• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Užijte si hezké odpoledne. Mizím z práce dřív a jedu na předporodní kurz. Dnes nás čeká porod - zatím jsem neměla čas o něm přemýšlet, ale nějak se nám to nebezpečně přibližuje.
25. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
no, já vám totiž holky nefotím stehna.. :wink:
orlíku - práce už mě taky docela zmáhá, ale spíš fyzicky, vojtíškovi se nelíbí, když ho mačkám stolem a já se jinak neumím nahnout nad klávesnici.. :grinning: ale jinak je to teda docela dobrý, narozdíl od prvního trimestru se mi vrátil mozek - i když ještě né v plné míře, ale už se s tím dá poměrně fungovat, tak musím rychle, než se mi zase zamlíkuje... :wink:
25. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jahod- tak to máme hodně podobnýho- jednak mám hodně podobný břuch, za další mi kynou hlavně a snad jenom stehna- radši nosím sukni, v tý se to jaksi nepozná...Ale četla jsem, že sádlo, který se v těhotenství ukládá na stehnech a na rukách je sádlo-zásoba na kojení- takže to půjde vykojit, snad.... Protože to jsou fakt stehniska :grinning:
Jáchym-loupežník mi taky překáží jaksi mechanicky-hodilo by se mít ve stole vyříznutej takovej oblouk :grinning:
25. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Kvakul - dvanáct, MUHEHE. Začínám být ve stádiu mámy Barbory a nutím muže, aby mi líčil, jak jsem krásná. Hlavně mi mamina vyprávěla, jak ona při kojení nedala dolů ani deko, tak se těším :rolling_eyes:

Navíc jsem teď dorazila od gyndaře - měl zavřeno. Na webu podzimní provoz už, ordinuje pořád podle letního. V tom vedru jsem myslela, že ňa trefí. Tak sprchu a za hodinku si to zopáknu :grinning:
25. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
jaho já mám dvakrát tak větší břicho než ty a mám 6kg navíc.. to nechápu kde ty kila máš..vypadáš supera a bříško je krásný...já mám tedy jen to břicho.. pře boky mám furt stejně
dneska jsem si zkoušela svoje jeany a je ještě zapnu, ale jako už bych ji v bříšku hoodně tlačila a jen tak tak jsem je dopla
25. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
jé, kvakul, vy čekáte chlapečka? :slight_smile: kdy ti to řekli? gratuluju! tak konečně!
25. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
saron - já hlavně vůbec nechápu, podle čeho kdo přibírá.. musí to být podle mě fakt geneticky daný, protože znám holky, který se fakt vyloženě přežíraly a přibraly za celé těhu 5 kg, potom holky, které se krotily a piřbraly 20 kg, já myslím, že jím pořád stejně 3 x denně, nejím později než v sedm večer, fakt normální porce a prostě to jede..
25. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
holky, nenapadá vás některou nějaké místo, kde bychom mohly udělat pražský srazík?
25. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
já vím o jednom mléčném baru na praze 7.. je to tam super i předzahrádka a výborné dortíky a domácí koláče a tak... kolik by nás bylo???
25. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
tak mi přišly výsledky cukrovky - všechny hodnoty v normě, tak mám radost... :sunglasses: akorát mimísek byl po tom cukru včera tak akční, že jsme šli nakonec spát až v jednu v noci a to jsem ho ještě musela ukecat :grinning: ale ráno jsem byla vzhůru už v půl sedmý a už jsem neusnula, v noci spánek nic moc... :frowning2:

holky, občas se mi stává, že mi jakoby hrozně ztěžkne břicho, jak kdyby najednou vážilo tak dvacet kilo, je to docela nepříjemný... nevíte čím to je?

jinak boulíme taky statečně a rádi :grinning:
25. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
jahod: bříško máš krásný a těch xxxxx kilo nikde není vidět,určitě Ti kecá váha :slight_smile:)))))

jééé srazík,tož to vám závidím,taky bych jela,ale asi to moc neklapne :slight_smile:

jinak boulení je opravdu sranda, občas mám pocit,že se břicho prostě sebere a odejde středem,jak hodně se hejbe :slight_smile:

kvak: jo jo tak odchod přes pupík taky znám a není to nic příjemného...občas mám pocit,že mi do toho pupíku malá snad schválně reje,jen aby máma nadávala :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
Jaho- víme to od 17.8.- tj.od 29 týdne - vůbec nebyl problém to poznat- ochotně ukázal
25. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Dobré ráno, koukám že domlouváte sraz v Praze. Ráda bych taky dorazila, ale potřebovala bych to vědět tak týden dopředu, abych si mohla vzít dovču.
26. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré raníčko,dneska bude zase pařák tak holky opatrně :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jsem dnes nějaká podrážděná, nervozní a nevyspaná chudáci všichni kolem :grinning:
26. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky, muzu se pridat k vasi diskusi?smiruju dlouho, ale porad nejak nejsem schopna se zapojit... :wink:
26. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Rritul, já jsem podrážděná už delší dobu kvůli té krávě, kterou tu zaučuji.

Krembonzur, ty už jsi tady byla ne? Určitě se zapoj.
26. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
orlik, byla, byla, ale nejak jsem to nezvladala :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda ja toho nezvladam vice... :grinning:
podrazdena-to mi povidejte-se mi nalady stridaji jak na horske draze... :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, kremb! No jen se pěkně přidej! Bude nás víc, nebudem se bát vlka nic!
26. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dneska vstala zadkem napřed. Tím myslím doslova, asi jsem blbě ležela a mám přeleženou krční páteř a děsně mě bolí a k tomu hlava. Snad to nějak rozchodím. Uf fakt nepřijemné.
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak jsem se konečně dostala k počítači :slight_smile:)))

saze: no tak to je blbý, to by chtělo ležet dál,aby to přešlo :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Lili to zas nemůžu páč mě pak bolí záda v kříži. Ale už to trochu polevilo.
26. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj dámy, tak hlásím cukrovku jak prase! :confounded: doktor se mě rovnou zřekl a předal mě už do péče porodnice, v pondělí jdu na diabetologii pro ten měřák na cukr a pro dietku, takže asi tak....
26. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj Jahod,fakt máš cukrovku? A proč se tě dr.zřekl...aby tě v porodnici ohlídali?
26. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem dnes byla na krvi na protilátky a odnesla jsem papír na mateřskou do práce, pěkně jsem se tam zakecala, tak jsme přišly před chvílí a Beatka usla - vstávala v 5.30hod.

Jahod, tak s tou cukrovkou to není příjemné, ale to zvládneš. Za 3 měsíce bude miminko na světě a bude zase dobře :wink:

Kremb, gratuluji k holčičce :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jahod- možná proto ti šla váha tak nahoru, není to možný?
Ble, ale dietku ti teda nezávidím, jak jsem celý těhu moc sladký nemusela, tak teď zase....no občas prostě musím :grinning:
Jo a kolik ti naměřili cukr?
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jahod - tak to je mi líto. A v jakém stádiu ji máš? A co s tím budou dělat?
26. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
jaho a jaký máš výsledky..já mám taky hraniční cukrovku :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
monter - no, asi právě proto, aby mě hlídali, nebo nevim...
kvak - určitě jo, doktor to taky říkal, že to bude proto, pokaždý mi i měřil dělohu a i ta mi hrozně rychle vylítla velikostně nad grafy..
hodnoty mám po jedné hodině 10,7 (mělo by být myslím max do 8) a po dvou hodinách 9,2 (mělo by být myslím kolem sedmi) ...
a zrovna jsem si udělala takovou chuť na nějaký knedlíčky... :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpět z kontroly - dnes opět kontrola čípku, je pevný,tvrdý, kontrola srdíčka mimi, bilo jako zvon :slight_smile:, přeměřena děloha, roste tabulkově, nahoře asi 7,5 kg - ultrazvuk až příště - ve 31.týdnu! Další kontrola za 3 týdny.

jahodarka: to je na prd :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.