• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak další střet s naším reálným zdravotnictvím - až přestanu být nasraná a nebudu umírat únavou, ještě to rozeberu. Zatím jen tolik, že OBJEDNANÉ uzv vyšetření obsahovalo odmítnutí vyšetření (nelze, dnes neděláme, doktor má dovolenou), můj hysterický pláč, telefonát do Chorvatska a přesun taxíkem na druhý konec Prahy, kde mě po dvou hodinách čekání vyšetřili. Můj lstivý plán "vyšetření poblíž domova - spánek - odchod do práce" v troskách a já na prach, protože jsem šla spát o půl jedné, vstávala před sedmou. A dneska jsem v práci do jedenácti, pokud nezemřu (a to jsem ještě měla vstávat zítra k zubaři, tak to jsem odvolala :rolling_eyes: ). Dobré zprávy mám dvě: když sedím, ani se mi moc nedělají mžitky před očima! :rolling_eyes: A Plivník je v pořádku, všechno bylo už krásně vidět :dizzy_face:
13. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Slůně, a proč by ses nemohla i celý den flákat?
Riv- to je teda hustý- taky mám někdy obavy, jestli malej Loupežník netrpí mým pracovním vytížením- ale myslím, že on si vegetí a saje mou životní energii, zatímco já nenápadně umírám v zájmu zachování rodu...
13. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
kvak, protože tady byly chuchvalce prachu ... špinavá podlaha ... a vytírat s malou se nedá, pže ta mi to hned pocapká ...
riv ... to jsou blbci, jak tě můžou objednat a nezavolat, že dr. má volno .. to je síla ... doufám, že už jsi uklidněná :wink: ... nemá smysl se rozčilovat kvůli blbcům ...
13. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Kvakul - já si říkám totéž, on ten stres není nic moc (a to, že mě v práci kope míň, podle mě není náhoda, stejně jako že byl jako pěna dneska - oni myslím cítí, že je zapotřebí se stáhnout, aby se máma mohla soustředit a nic ošklivého ji nesežralo). Ale zas dřív by se zas člověk bál, jestli sežene dost kořínků, tak to třeba vyjde nastejno... Chodit do práce kvůli tomu nepřestanu, to bych fakt musela dělat na infekci. Ale netěší mě to.
13. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Slunatko - ono to bylo ještě veselejší - nikde mě neměli napsanou a posílali mě, ať jdu teda znova k Apolináři, kde jsem byla předtím (jasně, tam by mě vzali s otevřenou náručí - jsem týden po plánovaném termínu vyšetření a potřebovala jsem ho v podstatě hned, už poprvé se kroutili jak žížaly, že by mě brát neměli). Připadala jsem si jak slepička ve Studánko, dej vody - a než došla, byl kohoutek nožkama vzhůru.
13. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile:

renat: ne ne zatím bohužel ne,ale jdu jim ted písnout e-mailík,a zítra si doufám přečtu odpověd :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky babule, ja som len dnes nasla tuto temu a chcela som sa opytat, ci by som sa mohla ku vam pridat :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky tak malej je extubovanej a zvlada dychat uzasne. zatim sice moc nekakal, ale nejhorsi to neni. Jinak uz dostava jenom moje mlicko. Ja jsem utahana jen cekam na odstrikani a jdu spat-
13. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Adajar - divala jsem se na fotecky a musim rict, ze Danik je krasny, jen tak dal! to je parada, ze dycha sam, sikovny kluk! :grinning: moc na vas myslime
13. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
holky dekujem jdu odstrikavat.
13. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz
Bodzlomu - ahoj :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Krásnej pátek :dizzy_face:
Já dneska nemakám, páč peču koláče(máme tu chodské slavnosti) a teď čekám, než mě zavolají, že těsto je vykynutý. Jenom nevím, jestli se přes ten pupek zvládnu ohnout, abych je mohla merhovat :sweat_smile: No nic, aspoň se dozvím nové drby, kdo umřel, kdo se narodil a tak. Sejdem se vždycky všechny ženský z rodiny v rozmezí 4-80 let :astonished: Takže kdyby chtěl někdo na pořádnou pouť, stavte se :grinning:
bodzlomu, jasně že se můžeš přidat :wink:
adaj, opravdu se pere jako lev, to je paráda :dizzy_face:
14. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Ad.: opět krásné zprávy po ránu, Daník je škulka, že tak dýchá a pije tvoje mlíčko. Jen tak dál :wink:

bodzlomu: vítej :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
adaj, parada, ze je danik takkova sikula :slight_smile:

jinak preju pekny ranko, tehulky
14. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Krásné ráno holky,Bodzlomu vítej mezi náma. Ad,to sou skvělé zprávy...Daník je šikula...jen tak dál!
14. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Ad, mám z Daníka moc velkou radost, je to šikula ...
Bodzlomu vítej ...
holky, já se teď řežu smíchy ... mamka mi přes skype píše, co a jak bylo včera s verčou ... tak jí sežrala půlku kačeny k obědu, zdenkovi stehno, když pro ni dojel ... mamce řekla, že je šmudla a švíca je prej zrůda ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko: To je super, Adaj, že máš mlíko a že malý ho bumbá, to je pro něj to úplně nejlepší! Přeju Ti, aby byl brzy tak silný, že si ho budeš moct přiložit k prsu a bude dudat sám!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bude nejkrásnější! Tak se drž a těš se na toto!
14. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Slůně- teda Verča- ta je jak tajfún- samý diplomatický výroky- a navíc vytunelovala kachnu :grinning: :grinning: :grinning: . Tyhle prťata jsou úžasný, jak si neberou servítky (výraz zrůda má ze Shreka, ne?)
Jinak Adaj- Daník je velkolepej- nevěděla jsem, že už takhle malý sami dýchají- je to fakt frajer- no celá maminka!
Adaj- můžete u něj bývat? Třeba sedět u něj a mluvit na něj, dotýkat se ho? Vůbec nevím, jak to na takových odděleních chodí
14. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
kvat jsem u nej 2x denne u nej sem a dneska uz ho budu prebalovat.
14. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
kvak ... jjj ... shrek ... jsem jí ho pouštěla, když jsme jely tam ... mám pro ni v autě dvdčko ... no ještě, že tam nezpívala tu písničku .... "kdo se tváří kysele, ten ať jde do prde-háje" ... tu taky umí perfektně :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
To je jasný, Slůně, děti mají geniální paměť na sprostý slova- a ta vaše Verča je mi dosti sympatická, to musí být správnej malej loupežník :dizzy_face:

Adaj- to je bezva, že můžete mít takový kontakt- do kdy doktoři očekávají, že by Daník měl v inkubouši být? Kdyby se všechno vyvíjelo optimálně? Musí se čekat až na listopad, kdy by se měl narodit? Jsem zvědavá jak opice...
14. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:

adaj: super zprávičky,malý je prostě šikula nejšikulovatější :slight_smile:

spaaget: na ty Vaše chodský slavnosti jsem slyšela jen samou chválu :slight_smile: kdeže přesně to je?
14. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
renat: no tak dneska mi neodpověděl p. Pech,ale nějaká paní nebo slečna, a ta mi řekla,že 23. sprna čekají výrobce,tak pak mi dají echo.... no nějak se to protahuje...:frowning2:
14. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Kvat kdyz vse pujde dobre tak v nedeli si ho budu poprve chovat uz se tesim. Jinak jsme volali ted do nemocnice a doktor poprve vyslovil ze je to nadejne. Zatim vsechno zvlada dobre muj sikulka holky uz se zase vznasim.-
14. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak mám další pauzu, než vykyne další várka, do úterní kontroly budu jak sud, páč pořád ochutnávám ten tvaroh a povidla :zipper_mouth: Však oni mi zatnou tipec a pošlou na cukrovou dietu :unamused:
lilli, vlastně jsou slavnosti po celých Domažlicích a přilehlých vesnicích :grinning: Na náměstí historický trh, podium, kde vystupujou folklorní soubory, atrakce jsou na "sokolišti" a večer hraje všude možně spousta kapel různých žánrů. Tuším, že i kino mívá nějakej spešl českej program. Letos se k nám přičuchli i němci s jejich tradiční slavností zkolení draka, takže každou druhou hodinu jezdí historické vlaky Domažlice/Furt im Wald(tuším, že ten první a poslední jede až z Plzně a zpátky:sweat_smile: ) Tady máš program :wink: http://www.idomazlice.cz/?module=akce&action=display_web_action_detail&id=878
adaj, klokánkování už vám taky dovolili? Určo to bude brzy, když už sám dejchá, ještě se teda musí poprat s "kólií ", ale on to zvládne :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Téda, Adaj- i pochovat- kamarádka mi říkala, že nedonošeňátka si často může máma pochovat třebas až po měsíci i víc- ten váš špuntík je zázračnej!
14. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojky..
ado to je super zpráva..on to zvládne..je šikulka a má úžasnou mamku a taťku, co ci ho určo za nějaký čas odnesou domů :slight_smile:
jee na chodských slavnostech jsem byla několikrát..je to super
14. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Ad.: to je krásný, určitě mu u tebe bude nejlíp :slight_smile:

spaaget: teda taková slavnost, se budeme muset jet někdy podívat, i dkyž asi už to vidím tak za rok s prckem :slight_smile: takže to pak bude dobrý tip na výlet.

holky mě dnes chytla knedlíková mánie, včera jsm si u mamky objednala broskve a od rána jsm stála v kuchyni, dělala jsem tvarohové i kynuté (tvarohové jsme skoro snědli k obědu :wink: kynuté si zamrazím, já bych je mohla snad obden...

lili: ještě uričtě vydrž, jsme zvědavá na toho výrobce...
14. srp 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
renat ... zrovna jsem koupila kynutý knedle s jahodama ... máme tu výrobce, a jsou moc dobrý ... a ta malá potvora to nechce ... já snad budu muset kupovat kila masa a denně jí dělat maso ...
14. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
slunatko: jo kachna je kachna :slight_smile: (doufám, že si to psala včera ty, jak vyjedla babičku :slight_smile:
setkávám se s tím poprvé, že by děti nechtěli sladký knedlíky...
Jakou tam máte výrobnu?? My jsme občas koupili od Guisseppe..vevnitř je takové pyré..
14. srp 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.