• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marikap :grinning: :grinning: :grinning: , tož to já jsem asi taky jelen, ale dyž vidím ďoury na ručičky a nožičky, tak to snad zvládnem, ne? :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Hancet - snad jo :grinning: chtelo by to nejaky predporodni kurz o oblikani miminek
20. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
marikap přesně tak, přihlásila bych se do něj všema desti :grinning:
20. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
marikap - na předporodní kurz už jsem se příhlásila, začíná 7. září, ale jak tak koukám do rozpisu, nic o spešn zavinovačkách do auta tam není :confused: . tož to sem asi v kelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , takže zůstanu u klasiky - strčit do dírky a je vystaráno :wink:
20. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
Hancet - tak nám pak musíš napsat co vše jsi se dozvěděla na tom kurzu.
20. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Evi,díky za odkaz. Mari,snad ty výsledky dopadnou dobře. Jinak mi máme autosedačku tříbodovou,jak píše Hancet,tři pásy. Ty zavinovačky od Emitexu dělají tříbodové aji pětibodové.
20. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
marikap: mrkni sem, tam jsou ty 3 a 5ti bodove.... nevim jaky je rozdil, asi nejaka dira navic? :grinning:
http://www.babylife.cz/zavinovacky-do-autosedacky/
20. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Taky sem to o té těhotné četla a taky to nechápu!
20. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Evita - diky, ze bych mela tribodovou?.. skoda, ze to nemaji podrobne vyfocene... taky jsem precetla clanek a taky si to nedovedu predstavit - o svem tehotenstvi vim 24h denne :grinning:
20. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
u te zavinovacky uz asi vim v cem bude rozdil, skoda, ze jsem to nepohlidala :unamused:
20. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj maminky a bříška,
hlásím se zpátky z krátké dovolené, tentokrát na třeboňsku. byl to naprosto dokonalý relax, dokonce jsme se zvládli ani jednou nepohádat - fakt idilka.. :slight_smile:
stalo se tu něco zásadního? nechce se mi moc dočítat..
20. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
zítra jdu na cukrovku - proto jsem se musela vrátit a samozřejmě že jsem zapomněla co smím jíst a pít. můžu vůbec něco jinýho než čistou vodu?
20. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Marikap- přesně tak :grinning: . By mě zajímalo, co si myslela, když jí dítě kopalo... :dizzy_face: :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mari,včem je ten rozdíl? Kvak,přesně to sem taky říkala. Hlavné že je to její třetí dítě. Hoj Jahod,no já si říkala kde se flákáš. Je super že ste si to tak užily. Od kdy ste tam byli? 12h před odběrem bys neměla nic jíst ani pít,max obyč vodu.
20. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
monter - 12 hodin, jo? hmm, jedla jsem v půl sedmé, tak nevím, nevím, ale alespoň se kdyžtak budu mít na co vymluvit. :wink:
byli jsme pryč jenom od pondělka do dneška, takže nic velkýho, ale kupodivu teda fakt odpočatá jsem.
20. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jahod,pokud deš na 7h tak v poho. Já do rána pila obyč vodu,ale ráno už nic ani vodu. Sebou sem si ji vzala a napila se jak mi to dovolili. Důležitý je že sis odpočinula. Měli ste jet do Francie...jedete nebo to padlo?
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Monter - domnivam se, ze v pripade petibodoveho pasu dole museji byt stejne rozparky jako u kapuce, ale podotykam, to je moje jenom domnenka, mozna to maji vyreseny jinak. ale ja tu svou zavinovacku zapnu i do petibodoveho pasu, mozna to nebude tak zly, chtelo by to vyzkouset s miminem :sunglasses:

Jahod - konecne! odpocata maminka, tak doufam, ze se budes setrit v praci a o ten pocit jen tak neprijdes :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
monter - francii jsme nakonec vzdali, jak mě pořád straší s tím předčasným porodem a tvrdlo mi to břicho, nechtěli jsme to riskovat.. ale v třeboni v lázních měli slanou 30stupňovou vodu, tak to bylo skoro jako moře.. :slight_smile:
mari - jeeee, to bych si fakt přála :slight_smile: jen co si na tu práci vzpomenu, mám normálně osypky..
jo, když jsem u osypků, včera večer když jsem se svlíkla, tak jsem normálně měla břicho plný červených pupínků - jsem na to koukala jak zjara co to jako je, ale zřejmě to byly jenom nějaký potníčky z horka, protože ráno už byly pryč.
20. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Mari,já uvažuji že tu zavinovačku taky objednám...
20. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jahod,hmmm to bych si taky nechala líbit...tu vodu,ne osypky.
20. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
jj, to bylo fakt parádnický, cachtala jsem se tam každý den :slight_smile: .
holky, mažu do hajan, ať zítra vstanu na ty odběry.
dobrou pupíkačky a bříškovci
20. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
holky, mě doktorka řekla a dala i na lístečku napsané, že nemám nic jíst ani pít od půlnoci, prý ani obyč. vodu ne... tak nevím... chystám se tam v pondělí, ale nevím, jak to v tom horku bez vody zvládnu...
20. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jonkar - v kolik mas tu cukrovku? .. bez vody to je fakt blby, piji ted skoro porad.. jinak o tom testu jsem mluvila se svou doktorkou a rekla, ze tam nemusim, ze neni duvod, jedine kdybych sama chtela, ale jak popisujete ty hruzy tak urcite nechci!
20. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mari, na Obilňáku mezi půl osmou a osmou a je to na tři hoďky... já piju průběžně celou noc, protože jinak je mi ráno špatně, tak nevím... ale doktorka po mě chce na příští KO výsledky, tak tam budu muset... :frowning2:
20. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Na žáhu rennie a dneska jsem v práci málem zkolabovala. Zítra budu muset jinudy a metrem, ta cesta autobusem... Normálně jsem přišla a sesula se na židi a půl hodiny nebyla schopná vůbec ničeho, ráda, že jsem došla - pak mi to tak dvě hodiny moc nemyslelo, ale aspoň už jsem mohla vstát :unamused: Ještě že to má zítra skončit.
21. srp 2009 v 00:06  • Odpověz
Dobré ráno maminy,Jahod a Jonkar ať vám dobře dopadne cukrovka.
21. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky,
všem přeji ať dobře zvládnou dnešní počasí. Bude to asi mazec.
Holky co jdou na cukrovku hodně štěstí.
Včera večer jsme si dovezli od jedné paní postýlky - jednu dřevěnou i s nebesy , povlečením atd a jednu cestovní.
21. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Holky,cukrovku zvládnete, není to tak hrozné!!!! Hlavne at dobre dopadne!

Holky, co noční košile do porodnice a kojící podprda? Kupujete už? Jsem objevila za slušné ceny tady:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=361364
ale zatím nebudu objednávat, jen zkoumám trh :wink:
Jak koupit kojící podprdu, když nevím jak velké budu mít prsa až se nalejou???? :confounded: Babo raď, co.
Při těhu se mi zvětšily asi o číslo košíčku, tak nevím, zda koupit takovou, asi jednu ano a pak se kdyztak uvidí a dokoupí. Předpokládám, že budu stgejně hubnout, kdybych se abnormálně zvětšila ke konci.
21. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Evi,podprsenky sem si už dvě koupila...paní prodavačka mi řekla že se prsa nalijí ale né moc a oni sou z materiálu který se přizpůsobí. Košili do porodky mám taky...s knoflíkama u krku ať ji nemusím vyhrnovat.
21. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.