• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
luci já zatím nekupuju..tak nějak vybrám a až se nastěhujeme do bytečku tak to koupím nechci to kupovat a schraňova a pak zase stěhovat za měsíc :slight_smile:)
14. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
tak já se nikam nestěhuju, ale taky to nemám moc kam dávát. Čekám až mi ségra vrátí přebalovací pult. A to nebude dříve jak v září.
saron, ty máš cukr na hranici? A kolik ho máš?
14. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Luci,já kosmetiku ještě taky nekupuju. Začnu buď v září nebo říjnu. Sanus,ty podložky používat nebudu. Pod malého dám plínku a jak začne kopat tak to stejně zhrne. Ubrousky a plenky Pampers sem koupila v Makru. Ubrousky 6balení-300kč a 2plenky za 520kč.
14. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Já kupuju, protože když vidím, jak teď mě nákupy dokážou zničit, tak nevím jak bych to ddoháněla v říjnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže když je nálada chuť a počasí přeje, tak si procournu město a pokaždé něco málo koupím.
A zatím to schraňuju na kupičku a až bude pokojík, tak to jen roztřídím co kam patří.... :wink:
14. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Teď mě malý pobavil. Plácla jsem ho mucholapkou po zadku a vysloužila jsem si přednášku o tom, že děti se s ní plácat nesmí, jenom mouchy. Tak za odměnu jsem ho strčila do vany :grinning:
14. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Sanusko - nekdo z holek tady chvalil obchod batolatko.cz tak jsem tam vlezla, libilo se mi dost veci a skoncilo to nakupem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zitra se chystam do DMka, chci vyuzit tu jejich nabidku pro tehotne a urcite neco nakoupim
14. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Luci - decka jsou mazane :grinning:
14. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Luci,aspoň tě malý poučil když si nevěděla že je jen na mouchy :slight_smile:))
14. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
luci, ti naši prcci jsou fakt chytráčci ...
já ještě nemám doma ani dceru, ani manžela ... tak by mě zajímalo, kdo z nich bude doma dřív :wink: ... já taky kosmetiku nekupuju ... asi ze začátku budu mít zase vzorečky a pak podle toho, co malýho nebude dráždit nakoupím ... nebo, když budou mít někde nějakou akcičku
14. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Lucierob- já kupuju látkovky na www.branakdetem.cz. Dobrý jsou Kikka, libštátský pleny, z těch dražších mám mušelínový pleny myslím od Imse Vimse (ty jsou 100 gr/kus)- budu látkovat, takže jsem od nich pěkně zásobená:slight_smile:
Jinak Beránku- změnili jsme jméno pro holčičku- líbila se mi i Magdaléna, ale nakonec mi přijde Miriam ještě hežčí, V pondělí, doufám, už budeme vědět, jestli je to Jáchym nebo Miriamka
14. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Evito-Ten kočárek je V-Cross taky do nej chci jít a taky mám ještě jeden v záloze a to je ten Esprin Atlantic.
Jsou to moc pěkné kočárky co jsem si vybraly.
Ještě se musím poohlídnout po barvě asi nějak modrej mám veškeré věci v modré barvě.
Jdu se na to juknout.
14. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Luci, tak to byla dobrá přednáška :grinning: :grinning:

Mari tak to tam hodím okem :wink:

Stani, V cross je faaaajn, mám ho zaparkovanej u mamky :sunglasses:

Jsem si vychutnávala večeři ňam.
14. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
:slight_smile: Sanusko-A jakou baru jsi vybrala toho kočárku a máš i k tomu autosedačku mně jde i o to zda se to dá koupit přez internet za tu cenu co ho mají docela je levnej tu v blansku ho má paní za 11000 tak si myslím že je hodně drahej zítra se na něj jdu kouknout i když už jsem ho viděla na živo moc se mně líbí.
Je to favorit.
Dobrou chuT ti přeji. :wink:
14. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Stani já chtěla černej, tak jsem to moc nemusela na štěstí řešit, protože těch barevnejch kombinací má Vcorss strááášně moc.... A my ho koupili za 9.400,- u nás v Opatovicích u HK :wink: Je to kočárek, sporťák, vajíčko (nacvakovací na konstrukci, což je super), taška, 2 pláštěnky a síťku :wink:
14. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
A já teda mám V travel - je to 4 kolka.
14. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojky, povidalky jedny..

saron - krasna fotecka - ja si uvedomila, ze porad fotim jen brisko a vlastne zadnou fotku ani nemam!!! musim to napravit. A tobe to na ni moc slusi!!!

sanusko - :slight_smile:)) to je dobra cena, me se taky libi cernej ... a pujde ti krasne k tem rudejm nehtikum :slight_smile:))) :wink: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj berunky, jsem příšera, nemám na vás čas.. :frowning2:
jdu dočítat..
jak se máte?
14. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Marsi hele nech toho s těma nehtama pořád jo :grinning: Teď jsem nějaká přízemní, už podruhé za sebou mám bíloou francii :sweat_smile: A teda už to tak asi nechám..... Max pak až bude malá na světe, tak na krátké nechám dát červenej gel :wink:

Saron tobě to taaak slušíííí!!! A ta barva vlasů se mi líbí pořád stejně moc! :grinning: :dizzy_face:

Jahod hoj jak je??? :slight_smile: Copak tě tak zaměstnává???

Holky koukaly jste v kojencích jak jsu extremní nedonošenci, na ty fotky jakýho člověka už máme v sobě? Já dneska koukala na holčinu 29+1 se jí narodili kluci a to už je normálně mrňavý mimino.
Vlastně jsme to viděli u Ad že jo, já jsem guma. :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
sanus - no prave na to koukam, a jsem v soku!!!! ne ja te obdivuju!!! :grinning: a myslim to v dobrym - to ja jsem lempl co ma za nehtama hlinu jak se furt hrabu v zahone :wink:

ja tam nechci ani koukat.. :pensive: ja se bojim ... :frowning2:
14. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Mar no to je právě fajn, že když se hrabu v hlíně, tak to pod tou francií není vidět :grinning:

Já to teda extra nepročítám, ale co jsem koukala, tak to vše pokaždé dobře dopadlo.... :dizzy_face: A z takovejch broučků malejch jsou správný capartíci :wink:
14. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Staninka: jj, V cross 4kolku, v Přerově v obchodě maji trojkombinaci za 9100,- ale objevila jsem je na netu levnější, a v Ostravě v obchodě za 7990,- :slight_smile: Tak uvidime, zatim ho nekupujem, až tak v září/říjnu, třebas budou ještě slevy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A já mam tu barvu co mam v albičku, uplne jsem z něj hotova, videla jsem ho nazivo.
14. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dneska se loučím, mějte se a přeju co nejklidnější spánek bez kopanců a čůrání :wink:

Pa
14. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
marsie - přebalovák chci koupit úplně stejnej - mám takovou celou ložnici.. :slight_smile:
a věcičky ve skříni, teda nádhera, já se do toho snad zítra taky pustím nebo co. :slight_smile:
sanus - zaměstnává mě kupodivu práce - já se toho snad nikdy nezbavím.. :frowning2:
14. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
uff, drbalky jedny, tak jsem vás dočetla.
marika - moc gratuluju, to zní skvěle! ťukám teda u toho na dřevo, abych to nezakřikla. :wink:
ad - daník je krásnej! a vy dva jste hrdinové! vážně smekám!
14. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Saronko - pekna fotecka - krasna modelka - sikovny fotograf, jen to rozostreni mi prijde trochu neprirozeny, jako by bylo delano v editoru, ale mozna je to tim zmensenim

Jahod - ty furt pracujes chudinko mala, kdy uz konecne skoncis?.. ja uz mam po sichte - nemusim do prace a od 1. zari nastupuji na materskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
tak uz pujdu do pelechu, dobrou noc tehulky :wink:
14. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
mari - viď? že jsem chudák? :angry: alespoň někdo mě polituje.. :grinning:
taky jdu na kutě, i když teda bříškovec si chce hrát, tak nevím, jestli se mi podaří ho přemluvit.. :slight_smile:
já ho skoro pořád pomlouvám, ale ve slabší chvilce musím přiznat, že tohle pokopkávání vážně miluju. :slight_smile:
dobrou, pupíkačky
14. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ráno!!

Ať žije poloovací postel!!!!! Konečně jsme s evypsala dá se říct do růžova, našla jsme si polohu, co vyhovuje mně i prckovi (protože jemu se to na boku nelíbí, na břiše to už jaksi nejde, takže jedině záda...a to je sakra nepříjemné - pořád v jedné). Zvednout hlavu (postel) pod stehna jsme si dala polštář a paráda...kdyby nebylo courání na WC, tak je to dokonalé :slight_smile:

tak jsem něco dočetla...
luci: já už kosmetiku koupila, právě v DM na slevové kupony v DM :slight_smile: Jak psala sanuska, prostě když někam jdu, a vyberu, hend to koupim. Třeba v DM jsem dostala teď zas za nákup 15% slevu na příští - takže až tam zas půjdu vezmu ještě něco, už asi i plínky do začátku a ubrousky...ono každ ušetřená koruna dobrá.

Sanusko: do těch kojenců jsme nekoukala, ale je fakt, když je tu nějaké předčasně narozené v podobném týdnu, co jsme my, tak se úplně zaseknu a je mi nepochopitelné, kam se tam vejde...že už má velkou hlavičku...apod. ale oni jsou vynalézaví a nějak si tam poradí.. :slight_smile:

marika: gratulace k dobrým zprávám...

saronko: ted to je krásný bříško, přijde mi už hodně veliký :slight_smile: moc ti to sluší...
15. srp 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
sanu já se rozvna včera barvila a to jsou fotky ze včera :slight_smile:)
renat to ti nepříjde..ono je :slight_smile:) ale je taky fakt, že záleželo z jakého úhlu mě fotil :slight_smile:) no jo..Sofinka tam má alespoň pohodlíčko...
jinak taky půjdu do DM mám ty kuponky a tam to prostě nakoupím..toto asi tak moc řešit nebudu..výběr tam mají docela slušný...
15. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
saron: :grinning: :grinning: aspoň si Sofinka pěkně hoví :slight_smile: i když nemyslím si, že se mají prckové u žádné z nás špatně :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty kupony do DM jsou opravdu dobrý (ono možná někde jinde jsou pak nějaké akce taky, ale nejsem z ětch, co obáhají všechny drogerie, kde je to levnější, akční apod. stejně pak když něco dojde "už v pochodu" tak se to taky koupí, kde to půjde). Já na ně nakoupila už docela dost, naposled tu kosmetiku a nějaké ještě věci - na ten psolední, co je, mylím 10% slevu...i ten masážní olejček od HIPPU...kdybyste to někdo nevyužil, tak se hlásím :slight_smile: á s ejím mažu pořád :grinning:

Jinak dnes nás čeká svatba, švagrová, takže se jdu pomaluale jistě najíst a zkulturnit...ale nějak to asi hrotit nebudu, vlasy jsem nedobarvila..no osud, nebyla nálada.
15. srp 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.