• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojda

Tak koukám nic extra se neděje - ono líp :wink:

Já dneska budu mít uklízecí den, manža je pryč, tak se mi to bude dělat nejlíp.....

Slunatko ten je hezoučkej :wink: To my jsme s manžou měli docela jasno i když on zapochyboval přímo na krámě, jestli to nechce nějako barvu do toho, ale nepodlehla jsem, vzali jsme černej a Lamazáček se tam bude pěkně vyjímat :wink:

Lili ty vydržíš na sluníčku jo, to jsi dobrá, já jsem jak sejra, protože nevydržím ani na sluníčku ani v solárku :frowning2: Ale neva, to už překlepu ty hmmmm dva tři měsíce..... :wink:

Ale navečer, když to není už tak intenzivní, to si sluníčko na terase přímo užívám. To je super, dneska to mám v plánu zase :slight_smile:

Tak jdu pracovati, budu nakukovat.

Jestli jsou dneska KO, tak tfuj tfuj tfuj
25. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Dnes jsem se po dlouhé době vyspala fakt parádně ani jsem nemusela vstávat na wc.
V noci se mi asi malá otočila malá nožkama dolů a teď mi teda dává zabrat, furt kope do močáku.

lil s tou váhou jsme fakt stejné :grinning:

Tak jdu vařit - dávat instrukce, ještě že tu Evku mám jinak bychom umřeli hlady :grinning:
Všem držím pěsti na kontroly!!!!!!
25. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj. Tak jsem tu zas dlouho nebyla, bo jsem toho měla nějak moc nacvakáno. Od minulého týdne se u mě nic nového nestalo, vše při starém a v pohodě.
Jo, minulý týden, jsme byli na genetice, malá myš váží 1 675g v 29tt. Doktor říkal, že váha je dobrá a odpovídající :slight_smile: . Jinak jako obvykle, fotečka žádná, jelikož ukazujem jenom prdelku, holt je velice stydlivá, ta naše malá myš.
orlík - řešila jsi jestli koupit druhou postýlku, no my budem pořizovat cestovní, kterou dáme do obyváku a když tam budem, prcek bude v ní nebo v kuchyni, když budu vařit. Navíc ji můžu vzít, když někam vyrazíme třeba na víkend a až bude z mimča batole, popř uprchlík, může si v ní hrát. Chceme koupit tu, kde se dá odepnout bok, aby z ní mohl vylézt. Mám vyhlídlou značku VITAL PLUS za 1 190. :wink:
25. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: hewa
25. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Nakukuju,

Jooo postýlka, no jednu budeme mít v ložnici (IKEA) v podkroví a druhá na kterou se přimontujou kolečka bude dole v obýváku (to mám bílou po ségře).
Jinak bych se ulítala po schodech.
Jsem cáklá - jsme cáklí - musí nám všechno ladit a košík by se sem do interiéru nehodil......... Tak postýlka je jasná....

A jdu dál leštit s Pavlíkem Dyků tram ta dddaaaaaaaaaa :sunglasses:
25. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak teda když vy jste všecky tak pracovité, tak já jdu taky tvořit hodnoty :grinning: . Aspoň přeberu oblečení na prcka, co jsem vyfasovala od švagrových a trochu si to roztřídím. Žádnej zázrak, ale na doma se to určitě užije. Ovšem ven to asi nevynosím :sweat_smile: , no škoda. Jinak máme ve měste novej mimibazárek a maj tam mooooooooooooc hezký věci za super ceny :slight_smile: :slight_smile: .
Obídek bude dneska taky rychlovka. Mám slepičí polívečku z víkendu a koupila jsem buchtičky, takže akorát uklohním krémeček :wink: . Mňam mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
já dělala těstoviny s okurkou a kuřecím masem ... byla to dobrota, teď ještě, kdyby malá chtěla spát, ale to ji asi nepřemluvím ... ach jo
25. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj, dnes jsem byla na KO :wink:
Vše v pořádku, miminku se daří velmi dobře, má asi 1780g, placenta OK, dostatek plodové vody a odpovídá 32tt :slight_smile:
Jinak mi dr. říkala, že mám malinké břicho a ptala se kolik jsem přibrala - mám i s oblečením 7,5kg, tak jsem dostala pochvalu, že jsem prý šikovná :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jo, a 1.9. nastupuji na MD :grinning:

Adajar, s tím porodem se nerouhám, jen mám opravdu termín "už" 27.10. a docela ráda bych ten termín dodržela :wink: Nebo max. 31.10., to má přítel narozeniny :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ber,super že KO dopadla dobře. Já du v pondělí a sem zvědavá kolik malý přibral za 3týdny. Od 31.8.ukončuji NP a budu mít 15dní dovolené a od 21.9.mateřská.
25. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Evit, ty pocity, že máš najednou tvrdé břicho a cítíš zadeček, nohy nebo hlavu....tak to už mám několik týdnů a je to fakt nepříjemné, mám pocit, že z břicha mám kámen, ale tvrdnutí to fakt není, prostě si jen mimčo hledá vhodnou polohu...
25. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Docela mě ta váha miminka uklidňuje, ikdyž je to fakt jen orientační. Beatka v té době už měla o 300g více...
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Beránku, ty čekáš nějakého obříka ne?
25. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Obříka? To snad ne, já čekám dítě kolem 3kg :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Beránku, přiznám se že se moc ve váze miminka neorientuji, ale přišlo mi to hodně. Závidím nástup na mateřskou, čím dál víc uvažuji o tom, že nastoupím už 8 týdnů před porodem. To by bylo 14.září. Původně jsem chtěla odejít až na konci září.
25. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
No ty 3kg asi nejsou reálná váha miminka, to je jen mé přání :grinning: :grinning:

Já nastupuji na MD 8 týdnů před porodem jen z toho důvodu, že mi v červenci skončil rodičovský příspěvek, měla jsem MD s prvním dítětem na 2 roky :wink: Jinak s Beatkou jsem taky odcházela až 6 týdnů před TP a odcházelo se mi z práce naopak velmi těžce....
25. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Mimina teď přibývají asi 200 gramů za týden, pěkně nám obrůstají svaly a sádlem- takže mezi jednotlivými týdny asi bude výrazný rozdíl.
Jinak mně břicho dělá všelijaký efekty- někdy má pocit, jakoby mi měla břicho upadnout- zvláštní slabost, jako když posilujete a už svaly "nemůžou" tak taková je to podobná "svalová mdloba"- většinou tu slabost cítím nejen v břiše, ale i v pažích a dokonce ve stehenních svalech- máte to některá? Mám při tom chuť sebou fláknout a ležet jak zdechlina:slight_smile:.
Potom mi malej dělá "boulování"- ale to je mi docela příjemný, i když někdy mám pocit, že je tam snad na stojáka..
No a nakonec je tu tvrdnutí- to prostě břicho ztvrdne, nijak zvlášť nebolí, jen je takové o dost výraznější a malej pak nejde nahmatat.
Mám to pestrej život, že? :grinning:
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jasně, ta váha miminka teď je opravdu orientační a moc nevypovídá o konečné váze, přibývají opravdu kolem 150-200g týdně, ale asi je to individuální.
Tak boulování a převalování břicha mám taky :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
kvakul svalovou mdlobu mám sem tam taky - o víkendu třeba při věšení prádla, už min. podruhé

při "tvrdnutí" břicha mi pomůže párkrát se zhluboka nadechnout a vydechnout, vždycky to zabere, nedávno se mi stalo, že manžel zkoušel břicho, trošinku přitlačil a hned mi ztvrdlo a to rozdýchání zabralo taky
25. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
To jsem teda zvědavá, kolik budeme vážit my příští týden na kontrole. Mám pocit, že ve srovnání s ostatními těhulkami mám hrozně veliké bříško.
O boulení a převalování mi ani nemluvte. Mám pocit, že se prcek už asi 2 týdny rozhoduje, jestli se převrátí hlavou dolů nebo ještě ne. A tak ho mám v bříšku pořád našikmo. Vypadá to naprosto úžasně a mám pocit, že asi prasknu. Jen neumím rozeznat, co je hlavička a co prdelka. Tak ho radši drbu po obou boulích.
25. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Orliku, ty dvě boule mám taky :sweat_smile: Akorát u dr. se vždy přetočí hlavou dolů a dělá hodného :grinning:
25. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Já už vidím, jak bude za týden pan doktor prskat, že máme aktivní mimčo a nechce se nechat změřit. Říkala mi kamarádka, že se shodly s ostatníma čerstýma maminama, že mimča, která byla velmi aktivní v bříšku, jsou hodně aktivní i po narození. To se mám na co těšit - já si to teď užívám hlavně v noci. Občas mě ty pohyby a boulení probudí.
25. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak to na sobě nepoznám tvrdnutí břicha... :grinning: Já myslela, že je to křeč (měla jsem zatím dvakrát ráno, vždycky jenom chvilku), podobná těm, co mám do nohou (nestěžuju si, oproti tomu, jaké jsem mívala kdysi, jsou zatím těžce v pohodě). Ztěžknutí boule sice občas cítím, ale nějak mě nenapadlo, že je to ono - a že by mi to mělo vadit :sweat_smile: A teď, babo, raď... :grinning:
25. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Btw, od poslední kontroly opět dvě kila navíc. Jako hodinky, jako hodinky... :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
čau mamky, dočetla jsem alespoň dnešek, víc toho asi nedám..
já teda asi na mateřškou nikdy nenastoupím.. vypadá to, že už budu na dosmrti pracovat.. :frowning2:
hodila jsem vám včerejší břuch do alba :wink: tak se pokochejte 14 kg nahoře.. :angry:
25. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Riv- já se v těch břišních efektech taky nevyznám...
Jahod- ne do smrti, ale do porodu- přece to nechceš spojit do jedný akce- byla by tě škoda, holka :grinning:
Riv- a kolik ti to dělá?- já mám asi 11-12 kg nahoře :grinning:
Orlíku, náš prcek je aktivní velmi nárazově- někdy se zdá, že se rozhodl odejít pupíkem, někdy se válí jak lemra půl dne kdesi napříč nad pánví a občas mě práskne do močáku.
Taky je veselý, že když dlouho sedím nebo stojím, tak mám břícho jak vačice úplně dole a hrozně vytrčený, když si pak lehnu, tak břich doslova chvíli "stojí"- pak je sranda pozorovat, jak postupně slehává a Loupežník se sune směrem severním...
25. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
riv - šéfík mi tu dneska řekl, že když bude nejhůř, že mě tu odrodí v zasedačcce.. :grinning: , takže asi fakt do smrti... :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kvak přesně jak píšeš, najednou ruce nohy jako bych je měla z olova, nejradši bych lehla a čekala až zase budou jako pírko. Teď ležím na zádech a kupodivu hodně rychle se mi blbě dejchá, normálně to trvá dýl..... Tak asi špuntová dadušká na zadní straně dělohy a šlo to rychlejc.....

Břicho zaručeně poznáte jakýý to je když ztvrdne, když máte orgasmus :wink:

BBoulení a různé vylomeniny jak kdy, některej den o ní půl dne nevím a někdy mám pocit, že mi chce zpřeházet všechny orgány a někdy mě vzbudí taky v noci..........

A když se v noci otáčím ze strany na druhou, tak mě někdy břicho až jako by bolí nebo táhne nebo jak bych to napsala......

KO dopadaj na jedničku, tak super :slight_smile:

Jahod neblázni holka zlatá, tak dlouho pracovat :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jahod, a kde ty kila máš? Kromě bříška na tobě není vidět, že bys přibrala. Jak zvládáš pracovat? Já to snáším čím dál hůř. Hlavně po obědě bych nejradši zmizela někam na gauč a dala si šlofíka.
25. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jahod- no normální břuch- žádnej extrém:slight_smile:- kde těch 14kg máš, těžko říct :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.