• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Marsie : také jsem se pobavila a to dost!! doufám, že pán nebude používat mastičku na pupíček na to na co chtěl používat tabletky na erekci, páč by mu mohl taky pak odpadnout pahýlek :grinning: :grinning: a pak mu nepomůže ani rybilka na opruzenej zadek, ani celá lekarna.cz :grinning: :grinning: možná tak ty poporodní vložky, že by? :grinning:
18. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Thei- ráda bych malého registrovala u doktorky, která v dětství léčila mě- tenkrát byla těsně po promoci snad, teď jí může být tak k padesáti, je výborná- sledovala jsem její hodnocení na www.znamylekar.cz (to jsou docela zajímavý stránky- třeba tam najdete, jak ostatní pacienti vidí vaše doktory:slight_smile:. Jmenuje se MUDr. Fabiánová (Praha 3)- snad nás vezme, starat se o to ale budu až někdy v říjnu....
Maarsie- mně taky pořád odněkud teče krev- z nosu a dokonce z dásní- stačí když jazykem trochu víc zatlačím na patro a už cítím nechutné krevní sladko :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jsme prostě kvalitně prokrvený, to je v těhu dost běžný- jinak ač jím dost ovoce a zeleniny, tak už se radši dopuju sem tam i Maternou, protože prcek začíná mít na mě nějak nebezpečně vysoký požadavky- cítím se pořád jak po chřipce- úplně vyflusaná, potím se i polonahá a vleže- fuuuj.
No jsem teď prostě opravdu těhule k nakousnutí :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Kvakulko, tak to jsme na tom stejně :slight_smile: já taky počítám s doktorkou, ke které jsem chodila jako malá já, sice bude starší, ale je stále výborná. Hodnocení na znamylekar také jsem sledovala :slight_smile: to jsou také užitečné stránky. Mě to jen tak napadlo, že bych asi měla zavolat jestli má vůbec volno, páč nevím jestli se to pak někde hlásí či co, ale také to budu řešit později.
Jinak Maternou se dopuju taky, přesto se cítím asi jako Ty.. po chřipce. Dneska jsem dvakrát usnula, jako unavenej horník :frowning2: Budu muset trošku asi nacpat do sebe cukr, mám ho na pokraji hypoglykémie a sladký mi moc nejede :frowning2: Doháním to ovocem, ale zřejmě to nestačí ...
18. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Unavená jsem už taky dost, začínám to pociťovat během dne. Ale horší je to jídlo - na večeři jsem snědla půl rohlíku a bylo mi zase těžko. Tak nevím, mám pocit, že je mnohem lepší mít chutě a žaludek v pohodě, než tohle...užívám si nedobrovolnou dietu :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Sehnat dětskou dr. byl u nás dost problém, nikdo nebere nové pacienty, ale nakonec se mi to podařilo a druhé dítě bude chodit taky ke stejné dr., aspoň o problém méně.
18. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Dětská dr. se hlásí po porodu v porodnici, ale spíš mi to příjde jako formalita, nevím...
18. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Pěkný den holky,valíme směr Polsko,tak proto píši tak brzo. Večer se ozvu,mějte se pá.
19. srp 2009 v 05:28  • Odpověz
Ahoj :wink:
Marsie, historka s balíčkem je fakt super :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky...možná je to rozmar, ale za tu radost mi to stojí....
Dneska jsem se probudila s tím, že bych ještě chtěla zkusit ten 3D ještě jednou (protože se mi zdá, že jsem byla tenkrát i hodně brzo, ale tam mi to řekla dr. - nechápu no a tak jsem zkusila zavolat, zda jim někdo nevypadl, že už jsme na zač, 30tt a paní moooooc hodná a jdu v pátek já jsem tak šťastná, dělám to víceméně kvůli manželovi, ale i kvůli sobě a památce (snad bude prcek spolupracovat), protože tenkrát o tom básnil a co si budeme povídat, ten minulý záznam je fakt špatný a člověk musí být ve střehu aby něco pořádného viděl...takhle už prý budou naducané tvářičky...apod.....

monter: jsem si říkala, co tady strašíš tak brzo...pak jsem si uvědomila, že jedete, naši taky už jeli :slight_smile: tak aspoň na dálku a telepaticky, ať něco hezkého pořídíte :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
Renat, my jsme byli na 3D už v 17tt a je to fakt takový ufounek. Chtěla jsem jít ještě později, ale tak rychle to ubíhá, že to snad už nestihneme. Máme plno práce ještě v bytě a nějak není už čas na nic......Ale taky bych se na prcka ještě podívala, ikdyž za chvíli už tady bude reálně v plné své kráse
19. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
beranek: no to je jasné...já už neměla vůbec v plánu jít...ale prostě jsme se dneska vzbudila s tím pocitem, přišlo to strašně spontánně a samo..že prostě jo...půjdeme...když to bude možné a stihneme to...
Ale je jasné, že realita bude lepší :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem dorazila od zubaře. Mám 3 kazy . Mladej si bere papání z mojich zubů. Ach jo.
19. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Saze - to je ale skoda, ale co bychom pro ty male neobetovaly, ze? :unamused: ja jsem mela jeden kaz a zubarka mi povidala, ze uz ho sledovala delsi dobu, takze s tehotenstvim by to nemelo souviset, mam prijit jeste jednou zhruba 3 tydny pred porodem
19. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
saze, nebuď smutná, ... já si nechala dělat zuby před tím než jsem otěhotněla s Verčou ... a pak jsme do toho najednou strašně rychle vlítli a už mi to nestihli dodělat .. no a pak moje estetická zubařka odešla na mateřskou, takže jsem už tři roky s 15 zubama ... fakt super ... hlavně, když se usměju ...
měla jsem nějaký odvápnění, či co ... zdědila jsem to po otci ... jediná ze tří dcer ... no co už ...
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky díky za povzbuzení.
19. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojky holky,tak dneska jsem to dopol. trošku pofackovala doma, vyžehlila jsem,co bylo k vyžehlení, vyprala jsem novou várku,pověsila jí na balkon a za chvíli se asi pustím do mytí auta taťkovi,ať má radost :slight_smile:

saze: no když je to jen tohle,holt se kazy opraví a je to.. i když za měsíc jdu taky k zubařce a už teď se klepu,co všechno tam najde :frowning2:(((
19. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
no tak to vypadá,že místo mytí auta musím do města něco vyřídit a pak možná do Němec,no aspoň něco uděláme :slight_smile:))) no tak kdybych se dlouho neozvala tak se mějte krásně a užívejte sluníčka :slight_smile: pa pa
19. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Theia, tak to možná mám taky ty únavy z hypoglykémie jako ty, pořád s ní bojuju- a to už i jím sladký :grinning:
19. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
My jsme zpět ze srazu s holkami tady z Koníka a byl fajn, dali jsme si oběd v restauraci a zatím mi není ani špatně, takže spokojenost :slight_smile:
Jinak já jdu na preventivní kontrolu k zubařce až za měsíc - objednací lhůta 2 měsíce :sweat_smile: :confused: Ale kaz jsem neměla už 20 let, tak předpokládám, že to zůstane pořád stejné. Ale jdu na preventivku i s dcerou, tak se pobavíme :grinning:
19. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
zdravím všechny listopadky pročítám si Vaši diskusi a určitě to tu už bylo ale přeci, zajímalo by mě jestli už máte vše poscháněno myslím výbavičku, ja něco mám, ale nevím jestli už je čas koupit plíny a kosmetiku na koupání atd. díky za info :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
:slight_smile: pavlina81
ja zatim tohle nekupuji,myslim ze je brzo...ale kolem 34,týdne asi zacnu
19. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
holky omlouvám se že vám sem lezu, ale asi tuto fázi máte už za sebou tak se chci zeptat zda jste měly něco podobného ev. to konzultovaly s lékařem.
Mám již asi po třetí bolesti v oblasti pupku.
Jako kdyby mne zevnitř někdo tahal za pupek. 2x to přešlo a ted po cca týdnu to zase přišlo. Je to normální?
Souvisí to s roztahováním dělohy?
19. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
ahojky holky.Chtěla jsem se zeptat,co jíte za vitamíny??? ja mam calibrum mami a doktor mi rikal at uz to nejim nebo miminko bude mit 5kg... prece vitaminy by se meli jist ne ? :unamused:
19. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
Zdravím všechny,konečně doma a něco nakoupeno. Pořídili sme kočárek, fusak,deku,vaničku se stojanem,matraci - pohanka,kokos,rychlozavinku,přebalovací podložku a kolotoč na postýlku. Verusa,já beru vitamíny Mamavit,beru ho obden.
19. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Čusik.

Tak zase nakukuju, dočítání jen hooodně zběžně...... jste drbalky - nic nového.... :wink:

Leni je to možné, ale určo se zmiň u dr na kontrole... :wink:

Veru já neberu ani jeden vitamín, špuntová roste, mě nic nechybí, tak jsem na to hodila boba. Mám docela pestrou stravu, tak si myslím, že je to pohoda......
Na začáátku jsem brala jen kyselinu listovou.

Saze buď v klidu, páč jsem zjistila, že se mi taky jedna stolice začíná kazit a cejtím, že se mi drolí bílá plomba úúúplně v zadu, tak se taky těším k zubaři. Zlatá gynda!!!
Na druhou prohlídku mám jít v září, tak jsem zvědavá co mi pan doktůrek zubáček řekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A v po jdu na KO a UTZ tak jsem napnutá, jak bude špuntice narostlá. Ráno kopala teda se spíš mlela, až už to příjemné nebylo, asi už to začíná ty radosti v posledních týdnech před porodem..... :sweat_smile: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Monter fíííha, to jste toho pořídíli a co fota.....? :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Pavlina: já mám kosmetiku nakoupenou a v pátek už koupíme plínky a ubrsouky na začátek...využíváme slevy :slight_smile: já jsem zas taková, že to chci mít doma nachystané... :slight_smile:

Monter: teda to je věcí, určitě to vyfoť :slight_smile: jaký kočárek jste nakonec vybrali? Naši už mi taky volali, že mají vaničku a lehítko a nějakou košili pro mě a pro prcka soupravu a ještě něco chtěli kupovat...tak uvidíme, co přivezou :slight_smile:

verusa: já jedla ze zač. listovku, pak mi dala švagrová calibrum mama, nebo co, jedla jsme to asi měsíc, snad obden, a už to nejím...myslím, že mám stravu dobrou...zatím mi podle testů nic nechybělo, takže jsme v klidu,
19. srp 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
Renat teď měli dorbý slevy na plíny a tyhle ubrousky v Tescu. Včera jsme to kupovali, byli už dosst ale vybraný, tak jsme usoudili, že to byly dobré ceny :grinning:
Jakou že to máš kosmetiku?????????????????????????????? Já chci kupovat ještě Weledu a mám doma Aviril a olejík do koupele jsme vzali od Nivea.
19. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Holky já bych se Vám strašně ráda pochlubila,ale bohužel nemám možnost :( Kočárek je Makado černo-bílý a na té bílé sou černý kola. Komplet-korbička-sporťák-autosedačka a podvozek trojkolka. Máme ho doma..máte taky některá doma? Jinak sem dnes koupila plíny Pampers v akci 2balení za 700kč. Plíny už nakupuju,doma se neztratí a není jich nikdy dost.
19. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
sanus: já mám seba med :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.