• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Beran- začátek porodu :grinning: :grinning: :grinning: . Vytřeští oči a už z ní tahají dítě...Ještě ale minutu předtím se filmově cpala dortama a brečela :grinning: :grinning: :grinning: Dítě se narodí minimálně čtyřměsíční a úplně čistý, obvykle zabalený v povijanu. Miluju filmy :dizzy_face:
Teda, mohla by už začít nějaká bouřka, začíná mi z dusna hrabat...
21. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Kvak, přesně tak :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Verus, strie naštvou, ale stéjně se s tím jinak nedá nic dělat. Pak vyblednou a nebudou vidět..
21. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím po delší době :slight_smile: Já mám zatim 11 kg nahoře - tak sem zvědavá kolik to bude do porodu. Jinak už se moc těšim na příští tejden - budu dovču a pak přejdu rovnou na mateřskou, tak budu nakukovat častěji. Jo a pořád mi tvrdne břicho - ikdyž mám magnézko a přijde mi, že mám poslíčky. Ale dle Dr. je vše ok.
21. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
kalli: někde jsem četla,že tohle je normální,že prý v děloze začnou jakoby kontrakce,a že se takhle tělo připravuje :slight_smile:

beránek: takže myslíš,že prsa po porodu povyskočí jo? aspoň na něco se můžu těšit :slight_smile:))))))))
21. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Lilisek, ty prsa nevím, jak u ostatních, ale já jsem jela z porodnice s něčím co jsem u sebe fakt nečekala :grinning: Ale postupně se to zase vrací víceméně do normálu, není to napořád, to jen, že prsa se hodně nalijí a vypadá to po tom skoro nic zvláštně...

Poslíčky mohou být, já jsem teda myslela, že je na konci těhotenství konečně zažívám, a to jsem netušila, že vlastně už rodím. Ale já jsem vůbec zvláštní případ, kdyby nepraskla voda, tak asi fakt porodím doma, protože mi nic moc hrozného nebylo, a jak jsem to měla okoukané z těch filmů, čekala jsem nějakou velkou bolest :grinning: No ta pak přišla, ale to raději už popisovat nebudu.... :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
beranek: :grinning:DDDDD no tak aspoň, že na chvíli, víš jak, si to užiju,ale bez následků bolestí zad kvůli velikosti a tak :slight_smile:)))
21. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
jeee, taky chci velke prsa aspon na chvilku! :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
marikap: jo jo taky si říkám,sice se mi zvětšily cca o číslo,ale ostatním těhulím rostou jak o život,tak nevím :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Lili - ty mas aspon to cislo navic, ja zatim nic :unamused:
21. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
jak jsme se bavily o pribirani, dostala jsem chut na sladke - a uz mam zadelano na buchtu.. takze u me ty kila navic jsou naprosto vysvetlitelne
21. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
já mám holky nahoře 7kg, a zvětšili se mi prsa asi o 5cm (jelikož jsem se na začátku těhu vdávala, tak jsem se dost hlídala jak mi roste poprsí..bála jsem se že se nevejdu do šatů :slight_smile:) ale jinak přes boky a tak vůbec nic..vše jen šlo jen do břicha...ale je fakt, že jsem zrovna žádný drobek nebyla - 175cm a 75kg..
21. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
mari: no hele ono to není moc vidět,teda jak kdo si všimne, v porovnání s ostatníma těhulema kolem mě si říkám,že se ta příroda taky tolik flákat nemusela :slight_smile:)))))

no já jdu v pondělí na kontrolu,takže se dozvím výsledky z cukrovky a i kolik jsem přibrala :slight_smile:))) no to bude už skoro 29 tt tak jsem zvědavá :slight_smile:))
21. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Takže UTZ - záznam nemáme, čili nebudou ani fotky...DR. se fakt snažil, ale holt máme vzdorovačný dítě už ted, holomek, jsem dr. řekla, že si to s ním vyřídíme.
Jinak ale zážitek super, manžel spokojený, jako klasický UTZ byl v pohodě, ale dr. říkal, že "by to neprostřelil", že by to ten 3D nevzal a záznam by byl na nic, a že by byla hanba si vzít za to peníze.
Ale i z toho klasickýho UTZ jsme viděli našehou broučka...je to fakt holomek, dr. s ním třásl....ale nic...najednou říká "a ještě si na mě otvírá pusu", pak začal vyplazovat jazyk, prostě holomek. Nakonec zamával ručičkou a bylo po představění. Dr. se skoro omlouval ale řekl, že s tím fakt nic neudělá...že od rána to je stejný, že děti nechtějí....

Ale pro manžela to byl zážitek, jak byl na prvním UTZ, gšechno prý krásně viděl, takže za to to fakt stálo. Neplatili jsme nic...
21. srp 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
Renat - skoda, ze to zase nevyslo, ale dulezity je, ze tatinek je spokojeny, a ze jste nic neplatili :stuck_out_tongue_closed_eyes: a verim tomu, ze se povaha miminka projevuje uz v brisku, takze mate spravnyho chlapecka s vlastnim nazorem :grinning:

my uz bohuzel mame UZ plne zuby - kontroluji nas kazde 2 tydny a holcicce se to nelibi. ani nam uz to neni vzacny, takze na 3D za penize jsme nebyli ani nepujdem
21. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
renat: jaj to je škoda,ale důležitý je,že si to užil tatínek :grinning: takže to nakonec za to stálo...

no nic frčíme za dědou na chalupu,zítra má svátek,takže se zatím rozloučím :slight_smile: pa pa všem
21. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Renat,vy máte stejnou potvůrku jako my :slight_smile: Teď sem žehlala a teče ze mě jako z vola. Za chvíli budeme grilovat masino,tak se těším.
21. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
renat to je krásný..
mě dělá utz po každý a na to 3D nejdeme.. už si ráda počkám jak bude vypadat live..dříve jsem moc chtěla asi i kvůli pohlaví ale po plodovce to víme 100% tak co :slight_smile:) no ale jsem na tu naší zvědavá..jestli si z rodin veme to nejhorší..tak nás čekají odstáté uši, vysoký tlak - máme oba dva s manželem, atopický exzém, alergie :slight_smile:)
21. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky tak uz mame opet 880g jako jsme meli pri porodu. :grinning: :grinning: n Jinak je Danysek zdravy a stailni takze pristi tyden pujde uz na JIP.
21. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
ahojky holky - moc vas zdravim!!
hlasim, ze tentokrat se nam UTZ povedl !!!! nadhera... ani jsem nedychala, aby lady zase nezmizela pod placentou ...
a mam nadherny cislo - v 28t+1 miáme - 1300 g !!!!!!!!!!!!!! je to proste holka moje sikovna!!!!
21. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
marsie gratuluji moc k tak krasnemu cislu
21. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj jarusko - dekuji - a jak se mate? cetla jsem si cely popis v tvem albicku a uz to vypada s danikem velmi dobre, vid? moc te zdravi lulka - stale je na dovolene a ja ji posilam sms o danikovi a o vas :wink:
21. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
marsie no ja mu pisu denicek prijde mi to pekne a jednou si to budem vsichni cist. Jinak uz to snim vypada dobre jen muzou prijit komplikace s plicema pry kvuli zanetu ty mel nejvic zasazene.

Pozdravuj Lulku at si krasne uzije dovolenou a hladi za nas mimi.
21. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
no myslim, ze to nejhorsi ma uz za sebou, ale je to opravdu kabrňák a velký sikulka jak se s tim popral, ted uz vam bude jen delat radost!
jsou na vas hodni v te nemocnici?? jak to zvladas tam 2x denne jezdit, to jsi furt na ceste ne?
21. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojky Ady a Marsie,je super že se Daníkovi daří a dělá takové pokroky! Marsie,vaše lady je těžší než byl náš ve 28tt. Na tom ale nesejde,hlavně že je vše jak má!
21. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
marsie no nejhorsi ano. musim to zatukat.
V nemocnici jsou uzasny fakt protoze to co smim delat vsechno s malym je uzasny jak se zapojuji a jak vsechno vysvetluji treba 20x. A jinak tam jezdim na 11 odstrikam a pak se 3 hodiny chovame to si i odpocinu u toho. No pak prebalujem a krmime a ja odchazim tak v pul 4. A pak tam jezdim vecer na pul 9 a jsem tam hodinu az hodinu a pul. Takze to jde.
21. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Adaj - takovy sikovny chlapecek, pekne papa! to je bezva, ze muzete spolu travit tolik casu!

Marsie - taky mas obrika? moje slecinka mela ve 29tt 1550g, to si pak ten porod opravdu uzijeme :angry: nevidim fotky krasavice?! :confused:
21. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
marikap je to fajn i na moji psychiku ze je to ok.
21. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
monterka - je to uplne klidne mozny , ze je tezsi :slight_smile:)) :grinning:
21. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Mari,náš malý měl ve 28tt 1200g. Je vidět že každé dítko je jiné.
21. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.