• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, my jsme byly v solné jeskyni a Beatka usla, tak nahlížím :wink:
Adaj, fotečky Danečka krásné :dizzy_face:
Jinak velikost břicha fakt bohužel nemá vliv na velikost dítěte :sweat_smile: Já jsem měla u Beatky vysněnou váhu 3kg, ale nestalo se, a teď myslím, že to určitě nebude lepší...jinak můj aktuální obvod břicha je 90cm :grinning:
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
A plínky používáme jen Pampersky, jiné nám nevyhovovaly. Vlhčené ubrousky bez parfemace a alkoholu.
18. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
bery, tak nějak mě to nakoplo a šla jsem si změřit obvod bříška ... tak mám ze 68cm 102 ... fuuuuuuuuuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ale nejlepší je, že jsem odjížděla do porodnice v břichem 94cm, tak nevím, už bych tam za chvíli měla být :grinning:
18. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Bříškem myslíte co? Pas?Já mám totiž hranatej zadek, takže jsem měla secesní zadek- okolo pupíku to vždycky dělalo skoro stejně jako kolem boků, kyčlí:slight_smile:. Pas mi tedy pořád ještě nějaký zůstává- z původních asi 74cm mám 87cm:slight_smile:
Okolo pupko-zadku mám snad 110...
Přes boky přes sto, to moc neměřím...
Jo a přes prsa z původních 95 mám 105 cm!!!!
Jsem obří mamina
18. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Přebalovat budu as na posteli nebo přímo v postýlce- později asi budu Loupežníka honit po bytě kůlivá přebalení, tekže ho přebalím tam, kde ho lapím- před tím ho ale asi budu spoutat a dát do pusy roubík, nebo to jde i nenásilně? Slyšela jsem o přebalování chodících, utíkajících batolat ty nejpěknější věci :grinning: :grinning: :grinning: .
18. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kvakul, já měřím ten největší obvod, který na břichu najdu, mám ho přesně na úrovni pupíku :grinning: Jinak přes prsa mám 90cm, ale přes boky 96cm (fuj :grinning: ) :grinning:
18. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
My máme přebalovák z Ikei a zcela vyhovuje, teď přebalujeme na něm nebo na posteli. Naše dítě má totiž stále plínky...
18. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
kvakul: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pro dlouhé chvíle:
http://www.babytelevize.cz/
18. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Násilné nebo nenásilné přebalování závisí na povaze a aktivitě dítěte :sweat_smile: :sweat_smile: To naše se přebalit ještě dá.
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Beránek- rozměry přes zadek a prsa máš náhodou jako Marylin Monroe!
18. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Spíš mi ty rozměry připomínají nějakou skoro souměrnou krabici :grinning:
18. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Nebo sexy hranol? Hlavně, ženy, že nám zůstává humor...Ta babytelevize je prej nějak hodně duchamorná, že jo? Kdysi mi Teletubbies připadali jak poněkud nezdařilá halucinace po LSD... Ale tady Teletuby nevasílají, že ne?
18. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky, teda vy máte téma, měřit se okolo pupku :grinning: :grinning: :grinning: , dost dobrý, do toho já s váma nejdu a s veselou si zajdu s kámoškou na čokoládový koktejlíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a možná aj dva :confused: :confused: , kdo ví. Jeden pro mě :dizzy_face: , druhý pro myš :dizzy_face: , mňam mňam
tak ahojky zase zítra :wink:
18. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Hancet- to my jen tak z hecu- že jo, Beránku? My si z toho nic neděláme...
18. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jasně, to je jen pro pobavení :sweat_smile: Já jsem byla zvyklá z prvního těhotenství, že jsme si s holkami měřily pupky...tak jen tak pro zajímavost jsem to zkusila i teď :grinning:
18. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
beranek: no tak to mě nenapadlo si změřit pupek,ale když si vzpomenu,tak si ho změřím,ať mám zase trošku radosti ze života :grinning:
18. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Holky to je hrozný...já mám furt neuveřitelný chutě na sladké...hlavně na čokoládu. Malý bude asi pořádný mlsoun :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Monter, to mi povídaj- začaly mě tyhle sladko-mlsný honit asi před měsícem- a je to běs- prostě něž se docpu nějakým koláčkem, tak nejedu. Oni to prckové teď na nás zkouší, protože potřebují hromadit energii na to závěrečný nabývání sádla
Monter- chodíš ještě do práce? Nějak nemám přehled... Mě práce už hodně moc zmáhá, 11.9. jdu ale naposledy, tak do tý doby snad nezemřu :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
monter: jen si dej :slight_smile: člověk je pak nervóznější a to je horší..já to mám taky, poslední měsíc byhc s emohla utlouct, a dneska byly zas knedlíky... (a ještě Míša - zmrzka)..já za ot prostě nemůžu.
Ale naštěstí jsem se trochu uklidnila, i když jsme se zařekla, že ne, tak jsme se zvážila a pořád je to těch 9kg, po svatbě jsme myslela, že to vylítne... :slight_smile:

Jinak včera jsme řešili zrovna měření taky - na jiné diskusi...a taky jsem se z hecu přeměřila...a výsledek...no 111cm - max. přes pupek :astonished: :astonished: :astonished: (ale vy jste všechny začínaly na míň..jste hubeňoury, já před těhu neměla rozhodne 60 :wink:
18. srp 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
saze - mam koupenou prebalovaci podlozku s pevnym dnem a taky se dava pres postylku, nemam v loznici misto na komodu a v koupelne to taky nepujde
18. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
adaj - Danik je opravdu krasny :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
holky, tak se mi povedlo propojit mobil s noťasem a v albíku jsou nový fotečky :sunglasses:
18. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Já už dva týdny řeším spíš opačný "problém", že mě spíš přechází chuť na jídlo, protože si zkouším zažívací problémy, které jsem dosud neměla, a u prvního těhotenství vůbec. Sním 3 sousta a už nemůžu a mám těžký žaludek, asi mě tam tlačí mimčo. Proto mnohem méně jím a na sladké právě moc chuť nemám, mám o 1kg méně než před 3 týdny na kontrole....Tak jsme se vrátila na plus 7kg.
18. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Beranku - to se nekdo ma... mam kazdy tyden snad kilo navrch, taky se mi to jidle blbe dycha - ale zdarne to prekonavam :sweat_smile: a porad jim sladke... :cry:
18. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Já jsem právě kvůli tomu těžkému žaludku a pocitu, že mi praskne břicho a nemůžu dýchat, musela vše omezit a nějak mi to nechybí. Dokonce jsem si koupila i Renie a je mi lépe :wink:
18. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Kvak,do práce nechodím...sem od začátku těhu doma,naštěstí :slight_smile: Renat,já musela sníst zmrzky dvě a když nemám každý den čokoládu,tak bych vrazdila :slight_smile: Chuť na sladké se mě drží od minulého týdne...do té doby musel být každý den meloun. To je hrozné co ty děti s náma dělají :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
já teda problémy s jídlem nemám, ale ale na sladký chutě taky ne, jím ho míň jak dřív... akorát už nesním normální porci, tuhle jsem si říkala, že si budu muset dát jenom tu dětskou :grinning:

minulej týden mě Kuba kopl do žaludku tak, že mi vyletěl až do krku a pak mi z toho bylo celej den pěkně špatně... :confounded:

mám docela problém s čůráním, chodím skoro pořád, tuhle jsem říkala, že se malýmu močák asi líbí jako polštářek pod hlavičku, jinak to není možný... :grinning: zajímavý ale je, že v noci jdu maximálně jednou, tak nevím...
18. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Ježíš, jak já bych chtěla "nemít chuť" :grinning: Nemůžu si pomoct, i když mě pak pálí žáha - v podstatě mám jen to a stav, kdy mám hlad (někdy i obojí současně). Navíc jak dělám do jedenácti do večera a vstávám běžně v osm, sním, na co přijdu... Váhu radši nekontroluju :grinning:
18. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Jonkar,malý se vám krásně ukázal...závidím :slight_smile: Náš je stydlím a pořád si zakrýval obličej. Mě po sladkém pálí žáha ale když odolávám...vraždila by :slight_smile: Taky jím menší porce oproti dřívějšku a zjišťuji,že nemusím slané a kyselé.
18. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.