• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobre rano holky

renate2: ja cekam holcicku a muzu ti rict,ze jsme nikdy na kysele chut nemela...jediny co porad jim je sladke :frowning2: taky to tak vypada potom :unamused: ...ale zase si rikam,ze v těhu si dopreju vsechno,ale po porodu nastane dieta :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
do porodnice zacnu balit asi nekdy kole 32.týdne...vubec totiz nevim kdy... a holky postylku si uz nachystate se vsim vsudy,kdy asi???
16. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
adajar: preji jen jen dobre zpravy :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
veru já mám chut na kyselé pořád, ale to jsem měla i před těhu :slight_smile: jinak pokud vše půjde dobře tak balit do porodky budu balit až kolem 34 týdne.. a postýlku a tak budu chystat až koncem září -zač. října..stěhujeme se do nového tak to ani zatím kupovat nechci a rovnou to koupíme a dovezeme do nového..ale vybráno už mám :slight_smile:)
16. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak,oběd je na plotně. Postýlku asi až začátek nebo polovina října. Saron,stěhujete se do většího..kdy?
16. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
mon..no do většího..jen o 10m2 ale do vlastního :slight_smile:) v září máme mít předání klíčů..je to novostavba..
16. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
saronka:tak to ti zavidim,ze se stehujete..my se mame taky stehovat,jenze zatim to tak nevypada :frowning2:
16. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Saron,hlavní je že to bude vaše. Stěhování nezávidím...mě to jednou stačilo!
16. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
ja mam postlyku uz ve sklepe :slight_smile: svagrova mela nedavno holcicku tak sme zdedili :slight_smile:
monterka: copak varis dobreho?
16. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojky

Adaj - pozdravuj Danika i od nas :slight_smile: tesim se na nove fotecky!

vcera jsem koupila Lovelu a ted zrovna peru celou vybavicku, uz jsem to nemohla vydrzet :grinning:

postylku a povleceni chci koupit po 30tt, ale smontujeme asi pozdeji... potrebuji mit vsecko nachystane pro vlastni klid, vsak to nicemu nevadi, ne?.. :sweat_smile:
16. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Verusa,my máme taky starší postýlku...jen je potřeba ji obrousit a nalakovat a koupit do ní vycvení. Dělám smažený květák s bramborama a rajský salát.
16. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Ad to je bezva, že se Dančkovi daří líp držíme mu s mimiškem pěstičky ať to vše zvládne a vy si ho můžete odvést hezky domů.
Jinak moje zlomená noha je celkem v klidu dokonce mě včera dopravili i na grilování masa, jen aby se to hezky hojilo
Rit to se máš, že Ti dali nějaké prášky. Mě nedali nic, že mám mít mohu nahoře, nedošlapovat na ní a ledovat. Ale musím říct, že mě nějak extra nebolí jinak bych se asi zeptala švagrové doktorky jestli na bolest něco můžu.
16. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
ja uz by jsem nejradeji vsechnu vybavicku nachystala at mam vse jak ma byt :slight_smile: ale pry je jeste brzo..nemam blaznit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Nejradeji by jsem chtela uz aby byl litopad :slight_smile: ale musim si pockat :wink:
16. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Nepatřím k vám,protože moje děti už jsou větší,ale na bolest mě doporučili pouze paralen a po dlouhé absinenci analgetik mě pomohll.
Chtěla jsem se zmínit o bezva e-shopu,který jsem našla na vybavení pro mimiška.Jestli chcete mrknout,má tam přijatelné ceny. http://veeto.mimishop.cz/
Tak se držte a vydržte, stojí to za to!!!
16. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Já už tak asi měsíc prahnu po sladkým-aspoň sladký ovoce, pečivo- ze začátku těhot. to bylo naopak, ze sladkýho mi bylo zle, ale asi jak mám ty občasný hypoglykémie, tak si Trpajzlk cukr žádá- teď bych kupříkladu měla zálusk na tvarohový jahodový knedlíky posypaný striuhaným tvarohem a politý máslem- eventuelně ještě zakysanou smetanou- myslím, že by to mohlo mít tak deset tisíc kalorií :grinning:
16. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
:wink: kvakulka: ty mas teda chute :slight_smile: ale taky by jsme si dala rict mnam
16. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kvak,nedělej chutě...bych si hned dala říct a zahryzla se :slight_smile:Byla sem na zahradě posbírat rajčata a vytrhat cibuli a teče ze mě jak z vola! No nic...chvíli se natáhnu.
16. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky, jsme zpátky z víkendu od rodičů.
Ad - no samé krásné zprávy tak jen tak dál.
Holky také jedu po sladkém a pak je mi těžko.
16. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Tak jsem si ty broskv. knedlíky dala k večeři :slight_smile:
(já prasátko si je ještě sypu trochu grankem :slight_smile:

Jinak dneska je počasí síla, co? Vyprala jsme aspoň povlečení, bylo hned suché, tak aspoň že tak. Zcela bez zálusku něco koupit jsme si otevřela mmb a hups, zas objednávka, ale tentokrát už pro mě, na malýho jsm se zařekla, že už opravdu nic nakupovat nebudu a zatím to držím (navíc něco prý koupila tchýně, naši jedou ve st do Polska, tak si to taky nenechají ujít - myslím něco koupit, takže toho opravdu bude až až).
Mám sukni, kalhoty a halenku, to ještě unosím :slight_smile:

Jsem zvědavá na zprávičky od Jarušky.. :wink:
16. srp 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Renat já si taky sypu kakajíčko :slight_smile: Jé,my se chystáme taky ve středu do Polska..už se těším.
16. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
monter: to si mě potěšila s tím kakaem..na mě totiž vždycky všichni koukají jak na tydýta :slight_smile:
Já do Polska nejdeu, už by to na mě nebylo...jedou naši a ségra se švárou, ale oni něco taky zvládnout nakoupit. :slight_smile:

Ty tam máš nějaký vyhlídnutý osvědčený obchod? Nebo kam jedete?
16. srp 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
renat udelala jsi me chute...ted premyslim jestli si nemam ovocne knedliky vytahnout z mrazaku a dat si je :wink: ja si je teda sypu jen takovou tousprazenou strouhankou a cukrikem a masilkem :slight_smile: trisku kaloricka bomba,ale me to chutna:slight_smile: jezdite do poslka?? tam maji levne obleceni ??
16. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
verus: jen si dej :slight_smile: taky jsem měla z mrazáku..a byly mooc dobré.
Jinak do Polska jsme jezdili hodně, ale to už je nějakých 10 let -možná víc - zpátky...ted tam jedou jen naši, mamka se dozvěděla, že se tam vypaltí koupit výbavička, že to je levnější apod. my už teda všechno skoro máme, ale nechala jsem v její režii aspoň vaničku, lehátko apod. je na ní vidět, jak moc se těší a jak moc chce něco koupit a myslím, že přijedou s plným kufrem :slight_smile: Ale je to akce teď týhle doby po x letech. jinak nevím, ale co se píše i tady na diskusích, tak se to tam prý vyplatí...ale zkušenosti sama osobně nemám.
16. srp 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
renat :aháá to ja nevedela. to mas dobre ze mas uz vybavicku skoro ćelou... to ja nejak mam od kazdeho trosku.. ale doufam ze do porodu to stihnu :slight_smile: porad si rikam ze mam cas a navic v takovym teple me se ani nic nechce...posledni dobou jsme unavena ... te jsme si vzpomnela ze sme kdysi meli doma polskou kabelu :grinning: tu velkou prouzkovanou jen takovej igelit :grinning:
16. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Verusa,v Polsku je levnější všechno...nejen oblečení. Renat,já si občas dělám aji těstoviny s kakaem. Ovocné knedle si sypu aji nastrouhanou arašídovou tatrankou nebo horalkou a polité máslem...to se dělají aji boule za ušima :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem zběžně dočítala,ale je toho zase moc :slight_smile:

adaj: super zprávičky, jsem ráda,že je Daník takový šikulka :slight_smile:

no a co jinak nového?

mě zítra čekají testy na cukrovku,už jsem si od našich půjčila novou detektivku,abych se tam nenudila při tom čekání :slight_smile:)))

spaaget: dneska jsme byli na těch Chodských slavnostech a super :slight_smile: domů jsem si vezla koláče, nějáký úlovky na mimiska :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mon.no já se stěhovala loni ale pořád nemáme moc nábytku..kromě věcí stěhujeme jen pračku, sedačku a jídelní stůl..tak to jde :slight_smile:)
16. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
holky kdyz se pise o te cukrovce...me doktor rekl ze me ji delat nebude.... coz me prijde trosku divne ne ? ja totiz myslela ze se dela u kazdeho tehu
16. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
saron: tak to bude rychlý stěhování, já stěhovala vlastně jen oblečení, všechno jsem kupovala :slight_smile:))
16. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Verusa,každý dr.na cukrovku neposílá. My když sme s přítelem koupili domeček tak sem stěhovala víceméně oblečení a pár drobností. Nábytek a elektrospotřebiče sme kupovali nové ale aji tak mi to stačilo.
16. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.