• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kvakul, jsem na tom podobně ... dnes jsem se asi pětkrát slila i v obličeji a normálně se těším až dojede domů má drahá polovička a já vlezu do sprchy ... a dítětem se to fakt nedá :grinning:
17. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
ahoj holky..
Hancet..já budu mít zatím jen fusak do autosedačky..protože budu dávat i kombinézku tak klasický by byl zbytečný... to by jí bylo zase teplo...radila jsem se v obchodě tak i u kamarádky..její manžel je pediatr.. tak zatím jen máme tu do autosedačky..přinejhorším pak dokoupím..

jinak stále hledám vhodnou postýlku.. holky jaké máte vy.. existuje nějaká, která má stahouvatelnou bočnici a zároveň se dají vyndat šprušle..asi ne co?? jo a nevíte ta z ikei obyč zda má stahovatelnou bočnici?? tu lacinou bych chtěla koupit ke tchánovcům at pořád nevozíme sebou cestovní postýlku..
17. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Hancet - uz to mam pryc, ale bylo to desny - svedilo to asi tyden :sweat_smile: jinak vybavicka se znacne rozsirila, pokusim se ji brzy nafotit :grinning:
17. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: taky u vas dneska bylo talkove silene vedro ? u nas tady na jihu moravy jo,ale pak se zatahlo a byla silena bourka. Zitra jedu k doktorovi desne me poboliva pravy podbrisek a taky brisko,ale ze spodu jakoby uvnitr...je to jak dyby me mala zatahla za deloho dole a tahala...sileny bolest...tak si tam radsi zajedu.Snad si nebude myslet ze jsem hysterka a ze s kazdym pichnutim jedu do nemocnice,no vudime :slight_smile:

Adajar: je to pekne slyset dobre zpravy:slight_smile: jen rak dale :wink:

Orlik:vedro az do poloviny zari?? to snad ne :angry: to se asi zblazznimee
17. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Kvakul - je, gratulace, dalsi kluk! holky, pocitate nekdo - nejsou uz nahodou kluci v prevaze?..

Evita - taky me boli chodidla a nedavno jsem se dozvedela, ze mam nabeh na kladivkove prsty, fuj, musim s tim neco delat

Saronka - taky jsme se rozhodli podobne - mame zimni zavinovacku od Eminexu a kupujeme kombinezku, takze tuto kombinaci budu mit i do kocarku - stejne mam celkem malou korbicku, poradny fusak by se tam nevesel. a pak mam jeste deku, snad to staci. postylku budeme kupovat obycejnou v Ikei, pak az bude vetsi a vyuzije postylku vic nez rok koupime neco poradneho
17. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
hancet: ja si koupila jen takovou teplejsi jakoby deku..nebo sis je to takove fusacek a to budu mit do sedacky,myslim ze to staci kdyz mimco bude mit kombinekzku... a kdyz pojedu ven v kocarku bude navlecea do kombinezy a ve fusaku :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
mari taky mám od emitexu a řekli mi že to stačí.. uvidíme dokoupit můžu vždycky že :slight_smile:) a koukala jsi na tu z ikei live??
17. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Saronka - koukala, neni sice tak robustni, ale prijde mi stabilni, uz jsme rozhodnuti, ze ji ji koupime. maji tam i drazsi, ale nam staci obycejna.
17. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
no já přemýšlím, zda má stahovací bočnici...jj jinak souhlas..
17. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Saron - ta za 700 stahovaci bocnici nema..
17. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Kvakul, gratuluju! Pojmenovávací potíže vyřešeny :dizzy_face:
17. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Nove fotecky v albicku.
17. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Moc, adaj :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz
Dobré ránko,
adaj: je to drobinečka drobinkatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: slaďoučký!!!!!!!!!!!! Jak to jde? co nového? mlíčko mu stále chutná?? přibral něco?
18. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak jsme včera po cvičení byla tak vykvasená, že jsem už na nic neměla sílu, a to jsme moc necvičili, sama vrchní říkala, že to není dobré v takovém vedru, tak jsem brebentily :slight_smile: (ale super)

Ad.: Ten je roztomilý, takový malinkatý štěstí, ale bude pořád větší a větší :slight_smile: a co včera?? Vše "v pořádku"? Koukám, že zjišťuje i Evitka :wink:
18. srp 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,malý je krásňounký a drobounký! Co ty,jak je?
18. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
dobre ranko, nejak sem ted nestihala, jen jsem koukila na danika a je krasnej, drzte se!!

jinak doufam, ze se mate holky vsechny dobre!
18. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ráno,
Ady, Daník je naprosto boží ...
já se dnes krásně vyspala ... v noci se ochladilo, bouřka tady nebyla ... fakt se spalo moc pěkně
18. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
ahojte

evita hezký pokojíček, budeme mít ve stejném stylu, postýlku po manželovi taky natřem

včera jsem po 10 týdnech jela z genetiky s lepším pocitem - jediný "tučný" bod na zprávě zůstala chybějící céva v pupečníku, jinak utz markery pro vvv jsou negativní, vrtat hlavou mi to sice trošku bude až do porodu, zvlášť po tom, co mi řekla minulý týden naše prodní asistentka na předporodním kurzu (už jsem o její názor ani nestála, z jiných důvodů chtěla vidět moje papíry), nicméně je to fakt velká úleva, těch 10 týdnů bylo hodně nepříjemných
18. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
a vypadá to pořád na holčičku, takže snad to nebude tomášek v růžovém :wink:
18. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

adaj: fotečky jsou úžasné a malý taky :slight_smile:

evatk: no tak zaplať bůh :slight_smile: tak gratuluju k dobrým zprávám,těch není nikdy dost
18. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
evi: takové zprávy už se poslouchají lépe, gratulujeme ..

Já dnes zápasím s hormonávním výkyvem absolutní nostalgie a stahuju si celýho Bocelliho...v pátek jsem ho slyšela náhodou na večeři, co jsme byli s manželem, a měla jsme úplně husí kůži, vzpomněla jsem si, jak jsem ho jako náctiletá jednu chvíli zbožňovala (ty písničky)...ale to k tomu asi taky patří.
18. srp 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
evatk: super zprávy, tak si oddychni zhluboka a těš se na mimi! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Se dívám taky okr. Vsetín - jdeš rodit do Vsetína? Já do Valmezu.
18. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Evak no to jsem rada ze uz je to lepsi a neboj uz bude jen lip.

Holky no malej pribral ted za 3 dny 60g. takze mu asi chutna pekne. Jinak co se tyka me ja jsem v pohode jen jsem unavena no 6 nedeli mam stejnou honicku jako holky co jsou s prckem doma, ale ja dotoho cestuji a na jidlo dost zapominam.
18. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
dobré ránko , tady samé dobré zprávičky a krásné fotečky.
Evatko - gratulace
Ad - je k zulíbání
18. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky poraďte - jak budete řešit přebalovací pult. Já komodu s přebalovákem do děc.pokoje už nedám a takové ty přebalováky na kolečkách mi přijdou vachrlaté.
18. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
evita budu rodit na vsetíně, slyšela jsem poslední dobou spíš pozitiva, je to nejjednodušíí, protože bydlíme ve vsetíně... do toho superideálu mají podle mě daleko všechna běžná zdravotnická zařízení u nás, takže možná ani nemá smysl to nějak kombinovat
18. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Achoj holky, po dlouhé době jsem opět tu :slight_smile: nejdřív se mi porouchal notebook a pak jsme byli pár dní v Jihlavě - naši kamarádi měli rozlučku se svobodou... :grinning:

ad, jsem ráda, že se Daníkovi tak dobře daří, na fotečkách je nádhernej :wink: jen tak dál...

my jsme byli minulej týden na 3D ultrazvuku, musím říct, že Kubík je pěknej komediant :grinning: jenom nevím po kom :sunglasses: paní doktorka nám říkala, že je divnej tlak, že se všechna miminka choulí, tak neví, jestli něco uvidíme a ten náš čertík se pěkně převáděl, celou dobu na nás dělal ksichtíky - špulil pusinku, něco si asi mumlal pod vousky :grinning: a taky se na maminku s tatínkem pěkně usmál, z toho máme pěknou fotečku... a taky se tvářil pěkně nevinně a když se p. doktorka nedívala, bušil mamince do bříška za to, že do něj paní doktorka chvilku před tím šťouchala, aby sundal ručučku z obličejíčku :grinning: a když paní doktorka řekla, že budeme pomalu končit, tak mamince a tatínkovi pěkně zamával... :slight_smile: Byl to úžasnej zážitek...
18. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
saze: já mám tu z ikea, mam ji v albu, do toho koupim nejake ty kosiky a bude
18. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
jinak měl prcek před týdnem kilo a asi 32 - 33 cm - podle doktorky jsme tak o týden napřed, tak doufám, že z něho nebude moc velkej obřík :grinning:
18. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.