• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adaj, jsem moc ráda, že to s Daníkem tak zvládáte :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u Beatky jsme měli váhu ve 31tt už přes 2kg, ale nakonec měla necelé 3,5kg, taky jsem se dost vylekala. Uvidíme příští týden, to jdu na kontrolu ve 32tt, tak uvidíme ten odhad váhy, snad to nebude víc...
21. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
marika - ... :grinning: - odborne tomu rikaji eutroficky plod - coz v prekladu znamena dobre ziveny :grinning:

nikdy jsem nebyla v matematice zadnej lumen, ale mimi ma 1,3kg + neco voda .. ale ja pribrala pres 8 kg!!! mi to nejak nesedi - kdepa je ten zbytek???
21. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Marsie - nepocitas krev navic, placentu, zvetsenou delohu, udrzovani vody ve tkanich atd
21. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Marikap- krve navíc je myslím skorem 1,5 litru, zvětšují se orgány, voda v tkáních, jsme halt nacucaný jak houby- myslí, že se sádlem to nebude tak dramatický- fyziologický je myslím přibrat asi 4-5 kg tuku- tělo to udělá skoro za každou cenu, protože vlastně jde o to, aby i v době nouze bylo kde brát energii na kojení- takže to pěkně vykojíme, nebojte, ženy! Takovek Otesánek vypije v pár měsících myslím i litr za den- plnotučnýho našeho bio-mlíka- to dělá skoro 700 kalorií- takže přelijeme prostě nastřádané sádlo do našich robátek... :dizzy_face:
22. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoooooooooj holky to je dneska krásně co!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já si to naprosto užívám, přebíráme hadry, montujem skříně.......
Ale v noci jsem vůbec nespala, tak sem tam bojuju s krizí, ale večer to doženu, když je dneska příjemně....

Ad, super zprávičky Danýsek je šikula :dizzy_face:

Holky kdo to byl s těma kilama ???????????????????? Že už má špuntě 1.550 ve 29tt :confused: týjo to to skáče.

Já jdu na KO v pondělí, tak jsem zvědavá kolik bude mít špuntová....................... :confused: :sweat_smile:

A kila, ty se mi stále držej od 13.7. na 74 kilech, to znamená 11 kilo +.

Jdu dál pokračovat v pracování.

Večer juknu.
22. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj, počasí je parádní také si to užívám. Byli jsme nakupovat a koupili prckovi soupravu až pojedeme z porodnice a osušku. A já sobě kojící podprdu. Nechala jsem tam 1200 a jeli jsme domu. Tak užívejte bez sluníčkovej den.
22. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Zdravim,
dneska je super, konečně taky!!!
Mrkněte na ten krásný nábytek:
http://emilka.mimishop.cz/katalog.php?typ=7719

My dnes prodali auto (starší, máme nové), tak bude na kočárek :slight_smile: Možná že ho koupíme už příští týden, JUPI!!!!
22. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Ado - Daník je šikulka... to je super,
Mar- gratulace
jo holky..tak jsem se ráno vážila a mám o 2kila mín :slight_smile: takže jen +5 ale asi je to jen voda.. no je znát, jak se těd hlídám kvůli cukrovce, že tolik nejím :slight_smile:
jinak my jdeme na velký utrazvuk s měřením 3.9. do Podolí, ve čt. jdu ke své doktorce..ta sice utz udělá ale nemůže tam malou přeměřit..
jinak už máme objednaný kočár..vybrat tu barvu bylo peklo :slight_smile:))
22. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Hojky,no u nás bylo do 16h vedro...pak začalo pršet a prší ještě teď,ale vzduch super. Byli sme v hospůdce a dala sem si malé pivko. Evi,hezký nábytek. Saron,jakou značku kočárku Dorjan...a barva jaká?
22. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Mon- dor jan danny sport.. a barva je cihlově oranžová..
22. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Monterko a já si teď dám lambrusko - slaboučké decku - ale už se na to těším.
22. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky holky podivejte se do alba uz je fesak bez CPAPu jen na brylich a zatim zvlada. :wink: :wink: :wink:
23. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
jinak preji krasnou nedeli holky. :wink: :wink:
23. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
juu Danik je šikulka a fešák..určo vám dělá velkou radost :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
saron obrovskou nam dela radsot kazdej den necim jinym strasne se snazi a my jsme opravdu pysny rodice. :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Ado to je fakt super, jak často jsi u něj??
23. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Čauky...Daneček je kouzelný a šikula jak bojuje!
23. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
saron 2x denne, ale z toho dopoledne jezdim na 11:15 odstrikam a jdeme se chovat na 3 hodiny, pak si ho prebalim a 2x nakrmim a nez odchazim jeste jednou odstrikam, ale to vis nechce se mi odneho a pak chodim na 20:15 odstrikam primo tam cerstve mlicko aby mel prebalim ho bud ja nebo manzel a nakrmime ho prdolku a jedu domu.
23. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Adajar - je nádherný a určitě ti pak doma bude dělat samou radost. Bude to to nejhodnější a nejsladší mimčo.
23. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
saze no nejhodnejsi nevim on kdyz ho neco uz nebavi tak to da dost dobre znat na sobe a vedet abychom to vsichni vedeli pac ma hlasek krasny no doufam ze nebudu maminka otrok ditete. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak je zlaticko a uz se otaci za nasim hlasem.
23. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ad - to je neuvěřitelné co umí pár dní po narození. Je to prostě zázrak.
23. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
saze no je to zazrak vsechno.
23. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Adaj - koukala jsem na nove fotecky a moc to Danikovi slusi, krasny kluk! a uz je strasne velky :dizzy_face: obdivuji ho jak je sikovny, ale urcite by to nedokazal, kdybys taky nebyla skvela maminka :grinning: drzim palecky, at jste co nejdriv doma
23. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj,jen nahlížím :wink:
Já taky méně jím kvůli žaludku a taky nepřibírám...
Jinak k té matematice, taky jsem si nedokázala vysvětlit, hlavně matematicky, že jsem odcházela po porodu Beatky domů a měla jen o 4kg méně, když vážila skoro 3,5kg :grinning: Při pohledu na váhu to bylo velké zklamání, ale připadala jsem si najednou taková lehká :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Beranek - jen o 4 kila?.. tak to se mam na co tesit. jinak uz taky nepribiram, dokonce hubnu a nejak me presel ten neustaly hlad

utikam na oslavu - ceka nas grilovacka, tak se moc tesim. krasny zbytek vikendu!
23. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
No pak člověka naštvou ty ostatní, co říkají, že odcházejí z porodnice bez 10kg :grinning:
23. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ber, ale to se vážej i s taškou ve které při příchodu do porodnice měli ještě vložky a z toho skoro všechny spotřebovaly ne :grinning: :angry: :grinning:
No deset kilo by bylo fajn, to bych pak musela shodit už jen kilo a byla bych na svejch :grinning: (hm, ha ha ha) :unamused:

Jinak přeju všem hezký nedělní večer.

Zítra mám KO, tak jsem zvědavá, kolik špuntová bude mít odhadovanou váhu....

Ad, Danik je super bojovníček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
holky, kliiiiiiiiiiiiiiiid
já sice odcházela z porodnice o 15kg lehčí, ale nabrala jsem 36 ... a teď to vypadá stejně ... našla jsem kalendář, do kterého jsem si psala váhu u malé a jsem o dva týdny napřed, to co jsem měla s malou ve 29. týdnu mám teď s malým ve 27 ... takže to asi nakonec dojde stejně tak daleko ... ach jo ...
23. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holky se tu bavím..já tedy doufám, že taky z porodnice půjdu o pár kilo lehčí..:slight_smile:)
Sanu držím palečky.. já mám KO ve čt. a v podolí jdu na velký ultrazvuk kde bude převážení tak jsem zvědavá..
23. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
holky, máte některá vybranej kočárek v-cross? ... začínám nad ním přemýšlet, moc se mi líbí, ale tady v okolí ho nikde nemají, tak nevím jakej je ...
23. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.