• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky,
monter, všechno nejlepší k svátku.
adaj. To jsou dobré zprávy. Jen tak dál. To je dobře, že máš radost, však si to zasloužíš.
15. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
rritul, co se ti stalo, že máš sádry?
15. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojky holky,
omlouvam se ze vam sem lezu,mam nejake veci po sve dceri nafocene na mimibazaru,kouknete,vetsinou jsou to veci nenosene a kdyz, tak minimalne. dcera nam moc rychle vyrostla :sweat_smile:. pokud byste meli zajem,je mozne hodit nejakou slevicku

preju krasne tehulkovani :slight_smile:

Sandra

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=181383
15. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Luci díky! Před chvílí odjeli naši a dovezli svatební koláčky a závin s kakaem,tak sem naplnila pupík :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
luci spadla jsem ze schodů :frowning2: jsem fakt magor nechtělo se mi rožínat v noci světlo tak jsem měla jen otevřený mobil a už to bylo.
Jinak je to fakt lepší, dneska zatím ruce nebolí už do nich můžu brát většinu věcí co potřebuji tak už bude jenom lépe, teda doufám.
15. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Rrit,snad už bude ale už si radši rožíhej! Mohla si brát nějaké léky proti bolesti nebo si musela trpět?
15. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
rritul, tak hlavně že už je líp a že se nic nestalo malé. Koukám, že máme vybrané stejné jméno pro mimčo.
15. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
měla jsem léky sice nic moc silného ale šlo to, jinak bych to nezvládla. Mohla jsem střídat ibalgin a algifen, tan jsem si sehnala injekční a sousedka mi ho píchala.
15. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Rrit,no aspoň že tak...já si nedovedu představit mít obě ruce v sádře a být závislá na druhých...to člověk nemůže vůbec nic!
15. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
stani to je dobre ze mu jde vaha dolu to je uplne v poradku mel zhubnout 15% coz by melo byt ted nejak a potom muze zacit pribirat.

luci a co ty???

riv ty jo to je mi lito s tema tvejma rukama, ale nez porodis budes mit sadry pric. :wink:
15. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ad proč je to dobře malému jde váha dolů? Promiň že se ptám,ale nevím to. Akorát začíná Gejša...nádherný film.
15. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky ad - jak se mas? uz sis trochu odpocinula mezi kojenim? a co maly - nestavkuje s papanim? jsem moc rada, ze mate dobre zpravy a nevim, jestli jsi to cetla, ale lulka te taky moc zdravi a drzi palecky!!
15. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
monter no vsechny deti zhubnou 15% to znamena ze znich odchazi otok neboli prebytecna voda po porodu.

marsie no jsem utahana ale stastna. A malej dostava jidlo do sondy,ale streva mu zacinaji pracovat jak maji super. A s lulkou jsem to cetla jen nejak moc nestiham odpovidat.
15. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
:slight_smile: to chapu, ja jen abys vedela :wink:.
Ted uz to bude cim dal tim lepsi ... hlavne ze papa a kaka, dycha .. je to super, ted ta infekce nema sanci a ¨za par dnu uz budete chovat!! :slight_smile: se tesite vid?
15. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak teď nevím, kam se mi to odeslalo - napsala jsem příspěvek a kokám - nikde :frowning2:

tak znova...svatba dopadla dobře, jen jsem unavená jak hrom, ale dala jsme si sprchu a lepší :slight_smile:

nedočítala jsem, jen jsem zběžně přelétla očima a samozřejmě nejvíc potěšující jsou zprávičky od Ad. :slight_smile: to je super, malý je prostě bojovník jak má být :slight_smile: a dělá radost:slight_smile:

marsie: IP :slight_smile:
15. srp 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
Taky by jsem se moc tesila.kdyby jsme si mohla pochovat svyho drobecka :wink: tak at klokankovani dobre dopadne :slight_smile: urcite se to malymu bude libit.Holky ja jsem se chtela zeptat... me jeste ani jednou nerekli kolik mala vazi...muzu se zeptat kolik vazilo vase mimco asi ve 26,týdnu?
15. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ráno...tak já už se cpu svatebním dortem...to zas bude v týdnu dieta :confounded: :confounded: se bojím spoutnout po včerejšku na váhu, protože to se plácalo páté přes deváté.

verusa: tak to nepomůžu, mně to ještě nikdy dr. neřekla, kolik váží a já to neřeším...stejně to jsou jen odhady a každé mimčo je jiné.
16. srp 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
renat tak nestoupej :slight_smile:) halvně žádný stres..
Ado to je super, jak je Daník šikovnej.. ukaž nám další fotečky..
16. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Saron: dík za radu :grinning: :grinning: v nejbližších dnech se na ní ani nepodívám :grinning: :grinning: :grinning:

Dala jsem dvě fotečky do alba :slight_smile:
16. srp 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
renat mooc vám to sluší..
16. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko maminy,dnes sem spala jak miminko :slight_smile:Verusa,mě to taky nikdy dr.neřekli až ve 28tt a to malý vážil 1200g. Renat,jen si dej do nosíku :slight_smile: Na fotkách ti to moc sluší.
16. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Moc děkujeme holky.

Monter: no přemlouvat bych se nemusela...a dneska to stejně vidím na sladký knedlíky, ale v týdnu si dám chvilku kontrolovaně pokoj od sladkýho... jak jsem sama na obědy doma, tak mi stejně vyhovuje nějaká lehč strava, těstoviny, saláty adod.

kdy začnete balit do porodnice, cca??
16. srp 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Krasne rano holky.

renat no uzasna maminka a tatinek. :grinning:
verusa no nas mel kolem 800g teda asi pres pac se narodil 26+0 podle doktoru.
16. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Renat,no já mám v těhu neuvěřitelnou chuť na sladké! Tak nad tím sem ještě nepřemýšlela ale asi měsíc před termínem.
16. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
renat to uz taky nepotrebuji balit. :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Ad.: krásné dobré ráno!!! děkujeme za poklonu, snažíme se :grinning: :grinning:
Jsme nevěděla, že první, kdo se na tašku do prodnice ozve, budeš ty...ty už máš holt vystaráno :wink: :slight_smile:
až budeš mít nějaké nové zprávičky a třeba i fotečky, šup sem s nima :grinning: :grinning:

monter: já taky..a ať mi nikdo neříká, že cht na sladké je když se čeká holčička..ale já to mám jak na horské dráze, jendou se mohu utlouct po sladkém, jednou po kyselém, pak je v kurzu třeba česnek...
16. srp 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
renat no nove zpravy budou dneska odpoledne. jedu tam na pul 12 jako kazdy den a dneswka jsem i dobre vyspana.
16. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
ad.: to je dobře :slight_smile: že Danečka moc pozdravujeme :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Jestli je holčička na sladké, tak čekám obludku. Kdybych mohla, živím se čokoládou :grinning:
Jinak včera jsme byli na té výstavě fotografií z 1. světové války na Hradě, a co bylo docela vtipné, že jsme dostali na Plivníka slevu - normálně se platí 70 za osobu, pán se podíval na můj teřich a praví Á, vy jste rodina, tak to je 110,- :grinning:
Jo, a Plivník měl 24+6 odhad 755 gramů, ale vycházely mu skoro všechny hodnoty, jako že je nejmíň o týden napřed (výškou dokonce skoro o dva). Ty veliké hlavy... To se to bude rodit. :sweat_smile:
16. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Rivka,tak to ste měli dobrý že ste kápli na takového hodného pána. Renat,náš malý je hlavně na sladké...česnek mám ráda ale malý ne,takže s ním musím hodně opatrně páč když to s ním přeženu tak je mi špatně.
16. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.