• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat-Top teda mám fakt pecht ráno jsem měla čaj a trochu v něm cukr ale né moc a jeden rohlík tmavej ten jedinej comohu jíst a podle mně v tom je ta mouka kterou nemohu podle mého.
už teda nevím co mám jíst.
To je strašné určitě mně poradí třeba se to potom zlepší.
13. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak uklizené,navařené,pojezené,nádobí umyté...prostě vše jak má být. Marsie,teda vy máte stydlivku :slight_smile: Stani,to je blbé s tou cukrovkou. Nezávidím,kamarádka si musela v těhu píchat inzulín. Jinak já peru v pracím prášku Batole a voní mě...ale každému voní něco jiného že ano.
13. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
stani: tak to řekni doktorovi, přesně co si jedla, mně nepřijde, že je to tak agresivní, že by po tom ten cukr tak vylítl. Fakt bych s epak zeptala, co je teda možné jíst...počkej možná jsme si jednou ukládala nějaké stránky, pošlu odkaz, třeba z nich něco vyčteš.
13. srp 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
13. srp 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky.. tak jsem si volala na výsledky cukrovky..dle laborky vše ok, jenže moje doktorka mi pak hned volala, prý se blížím k hranici, takže mě posílá do diabet.poradny..a mám prý vynechat cukr.. kdo z vás tady drží dietu..co a jak se jí??
13. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Monterko-Třeba to bude dobré a já si nebudu muset píchat inzulin ani to moc nechcu tak se budu snažit abych tolik nejedla sladké ale dnes budu mít pust i v obědu.
renat-Jsi hodná že jsi mně něco našla jdu to hned prubnout.
A taky si myslím že to nějak nemělo až tak takovej vliv na to že jsem měla v čaji trochu cukru a ten rohlík vše jim pak povím.
13. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
saronko-tak musíš jíst jen něco malého k snídani pak nějakou malou přesnídávku a oběd ale taky malej pak další odpolední svačinku a k večeři něco slabého taky.
Prostě jíst v malích množství jak jsem byla já od dr.poučena.
Taky mně to mrzí že i tobě našli i když malo cukru v krvi třeba to bude dobré.
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
A tady ještě přímo stránky:

http://www.tehotenskacukrovka.cz/tehotenska_cukrovka_lecba_dieta (v levé liště si najedete, co potřebujete)
13. srp 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
renat, tak u prvniho sem se citila pochopitelne jinak, pac sem v tuhle dobu uz byla doma, lezela a odpocivala, kdezto ted se musim starat jeste o kubika a je to proste narocny a nestihnu si tehu vubec uzivat, je to spis na obtiz to bricho a tak
13. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
renat-děkuji tak snad to nějak zvládnu tu dietu.
Hlavně abych se něčím neplašila. :wink:
13. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak hlásím návrat z kontroly. Hladinu cukru mám v pořádku, tak jsem se hned odměnila koláčkem. Jen mi od minulé kontroly hodně vyrostla děloha. Jsem dnes 27+4 a výšku fundu mám 29,5 cm (za 4 týdny vyšší o 6 cm). Tak asi budu mít nějakého obříka nebo mám hodně plodové vody. Za 3 týdny nás čeká poslední utz. Už se na prcka těším.
Chtěla jsem potvrdit od sestřičky propustku do práce, a ta se divila, že ještě pracuji. Pan doktor říkal, že jsem v současné době vzácná výjimka. Je prý hodně rizikových těhotenství a nebo jsou maminy líné a nechtějí chodit do práce, tak jdou marodit hned jak zjistí, že jsou těhotné (co on neuznává).

Co se těhu cukrovky týče, na kurzu nám radili pít brusinkový čaj.
13. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
orli já mám 32 :slight_smile:) takže to máš ještě v klidu :slight_smile:)
13. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
marie: a jo, jsme hlava děravá, to mě nenapadlo...a je to samozřejmě logické...ale neboj, mně přijde, že to strašně letí, když tady vidím, jak všem naskakují týdny...tak je to opravdu "za chvilku"

stani: neboj, je to sice nepříjemné, ale nějak to zvládneš...určitě jukni i na ten druhý odkaz, tam ke konci jsem viděla docela dobré rady.

Jinak vím, že babičce na sukrovku pomáhá hlíva ústřičná a králík..je to sice klasická sukrovka (ta lehčí, nepíchá si inzulin), ale myslím, že to bude stejné.

orlik: teda takový informace já z kontorl vůbec nemám :grinning: takže jim moc nerozumím, teda kromě toho, co si pak psala...o velikosti apod.
Taky si mylsím, že v dnešní době jsou pracující těhule výjimkou :grinning: a převažují ty na neschopenkách, ať už z lenosti, nebo že fakt nemohou.
Já chtěla dojet školní rok, nic mi nebylo, končila bych někdy v 22tt, ale pak jedno krvácení, nemocnice, hospitalizace a konec... a bohužel pak školství je brané jako rizikové ... stresy, pořád na "nohou", navíc já musela dojíždět...takže bylo rozhoduto. Dr. mě nepustila a hotovo.
13. srp 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Orlíku, já si včera večer akčně sama krejčovským metrem měřila fundus- vyšlo mi to tak 29 cm- taky aspoň o 5 cm od poslední kontroly- v pondělí mi to přeměří na poradně, tak uvidím.
Jinak v práci budu podle všeho do 33 tt- kromě toho, že je mi pořád úděsný vedro a nevydržím nehnutě sedět u compu, tak se cítím přiměřeně- teda večer unavená- ale jak míše marie- můžu se doma povalovat, takže je to něco jinýho, než kdybych se už starala o nějakýho toho loupežníka:slight_smile:

Holky, takový hluboce intimní dotaz, jak jste na tom se sexuelním apetýtem? :wink: Já nebezpečně dobře, pronásleduju manžela a vyžaduju "plnění manželských povinností" :grinning: - akorát zvažuju lubrikant, neb mi vlivem hormounů nějak dochází mazivo...
13. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
kvakul: jak se to měří??? tím mtrem.

Ke druhé otázce...jsme na tom podobně, chuť jsem teda zatím rozhodně nezratila :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Kvakul, já měla v plánu být v práci do konce září (34-35 tt), ale od minulého týdne zaučuji svoji zástupkyni a jsem hrozně vyčerpaná, jak celý den mluvím a něco vysvětluji. Po práci nastoupím druhou směnu na našem domečku, naštěstí už jen vybíráme nábytek a čeká mě ještě pár oken. Začínám uvažovat, že bych odešla už těch 8 týdnů před porodem. Ale příští týden mám dovolenou, tak si snad odpočinu a pak uvidím.

Co se sexu týče, chuť by i byla, ale jsem pokaždé večer tak unavená, že jdu radši spát. Zvládám to tak o víkendu. Taky mi přítel vyhrožuje, že si bude muset najít nějakou bokovku. Lubrikant používáme už delší dobu, jinak je to dost nepříjemné.
A když jste to už nakously, jaké polohy praktikujete? Já mám pocit, že nám to bříško neskutečně překáží. Naposled se to asi našemu prďouskovi nelíbilo, tak se nacpal v bříšku napříč a bylo po sexu. Je to takový náš kazišuk.
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kazišuk :grinning: :grinning: :grinning: - prďous je člen mravnostní policie!!!!
No Orlíku- misionář určitě ne, to už hodně dlouho ne. Jinak se zdá, že zezadu to půjde vždycky, břicho nebřicho- manžel nemá výmluvu :rolling_eyes: .
orlíku- jakej lubrikant používate? nemám s tím vůbec zkušenost, nikdy jsem neměla tenhle problém, spíš naopak, ale teď je to hotovej Sahel...
13. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Renat- ten fundus se měří vleže- nahmatáš si, kam ti dosahuje děloha- je lepší být nalačno- žaludek je měkký a děloha hodně tuhá, balónovita- a změřiš vzdálenost od konce stydké kosti- myslím, že to může házet faleš tak 1-2 cm, podle toho, kde určíš okraj stydké kosti a kde hmátneš vrchol dělohy, ale orientačně to platí
13. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Kvakul, lubrikant používáme značku Durex, kupovala jsem ho v drogerii. Určitě mají i něco v lékarně, ale já nemám ráda ty pátravé pohledy důchodců, kteří si tam vyzvedávají léky. Taky jsem ho nikdy nepotřebovala, ale teď to bez moc nejde.
Polohu zezedu budeme muset zařadit do svých postelových hrátek. Před těhotenstvím jsem měla zakloněnou dělohu, tak jsme tuhle polohu kvůli bolestem úplně vypustili. Během těhu se má děloha vyrovnávat, tak to musíme prubnout.
13. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
kvakul..dík :slight_smile: to zkusím, jsme zvědavá, co vyleze za číslo.

jinak máme Durex play :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

adaj: vítej zpátky holka :slight_smile: Daník je krásňoučkej, a určitě bude jako správný lev bojovat, už teď je to vidět :slight_smile: Taky mu tady všechny držíme všechny palečky co máme,takže pohodička :slight_smile: držte se ...
13. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
lili: ahoj...už víš něco o tom kočárku??
13. srp 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem si naměřila ted před pul hodinou a 4.2.cukru v krvi tak jsem zase ráda že to není moc jak ráno.
To jsem se uplně zhrozila.
13. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
stani: tak super :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
renat-Uvidíme zachvílu jak to bude po obědě.Vypadat.
A už jste všchny pro nějaké kořárky vybrané já furt přemýšlím nad dvouma.
V-cross a Atlantick vubec nevím do jakého jít ješt+ě se mně líbí jeden ale ten si musím obědnat jedině přez internet a to já mám z toho ztrach.
13. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Stani, taky jsem nechtěla objednávat kočárek po internetu, ale rozdíl 5tisíc rozhodl. Sice mi chyběla boudička ke sporťáku, ihned jsem to reklamovala a druhý den jsem ji měla doma. Objednávala jsem na www.malvik.cz a jsem moc spokojená. Ještě jsem dostala dárek osušku s kapuckou a žínkou (a dokonce mi předtím volali, co čekáme, aby věděli jakou barvu poslat).
13. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Orlíku-děkuji za stránku taky na ní hned juknu a třeba si vyberu tam kočárek kterej chcu.
tak to je užasné že jsi i dostala dárek pro mrnouska :wink: :slight_smile:
Ale taky furt tápat co koupit za kočár je hodně namáhavé nebo na nějakým se zastavíš a moc se ti líbí a najednou jak zjistíš kolik stojí jdeš pryč.
byla jsem v pondělý v Puntanele docela dobrej kočár tam měly ale bez autosedačky tak jsem raději šla pryč chtěla bych kočár i z autosedačkou.
13. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky holky,
já odvezla ráno malou k mamce a šla jsem si lehnout ... prolenošila půl dne (a to jsem chtěla uklízet) ... a teď se mi nic nechce ...
Ady, malej je nádhernej ...
marsie, a oni tě ani nepřeobjednali? .. nás chtěli přeobjednat na jindy, když se malej nechtěl ukázat ... pak si to teda rozmyslel a ukázal aspoň něco ...
hodím vám fotečku, konečně to Zdenál naskenoval ...
13. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Jé, ten váš malej je ale krásnej malej člověk!!!! takovej obličejíček :dizzy_face:
Slůně, bodni se na všechno a relaxuj
13. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
kvak ... já musím jít konečně něco dělat ... teď jsem se dívala na zprávy ... a za chvilku už mi zdenál doveze malou, tak aby neřekli, že jsem se celej den flákala :slight_smile: ... on si to teda nedovolí, to by mu strach nedovolil :sunglasses:
jinak děkuju ... vypadá skoro stejně jak Verunka ... tak jsem zvědavá, jakej bude až bude venku
13. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.