• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Monter - taky mam doma kocarek a ostatni veci :wink:
19. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
a kosmetiku a plenky zatim nekupuji, nemame jeste ani postylku...

jinak kdyz uz jsem dneska cely den doma sama a nemam si komu postezovat - tak to napisu vam, ze je mi od rana blbe, boli hlava, slabost a nejhorsi je ze me celou dobu boli uprostred hrudniku - asi skripnuty nerv a to je tak priserny, ze nemuzu ani stat, ani sedet, ani lezet, jenom se trapim a bez vysledku menim polohy... :frowning2:
19. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Mari,ne že bych byla nějak pověrčivá,ale víš jak :slight_smile: Přemýšlím jestli ho nechat doma nebo ho uschovat u známých. My nemáme ještě spoustu věcí ale plíny kupuju když sou v akci. Např.nemám ještě nic z kosmetiky.
19. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
lenickan:ja tyto bolesti ted mela asi tyden...sla jsme k DR dal mi magnesium .. a rekl me ze to k tomu patri.Jenze me uz mala kope takze me rikal ze je to tim,bolelo me to jen kdyz kopala,,,,
19. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
:grinning: tak jak tak ctu tak budu mit asi dite jak cvek :grinning: pry po vsech vitaminech moc rostou deti
19. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Verusa,na ty vitamíny se názory různí. Někdo je zatracuje někdo chválí. Kamarádka je jedla kazdy den a malá měla normál váhu.
19. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
holky, ahooooooooooooj
tak hlásím, že cukrovka dopadla dobře. Dokonce mi doktorka řekla, že si můžeme dát s prckem zákusek. Ale jinak mě dneska nepotěšila obvodní dr. Jsem byla minulý týden na odběry kvůli štítné žlázy a v laborce z té krve udělali jenom testy na krevní obraz. Ta tu štítku ani ň. Fakt lidi na pravém místě. Takže zítra musím brzo vstávat kvůli novým odběrům. :angry:
19. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
achoj holky, tak jsem konečně po celým dnu doma, pěkně mě z nakupování bolí nožičky, ale koupili jsme barvu do pokojíčku, takovou pěknou sluníčkovou :dizzy_face: a zítra budem malovat... teda já asi budu jenom fandit, protože mě nechcou nechat skoro nic dělat... :grinning: a budu se podílet až na obrázkách... :dizzy_face:

verusa, mě doktorka řekla, že vitamíny je dobře brát před plánovaným těhu a první tři měsíce... nejlepší jsou určitě vitamíny přírodní, tj. z ovoce a zeleniny ap. :wink:
19. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Verusa22- myslím, že po vitamínech děti nenarostou do obřích rozměrů, spíš možná že po nich má mamina větší chuť k jídlu, tudíž víc jí, tudíž mimi má víc glukózy a rychleji ke konci nabírá. Beru Centrum Materna tak obden až ob tři dny- ale zo až tak teď, poslední měsíc, protože se cítím hodně unavená a myslím, že svou vcelku průměrně zdravou stravou asi všechny potřeby sebe a prcka nenaplním.
Ta bolest okolo pupku, to jsem taky měla, myslím tenkrát když se mi děloha natahovala tak kdesi kolem slinivky- ta taky bolí přesně kolem pupíku- teď už to hodně dlouho nebylo- teď už Loupežník cílí spíš tak na žaludek:slight_smile:
19. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
kvakulka:stou chuti mas asi pravdu,,,me prijde ze po vitaminech vic jim,,,ale porad jsme unavena a nevim proc,,, teda holky koukam ze uz mate kocarek ,ja porad cekam a cekam a nejak jeste se nemuzu rozhodnout,favorita mam jen me stve ze ho nikdo nema a ja nevim ani jestli je dobrej
19. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Aduš,vím,že si na mě nepamatuješ,poznala jsem Tě na jiné diskuzi,asi před 3 lety :slight_smile: ,ale stále sleduji ,jak se vám daří,moc držím palce vašemu drobečkovi a pro povzbuzení Ti dám odkaz na nedonoš.miminka,jak krásně prospívají,mrkni na videa :slight_smile:
www.nedonosenci.blogspot.com
19. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak jsem zpátky :slight_smile: no zítra má být zas krásně tak vyperu záclony a závěsy ať mám zas na chvíli klid :grinning: jinak kosmetiku ještě na prcka nemám, jen jsem koupila v akci vlhčený ubrousky :slight_smile: v Globusu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
vratila jsem se z pohotovosti - bolelo mi u srdce a porad boli... vysetrili me, pry srdce v poradku, ale mam neco zvyseneho v krvi, pry nejaky zanet nebo pocinajici viroza a ze mi radsi nebudou davat antibiotika... a zitra mam jit za svou gynekolozkou. nicemu nerozumim, je mi zle, jsem sama doma a ted jako mam s tim jit spat?... :confused: ach jo
19. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
dobré ráno, holky.
kvůli vám aby člověk vstával ve 4 hodiny, aby vás stihl dočíst. :grinning:
marikap- tak na sebe hlavně dávej pozor. Doufám, že to nebude nic vážného. MOžná je to jenom nějaký skříplý nerv.
holky, pomoc, já mám šílený hlad a nemůžu si nic dát, jelikož jdu v 7 na krev
20. srp 2009 ve 04:45  • Odpověz
Dobré ránko!
marikap: božátko!!!!!!!!!!!!!! tak zajdi k té doktorce a nenech se odbýt, at te poradne vyšetří!

Já tak špatně spííííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!POMOOOOOOOOOOC!!!! A to chodim do prace, jsem jak přejetá parním válcem! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Musím trochu zbrzdit........ :angry: Víkend byl akční a jde to poznat, že tento týden se vleče jak blázen...... a v noci nenacházím polohu, na zádech se spát nemá,ale je to jediná poloha,která je mi relativně příjemná.....na boku nevydrzim - bolí mě žebra (píchá mě pod levými žebry), jak se asi roztahuje hrudník ................. to mě bolí od začátku těhu při větší únavě, musím to už říct gyndařce.....

Ale přeju krásný den všem, zas mají byt třicítky :confounded: :fearful:
20. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ráno všem maminkám, nejdřív vás pozdravím :wink: a pak hned počtu, co je tady nového. Včera jsem tu vůbec nebyla, dopo jsem jela na vyšetření do Olmiku na genetiku a odpoledne jsme si šli s manželem sednout na obídek, ponevadž už jsme dlouho spolu nikde nebyli.
Vyšetření dopadlo dobře, měli jsme jednu ledvinku větší, ale druhá už dorostla a je to v pořádku. Jsem v 29tt, podle genetiky 30+4. Vážíme 1 675g a jako vždy jsme se před vyšetřením otočili k doktorovi zády :grinning: :grinning: . Holt žádná mediální hvězda z něj nebude, takže fotečku opět nemáme, bo jsme viděli jenom zadeček, ale byl pěkný :wink: Zatím jsem přibrala 8 kg a kromě křečáků čádné problémy nejsou :slight_smile: . Tak doufám, že to tak i zůstane :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
ahojky,
marikap, tak pak napiš, jak jsi dopadla ... vůbec netuším, co to může být ...
já jsem úplně country, nastala ráno šestá a u sousedů nastartoval bagr ... fakt mě to točí, jak kdyby nemohli chvíli počkat ...
20. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
monter - ahojky, tak čtu, že jsi vyplenila obchudek :grinning: :grinning: , no super. Pampersky už taky nějaké mám, jeden balík velikost 1 a dva balíky velikost 2. Dostala jsem slevové kupónky v dárkovém kufříku, co mi dal můj gyne, tak bylo škoda je nevyužít, platily jenom do konce srpna, každá na 40,- a brali je i když byly plenky v akci, takže fakt paráda.
20. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
marikap - doufám, že budeš v pořádku, dej vědět. Koukala jsem do tvojeho albíčka, máš tam zavinovačku do autosedačky a stejná, jakou mám vybranou já :grinning: :grinning: :grinning: akorát v jiné barvě.

evita - já taky teď dost špatně spím, když se vzbudím po půlnoci a jdu čurat, tak potom vůbec nemůžu zabrat :angry: :angry: , ne a ne a ne :angry: :angry:

dneska bude zase pařáček, tak aspoň něco poperu, to zas budu dopoledne celá napraná :slight_smile: :slight_smile:
taky si za chvilku půjdu vyřídit nějaké pochůzky do města, bo odpoledne mě ven nikdo nedostane :sunglasses: , tak já sem potom zas kuknu, zatím ahojky :wink:
20. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,Mari dávej na sebe poroz a dej vědet jak si dopadla u dr. Snad to nebude nic vážného. Evi,já spím docela dobře,ale občas mám noci kdy se vzbudím a ne a ne zabrat. Hancet,no jo no trochu sem utrácela,ale je ještě toho hodně co je potřeba koupit. Plíny kupujem průběžně když sou v akci a různé velikost. Doma se neztratí a budou se hodit.
20. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Marikap no budu odpoledne nakukovat jestli jsi ok. Holka drz se.

Ahojky holky jdu vas pozdravit.
20. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jdeme na plavání a snad to přežiju, Beatka dělala minule hrozné scény a já myslela, že to nepřežiju :grinning: Tak snad to dnes bude lepší, akorát má být teplo, tak se fakt těším na trolejbusy a tramvaje :unamused:
Jinak já jsem neužívala a ani neužívám vůbec žádné vitamíny, raději v přirozeném stavu.
A plínky pro miminko koupíme jen jeden balík pro ty nejmenší miminka, stéjně člověk neví, jak velké to dítě bude a zase tak dlouhy ty plínky nevydrží a postupně budeme kupovat, žádné zásoby dělat nebudeme.
20. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Mariko, snad to bude v pohodě...
I já se už začínám v noci budit a trvá mi než usnu.
20. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Achoj holky, mě to spaní taky vůbec nejde :frowning2: na zádech neusnu, jediná jakž takž přijatelná poloha je na pravým boku, ale ležet celou noc ve stejný poloze se nedá... taky se pokaždý vzbudim v sedm ráno a vůbec nezáleží na tom, kdy jdu spát... tak jsem jak přejetá parním válem...
20. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahooooj

Evit, já taky strašně spím, pořád se melu, při každým otočení z boku na bok jsem vzhůru, a jak už je to břicho asi těžký, tak než se mi to v něm všechno na určitou stranu přemístí, tak mě to i většinou trochu bolí..... jednou záchod, pak mě zase vzbudí teplo, no a lepší to už asi nebude. Snad jen ta tepla ustanou..... :pensive:

Mari a to si myslej, že to co jim vyšlo v krvi, že má spojitost s tím hrudníkem????? Mě někdy takhle na hrudníku bolí od páteře, to se ani nadechnout nemůžu, ale teda takhle dlouho to nikdy nemám :confused:
Snad jsi a budeš v pořádku, uvidíš, co ti řekne dr, jsem zvědavá.

Dneska ještě hicák a zítra snad ochlazení, kééééééééééééééééééž by!!!!!!!

Zatím pa navečer juknu co a jak zde..... :wink:
20. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
sanus, teda nevím nevím ... já právě koukala na idnes a tam ukazujou ochlazení až na sobotu ... zítra má být hůř než dnes ... asi umřem :angry:
20. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Lucierob - gratulace k cukrovce - paráda
Holky také blbě spím, nemůžu vůbec usínat, bolí mě záda a nevím jak si mám lehnout. A nejhorší je že asi bude hůř,
Já si podkládám nohu kojícím polštářem a občas jak je velký s ním v noci praštím manžela , který mě samozřejmě sprdne co dělám. A pak už nespím vůbec. No děs.
20. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak já se musím přiznat, že dnes jsem spala jak miminko...až s emi ráno nechtělo svtávat (šla jsme k dr. pro lístek na peníze:frowning2: takže jsem trochu vybočila.
Jinak ale usínání taky nic moc, tu správnou polohu je těžší a těžší najít...já teda na boku nemohu být, dokdu neusne milospán, protože se mu to prostě nelíbí a kope jak zběsilý, takže jedině na zádech..mám vyvýšenou hlavu. Vím, že poloha na zádech se nedoporučuje, ale nedá se nic dělat. Na cvičení nám poradili fígl...trochu si podložit jednu stranu. a ono to docela jde :slight_smile:

taky jsme četla, že ochlazení má být až v sobotu, dnes pařák, tak jsem aspoň zapnula pračku...jenže jsem zěvdavá, kdy všechno vyžehlím, je tady toho zas kupa, ale fakt obrovská, ale v těch vedrech to opravdu nejde.

Mari: snad bude vše v pořádku, nejhorší je asi opravdu nevědět... :frowning2:
20. srp 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Renat - také tady mám žehlení a snad se do toho dám v sobotu to hlásí ochlazení - a nebo že bych ti to hodila domu :grinning: :grinning: ?
20. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky, za jakou cenu jste kupovaly ty zimní fusáky EMITEX? Je starší a novější verze.
Já včera dopoledne objednala tuto zavinovačku do autosedačky:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3172153&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a odpoledne jsem ji viděla naživo u kámošky, si ji chválila, že je potřebná do autosedačky.
A pak jsem taky viděla ten fusák zimní, tak furt okukuju ceny, ale jsou všude za nějakých 1100 - 1200,- V obchodě jsou o něco dražší. Kdyžtak písněte, kde jste kupovaly vy a za kolik :wink: díky
20. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.