• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
veru: už jsem od pár holek slyšela,že na ní taky nebyly,asi to záleží na dr.
16. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
dbre dekuji za dopovedi :wink:
16. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Veru : ono je to podle věku a váhy. myslím že nad 30 let a 65 kilo se chodí. Jinak ne. Já volám na výsledky cukrovky zítra tak jsem zvědavá.
16. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
saze:urco tu bude OK :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Veru díky snad joo. dám zítra vědět. Jinak přeji krásnou dobrou noc.
16. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Saze: kurnik ani jedno nemám a jdu :slight_smile:)))))))
16. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
no tak pro dnešek přeji všem dobrou noc a já letím do hajan :slight_smile:))))) dobrou noc všem

saze: tak držím palečky :slight_smile: na zítřejší výsledky
16. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Mně doktorka taky říkala, že je to vcelku na mně, jestli na cukrovku chci jít- myslím, že rozikové je být starší než 30 nebo 35 let, a mít BMI před otěhotněním víc než 25 (těch 65 kg je relativní- s takovou váhou můžeš být hubená i obézní, záleží na výšce:slight_smile:.
16. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky holky dneska jsem se nezastavila. Jinak jsem si Danecka dneska uz chovala byl semnou 3 hodiny a bylo to moc krasne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Adajar - mam z vas velkou radost :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
mari ja mam taky radost bylo to moc moc krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Adaj - a co nove fotky??
16. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
mari my delame videa spis a ted nebyl cas je dat na net, ale az neco dame preposlu odkaz.
16. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
16. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Přeji krásné ráno,chlap mi zase odjel do práce (tentokrát jen do čtvrtka) a já už nemůžu usnout. Ad,to sou krásné zprávy po ránu a mám z Vás obrovskou radost!
17. srp 2009 v 05:52  • Odpověz
Dobré ránko všem!

Hlásím se po víkendu, byli jsme na Slovensku na svatbě kamarádům - bylo moooooooooooc fajn - akorát
bych potřebovala ještě jeden den volna na zotavenou, ale už zas sedím v práci :unamused: :unamused:

Super zprávy od Adajar - držíme i nadále palečky!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Ad.: opravdu krásné zprávy, musel to být strašně krásný pocit jak pro tebe, tak pro Daníka. Moc na Vás myslíme!!

Já jsem odvezla manžela taky do práce, teď si dám snídani a jedu ke známý na pokec a odpo na cvíčo, dnes má být ještě pařák, tak snad to nějak zvládneme.
17. srp 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
dobre rano,
ad - uplne mi ukaply slzy... , je to skvele, ze delate takove velke pokroky!!!!mam z vas radost!
jinak jsem malem zapomnela na dnesni KO u mudr!!!! no nic, jeste to stiham ale ta ranni moc je - no vite kde ... :grinning:
17. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko ...
ad, to je super ... ukazovala jsem Verči Daníka a ptal se mě, jestli Ondrášek bude taky tak malej ... tak jsem jí řekla, že jo ... a už ji přestal zajímat :wink: ... asi zjistila, že nebude mít parťáka na fotbal :grinning:
jinak se musím pochlubit, jak jsem se včera krásně flákala ... nachystala jsem kuře, hodila ho do trouby a po obědě jsem jen ležela a ležela ... kolem šesté jsem se rozhodla, že bych měla namořit koše, tak jsem sjela do globusu pro mořidlo, namořila koše a dnes je budu jen lakovat ... objednala jsem si totiž u mamky obr koše pod umývadla, já bych to s malou nedala ... tak jsem namotala asi ze stovky globusackejch novin ruličky a koše už jsou doma ... a jsou naprosto boží ...
Zdeněk mi slíbil na příští týden dovolenou, takže to vypadá, že sjedem do Ikei pro ten antonius děckám do šatny a taťka bude montovat, zatím co já budu prát a žehlit a chystat ...
příští týden v pondělí jsme taky objednaní k paní na focení ... mám od ní Verču a moc se mi to líbilo a teď tam půjdeme celá rodina a uděláme mimískovi, první společné ... kukněte www.simickova.cz ... má strašně hezký fotky ...
17. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ještě jednou pěkné ráno,Evita taky bych si dala říct a šla na svatbu. Renat,no nevím...v takovém parnu bych cvičení asi nedala...když nemusím tak nevylízám z baráku. Marsie,ať ti dobře dopadne kontrola.
17. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky. Hlásím že cukrovka ok, spíš spodní hranice, takže mám ráno pít sladké kafe nebo si dát kousek čokolády. Slunatko - do Ikea se chystám se sestřenkou - mají tam dětská ramínka tak musim nějaká nakoupit.
17. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Přeji vám hezký nový týden,
adajar, úžasné zprávy, jen tak dál.

Vůbec vás teď nestíhám, to zaučování mi dává zabrat. Myslíte, že by hormonální výkyvy v těhu mohly být polehčující okolností při vraždě. Doufám, že ano, protože už mám nervy nadranc. To musí rozčílit každého, když něco 8x řeknete a ona se vás na to po deváté zeptá, ne?

Jinak jsme začali konečně malovat dětský pokoj. Ve čtvrtek vyrážíme na návštěvu do Loun a v Praze se chystám navštívit dětský obchod Malvík (kupovala jsem tam kočárek). Už se těším, doufám, že partner moji nákupní horečku ustojí.
17. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Orlíku a jak malujete- dej nápad
17. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Marsie - :grinning: zapomenout na kontrolu - ses dobra, me se to taky stalo, ale byla to zubarka a prisla jsem na to az odpoledne :wink: dnes mi prisla stejna zavinka jako mas ty - jen ve zlute, tak snad nevadi, ze se opicim :sweat_smile: a jeste mam kolotoc s kacenkami, pleny a nejake kravinky, snad zitra dorazi i balik s oblecenim, jsem zvedava
17. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Saze, pokojíček bude oranžovo-bílý. Od země do poloviny stěny oranžový a zbytek v bílé barvě. Barvy rozdělíme bordurou s krtečkem (mám ji v albíčku. Viděla jsem to u známé a vypadalo to moc hezky.
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Holky, mě tak boli nohy - chodidla zespodu!!!!! Už několik dní.... nejhorší je to v noci,kdyz jdu na záchod, a ráno, no teď i přes den.... botama to není, zkoušela jsem různé, střídat to....... spíš asi ta váha, ty kila už se pronesou :sweat_smile: :rolling_eyes: přitom moc nahoře jich ještě není...........
Nemůžu normálně ohnout prsty na nohou dolů, abych to procvičovala, mam to jakoby opuchlé ze spodu. Jinak mi nohy ani nic jiného nenatéká.... nevím co to má být.... :unamused:
17. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj :wink:
Mně je 35 let a vůbec nejsem vykazována jako riziková těhotná :sweat_smile: Kdybych cukrovku odmítla, určitě bych taky nemusela jít :wink:
Adaj, jsem ráda za stále lepší a lepší zprávy o Daníkovi, fakt super :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Evit, to co popisuješ s chodidly jsem měla u Beatky poté co mi otekly nohy a bohužel se to nezlepšilo, až snad měsíc po porodu....
Já jsem zatím ráda, protože jsem myslela, že mi v tom teple v Řecku a hlavně v letadle otečou nohy a nestalo se, opravdu si užívám naprosto jiné těhotenství než to první :wink:
17. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Slunatko, fotky budou určitě nádherné. Já jsem taky o tom uvažovala už u Beatky, to jsme nezrealizovali...a teď bohužel už to taky asi nestihneme :grinning: Hlavně bych tam asi nedostala přítele, nemá rád takové "aranžování" :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky, zrovna jsem dorazila z města, bo jsem měla nějaké pochuzky. Teda tam je hnusnej pařád :sunglasses: , takže si natáhnu nohy a dám si ledovou kávu. Taky se podívám na Gejšu, natáčela jsem si ji v sobotu, tak dlouho bych asi u telky nevydržela. Dívaly jste se? Fakt super film.

Marikap-koukala jsem do tvojeho alba, jestli tam máš nějaké nové fotečky výbavy a viděla jsem jak jsi měla poštípané bříško, nějakou mouchou pičurkou :astonished: :astonished: . Božátko, ještě to máš? Doufám, že už to aspoň nesvědí, píchat do prcka :fearful: :fearful: , fuj! ty mouchy taky nemaj žádnou uctu :angry: :angry:
17. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.