• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter, mám takovej dojem, že prcek bude pěknej komediant, když se předvádí už v bříšku :grinning:

já teda můžu všechno, tak jak dřív, dokonce i česnek, po kterým se mi ze začátku dělalo špatně... akorát to sladký mě nějak míjí, možná je to i tím teplem... :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Jonkar,náš malý dělá taky pořádný psí kusy,ale jak se má ukázat na ult.tak dělá mrtvýho brouka. To máš dobré že můžeš vše...malý nemám rád zrovna česnek a jednou mi to dal pořádně najevo. Od té doby česnek ano,ale s mírou :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
18. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
četla jsem to, docela dílo takhle riskovat...
18. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Teď sem to dočetla a chtěla sem vám to říct. Sem v šoku a je to hrůza jak riskuje život svůj aji těch dětí!
18. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
No je to mazec. Podle mě teda nerozum .
18. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
ahojky holky!!
ja nejak moc nemam ted cas ... tak pardon!
jen jsem vas rychle docetla a mam par bodu:

1/ KOHO napadlo se merit???????? :angry: mam pres bricho 108 cm!!! a uplne jsem se zdesila!!!! Tohle fakt ne, ja delam furt jako by nic, ale asi je na case si pripustit, ze jsem uz opravdova velryba! :grinning:

2/ postylka - v ikea maji vetsinu stahovacich a sprusle se daji vyndat asi tri...

3/ kosmetiku - teda nakupuju - vybrala jsem Hipp a jsem s ni moc spokojena, nedrazdi a voni.. plenky jedine Huggies + budu davat plenu kvuli kyclim a ubrousky Hipp a RYBILKA jsou super proti opruzeninam!!!

a jeste jednu veselou z nataceni - aneb jak jsem chtela usetrit - objednala jsem kosmetiku pres lekarna.cz a co se nestalo jdu si vyzvednout balicek a uz mi bylo divny, ze je nejak malej.. po otevreni na me vypadly tablety na erekci!!!! No, ja jsem s tim v pohode, ale nevim co ten chudak pan, az mu prijde double baleni rybilky na opruzenej zadek, poporodni vlozky .. masticka pupicek :slight_smile:) :grinning: :grinning: - snad to spravne vyhodnoti a nebude jej pouzivat na lechtive hratky :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
na zaver - ja rikaji v reklame "sef je sice dabel" ... ale ja momentalne minus 900,- kc a hole v ruce - snad to vyridi brzy a poslou co maji :wink:
18. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj Marsie,tak teď si mě fakt pobavila :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
saze - to je teda hruza s tou ucitelkou!!! 12ks no to preci nemuzou mit realnou sanci to prezit! äsi si s pritelem ucitelem chtej zalozit vlastni skolu :slight_smile:))))
18. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
monter - nic neni pridano ani pribarveno :wink: - jsem holt pechvogel - to se muze stat jenom mne..
18. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
marsie: takhle upřímně od srdce jsem se fakt dlouho nezasmála :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz
Marsie - no to je prdellllll jsem se tady rozřechtala až jsem se opotila v mezi kozí. :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Marsie - :grinning: krasny pribeh, porad se jeste smeji - jak si predstavim vyraz toho pana, jak rozbaluje poporodni vlozky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Marsie, chtěla bych vidět výraz toho pána při otevření balíčku :grinning:

Mari, jak dopadla kontrola v Praze?
18. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Doufám, že si pán ten balíček rozbalí až těsně před akcí- se z toho voprudí...
18. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
no, aspon ze jsem vas za ty prachy pobavila ... :slight_smile:

prave jsem dovarila kotel gulase - snad ho manza nesezere hned.. mel by si ho vazit, pac je to asi posledni jidlo, co varim ... fakt je mi u toho zle .. mate to nektera???

jo a aby toho nebylo malo .. rozhodla jsem se resit to me krvaceni z nosu - rekla jsem to vcera na KO a mudr me poslala na ORL - po 2h jsem se dostala na radu a pry praskly zilky, tak ze je pry vypali a budu mit klid.. hmm... nevim co mi tam udelala, ale tece to jeste vic a pro zmenu s prestavkami cely cen .. sem si teda pomohla ...

jinak zavidim vsem, co maji krasna videa a fotecky z UTZ - my byly 2x a pokazde to mudr 2x zkousela s hodinovou pauzou na chozeni po schodech a ani TUK!
18. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Jonkar - kontrola dopadla vyborne, zlepsilo se to a pojedeme tam zas az 2. rijna a budeme se rovnou domlouvat na porod :slight_smile: zitra mi odjizdi chlap a do nedele bude pryc, tak si muzeme dat srazik

Marsie - naprosto chapu tvoji holcicku - chce byt prekvapenim a vychutnat si osobne ten obdiv pri prvnim spatreni :stuck_out_tongue_closed_eyes: vareni mi nevadi, u nas to vypada tak - porad mam hlad rovna se porad varim :angry: a jeste strasne moc pecu - buchty jsou na dennim poradku, manzelovi rikam, ze to je jenom pro me, ale treba dnes si stezoval, ze jsem mu skoro nenechala bilkovy chlebicek :sweat_smile:
18. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Mari,to je škoda...dojela bych za váma na srazík ale zítra nemůžu a ve čtvrtek mi konečně dojede chlap po 2týdnech domů. Marsie,s vařením problém nemám. Někdy bych to ale potřebovala,páč žeru jak neurvalá!
18. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Monterka - aha, tak treba priste..
18. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
mari, zítra nemůžu, ale čtvrtek pátek kdykoli :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jonkar - tak se domluvme treba v patek, jen vymyslet kde a v kolik :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Mari, IP :wink:
18. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Jonkar - :wink:
18. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
holky, jste mě těma řečma o sladkým tak inspirovaly, že jsem si udělala těsto na palačinky :grinning: teď odpočívá v ledničce a za chvilku jdu na ně...
18. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
haloooo brňandy, co ten srazík ... bude???
18. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky.
Slunátko-Kdy chceš pro mně by bylo nejlepší až ten další týden se někde sejít. :wink:

tak včera jsem byla u dr.na KO z krz tu těhu cukrovku a nasadila mně inzulin takže z toho moc nadšená nejsem.
Musím si to píchat ráno a večer. :frowning2:
18. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
stani, chuďátko ...
mě je to vcelku jedno ... od čtvrtku tu budu mít ukrajince, ale být u nich naštěstí nemusím, takže fakt šumák
18. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy já vás vůbec nestíhám, sotva vás dočtu, tak jsem z toho tak unavená, že nejsem schopná ani napsat řádku :grinning:

Pravidelně sleduju Adajar a zprávy o Danečkovi a dělá mi to radost!!! Jen tak dál!!!

Kvak: gratuluji k chlapákovi :slight_smile:

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste neřešily třeba otázku dětského doktora. Tak mě jako napadlo, jestli si mám nějakého vybrat a zavolat tam, jestli mě vůbec přijme, jestli má ještě místo. Nevím jak to chodí, jestli se to hlásí už v porodnici, páč ona snad dává echo dětskému mudrovi ...tak nevím :unamused:
18. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile:)))

marsie:no pobavila jsi mě moc :slight_smile: ale jestli Tě to uklidní,já z lékarny.cz objednávám už dlouho a jednou se mi stalo,že mi tam taky omylem poslali něco jiného... vyměnili mi to rychle a přidali něco jako omluvu,tak doufám,že pořídíš stejně :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.