• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
přesně..nebudu kvůli každé položce zkoumat drogerky kde je to lacinější :slight_smile:) max si pak budu hlídat pleny..protože prý rozdíli jsou velké..ale zase už vidím jak sprckem objíždím nákupní centra hihi :slight_smile:)
15. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno holky,já teda mela hroznou noc...pořád sem se budila a malý kopal jak čert! Ve 3h sem byla vyspaná a usla sem až v 6h. Dnes budu slavit...mám svátek :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno, tak já hlásím také hroznou noc, malá se otočila nohama dolů a kopala a kopala až jsem byla zlá. Vůbec nevím v jaké poloze mám spát :frowning2: , ještě, že mám ty odlehčené sádry jinak by mi už asi upadly ruce, a musím se pochválit v noci jsem byla poprvé sama na záchodě :slight_smile: , bylo to naprosto úžasné být bez cizí pomoci.
Jinak mám konečně vybraný kočár, hodím Vám na něj odkaz ale až nějaký na netu najdu. Přiveze mi ho kamoška s Itálie za slušnou cenu tak jsem zvědavá co na něj řeknete.
15. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ráno, maminky,
když řešíte ty drogérky a kosmetiku - já včera byla taky v dm, koupila jsem první plínky a lovelu - nevím jestli už začít prát nebo ještě ne.. , no, ale proč to píšu, ta kosmetika suavinex tam nebyla. neviděli jste jí některá někde? já bych jí hrozně potřebovala očuchat, moc se mi líbí.
saron - fotka fakt krásná? máš jich víc?
monter - všechno nejlepší, hani :slight_smile:
rritul - na jak dlouho ty sádry máš? to je fakt strašný!
15. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Jahod na levé ještě 5 týdnů a na pravé už jen 2.
15. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jahod,díky! Já přemýšlím na kosmetikou Welede,ale zatím sem se po ní nedívala. S nákupem plen a ubrousků sem už začala...doma se neztratí a upotřebí se. Rritul,tak to je bezva že si to zvládla sama,ale je to fakt hrůza mít obě ruce v sádře,chuděrko.
15. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky nelitujte mě můžu si za to sama a nevěřily by jste co se dá všechno zvládnout ale je fakt, že až ted až když to nebolí. Zkusím sem vložit ten odkaz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19612149&tab=8
15. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
rritul - ten vypadá dobře, dokonce se mi moc líbí v té hnědé barvě

jdu do tržnice pro kytky - mají tam nádherné gladioly po osmi korunách - no nekup to :grinning:
15. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Rrit,kočárek je pěkný...jakou barvu? Mě se líbí ten hnědý. Jahod,no to utíkej...za ty prachy :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
No právě tuto barvu :slight_smile: je to mocca
Přijela za mnou na návštěvu spolužačka z Rimini právě s tímto kočárkem a málem s ním neodjela. Je naprosto úžasnej :slight_smile: fakt jsem si zamilovala akorát jsem s ním nemohla jezdit ale manžel byl nadšený a jiný nechce i kdyby nám ho nedovezla z té Itálie tak by ho koupil tady. Jejich malej má 7 měsíců a furt je v korbičce je veliká podle ostatních. V přepočtu nás vyjde na 16 tis. Už se na něj těším, ale bude až v září na konci :frowning2:
15. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
jahod - prebalovak je uplne v pohode, pak sundas prkno (musi se extra koupit ca 500,-) a mas normalni skrinku. A hlavne nepotrebujes zadnyho chlapa, krasne jde smontovat - kdyztak volej o pomoc, prijedu ti s montazi pomoct mam uz v tom praxi :wink:

saronka - teda, i fotecku si zmenila.. si mela fotici naladu? :grinning: :grinning:

renat - kde jste vzaly ty kupony do DM - ja mam takovou tu jejich karticku , ale o zadnych kuponech nevim???? Hipp olej je naprosto úúúúžžžasnejjjj!!!! ted jsem si v bazarku obednala dva :grinning:...
hezky si uzij svatbu!!

monterko - vsechno nejlepsi k svatku!!!! My taky slavime mama a sestra se taky tak jmenují :grinning:

ritul - co packy, je to lepsi?? pomahaji ti pubertaci?? kocarek je hezkej :wink: ...
15. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Ćauky

Hančo Monterko vše nej :grinning: :wink:

Ritu kočárek je pěknej a ta hnědá taky :slight_smile:

Dneska možná pojedem hodit oko na vaničku, tak zase něco přivezu.

Včera jsem dělala seznam co ještě no je toho dost, ale větššina z drogerky a zdravotnickejch potřeb pro mě.....

Užijte si sobotu, navečer juknu. Zatím pa
15. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
jaho fotila jsem včera..takže mám zatím jen tuto ale pár dalších budou ale v podobném duchu..nějak jsem nevěděla jak se tvářit a tak..ještě budeme fotit v atelieru i s manželem :slight_smile:)
ritu kočárek je bomba..
já jdu dneska po obědě líčit a pak se půjdeme koupat na Barrandov.je tam nějaký aquapark a nikdy jsme tam nebyli..tak uvidíme
15. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky díky za přáníčka! Vy máte každá program a já nic. Měli sme jet hodit čučku do Polska,ale mají tam svátek tak nic,snad příště. Sem sama...přítel je v práci a dojede až zítra. Venku je vedro,tak sem radši zalezlá doma.
15. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky Saron ty jo krasna fotecka. Holky me spadnul kamen ze srdce doktori uz nemluvi o tom ze se muze stat cokoliv, ale uz o tom jake by mohli byt nasledky toho zanetu v plicich a jinak infekce je na ustupu a streva snad funguji v noci konecne kakal drobecek nas malej. Takze pokud to zitra dopadne vysadi mu ATB a vyndaji s pupiku zilni a arterialni zajisteni a dostane ho do periferie a centralu takze snad bude to chovani coz se nemuzem dockat s manzelem. :dizzy_face: :dizzy_face: Holky jsem dneska stastna s tema zpravama.
15. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Ady,jen buď šťastná,zasloužíte si to! Sou to super zprávy a je vidět že je Daník bojovník.
15. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky holky...Můžu se kvám přidat?
15. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Adaj - gratulace, jen tak dal :slight_smile: Danik je sikulka a musi vsecko zvladnout vyborne :wink:
15. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj Veruso, vitej
15. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
¨děkuji...chtěla jsem se zeptat jestli někdo kupujete kosmetiku nebo je ještě brzo :unamused: . Adajar bojovnicek to zvladne :slight_smile:
15. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
verus ja kosmetiku nekupuji a hodne jsme ji ted dostali co se malej narodil a ptaji se nas lidi co chceme spis vis. Jinak vitam te. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky jsem rada ze jsem nepodlehla a nekupovala ty kombinezy. :grinning: :grinning: pac by nam byli na nic

mari dekujem.
15. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Verusa,vítej mezi nás! Já kosmetiku zatím nekupuji...až září-říjen. Ad,tak to vypadá jako by si měla tucha že si nenakupovala.
15. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
monter kupovala. ale jen body a overalky. :grinning: :grinning: No zase vtipkuju co.
15. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ad jen vtipkuj,to je taky potřeba!
15. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
monter no ted uz se mi lip vtipkuje uz jsem se trosku i odpocala, ale stejnak ono kdyz vstavas v noci po 3 hodinach to zas tak moc nejde. :wink: :wink: :wink: Jinak jsem dopsala maleho denicek zatim to pisu tady pak to vsechno prendam.
15. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Ad to věřím že je to záhul,je to jako by si měla malého doma a kojila. Já vyžehlila a nudím se...přítel je zase v práci a dojede až zítra.
15. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
monter no ja mam ted hodinku pro sebe tak posloucham mamku a sedim a relaxuji. Ale za 5 minut pujdu uz pryc pojedu za Danielkem
15. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Ad,tak Danielka od nás pozdravuj a vyřiď mu že na něj myslíme!
15. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
monter vyridim.
15. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky těhulky.
Tak od rána něco dělám dnes jsem musela jít do města znovu podívat se na kočár co chci asi koupit pro mrnouska a jsem už pevně rozhodnutá pro značku V-cross za rovních 9000.kč nafotila jsem si ho do mobilu ještě musím přsvědčit svého tatíka o peníze zda mně na něj přispěje a hned v uterý bych to šla zaplatit do toho obchodu anechám ten kočár tam doma ho nechcu nebo ke tchánum do bytu než si dovezu mimíska z porodnice.
Adajer-Malej je šikulka i když mu jde váha hodně dolu ale je klučík kterej se nevzdává. :wink: :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.