• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jj ... psala jsem to já
a ta výrobna je to nějakej soukromník ... a dává tam právě celý kusy ... celý jahody, celý borůvky, celý maliny ... je jich pět obr knedlí a chce za to 25,- ... tak jsem si říkala, že to nemá smysl ani dělat ... trápit se s tím půl dne ... a pak ti to ten prd ani nechce ...
14. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Slůně- ona je totiž šelmička....
14. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj :wink:
Adajar, Daník je fakt šikula :wink: V listopadu bude úplně stejný jako naše právě narozené mimča :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Adaj,takové zprávy od doktorů potěší a je opravdu bojovník! Slune,no jo když maso je maso. Plněné knedlíky taky můžu s čímkoliv. Dnes sem dělala koprovku s bramborem a vajíčkem.
14. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky děvčata.Těhulky.
jen se zeptám co pak se tu stalo za tzu dobu co jsem tu nebyla jak tak koukám asi tu máme první předčasné miminko.
Malému přeji hodně štěstí do životahalvně at bojuje je to duležité když přišel tak brzo za maminkou a za tatínkem.

Dyžtak mně něco napište co se děje.
Děkuji snad tím nikoho nenaštvu když se ptám.
14. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Už mi přišla ta úúúúúúúúúžasná kombinézka z MMB, je stejně skvělá jako na fotce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Velikost 0-6 m, tak jsem zvedavá, jestli vydrží. Mam už dve, víc zatím kupovat nebudu, koupim kdyztak az v zime nebo po novem roku ve slevach v TESCO :wink:
14. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Evito-Tak pak jí ukaž jak vypadá ta kombinéza pro mrnouska.
taky po novém roce se pujdu juknout do teska co tam budou mít za oblečení pro děti.
Tu v Brně mně maličko zklamaly co bych chtěla pro malého tak mají mov velké a mně se to strašně líbí je to taky na zimu ale k té 86.takže mám smulu.
14. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
renat: jo jo stejně mi nezbyde nic jiného než vydržet :slight_smile:

spaaget: no tak jestli vyjde čas,tak se asi na Chodských slavnostech zastavíme :slight_smile:)))
14. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kvakul, vy měníte jméno pro holčičku? :wink: Mimochodem Miriam se narodila kamarádům před rokem :wink:
14. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Slunatko, naše dcera taky nejí žádné sladké jídlo a maso taky nechce :wink: Má velmi omezený jídelníček :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. srp 2009 ve 14:00 • ma12
Miriam - velmi vzácné jméno :slight_smile: a vlastně i hezké, nikdy jsem nad ním nepřemýšlela.
14. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
staninka: mám foto v albíčku
14. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
slunatko: 5 knedlíků za 25,- tak to bych tam byla pečená vařená :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
kvat neni tady se snazi co nejdriv aby jsi mohla si dite pochovat rika se tomu klokankovani a diky tomu mamca vytvari protilatky pro mimco. A uvidise jestli to bude, ale snad ano.
14. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky

vratili jsme se z Prahy - a same dobre zpravy!!! holka se hodne zlepsila, doktor rekl, ze uz tam nemusime jezdit kazde 2 tydny a ze budu rodit prirozene a v terminu!!!! mala je hodne velka - velikostne uz je o tyden dopredu a uz vazi 1500 g :dizzy_face: doufam, ze se to bude i nadale dobre vyvijet

adaj - jste rychlici, uz prebalujes a budete za chvilku klokankovat? super! tak vas brzo pusti domu :wink: porad ale pro jistotu drzim vam palce

jdu shanet na internetu zimni kombinezku - zatim nemame zadnou...
14. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Mari,tak to sou úžasné zprávy,gratuluju!
14. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
marikap, gratulujem ... to je super ...
14. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
ahoj holky, nedočítám, jste moc ukecané :grinning:
marikap,to je dobře, že se malá zlepšila. A teda má uctihodnou váhu. To bude mít při porodu kolem 4 kg.

Adaj, ty už jsi doma?
14. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
kde teď všechny jste? ... mě odvedli sousedi malou na zmrzku a vy nikde ...
14. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
luci: jojo ad už pustili domů a z Danečkěm chodí :slight_smile:

sluni: já musel apřipravit věc na zítra, vyžehlit manželovi košili (a u toho se vždy pěkně vztekám) a něco jsem ještě važehlila, když už byla zapnutá žehlička... :slight_smile: ale je to čím dál tím těžší...jsem ráda, že na prcka už mám vše pěkně vyprané a vyžehlené.
14. srp 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
já jsem tady, ale malý odjel pryč, tak odbýhám uklízet do pokoje než se zase vrátí.
14. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
diky holky, ani nevite jak velkou mam radost :grinning:

prave jsem objednala kombinezku a jine vecicky za 1600 Kc, manzel bude nadavat - jeste to nevi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renat - prani a zehleni obleceni na miminko me teprv ceka a vzhledem k rostoucimu brichu bych to mela udelat co nejdriv...
14. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
tak mě praní a žehlení zatím mine. Většinu věcí mám od ségry, ta má půlroční mimčo, takže všechno mi půjčí pěkně vyprané a vyžehlené. A těch pár nových věcí zvládne manža až budu v porodnici.
14. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
ahojky maminy!
marikap - jsem rada, ze i od tebe mame dobre zpravy!!! takze plice nakonec dohnala co z pocatku zameskavala a tedy oerace nehrozi?? pokud to dobre chapu? to by teda bylo skvele!!

ad - ahoj, holka, mam vas moc pozdravovat od Lulllky - je ted na dovolene, ale i takhle na dalku vam moc drzi palecky!! Myslim, ze opravdu se drzi anik statecne a ze to zvladne... vim, ze to neni pro vas lehke, ale zase to pak bude stat za to!!!! Drzte se!!!
14. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Marsie - zatim to nikdo nemuze rict s urcitosti, mozna operace bude, ale rozhodne jeji rozsah by mel byt o hodne mensi, uvidime, hlavne spatna plice neroste - a mozna se zmensuje! protoze srdicko se posouva zpet na svoje misto a zdrava plice je krasne velka :dizzy_face:
14. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
marika - no tak snad se to bude dobre vyvijet! drzim moc palecky - a jak si byla spokojena s peci v tom motole? dobry? stejne ale te budou chtit odrodit tam, ne??
14. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Marsie - me se tam libi, ale nevim jaky to maji v porodnici... snad to bude dobry, pro me je nejdulezitejsi, ze tam poskytnou miminku potrebnou peci. jo, rodit budu u nich a stravim tam tak aspon tyden pred porodem - takze si jich jeste uziji :sweat_smile:
14. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoooj

Mari tak super!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dočítat fakt nejde.....

Mari a kdepak jsi objednávala věcičky????????????

Já dneska koupila přebalovací podložky (za 140,- 10ks :astonished: ) nemátě někdo tip na levnější????? Pampers vlhčené ubrousky, Aviril olejíček a na prdítko krémik :wink:
14. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, vy už začínáte nakupovat i kosmetiku? Já jsem teprve u oblečení. Zrovna teď bych potřebovala tip na levné látkové vysokogramážní pleny.
14. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.