejlepší, jedna z mála spravedlivejch věcí.. jenom tě teda lituju, že to ještě pořád nevíš, já už bych to snad nepřežila... :wink:
12. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
No co myslíš, Jahod- já z toho taky trochu blázním- protože v tomhle stádiu těhotenství si už moc nejde předtsvovat mimi jako nějakýho bezpohlavního tvorečka- takže si ho vždycky nějaký čas představuju třeba jako holčičku, mluvím tak na něj, pak mě chytne depka, že to třeba holčička není a proč není (fakt takhle hrozně mi hrabe)- pak zase hrábne, že je to určitě kluk- no a zase stejně mě pak deprimuje, že to je třeba holčička. Kdybych žila v době, kdy není běžný pohlaví znát předem, samo by mě to vůbec nevadilo, ale takhle si příjdu jaksi ochuzená o info, který má 90procent těhotnýho okolí- a opravdu mi z toho hrabe- jestli se to v pondělí nedozvím, tak to si prostě někde nechám udělat nějaký nadstandard UTZ nebo i 3D
12. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Kvakul: já si taky myslím, že tyhle "pomůcky" jsou k ničemu. mluvím za sebe - podle toho co si psala..je fakt, že se mi zdá, že mám lepší pleť, nehty (v životě jsem je tak dlouhé a pevné neměla) i vlasy. Břicho...no to jde dopředu, ale něco mám i v bocích a stehnech (podle toho by měla být holčička...a není).
a chutě...ty jsou zvláštní, občas na sladké, že bych se přetrhla, občas na jiné...

takže uvidíš, spíš věřím tomu, že to ženská má schopnost vycítt (ne všechny)...

ale ať to bude, co to bude, hlavně, že to bude zdravé a mít se čile k světu :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
Kvak,já mám pleť olezlou jak puberťák a chutě na sladké neuvěřitelné a...čekáme chlapečka. Takže nějaké babské pověry...stejně je to pohlaví 100% až na porodním sále. Ale kdybych nevěděla co čekáme,tak se asi zblázním :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Hodila jsem břuch...
12. srp 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
kvakul - ani nevíš, jak ti rozumím, takhle rozpolcená jsem byla taky dokud mi to neřekli, ale neboj, když bys náhodou vyprdla chlapečka nezačne díky tomu mluvit v ženském rodě a podobně.. :wink:
12. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
renat - hezkej břuch - už jsou ty bříška takový fakt těhu, co? :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Kvakulko, a není jedno co čekáte? Pochybuji, že jen co se to dozvíš, vlítneš do obchodů a budeš nakupovat oblečky v růžové nebo modré barvě. Kamarádka si to nechala u druhého mimča říct a je zklamaná, že to bude druhý kluk. Mně naopak vyhovuje ta nevědomost a těším se na porod, až se to dozvím. Vždycky jsem měla ráda překvapení a teď se ještě bavím tipováním okolí.
12. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Že jo, taky byste se zbláznily, nejsem už úplnej cvok, že ne? Spíš se intenzivně cítím na kluka, opravdu silně, ale neznamená to, že bych ho víc chtěla- naopak- asi do 3. měsíce, než jsem začala tenhle pocit mít, tak jsem vášnivě toužila po holčičce, manžel stejně tak, ale jak už tolik měsíců žiju v přesvědčení, že to holčička nebude...Ať mi třeba řeknou, že čekáme 5 koťat, to je jedno, ale ať už se můžu na něco zaměřit :frowning2: :frowning2:
12. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
No já taky myslela, že mi to vůbec nevadí, ta neznalost pohlaví, ale skutečně mi z toho začalo natvrdo hrabat- zřejmě hormonama zmasená psychika- já nebudu zklamaná jestli to bude to nebo ono, jen to chci vědět. Sama sobě se divím, že takhle reaguju...
Jinak růžovou nesnáším a modrý věci už mám dávno a eventuelní holčička ji nosit klíďo bude :dizzy_face: - nejde mi o nákupy, spíš o cosi, čemu moc nerozumím... Chjo, chjo, nastávající mamina a takovej blázen
12. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
kvakul - jak já ti rozumím... :slight_smile: já takhle šílela taky a přítel si ještě navíc ťukal na čelo, proč že to jako potřebuju vědět... :grinning:
12. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
já holky měla ráno na lačno 4,5 tak se bojím aby to nebylo pak víc.. vtipný je že před dvouma měsícema jsem měla nalačno 2,8 mi brali krev u obvoďáka...
jaho gratulace k podolí..doufám, že už budu mít ale odrozeno než ty :slight_smile:) ted se chci přihlásit na předporodní kurz..
12. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Pražandy která z vás de zítra na Madonnu :slight_smile:))
12. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
jahod: to je super, že to bude Podolí :slight_smile:

Kvakul: je to přirozené, taková ta zvědavost...taky jsem to "potřebovala" vědět...(i když spíš kvůli tomu, zda jsem se odhadla dobře:slight_smile:

monter: bohužel nejdu :slight_smile: ale jde kamarádka tady kousek od nás.
12. srp 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
Já jen že teď o ní čtu jak se na Chodově buduje. Taky sem nutně potřebovala vědět pohlaví...mě můj šestý smysl nic neřekl. Jen sem nechtěla nakupovat v neutrál barvách,ikdyž v modré mám jen pár kousků.
12. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Jahod gratulace k Podolí,
Holky na Madonnu nejdu ale otevřeme si okno a máme to asi kilometr vzduchem.
12. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.