• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adel je mi dobre teda jen ta hlava, ale to jsem si uz zvykla. :grinning:
21. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
adel a tobe je jak???
21. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Ada Tebe bolí hlava? Já jsem teda ráda, že od té doby co jsem vysadila HA tak už nemám tak velké migrény jako tehdy a od té doby co jsem těhu jsem ještě neměla ani jednou bolset hlavy což jsem velice ráda. Mě je celkem fajn.
21. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
adel no spis se mi mota ta hlava. No ja to taky moc neznam.
21. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, můžu k vám? také to vypadá na listopad. Ale zatím vše v začátku
21. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Saze ahoj vítám Tě.
Ada mě se taky trochu točí hlava, ale hlavně kdy dlouho jdu.
21. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Holky já jsem těhule po ivf. Také se mi točí hlava a mám děsně nafouklé břicho.
21. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
Saze tak hlavně, že ivf vyšlo a doufejme, že všechny dojdeme ke zdárnému konci.
21. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
saze ahojky a vitej.

adel no to ja mam taky.

saze tak to gratuluji moc.
21. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko,

nejdříve vítám všechny nové těhulky a gratuluji k // :slight_smile:

Já bych tak chtěla, aby mi celý den bylo tak jako ráno - dobře, plná energie, muzu snist co chci.... :dizzy_face:

Jsem se včera večer dost nastvala, teda mispise bylo smutno. O tehu jsme rekli jenmo tchanovcum (bydlim s tchyni na jednom baraku, to bych asi neutajila) a vcera svagrovi, ktery taky s nama bydli (barak je dost velky)...Tchánovci byli moc rádi, super reakce, ale svagr... no cekala jsem teda nejake projevy radosti, nebo aspon gratulaci. :frowning2: Dost mne to odradilo rícz to dalsim lidem (i kdyz stim uz pockame na srdicko) :confounded:
21. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Cirrus, z toho si nic nedělej, švára je bulík....hlavně, že rodiče měli radost... :slight_smile:
Já podruhé otěhotněla, když malému byl 1 rok a tři měsíce. Z prvního se tchánovic mohli zbláznit, jak byli šťastní, a to druhé nějak nemohli vydýchat...asi se jim to zdálo moc brzo po sobě. Tu jejich reakci jim nikdy neodpustím, zvlášť když jsem pak o mimi v pátém měsíci přišla :pensive:
21. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
Maui, to je mi líto... :pensive: Jsem taková nesvá z toho jako všichni o mimi prichazeji, zda se mi, ze mame nejak moc velke stesti(ze se nam zadarilo hned na prvni pokus), tak si rikam, aby se to nepokazilo pozdeji :frowning2:
21. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Cirrusko - také se bojim.
21. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
Na to nesmíš myslet, Cirrus, to by ses zbláznila...Já když čekala první, tak jsem byla úplně v pohodě. Povedlo se nám to napodruhý a celé těhotenství byla procházka růžovým sadem. Vůbec mě nenapadlo, že by mohly být nějaké problémy. :slight_smile: Zato teď přišla doba internetu a máš mnohem víc informací, to je jasné, že líp se pamatují ty katastrofické příběhy...bude to dobré, uvidíš :slight_smile: Já si taky snažím nic nepřipouštět :slight_smile:
21. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Saze, musime to nejak zvladnout a ty nase mimousky udrzet v brisku :slight_smile:
21. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky :wink:

bohužel žádná do 12tt nemáme vyhráno :pensive: už aby to bylo za námi :fearful:
21. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré dopolko :slight_smile:

Tak dneska to vypadá na krááásný den, tak těhue pěkně na prochajdy :wink:

Saze vítám tě, tak kolipak nás je už po ivf :slight_smile: ??? Evik, Lucy, já, Aliiik, Saze. Nebo jsem někoho zapomněla...?

Ad mě je taky po ránu nejlím, to je zajímavé cooo, já co vím tak většina holek má odpolední až večerní divnosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A holky zažeňte černý myšlenky, já mám teď z poslední kontroly ve čt, taky napsáno ve zprávě Diagnoza: hrozící potrat.
Tak jsem taky na to koukala jak z jara, holky ze Sanusu mi psaly, že tam dr prostě něco napsat musí pro všechny případy...... Tak to tak beru :wink: :sweat_smile:
21. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
sanus ahojky také mám spíše večerní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak tohle tam má napsáno opravdu každá :wink: tak žádné strachy :slight_smile:

já už na procházce byla s hafíkem a když vyvitne sluníčko je tam krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
ja jeste nikde nebyla ale úujdu ze segrou do lesa.
21. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky no tak nesmíme být takové pesimistky. Musíme věřit tomu, že to dobře dopadne. Bát se stejně budeme i o dvanáctém týdnu. Tak si tady budeme hezky povídat o krásných a příjemných věcech ať máme brzy naše miminka v náručí.
21. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Hooolky já vám ty procházky tak závidím :frowning2: Už aby bylo aspoň 15 stupňů, abych mohla venku aspoň vysedávat.

Do lesa bych šla taky Adaj. :dizzy_face:
21. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj,
adel máš pravdu, ja jsem to stresování, už vzdala, i když ještě nevím jestli tam mimi je nebo není. Navíc přítel mi nainstaloval nějaké hry do PC tak mám co dělat a nemyslím na to. Prostě je vše v pořádku a hotovo! :grinning:
21. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
sanus no tady kousek uvidim jestli mi napise neschopenku zitra a jakou.

paja jo ja taky hraju a mam doma prace tak ji pomalu budu delat.
21. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
Paja ano jinak bychom se zbláznily. Jako taky mán takové chvilky kdy mi je třeba dobře a říkám si jestli je vše OK, ale musíme věřit.
21. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky, teda já jsem líná jako veš, ale dneska se musím donutit....třeba mi čerstvý vzdoušek udělá dobře. Já mám nepřetržitou mořskou nemoc...nezvracím, ale žaludek se pořád houpá. Ráno jsem se vyloženě musela donutit něco sníst, pak to bylo trošku lepší...na chvíli.
21. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Mau já to mám stejně i když jeden den je to lepší jeden den horší
21. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky já to mám také tak jeden den se bojim hodně druhý je to lepší. No už aby bylo 30 - to jdu na ultrazvuk budu na začátku 7tt a jsem zvědavá kolik je tam teček a zda bude vše ok.
21. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
Zdravím dievčatá! :wink:
Teda, teda hajde všetky von na vzduch, lebo dneska sa tie vaše produkcie nečítaju až tak dobre.
Včera to teda bolo ovela zabavnejšie s tým jedlom, prsníkmi a sexíkom...
21. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Uf, tak jsem se muesela na chvili zdejchnout, zacala se mi silene tocit hlava a udelalo se mi spatne, tak jsem si vzala lizatko a sla jsem do loznice se natahnout.... Odpo se bud pujdu natahnout na verandu nebo na zahradu, taky uz se nemuzu dockat az bude tepleji a budu tam leharkovat....
21. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Jinak pravdou jest,že než jsem se dostala k MK tak jsem si myslela jak je jednoduché otěhotnět a donosit mimi, že stačí chtít a MA apod. se stávají jen kuřečkám, alkoholikům nebo problémovým jedincům. Jak velký omyl to byl.... :frowning2:
21. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.