• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky,
tak předně gratuluji Jarušce k Danečkovi. Má krásné míry a i když je to jak se říká "běh na dlouhou trať" tak on to určitě zvládne.

Holky, mě čeká zítra ten test na cukrovku. Můžu před ní pít čistou vodu? Někdo říká, že jo, někdo zase že né. Sestra mi řekla na lačno, ale na pití jsem se jí zapomněla zeptat. Čaj je mi jasný, ale u vody si nejsem jistá, i když voda je jenom voda a neobsahuje žádný cukr.
12. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Lucierob - určitě čistou vodu můžeš ale nepí moc protože musíš vydržet ty 2 hodiny nečůrat. A vím to určitě protože když jsem sebou dneska po cukrovce flákla - ne z nápoje ale z tlaku - tak mi doktor dal napít vodu.
12. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Luci,vodu určo můžeš...já ji doma taky pila ale ráno už ne. Sem zvyklá dost pít a nevydržela bych takovou dobu nepit.
12. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Já právě ráno potřebuju zapít tablety na tlak. Jinak mi bude blbě. A proč se potom nesmí 2 hodiny čůrat? To se pak zase dává moč? Já mám přinést ranní. Sice jsem na testu byla u minulého těhu, ale jsou to už skoro 4 roky a skoro nic si nepamatuju.
12. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Myslím že tu tabletku zapít můžeš. Mě píchaly třikrát po hodině a pokaždé sem musela aji načůrat do šampusky :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Lucie - mně vodu taky dovolili. I v průběhu toho testu, ale nesmí se moc (dala jsem si jen pár loků, abych sebou nesekla, tolik cukru mě zmohlo :grinning: )
12. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Mně řekla sestra, že by se to nemělo ředit, tak že mám zkusit být 2 hodiny bez čehokoliv.Tak jsem si jen pusu vyplachla vodou po tom vypití toho sladkého. A čurat jsem normálně chodila, nikdo k tomu nic neřekl. A taky jsem pak čůrala do šampusky, po těch dvou hodinách.
12. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak koukám že všude je to jiné. Mě čůrat nepovolili , a dávala jsem po 2 hodinách znova krev a moč.
Luci - já bych ráno normálně lokem ty prášky zapila. Drž se a dej zítra vědět.
12. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Rivko - no a já sebou sekla.
12. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Koukám všude je to jiné, u nás taky krev a čůrání po hodině, dvou, nesměla jsem nic, ani pít...ale mylsím, že ráno ty prášky když se zapijou, že to nebude tak zkreslovat.
12. srp 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Saze - já jsem koukala a soucítila. Je to hnus fialowy.
12. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky hplky tak ja uz jsem doma a pomalu se mi spousti mliko. Malej dneska uz dychal sam jen ho hlidal ventilator. No je to na dlouho porad muzou byt komplikace, ale nastesti bojuje jako lev vsak taky je lev. Jinak ted moc casu mit nebudu pac budu za malym chodit 2x denne s mlickem no. Ted nas nejvic strasi ta infekce. Ale zlepsuje se den odedne vic a vic. mam z nej radost s klucika naseho.
12. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoooj Ady,konečně doma...malý je kouzelný a je to bojovník. Infekci překonáte a pak už bude jen samá radost!
12. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jaruško: tak konečně doma, věřím, že to je lepší na psychiku a za prďolkou budeš chodit jak to bude možné. On to určitě všechno zvládne, se podívej kolik tu má sudiček :slight_smile: všechny držíme palce.
A je to šikulka, že dýchá sám. Infekce je mrcha, ale on se s ní popere!!
12. srp 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
monter no nezbyva nic jineho nez verit a my mu verime. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
renat no budu teda u mamky, ale porad v klidu a pohode.
12. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jaruško: to jsou zprávy dne. Jen tak dál !!
12. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ad,my mu tady všechny taky věříme a držíme mu pěsti! Je to Lvíček a on ten boj vyhraje.
12. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky musi ho vyhrat!!! Je to muj poklad a ja ho ted nemuzu chranit ted mi ho tam hlidaji hodne tety a strejda. :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ad, sice sem za vámi nechodím, spíš jen občas nakouknu, jak se tu máte... nestíhám vás číst... moc moc moc držím vše co mám, aby váš lvíček statečně bojoval i nadále a pevně věřím, že to dokážete :dizzy_face: hodně štěstí a sil, opatrujte se :wink:
12. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
lucikk no jako chce zit a bojuje coz je hlavni a porad na nej mluvime.
12. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky holky! tak hlasim, ze ani dnesni utz neprinesl kyzene ovoce ... madam zalezla hlavou do placenty a uplne do klina tak, ze nebylo mozne nic videt ... :frowning2: tak to asi vzdame... alespon jsme ulovili jednu fotecku - zitra nascanuji.

ad - vitej doma, holka! Moc jsme na tebe myslely!!! a drzely palce!!! coz tedy i nadale cinim, a rada slysim, ze to broucek zvlada takhle dobre!!!
12. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
marsie no jako zatim nas posloucha kdyz mu reknem kakej kakal :grinning: :grinning: :grinning: proste se snazi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky dala jsem fotky nejake do alba.
12. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ad,ježíš kotky,to je brouček malinký a krásňučký!
12. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
monter no ted neco zhubnul coz je dobre a ted zacne pomalu pribivat.
12. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky jdu spat dobrou. jsem uplne hotova a jsem na nohou od pul 6. tak se mejte hezky zitra mozna napisu.
12. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj Adi,

Daneček je moc krásnej a držíme všechny palečky ať je vše v pořádku a brzy ho máte doma
12. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Adaj - je moc krásnej. A vypadá na těch fotkách takovej velikej a vůbec, určitě to zvládne, to je vidět na první pohled! :slight_smile: Co vlastně má za infekci?
12. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
riv E. Colli vrozenou na to umiraji pry i donosene deti. Ale zatim reaguje na Atb a tak.
12. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno,
Adajar, koukala jsem na fotky - Daneček je krásný a přijde mi velký. On to s vaší pomocí určitě zvládne.

Dneska razím na kontrolu, konečně se dozvím výsledky na cukrovku. Snad to bude v pořádku, ale pro jistotu jsem si včera ještě osladila život.
13. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.