• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky všem :slight_smile:))))

tak hlásím,že máme po kontrole .-) Cukrovka dopadla na výbornou,takže pohodička :slight_smile: jsme ok,a dostala jsem žádanku na další utz :slight_smile: na ten poslední :slight_smile:

jinak na váze mi přibylo od začátku 7,5 kg :slight_smile: začínám si říkat,že je to dost,ale asi ne :slight_smile: norma říkal dr. :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Čavec, tak jen hlásím, KO vše ok, špuntová má 1800g :sweat_smile: Prý ok, nevím jestli na cukrovkářku nebo normoš odhad.... Hází mi to že jsem 31+3 - 31+5
Jinak vše v pořádku.

Lili tak cukr v pořádku, to máš fajn, tak to si dáš něco za odměnu dobrého ne. Já si dneska dala palačinku a nealko mojito :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: To musel mít cukr radost :grinning:
24. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak i já jdu pozdravit, dnešek byl zas rozlítaný... Dopoledne srazík v KOlíně, pak ještě návštěva, a cvičení...a jsem grogy. JInak doma ta trochu zas tvořím, tak není moc času, ale doufám, že se všechny máte suprově a daří se Vám i miminkům...

Gratulace ke kontrolám :slight_smile: Nás to čeká v PO :frowning2: klepu se na váhu, mám pocit, že jsme nějak nakynuli :fearful:
24. srp 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
Jo a minule byla holčička hlavou dolů a dneska hlavou hore, tak uvidíme kde se jí víc zalíbí :wink:

Renat to pak vyběháááš :wink:
24. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
teda, to jsou krasna cisla :slight_smile:) sanus, 1,8kg - no to je teda sikullka :grinning:

mÿ v patek mely 1,3kg a s pozici tedy problem nemame stale je madam zaborena hlavou dolu a zakulkena v placente.. je to fajn, ze mame vyborny umisteni, ale ja nesnesu zadny kalhoty.. :unamused:
24. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
holky, co je to tvrdnutí břicha??
každou chvíli se mi mimíš naboří na břišní stěnu, div že neprasknu, citím, jak se hýbe, a i na dotek kde zrovna má část tělíčka (asi hlava nebo zadeček - oblé, tvrdé, velké :wink: ), a je to docela nepříjemné chvíli, než se uvelebí....

Je to to tvrdnutí břicha??? nebo je to něco jiného?? jsem z toho zmatená
24. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Evit- to není tvrdnuti, to už tam ma jenom málo mista. Tvrdnuti mas břicho fakt jako sutr.
24. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
jahod ahoj holka musime si dat sraz dokud jsi jeste v praci co???

Jonkar ty jo krasne upravena tabulecka. Ja doufam ze do konce rijna me nikdo nebude nasledovat to bych vam vsem chtela poprat z Danyskem. :wink: :wink: :wink:
24. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
ahoj holky..gratuluju k dobrým kontrolám...jinak ráda bych se přidala do pražského srazu :slight_smile:)
Sanu myslím, že je to ok, to je jen o týden než máš dle MS ne?? to je pohoda :slight_smile:)
24. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dnes byla taky na kontrole na chiře i v poradně. Na pravou ruku mi dali už jen ortézu, levá stále nic moc, takže sádra dalších 14 dnů :frowning2:
V poradně vše ok, mám 7kg nahoře, cukr v normě, malá má 1100 gr a prej má hodně dlouhé nohy a šlapky, příště nás čeká poslední velký UZ, podívá se na rty zda nemá rozštěp a tak podobně. Jinak mi přidala magnézko na tvrdnutí břicha a detralex na žíly, začaly mě nějak praskat na nohách.
Příští kontrolu mám 10.9. :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Ad, já jsem ráda, že se vám s Daníkem tak daří... :dizzy_face: tabulku jsem jen okopírovala od holek z minulýho týdne a doplnila svoje nový údaje, takže chválu za úpravu si nezasloužím :grinning:

tak jsme měli vymyšlený, že v pokojíčku jednu stěnu pomalujeme postavičkama z večerníčků a museli jsme změnit plány, když jsme začli malovat stěnu na žluto, začala se loupat jako by na ni byl papír... tak jsme ji museli nejdřív oškrábat a tím se odkryly nejaký díry ve zdi a nerovnosti, tak obrázky malovat nebudem, ale už máme objednaný nalepovací obrázky na zeď, který to snad zakryjou... zajímalo by mě, jakej talent s tou zdí co dělal :confused:
24. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Ado tabulku jsem upravila, tak kdyby jsi nesouhlasila s tím co jsem tam o vás s Daníkem napsala, tak si to klidně uprav :slight_smile:)
24. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
jonkar vis ze zluta neni dobra pro deti a cervena prej jsou neklidny no.

Saron omlouvam se dekuji tobe je krasna., A napsala jsi to naramne.
24. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
ad, vím že, červená není dobrá, zelená uklidňuje... žlutá nevím... původně jsem chtěla kombinaci žluté a zelené, ale přítelovi se ta varianta nelíbila, tak jsme se shodli na žluté, je taková jemná, sluníčková, žádná zářivá... tak uvidíme, ale myslím, že ten náš rošťák, bude řádit, ať tam bude barva jakákoli :grinning:
24. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj :wink:
No já doufám, že do konce října tě Adajar budu následovat s tím porodem, ale jen proto, že mám termín už na konci října :wink: Už mě to docela přestává bavit, ale zvládnu to, samozřejmě :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
jonkar ted delam chytrou, ale dostali jsme knizku o diteti co a jak kdyz jsme si byli pro rodnej list.

beranek nerouhejse jo. Vis jak vam zavidim velka briska ikdyz sem moc nepisu tak smiruju porad.
24. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
ad, to by měli dávat spíš dopředu, aby člověk věděl... :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
jonkar no jo no stim uz nic neudelas treba to nedostanete nevim-
24. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
aspoň aspoň nebudu muset dumat nad tím, jestli máme všechno dobře :grinning:

Kubík je po tom dnešním cukru nějakej moc akční a né a né usnout, tak jsem zvědavá, jak dlouho to ještě vydrží, protože s takovým hemžením v břiše se asi nevyspím... :confused:
24. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
čau, tak jsme vyfocení, jak bude nějaká fotečka hodím ...
a před hodinou a půl jsem slavnostně objednala ten kočárek, tak jsem zvědavá ... ten v-cross .. tříkolku ...
malá byla na focení uchvancancující ... fakt jsem zvědavá, jaký ty fotky budou ...
24. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Čauky

Ritul proč chodíš po 3 týdnech??? Teda ještě o chlup dřív. Myslím na KO.

Já chodila po 4 a dia dr chtěla odhady váhy po 3 týdnech..... jinak jsem myslela, že se chodí po 4. :confused: :sweat_smile:

Slunatko, tak jste se rozhodli. A jakou barvu??

A něco jsem chtěla reagovaat na Sazi, ale už nevím cooo :sweat_smile: :grinning:

Zítra juknu.

Tak všem přeju brou noc :slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ráno,
já tu ženskou vážně zabiju nebo mě připraví o nervy. 3x jsem jí říkala, že poštovné se účtuje do pokladny dohromady na konci měsíce a dneska procházím pokladnu a co nevidím, poštovné tam. Když jsem po čtvrté opakovala, že až na konci měsíce, její odpověď zněla: "Ona už to byla velká částka, tak jsem ho tam dala". Nevím, jestli je tak pitomá nebo mě jen provokuje.

Chtěla jsem se zeptat, řešíte druhou postýlku? My budeme mít postýlku v ložnici, ale je dost těžká a velká, tak ji nebudu moct převážet do obýváku. Přemýšlela jsem nad košíkem na spaní nebo kolíbkou. Nepořizovala jste některá z vás něco z těch dvou? Potřebovala bych inspiraci, to co jsem zatím viděla, byla buď úplná hrůza nebo příšerně drahé.
25. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno..tak dnešek bude snad už trochu volnější, i když čeká mě úklid :angry:

orlik: co to je proboha za ženskou? Bych na to asi neměla nervy, se ti divím, že si to ustála ještě relativn v klidu.. :zipper_mouth:

Jinak my druhou postýlku neřešíme, máme jednu a bude v ložnici...a stěhovat ji asi taky nebudeme. Navíc ani postýlka, ani koš apod by s enám třeba do obýváku asi nevešel...
25. srp 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Pěkné ránko,Orlik tak to je fakt na potlamě! My budeme mít ze začátku půjčenou od kamarádky postýlku ve zkrácené verzi na podvozku,takže s ní budu přejíždět z obýváku do ložnice a naopak. Oni v ní měli malého až do 7měsíců.
25. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Achoj orlíku, taky jsem to řešila a nakonec jsem objevila tuhle cestovní postýlku se závěsným dnem, takže je vhodná i pro novorozence... my ji využijem nejen doma, ale třeba když dáme prcka k babičce, tak i s postýlkou, nebo když někam pojedem... :slight_smile:

http://www.stylove-miminko.cz/katalog/multifunkcni-cestovni-postylka-se-zavesnym-dnem/
25. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
orlik: to je teda trubka!!!! Utíkej už na mateřskou, ať si poradí sama, když je tak chytrá!!!!

My budem mít postýlku v ložnici, druhou v dětském pokoji, a ještě na první 3 měsíce budu mít takový vozíček na přejíždění z kuchyně do obýváku :slight_smile: rodinný vozíček starý xxxx let
25. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
orlik: to teda stojí za to ... třeba zkouší, co ještě vydržíš :wink:
my budeme mít postýlku v ložnici, pak máme cestovní, ale ta asi bude zabalená a používat se bude jen na cestování ... no a do obýváku mám kolíbku ... naštěstí je všechno po malé, takže investice nulová ...
25. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
sanus, už jsem ti to sice psala ... ale tak i pro ostatní ... :sunglasses:
vybrali jsme tento ... http://www.detatko.eu/zbozi/3748/Kombinovany-kocarek-V-Cross-s-autosedackou-c-03.htm ... moc se mi líbila ta cena ... a říkala jsem si, že při nejhorším má Zdeněk v práci šikovný kluky, tak by mi ty kolečka opravili ... no uvidíme ...
měli jsme docela bouřlivou diskuzi ohledně barvy, ale já se nedám ... já to objednávám ... Zdeněk jen platí :grinning: ... on chtěl moc světlej ( s tím už mám svou zkušenost, takže jsem ho zamítla hned), nebo chtěl cihlově oranžovej, ale takovou podobnou barvu jsem měla na verču, tak jsem chtěla změnu ..
25. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
slunatko: super výběr, taky mam tuto barvu vybranou, akorat 4kolku, že je stabilnější a taky menší na složení do auta. Cena v ostravě 7990,- :wink:
Ale ještě se chci podívat na ten ESPIRO, co mam v albu, ten mě láká trochu víc, má o něco víc vychytávek :wink: tak ještě uvidíme.

A včera mi přišel ten fusák do autosedačky EMITEX, světle zelený, je boží! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky všem,tak jsem něco udělala v práci a chystáme se na sluníčko :slight_smile: hurááááá :slight_smile:))) dneska má být zase pěkně,tak toho chci využít,včera jsem uklidila celý byt a vyžehlila, mám umytá i dvě okna a všude vypraný záclony,tak si dneska můžu hodit nohy na stůl :slight_smile:

sanu: jo jo za ten cukr jsem fakt ráda, oslava nebyla žádná,sice jsem si koupila polár. dort,ale už na něj nedošlo,no tak asi dneska no :slight_smile:))

ritt: tak to jsme na tom s váhou skoro stejně :grinning:
25. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.