• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jonkar: no wow!!!!! to muselo byt super, a nemas fotky v albu z 3D UTZ
18. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Přeju kkrásné dobré ráno všem :slight_smile:
adajar - ten malej je jak panenka :slight_smile: :slight_smile: , je vidět, že je to silný kluk, jen tak dál :wink:

orlík - tys mě po ránu vážně pobavila :grinning: :grinning: :grinning: , tak fajn, já teda dojedu z Nového Jičína k tobě a pudem rodit spolu, tož akorát nevím, co na to ten tvůj, až poveze dvě skuhrající těhule najednou :zipper_mouth:

slunátko - zavinovačku do auta budu řešit taky tak, prostě prďolu z ní vybalím a vemu si ho, zavinovačku tam nechám, taky mám vybranou stejnou značku

saronka - dívala jsem se ti do katalogu s postýlkama a neobjevila jsem žádnou, která má stahovací bočnici a zároveň vyndávají šprušle. My potřebujem postýlku s kolečkama, bo v ložnici není tolik místa, tak abych se dostala do skříně. Pořídila jsem ji za necelých 1500,- a má vyndávací šprušle, myslím, že to stačí. Taky kupujem cestovní postýlku, značky VITAL PLUS, můžu tam lůžko i zavěsit výš a na boku ma otvor na zip, až bude prcek lozit, tak si v ní vyhraje. No a když pojedem nějak třeba na víkend tak ji vemu sebou :slight_smile:

marikap - tak foť už jsem zvědavá, co máš nového, já taky dneska dám pár foteček, konečně jsem se k tomu dostala :sweat_smile: :sweat_smile: . Fusák do kočárku je super. Mě podarovala švagrová, je s kožíškem a do kočárku mi vejde. Budu mít starší po kamarádce, ale je super. Velké kolečka a prostorná korbička, jsem spokojená :dizzy_face:

saze - no já hodně přemýšlela o přebalováku. Teď si sice nechávám dělat komodu se sundávacím přebalov. pultem, ale původně, jsem chtěla závěsný přebalovák do koupelny. Viděla jsem to v IKEI, je to taková kovová konstrukce, na který si dáš přebalovací podložku. Budeš to mít připevněné za zeď a když to nebudeš potřebovat, tak to sklopíš směrem ke zdi. Tak snad jsem to trochu popsala. Chtěla jsem to nechat udělat nad pračkou, ten prostor stejně nevyužívám. No nakonec zvítězila komoda.
18. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Hancet - popsala jsi to krásně jenže já mám nad pračkou skříňku tak to tam nedám. Tak holky nevim jak já to budu řešit.
18. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Evi,to ste měli štěstí že se vám mimi tak krásně ukázalo. Saze já budu mít přebalovací pult v ložnici,páč koupelnu máme miniaturní a místa jinde taky nemáme nazbyt.
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
saze: :slight_smile:)) moje máti mi na přebalovací pult na komodě řekla,že nás přebalovala na posteli,ať si nevymýšlím :grinning:DDDDD
18. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
saze - tak to nevím, ale určitě na něco příjdeš :wink:

evita - koukala jsem ti do albíčka, krásné věci, nejvíc se mi líbí ty tvoje obrázky, co jsi sama vyráběla, nádhera :astonished: , je to těžké? Taky ráda dělám ručně věci. S perličkama, s barvičkama na sklo a tak. Ty tvoje obrázky, nemám slov :zipper_mouth: :zipper_mouth:

jo, zítra jedu na genetiku do Olmiku, jedem zkontrolovat ledvinky, jelikož byla minule jedna větší, tak doufám, že to nic nebude. Taky poprosím doktora, jestli mi neřekne, kolik naše malá myš váží a měří, můj mudr na to nemá přístroje, prej by mu to trvalo asi hoďku. Každej říká, že mám velkej pupek a že budu mít slona, tož to snad ne :confused: :confused: , já chci malou roztomilou myš :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
evita, jak se mi podaří dostat fotky do notasu, hodím je do albíka :wink: mě se totiž z něj vymazalo úplně všechno, co tam bylo, tak to dávám postupně do kupy...

my jsme si s přítelem vymysleli, že jednu zeď pomalujem postavičkama z večerníčků - on mi tužkou napreslí obrysy a a já budu vymalovávat :grinning: jsem zvědavá, jak to dopadne... akorát to musím nějak urychlit, začínají se mi tu hromadit tašky s věcičkama, tak už bych je taky ráda začala někam skládat :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Lili moje mi řekla to samé a nebo že si to mám dát na stůl. Tak to asi tak dopadne
18. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
hancet, no já mám bříško celkem malý, tak jsem si říkala, že budu mít malý miminko, ale teď nějak nevím... :sweat_smile:
znám holku, co má termín měsíc po mě a má už teď břicho, jaký já budu mít možná v devátým měsíci... můj přítel říkal, že si ho snad přifukuje :grinning: takže velikost břiška asi na velikost miminka žádnej vliv mít nebude :wink:
18. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Moje fotka z včerejšího UTZ už za moc nestojí, je tam vidět jen obličejík z takového poloprofilu, navíc doktorka říkala, že viděla, co potřebovala vidět, tak jsme malýho moc neotravovaly:slight_smile:. Prostě mu změřila pas a ukázala nám pytlíka a pinďu a bylo po exhibici:slight_smile:
Jenom ještě říkala, že už má hlavičku dolů, ale to se může klidně ještě změnit.
Hancet- na pupku fakt nezáleží- pupek máš proto, že malej si dělohu holt napumpoval plodovkou, aby měl dost prostoru na svoje prostopášnosti :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
tak to jo, to jsem ráda, že budu mít mimčo a ne slona :grinning: :grinning: , jo myš je zas hlavičkou nahoru, tak doufám, že se otočí, bych mu doporučovala :angry: :angry: , jináč bude sec mazec

nějak mi nejdou dát fotky do alba, už to zkouším po třetí.......
18. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
hancet: ty obrázky jsou z ubrousků, mně to už nepřijde těžké, dělám to už dlouho, i prodávám :wink: už jsem jich spoustu udělala a kdybyste kdokoli chtěl nějaké, stačí říct! :wink:
zadej si do internetu DECOUPAGE a vyjede Ti postup, případně písni do ID, napíšu návod :wink: :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Hancet - já ti neporadím. jsem v tomto dost neschopná
18. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
hancet: musíš fotky zmenšit - napři. v programu IRFANVIEW
18. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky, už jste uvažovaly o vlhčených ubrouskách? Jaké?? nebo případně jaké jste koupily?? teď jsou dobré akce na ty pampersky (více balení za dobrý peníze)...chci to jen teda na občasné používání, kde to půjde, bude na prvním místě voda.
Příští týden chci jet do DM, mám tam ještě tu 15ti%tní slevu, tak bych už chtěla koupit i na začátek plínky apod.
18. srp 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
evita - no jo díky moc, jsem trouba :fearful: , pak mi to došlo, to víš, mimčo mi užírá mozkové buňky :sweat_smile: :sweat_smile: , už to tam je

renat - já ze začátku určitě koupím pampers, jsou prý nejlepší, počíhám si až bude nějaká dobrá akcička, já jsem holt z generace spořínků :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
hancet: moc hezký pupík :slight_smile:

Děkuji za názor :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Renat,já koupila ubrousky v Makru pampers...6balíků za 300kč. Plíny už taky kupuju...taky pampers v akcích.
18. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Děkuji, tak i u nás vyhrají pampersky :slight_smile:
(ještě dotaz, máte klasický ubrousky, nebo ty pampersky) :slight_smile: ?
Já právě viděla 4 balíčky za 199,- tak snad ještě budou.
18. srp 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
jo, jestli se někomu líbí ta autosedačka, měla jsem vybranou tu samou přes net na MIMIBAZARU za 800,- od Jitky Štuhlové z Litvínova, její ID 107168. Tak kdyby se někomu líbila, můžete se s ní domluvit. Zatím tam má danou rezervaci (původně pro mě :sweat_smile: ) , ale už jsem ji psala (s omluvou :sweat_smile: ), že ji může zrušit. Já ji mám nakonec za 700,- kousek od Jičína, takže jsem si pro ni mohla rovnou dojet :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
já kupuju do dnes huggies ubrousky ... pro mimi jsme měli plínky happy (mají dírku kvůli pupíku) a pak jsme najeli na pampers, malá jiný nesnesla ... ani ty tesco ... všichni si je chválili, tak jsem myslela, jak ušetříme a ono prdlačky :frowning2: ... ale u těch ubrousků bych chtěla zůstat, protože zelené krásně voní ...
18. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
saze a co vyrobit si přebal.desku a dát jí přes šířku postýlky-nemusí být tak široká,jako jsou klasický přebalováky a můžeš jí kdykoli sundat :slight_smile: Ale to mě jen napadlo :slight_smile: Nevim,jak by to vypadalo :slight_smile:

Daníkovi přeju hodně síly!Je moc hezoučký!
18. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
renat - to je dobrá cena pampers, já si ze začátku koupím čístící ubrousky Sensitive
18. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
to je dobrý nápad s tím přebalovákem na postýlku, já už to někde viděla, v katalogu nebo v obchodě, nevím, ale vypadalo to docela dobře
18. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Já to právě viděla jen u cestovních postýlek :slight_smile: Nevim jak u dřevěných :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
šmarja, to je hodin :astonished: :astonished: , já si tu brouzdám a to jsem měla dneska v plánu tolik věcí :zipper_mouth: :zipper_mouth: , tak aspoň tu kytičku si půjdu přesadit :slight_smile: , dělám to už celý týden :grinning: :grinning:
nic naplat holky, dobře se s váma kecá, já tu ještě možná kouknu, jinak odpoledne razím s kámoškou na koktejl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam, tak zatím páček
18. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Ty přebalováky sem viděla aji na dřevěné postýlky.
18. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Holky díky za radu. To je docela dobrý na tu postýlku. Hned se jdu juknout někam na net.
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
saze ještě existují přebalováky nad vanu... my jsme koupili od cam ten na kolečkách, ale takový betelnější, má ho známá a ta by si jen tak něco nekoupila, je s tím spokojená, je i s vaničkou, ale zas záleží, kolik na něj máš místa... cam nuvola, mají i ty nad vanu, s vaničkou, ten jsem moc nestudovala, ale je to úspora místa - ale to ti řeší jen situaci po koupání
jinak budu mít i přebalovák s komodou v pokojíku
18. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,tak koukám,že řešíte přebalováky no já bych taky asi přebalovala na posteli a nebo na stole jenže máme skleněný stůl tak nevím nevím,a musela jsem si nechat udělat přebalovák,bydlíme totiž v 1+0 a nevím kam bych dala oblečení atd. jo a to máme fenku bígla a tý jak se dostane něco pod tlamičku,tak nevím a hodně se jí líbí pamprsky :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.