• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evi: já myslím, že za 890, bylo to z té starší kolekce.
20. srp 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
saze: nééé :slight_smile: já jsem už tak zavalená hadrama, že to snad ani není možný.. :angry:
20. srp 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
Renat - no tak nic noooo :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Myslí, že s ležením na zádech se to mám tak, že se vám můžem dělat blbě, když ležíte na zádech- ale když vám blbě není, tak prckovi to rozhodně nevadí- to by se ozval. A blbě se může dělat proto, že těžká dělohy se může položit na dutou žílu (jestli to říkám dobře), takže pak i vleže kolabujete.
Jinak usínám hlavně na pravým boku, ale často se vzbudím na zádech, což se mi dřív nikdy nestávalo.
Spala bych asi taky docela blbě, hloubka spánku není taková, jako bývala- koupila jsem si tabletky extrakt z mučenky -Klidný spánek od Natrodale- mučenka v těhu nevadí, je to něco jako meduňka, ale podle mě je silnější a lepší- je to docela drahý- 30tbl za 220 Kč, ale spím jak nemluvně, což malýmu Loupežníkovu určitě svědčí:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
kvakul: je to přesně jak si popsala, prckovi to spaní na zádech nevadí, jen je tam zádrhel s tou dutou žílou...
20. srp 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak já dneska byla vzhůru od půl 4. A samozřejmě,že teď na mě jde spaní, což se synáčkovi moc nelíbí. Chce si na mě stavět garáže pro auta :angry: Prý mám břicho jako kopec. :grinning:
Holky, je ten fusák emitex dobrý i do kočárku? Mám ho půjčený od známé, ale uvažuju, jestli mám kupovat i zimní do kočárku nebo by tam stačil ten autosedačkový. Někdo říká, že by mohl stačit, prý dost hřeje. Ale mě se zase zdá tenký proti nějakému s ovčí vlnou.
20. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
luci, já ho používala při malé běžně ... i v kočárku ... mám ten, co sem házela evita ... beránka jsem použila při verči max. dvakrát, protože nikdy nebyla zas taková kosa a když byla,tak jsem s ní ven stejně nešla
20. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Já mám koupenej tenhle do vajíčka a druhej klasickej od Emitexu do kočíku. Hodně jezdím autem, tak abych to nemusela pořád jak blázen přendávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do kočíku se mi pak zdá slabej, když je třeba -5...... :sweat_smile: Ale to je jen můj pocit.
Samo myslím -5 když budou špuntové třeba 3 měsíce...... dřív by se asi nemělo jezdit ven v tomhle počasí.......
20. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj ženy. začínám mít "technický problémy" se sezením u počítače v práci- já se prostě nevejdu- malej zrovna kope, tak nechci mít břicho navalený na hranu stolu, když se ale poodsunu, tak mě bolí za krkem, neb mám pak předloktí ve vzduchu. Teda začínám být pěkně nemotorná.
Já už chci bejt doma na mateřský!!!!!! Ale ještě tu budu mučedníkovat tři týdny...
20. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Kvaki tak ten nejdelší čas máš za sebou, teď už to poletí :wink: Já mám problém taky se sezením, jak mlá tlačí už na ten spodek, tak nevím po půl hodině jak se skroutit a po delšlím čase mi začínaj natejkat nožky, když teda je nepohodlná židle.
Když si můžu jakoby se šoupnout do zadu, že jsem trochu na šikmo, tak se mi trochu uleví, ale není nad to, moct sebou vláknout na gauč :pensive:
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Kvakul - soucítím. Taky už jsem strašlivě těhotná - pořád mě pálí žáha, blbě mi je, spala bych (v noci teda spím dobře, ale potřebuju ještě tak dvě hodiny přes den), takže funguju tak, že ráno vstanu, uvařím si kafe, muž odejde, já zemřu a pak frčím do práce, vrátím se o půlnoci... Teď jsem měla dva dny dovolenou a je mi tak zle, že bych nejradši zůstala doma dál, ale nemá to za mě kdo vzít, no. Jak přežiju pracovní víkend, to vůbec nechci domýšlet... :rolling_eyes: Samotná ta práce mě baví pořád stejně, ale už jsem mrtvá žena... Zkusím si aspoň koupit něco na tu žáhu.
20. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj holky..
evi mám stejnou ale modrou.. :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
rivka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dej vědět, co je v těhu na žáhu, taky mě včera večer začla trápit!!!!!!! Jak jsem byla doteď v poho, tak se to teď začíná rozjíždět, naskakujou kila (mam asi 8kg nahoře), potím se, blbě spím, žáha, tlačí mě žebra, čurám 1850x za den.......no krásné období je to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

saronka: super, kráááááásnáááááá, souhlas! Prosazuju modrou barvu na holčičky!!!! Stupidní kdo vymyslel, že je to barva kluků! :angry:
Máš krásné fotky s bříškem - to jsou profi???????? A taky objednáváš v MMB u "smise" alias Monika Volfová, šije krásné věci, taky zvažuju od ní kapsář a pak ten spací pytel a možná i jiné věcičky..... je to krásné.
20. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
jj ty dvě jsou od fotografa :slight_smile: ještě dotanu nějaké a pak taky půjdeme fotit do atasu
20. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Já jsem si koupila Renie na žáhu. V těhu se můžou. Nic jiného mi nepomáhalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám nejvíc béžovou barvu. A k té růžové, šedivé, zelinkavé věci. Jo a jedny modré polodupačky :wink:

Malá si tam dneska hezky cvičí pánečku.
20. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
My jsme zpět z plavání, naše slečna opět vyváděla, tak půjde od září mezi menší děti :unamused: Já jsem si užila MHD a neohludeplnost občanů.... Ale jinak pohoda :grinning: :grinning:
Při ležení na zádech je opravdu problém s tou tepnou, ale já jsem ležela při prvním a i teď při druhém těhotenství na zádech až do konce a pořád v pohodě a nic mi to nedělá :sweat_smile:
Jinak zavinovačku jsem koupila jemně použitou na MMB. Na kapsáře za postel jsem se tam taky dívala, chci nějaký koupit Beatce za postel. Kapsář na postýlku jsem absolutně nevyužila.
20. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Taky se chystáme k fotografovi, ale budu to zařizovat v září, ať je ještě trochu větší bříško :slight_smile:
Půjdem k manželům Bystroňovým, co nám dělal svatební fotky, jsme z nich nadšení, tak určitě i to bříško bude super památka.

No já hlásím, že kopání přechází v posledních dvou dnech do tzv. VLNĚNÍ, kdy se mi vlní vždy určitá část břicha, je to strašně super,na pocit i na pohled - zatím jsem na pozorování měla štěstí jen já, tak doufám, že se mimi předvede i manžovi o víkendu! :grinning:
20. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky, jen nakukuji...

koukám, že Vás začala trápit žáha...to jsme měla před cca 2 týdny a fakt se to nedalo vydržet, do lékárnky jsem se nedostala a ani nepůjdu...mně pomáhá buď obyčejná jedlá soda (stačí malinko) anebo silnjěší odvaz ze zázvoru (fakt doporučuji) - normálně nastrouháte cca lžičku zázvoru, zalijete vař. vodou, scedíte a napijete se .. mně ho manžel poprvé udělal opravdu extra silný (nechtěně) a stačil lok :wink:
20. srp 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Taky jsem si před týdnem musela koupit Renie, ale už je to lepší, aspoň na konci druhého těhu si musím vyzkoušet nějaké těhotenské neduhy :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Může se na žáhu taky Gaviscon- mám to zjištěno- kupodivu mě ale žáha zatím netrápí, mám totiž břicho dost dole, takže zřejmě ještě tolik netlačí na žaludek- nemůžu ale třeba po jídle se ohýbat.
Riv- věřím, věřím, je to běs- kdybych mohla mít nějaký svůj režim, tak je mi vlastně OK, ale prostě na plnou pracovní zátěž, dojíždění, vstávání a nemožnost denního povalování či spaní už nějak přestávám mít.
Vidím, že taky používáš spojení "strašlivě těhotná"- :grinning: :grinning: - taky to vždycky hlásím po příchodu domů, jak moc jsem zrovna těhotná. Když jsem opravdu hodně těhotná, tak s sebou hnedka fláknu na postel, zavřeštím "Umírám" a muž mi donese citrónovou vodu, já tak půl hodiny nemluvím, jen vydávám táhlé, výmluvné zvuky- pak vyskočím jak srnka a je mi zas dobře (hnedka jsem zas tak o měsíc míň těhotná:slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
kvakulka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéééé, to bych si nechala líbit....já přijdu domu a byt prázdný, taky sebou většinou praštím a usnu :grinning: ale žádný servis nemám :wink:
20. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Evi- manžel je překladatel a pracuje doma, takže je i můj ošetřovatel, když jsem opravdu strašlivě hrozně těhotná, a to už teď bývám velmi často. Ale ono ho to těší, není moc typ na to, aby mi třeba sám od sebe hladil břuch, nebo si dokonce s Loupežníkem povídal- za to se ale teď opravdu dost stará o mě :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Já jsem taky hodně těhotná :grinning: Ale dítě to nechápe a pořád chce, abych něco malovala a dělala :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Evi prosím tě mohla bys sem dát odkaz na ten MMB,díky. Holky mě na tu žáhu pomáhají obyčejné mandle.
20. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
....a prý i mléko je na žáhu, ale nezkoušela jsem to včera, nakonec jsem to zaspala....

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9067
20. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Beran- tak jí maluj vleže- eventuelně řekni, že jsi velryba vyvržená přílivem na břeh, nebo tak něco.
20. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj holky,

diky za podporu, hlasim se po navratu od doktorky.

dnes se citim o hodne lip! ale porad se nevi co mi bylo (je?..) hlavne, ze miminko je v poradku. vzali mi krev, moc, stery... vysledek bude v pondeli, tak to jsem zvedava, jestli se na neco prijde

jinak ty zebra me boli skoro porad, jenze vcera to bylo uprostred a uplne jiny a nesnesitelny, ale asi to bylo podobnyho druhu...

na zahu taky beru rennie

a mam dotaz na majitelky zavinovacky do auta od Eminexu (nevim jakou verzi vlastnim, ale stala necelych 500) - mate autosedacky s 3 nebo 5-bodovymi pasy?.. my mame petibodovou a bud jsem blba nebo to nejak nevychazi :confused:
20. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj holky, já teda taky nevím, jestli mám letošní nebo loňský model zavinovačky (taky je mi to docela jedno :sunglasses: ), ale mám vyhlídlou zavinovačku za 410,- Cenové rozdíly té samé byly až do 500,-

marikap - no já nevím, asi 3-bodovou, bo vidím jenom 3 popruhy :grinning: :grinning: , tož nevím
20. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
marikap: tak snad Ti bude dobře!!!!!!!!!!
já objednávala tříbodovou zavinovačku, pač jsem se dočetla, že V cross, který chcem kupovat, má autosed.s tříbod.pásy...... ale zatím nemám doma ani zavinovačku ani sedačku, tak ti neporadím :wink:
20. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Evita - a existuje petibodova zavinovacka?.. jsem z toho jelen, kdyby bylo nejhur pouziji ji jen v kocarku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do autosedacky decku
20. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.