• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno:slight_smile:

Jaruško: zkoukla jsme fotky a Daneček fakt vypadá hodně velký, to bude mít určitě hodně síly nad vším vyhrát). Je kouzelný, věřím, že ho miluješ a neboj, je v dobrých rukou a cítí i to, že tam ty chodíš...já mám zas úplně husí kůži.

marsie: teda to je mrška tvrdohlavá, ale nenaděláme nic. Potvůrky mrňaví:slight_smile:
13. srp 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
orlik: držíme palce na KO a neboj, výsledky určitě budou v pořádku :slight_smile: věřím, že i dnes si budeš moc dát něco sladkýho do nosu :wink:

Jinak já mám dnes náplánovaný ležing, doslova a do písmene, a čaj, něco na mě asi leze, takový ten blbý pocit, že to tělo už nohy neunesou, prcek od včera zlobí (protože už i včera jsem byla jak chvíplotina, a to se mu nelíbí, člověk musí být akční)...tak zkouknu nějaký film. a budu nakukovat..
13. srp 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
Brý ránko :wink:
Adaj, vítej doma :wink: Daník je krásnej, určitě to zvládne, vždyť mu všechny fandíme :slight_smile: Vypadá fakt jako kus chlapa :dizzy_face:
K té cukrovce, my nesměly pít vůbec nic, vynechat i ranní dávku léků, nesměly jsme se ani projít, abychom náhodou ten cukr nespálily :sweat_smile: Zkolabovaly teda všechny kromě mě. výsledky mám vyšší, limit má naše laborka do 7,7 po 2 hodinách a já mám 8, tak jsem zvědavá, co mi v úterý řekne mudra :sweat_smile:
13. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj :wink:
Adajar, vítej doma :slight_smile:
Daneček je moc krásný a opravdu vypadá veliký, určitě to bude jen lepší a lepší :dizzy_face:
13. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Koukejte, na co jsem narazila :grinning: http://www.stylove-miminko.cz/katalog/voditko-na-dite/ Na ty lyže to ještě pochopím, ale že bych musela mít dítě na vodítku na nákupech? :angry:
13. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holk..ad vítej doma..Daník je krásný a věřím,že to vybojuje a bude vám dělat samou radost..
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
spaagetka: jojo, vodítko na dítě, to znám z Anglie, tam je to velmi populární a víš co, není to tak absurdní, jak to zní. Když capart začne chodit a nechce být ani v kočárku, ani na rukách, tak třeba v nákupním centru nebo na chodníku ho máš pořád na "uzdě" a pod kontrolou, nemusíš za ním lítat jak to některé šílené české matky dělají a prostě ho máš na vodítku. Zní a vypada to blbě, ale myslím, že to má dost praktický význam.
Pořizovat si to ale nebudu, tady v ČR by mě všichni sežrali a možná by na nás poslali i sociálku :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adaj: vítej doma, jsi šikulka, všechno skvěle zvládáš, přeju pevné nervíky a hodně hodně štěstí Danielkovi, infekce je potvora, ale Daník bojuje, to je hlavní!!!!!!!!!!!! Určitě mu tvoje dotyky a mlíčko dělá dobře, tak jen tak dále. Bude líp! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky!
reantik - :slight_smile:)) jo, jo ... jeste neni na svete a uz matku takhle trenuje :slight_smile:)) - jinak jdi do te kosmetiky od Hippu podle me je vyborna!! a pro sebe jsem si poridila ten olejik na brisko a fakt to pomaha... drive me jako tahala kuze na zadech a elastiQ nestihal, ale tenhle olejik je super!

evita - tak uz mam taky skrin :slight_smile:)))))
holky, stal se div, ale vcera nam ji tatinek zprovoznil... sice teda hned me vynadal, ze jsem tam jedny kolejnice na suplik namontovala blbe, ale soji!!!!
takze mam co delat na odpoledne :slight_smile: - se hrabat v hadrikach :slight_smile:))
holky - ze perete i ty nove veci z kramu??? jedna holcina mi rikala , ze nemusim, ale me se to teda zda hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Marsie - já je peru a určitě budu. já je peru i sobě a manželovi natož mimiču.
Ad - je krásnýýý
13. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
marsie: já peru i věci nové z kráu, fakt nikdy nevíš, kde to leželo, apod.
a skříň máš jakou? to je super to tady sledovat jak přípravy finišují :slight_smile:

Jinak jsme koupila na zač. na první tři měsíce kor v zimě..a v naší vodě :frowning2: ten seba med..pak uvidíme), ale ten olejíček teď nemá chybu, jsme ráda, že i tobě vyhovuje...mě přišel fakt lepší než ten elastiQ
13. srp 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
no ze jo, holky, ja to taky peru a prat budu, buh vi, cim to napousti ... jen me to udivilo..

renat - skrin z ikea, viz albicko .. takovy ten Leksvik serie v barve antik - az to budu mit v ni tak krasne srovnany jako Evita, tak vam to vyfotim :wink:
13. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
spaget - ty ksandy jsem videla taky ... byly maskovany - nasity na batuzek, ktery melo mimi na zadech...
me to teda uplne nepohorsuje... a na ty lyze uz vubec ne, takhle se naucilo jezdit hodne deti!
13. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
marsie: :grinning: :grinning: tak super, to jsou krásné přípravy, vybalovat oblečky - a prát to teprve budu všechno, ale až někdy v říjnu, zdá se mi to ted zbytečně brzy, se to ještě zapráší a stejně ta vůně z toho odejde, tak si myslím, že měsíc před je ideální. A určitě i ty nové věci!!!!! Je to napuštěné jakýmisi chemikáliemi, však to jde cítit!

Těším se na foto pak!
13. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Já mám teda už vypráno, přijde mi lepší, když to uschne na sluníčku, krásně to voní :slight_smile: doma to neusuším (nemáme balkon), takže to bylo nejlepší řešení :slight_smile: ale jsme taková, že chci mít všechno raději dřív připravené, člověk nikdy neví. navíc u žehličky už teď je to síla, natož měsíc před porodem...

Marsie: tak to se budeme těšit na foto...jsme zvědaví, dky dorazí komoda nám..
13. srp 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Čauky holky,já šůruju barák! Vodítko na děti sem taky viděla a nijak mě to nepohoršuje. Nové věci přepírám aji nám,takže aji na malého. Prát je budu až tak v říjnu ať sou čerstvé :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Ještě to vodítko...akorát jsme o tom mluvily, jak tu byly holky s prdolkama..a jedna ho právě shání...já to taky neodsuzuji, o koupi teda zatím neuvažuji (ale nevylučuj, že to nepřijde). třeba kamarádka bydlí u vody (splavu a samozřejmě malou to tam táhne a takhle ji bud mít pod kontrolou...
13. srp 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Ad malej je krásnej, držím palečky :wink:

Holky v jakém prášku perete pro mimi? Já si koupila Lovelu a ta teda vůbec nevoní :unamused:
A tu kosmetiku od Hippu prodávají v každé drogerii? my se tam s manžou chystáme v sobotu nakoupit nějakou kosmetiku a vůbec nevím jakou značku, která je nejlepší.

No to vodítko je super, já si ho asi pro dvojčata pořídím, nějak si neumím představit dvě běhající děti na různý strany a já táhnoucí kočár :grinning:
13. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
lucy: pro dvojčata to bude asi nezbytné vodítko)
Já teda peru v Lovele a mě zas voní, ale to je opravdu na smyslovém vjemu každého, někdo na ní nedá dopustit, voní mu a někomu naopat, pak je ještě nějaké Batole a pak jeden práčšek....ale nevím jméno...má to označení sensitive (klasická značka prášků), tak zkus drogerku a očuchat...většina dělá i tekuté, podle toho si snad vybereš.

Jinak Hipp jsme vidla všude, i v obchoďácích...já už jsme to tu psala, na zač, jsme koupila Seba med (dle rady kvůli tomu, že to bude na zimu, pokožka bude citlivěhší víc jak jindy apod.), ale i ten Hipp máí velice dobré reference a když budeme na nějakou jinou značku přechátzet, tak určitě na něj.
13. srp 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Renat - také v Lovele a známá která je kožařka mi říkala ať nedávám ani aviváž až postupně když mimi nebude mít žádné problémy s kůží. Tak až třeba od 2 nebo 3 měsíce. Jo a prý se ani já nemám moc vonět , že to některým mimi vadí.
13. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
S tou aviváží souhlasím, taky nedávám....třeba na plínky a tetra osušky se nemá dávat nikdy...že prý pak ztácí savost...tak bacha na to :grinning:
A s tím voněním jsme to taky slyšela, četla, i do porodnice, když byl seznam věcí, tak psali, že zybtečné jsou voňavky a hodně navonělé antiperstiparty (zpocená být nechci víc než to bude třeba, ale budu kupovat opravd jen čistý bez vůně)..že to mimčo potřebuje vnímat tu matku co nejpřirozenějí..
13. srp 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Adaj- on už dýchá sám? No to je ale fakt borec!
Bude určitě pašák :wink:

Marsie- taky mám neblahý tušení, že mě stihne osud jako tebe a mimino neukáže přirození---chjo--- anejde do něj nějak štouchat, aby se otočil??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
kvakul ... no nechci te pripravit o nadeje, ale fakt s tim nic neudelas... kdyz si proste umane.
Nase madam strcila hlavu do (me) pipiny, z placenty si udela frajerka kulicha a pres pusu si dala kabel ... fakt nic nezmuzes..
chodila jsem tam po schodech jak blbec asi hodinu, hodila do utrob bebecka a radne to zapila a furt nic...
ale byli hodni, ze po me nic nechteli - za tohle dat 1300,- to by mi teda vadilo ...
13. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
kvakul: ještě neházej flintu do žita...uvidíš...ale jak píše marsie, pak když je to nějaký mezulán a něco si umane..mě pak taky přetáčeli, musela jsem kašlat, aby bylo aspoň něco, ale i tak... :unamused:
13. srp 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Marsie, počkej- takže neukázala obličej- ale pipinu jo- no když ji říkaš ona, tak asi jo----nebo jsem asi dementní :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Já ti pochopila tak, že malá zabořila hlavu marsie do oněch míst (proto ta zmínka o "pipině"):slight_smile:
(jinak závidím, že má tu hlavičku zatím právě v těch správných místech...
13. srp 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky těhulky.
Tak dnes je tu střídavo oblačnio chvílu prší pak zase sluníčko.
Tak od rána si píchám do prstu kvuly té cukrovce ráno jsem naměřila krásních 3.3 a před chvílou jsem šla do vývrtky 10.1. :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mně asi dr.nepochválí že mám tolik cukru v krvi docela se bojím abych si nemusela píchat inzulin to už by mně asi šlehlo. :frowning2:
13. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
jo jo .. kvakul... ja tam byla 2x a pokazde s hodinovou pauzou na behani po schodech!! Nastesti v pondeli nam odtajnila co je zac a ukazala pipku, takze uz vim na 100% ze mame holcinku a ja nemusim prodavat ten kybl ruzovejch hadru :slight_smile: ... ale vcera bylo pokracovani a to uz zase nohy neukazala a na "genitalu" jak rikala mudr ma pupecnik.. ksicht neukazala skoro vubec... a to me to zkousela delat i tim vnitrnim UTZ!!!
13. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
hezky den, holky

adaj, super, ze jsi doma, danik je rozkosnej a drzim palce, at to vsichni zvladnete!!

holky, ja uz to tehu chci mit za sebou, fakt me to nebavi, valim se jako tank, vypadam jako vorvan, cejtim se hnusne, vsechno me boli...no uz aby bylo mimi na svete :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
marie: teda holky, to tě to chytlo brzo :slight_smile: Já se skoro stydím, protože krom toho, že jsme teď v posteli a potím se (cíleně) tak si to pořád užívám a naopak jsme litovala toho, že za chvíli bude konec...
13. srp 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
stani: to je teda pech, ta ranní hodnota vypadala fakt dobře, co si jedla?? neboj, dr. ti nevynadá, musí ti poradit, co a jak, od toho tu jsou...ty za to přece nemůžeš.
13. srp 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.