• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Luci jen si to užívej. Je jasný, že si člověk říká aby nebyl jako koule, ale buď ráda, že Ti není špatně. Mám kamarádku taky chodí i na koníka na konci září čeká miminko a chuděra skoro pořát leží a nemůže nic sníst.
7. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
ade no ja doufam ze to nebude jako predtim to bych nejedla zasek skoro nic. :grinning:
7. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
lucy uzivej si to ze mas hlad.
7. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
holky cekam manzilka a jeho vyraz, ale bude dobrej dokud mu nenandam veceri to je blaf.
7. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojte holky, můžu se k vám přidat. Pokud vše vyjde, tak nějak přelom říjen listopad snad budeme mit mimco.. :slight_smile:
7. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
AHoj Kama můžeš, ale sprav si týdny v profilu 59 týden asi těžko budeš. :slight_smile:
7. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
diky adellaido, jsem dala spatnej rok
7. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Ještě jsem se nějak zachytila o pc :sunglasses:

Lucy buď v klidu, mám od včera úplně stejnej "problém" :grinning: Dojim a během hodiny cejtím vymletej pocit v žaludku. Takže fakt to asi bude normoš :grinning:

Kama čauky, dneska proběhl testík?? :slight_smile:

Teď zase mizím, zítra nakouknu tak paaaaa
7. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
kama ahojky.
7. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Kama nemáš zač. A kdy jdeš k mudrovi?
7. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Kami vítej :slight_smile:
Sanusko no jsem z toho divoká, ještě mám po stimulaci celkem pupek tak se za chvilku do ničeho nevejdu :frowning2: Teď jsem zhltla ještě Míšu, a už fakt končím, budu jen pít :grinning:
No a nevolnost ještě může přijít, kámošce bylo špatně od 7tt a teď je v 11tt a zvrací od rána do večera :cry:
7. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky dik za uvitani od vsech. Testik uz byl pred 14 dny, bolely me strasne prsa,tak jsem zkusila testnou a bylo to tam:slight_smile: Je vam nektere spatne-nevolnost na zvraceni a unava jak blazen? Nevim co s tim... :cry: zatim nezvracim, ale nekdy bych radeji zvracela..
7. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Adellaido, k doktorovi v utery, ze je mi tak spatne, tak at se na me radeji koukne..V dubnu a kvetnu( spatne to v dubnu udelaly) jsem prodelala revizi 8tt-zamlkly potrat, tak mam trosku strach:frowning2: peknej vecer, jdu se kouknout na Medvidka v Tv..
7. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kami no mě je jak kdy. Jeden den je mi strašně divně nemám na nic chuť špatně od žaludku, druhý den je mi opět divně, opět mám strach jíst a když se zkusím najíst tak zjistím, že mi bylo špatně od hladu. Teď jen abych poznala jak kdy je mi špatně. A nejhorší je to teda v autobuse. Na to jsem nikdy netrpěla a teď je to pro mě utrpení. Jezdím hodinu do práce a je to fakt dost těžké.
7. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
kama nesmis se ted bat ja se taky snzim se nebat jen nevim jesti se nebudu bat v tom 21TT
7. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
ade ja jezdila do prace 2 hodiny jak jsem vystupovala v buse.
7. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ada a už nejezdíš?
Kami tak to jo to si raději zajdi.
7. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
ade jsme se prestehovali jak doma tak v praci takze jezdim autem :wink:
7. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
preji krasne rano holky.
8. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Holky tak jsem rikala vcera ze je mi dobre tak dneska to uz zacalo.
8. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Čauky, tak já jsem stále v poho, když už teda trochu něco pociťuju, tak je to navečer, aleto není nic strašnýho. Tak uvidíme jestli mě to ještě postihne nebo ne.....
8. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,
co máte dnes v plánu? Já píšu diplomku a už bych jí chtěla mít tak makám. Občas je mi tak nějak zvláštně od žaludku, ale jde to.
Ada je Ti špatně?
8. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj, pěknou neděli, no tak já to vidím zase odpočinkově, jak nařídila paní doktorka, max. dáme procházku ze psem. Je fakt, že venku je tak hnusně, že mi ani nevadí odpočívat doma :wink: .
Adell. a co studuješ? Dálkově?
8. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Evi jo jo stiuduju dálkově a přitom pracuju takže je to někdy náročné, ale letos v červnu budu končit tak to snad bude lepší.
8. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
ade uz je mi lip, ale prestalo mi chutnat jidlo. Ale rano mi byo spatne. ty jsi studentka tedak.
8. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
ade jinak ted jsem byla s kamoskou na koktejlu a ted si jdu udelat obed pak jdu ven s kamosky pejskem a ceka me jeste oskrabat dlazdice.
8. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ad teda to máš nabitý program. S tím jídlem to mám taky tak. Ale já mám třeba spíš hlad jen nemám na nic chuť nebo nevím na co.
8. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
adel no ja si davala koktejl a moc do me nesel no. Jinak to vis predelavame byt tak musim prilozit ruku k dilu. A snazim se chodit kazdej den na prochazku
8. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak my u nás máme zase synovečky tak je o zábavu postaráno :slight_smile:
8. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
ade takze taky vyplnenej celej den. :grinning:
8. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.