• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adaj-to je krasna fotka!prave, ze mi prijde docela uz veliky... :wink: sikula!!
beranku-ja jsem to taky nepochopila, ze kdyz mi o pul jedne v nocik praskla voda, ze uz je to ono-a to jsem strasne ty knizky studovala-proste tele... :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Holky, neděste mě s tím porodem. Počítala jsem s tím, že to zaručeně poznám. Ještě že to máme do porodnice necelých 10 minut.
31. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak jsem od rána na nohou,tak už mám alespoň část práce hotovo :slight_smile: v Lídlu mají ode dneška slevy na dětské oblečení, mají tam moc hezké soupravy,teda když je stihnete :slight_smile: já koupila krásnou deku za 169,-Kč :slight_smile: a nějaký body už větší teda ks za 50,-Kč :slight_smile: taky moc hezký :slight_smile: a mají punčošky za 50,-Kč :slight_smile:

renat: jinak o víkendu jsme byli v Batolátku :slight_smile: tak výrobce zatím látku nesehnal, ve st nebo čt by mi měli dát snad definitivně vědět,co a jak :slight_smile: asi už mám vybranou náhradní kombinaci,tak uvidíme a budu si dál držet palce
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Ad,teda to je rozdíl..malý pomali ale jistě tatínka dohání :slight_smile: No nic,valím na tu KO
saron: teda od začátku +5kg, to je krásná práce,to úplně závidím :slight_smile:
ahoj holky,
jsem zpět z diaporadny, vyfasovala jsem glukometr a spoustu dalších serepetiček, zatím jsem z toho úplně zamotaná, ale vypadá to, že snad ta dieta nebude tak drastická, můžu jíst všechno, jenom po menších dávkách a častěji. můžu dokonce i big mac!!! :astonished:
monter - pupečníkovou krev chci darovat na 100 %. skoro bych to udělala povinně pro každého, i když chápu, že to nejde.
ad - krásná fotka!
lill - o víkendu jsme byli v KV a teda řeknu ti, že kam se hrabe centrum prahy s turistama, to je fakt mazec!!!
31. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Adaj- ten má ale dlouhý nožky!
Jinak přibírání je fakt zajímavá věc- no zajímavá- spíš hořce monotónní- i když už teď jím jak vrabeček, páč nemám chuť- tak válím pěkně nejmíň kilčo za 14 dní- už skoro 13 kg nahoře :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Jahod, pupečníkovou krev bych taky ráda darovala, ale bohužel to závisí na porodnici, zda je to možné nebo ne. A ta táborská to nedělá.
31. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak už je po kontroli,malý má ve 31+3tt 1700g a viděla sem ledviny,žaludek aji pindíka. Dostala sem už papír do práce na mateřskou a odedneška mám ukončenou NP a mám 15dní dovči. Pupečníkovou krev budu taky dávat! No vidíš Jahod že to nebude taková hrůza...stačí to podchytit a když můžeš aji big meg :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Lili to je dietkou :slight_smile: musím si hlídat sacharidy :slight_smile:)
Jaho to je bomba..a co.. jen diteta nebo i inzulín?? paní doktora fajn, že?? to mi ale neřekla, že můžu bigmac :slight_smile:) tak to si ho půjdu asi zítra za odměnu dát hihi
Jinak pupečníkovou krev chci určo darovat.. věděla jsem to ještě před těhu :slight_smile: hlavně když to někomu pomůže..
Mon, to je super, máte krásnou váhu..já mám taky dovolenou ale nechám si ji propralit tak zůstávám na NP
31. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky to si necháváte proplácet dovču z roku 2008?
31. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
z roku 2009 :slight_smile:)
31. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
fakt - tak tu mi proplatí až příští rok. až po ukončení mateřské a nástupu na rodičák
31. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Saron,já ji chtěla taky proplatit ale podnik ji neproplácí,takže si ji musím vybrat. Zapoměla sem...malý je už hlavičkou dolů...minule ještě nebyl.
31. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
jéééé, dovolenou z 2008? kde bych ji vzala? Jsem všechnu vybrala na studium VŠ a z letošní už mám jen 8 dní, a to máme celkem 25 dní/rok. Takže vybírat ji nebudu a taky si ji nechám pak proplatit....

Monterka: to je super,že je hlavičkou dolů, hodný klučík! A je to teda taky už kus chlapa 1700g!!!!

V mé porodnici taky odběry nedělají.....
31. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
saron - zatím jenom glukometr - teď jsem se zrovna doměřila a mám po obědě 7,1, takže pohoda. je to docela legrace si to měřit - kolegyňka mi to závidí... :grinning:
s tím bigmacem je to bomba, co? fakt mě to pobavilo.. :angry: je to uvedený v tom seznamu co mi dali v podolí.
31. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jojo, nevybraná dovolená se dá nechat proplatit po ukončení mateřské - těch 28 týdnů. Je to příjemný příspěveček do rozpočtu :sweat_smile:
Já jsem minulý týden odevzdala v práci papíry na mateřskou a od zítřka nastupuji :grinning: Ale byla jsem překvapená, že si mám pak taky přinést papír na proplacení nevybrané dovolené za tuto mateřskou, to bylo to příjemné, protože mě nenapadlo, že i já budu mít nějakou nevybranou dovolenou...peníze ale potěší :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
monter - máte teda macka! gratuluju ke kontrole!
31. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Monter, gratuluji ke kontrole :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jahod, tak vidíš, nakonec to v pohodě zvládneš :wink:
31. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Já mám z roku 2008 ještě jeden den. jak jsem šla od února na rizikáč tak už jsem ji nestihla vybrat.
Holky jdu ven je tam hezky tak se jdu projít. zatím papa
31. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Saze, dovolenou z předchozího roku si musíš vybrat do září roku následujícího. Tak nevím, jestli to ještě stihneš. Ale záleží i na firmě, kde jsi pracovala.
Taky si zbytek dovolené nechám proplatit až po ukončení materřské.
31. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Díky holky,sama sem na to ult.čučela jak už velký oproti té fazolce na začátku. Taky si myslím že ta dovolená proplatit de,ale účetní v práci mi řekla že ne že ji musím vybrat...mám se s ní hádat.
31. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Monter, záleží kde pracuješ....
Já mám UTZ na každé kontrole, tak pro mě to už není moc "vzácné" a hlavně musím hlídat Beatku, aby jim tam moc neuklízela, takže ten UTZ už ani nevnímám, dr. říká to jsou ledviny, srdce atd., vše je v pořádku a já spokojeně odcházím :grinning:
31. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
jaho jj je to sranda..moooc mě to baví :slight_smile:) já zítra mám měření malého profilu :slight_smile: včera jsem měla taky malý profil a ukázkové hodnoty a to jsem si dopřála perníček :slight_smile:) musím ten seznam prostudovat hihi :slight_smile:)
Saze mě je jedno kdy mi to proplatí klidně si na to příští rok počkám :slight_smile:) penízky se budou hodit
31. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Beranku, ty už pojdeš na materskú? :astonished: :astonished: :astonished: normálne ma to desí, že ako rýchlo to ubehlo a ja nemám ešte nič kupené.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musím nájst nejaký zoznam, čo potrebuje zimné mimi a poriadne prehrabem Nat veci, čo bude možné využit aj pre prdolku
31. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem tady nebyla, ale nakukuju a sleduju jak se všem daří.
Dneska jsem byla v poradně a místo pana doktora tam byla paní doktorka (jeho dcera), ale je skvělá. Dělala nám i ultrazvuk protože v nemocnici jí zapoměli popsat rozměry. Mimišek už má dvě kila.Čípek vůbec nemám zkrácený tak nevím co v té nemocnici viděli (no jo mladý doktor kdoví co viděl). Ale byla to síla čekala jsem tam od osmi do deseti protože před tím měli dovolenou. Taky už jsem dostala papír na mateřskou, no letí to šíleně.
31. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Lullko, jojo už zítra mi začíná mateřská - 8 týdnů před TP, protože jsem měla jen 2-letou MD, takže mi v červenci skončila :wink: Letí to strašně a děsí mě to taky, vůbec jsem si to těhotenství nestihla nějak uvědomit a bude konec :confused:
31. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
saron: taky asi potřebuju,aby mi to někdo nařídil se hlídat :slight_smile: ale zas na druhou stranu,nebudu se rouhat,hlavně,že jsme zdravý a basta :slight_smile: nějak ty kila přestanu snad řešit :slight_smile:))

jahod: fakt jo? no to je škoda,žes nedala vědět :slight_smile: mohly jsme dát kafčo :slight_smile: jo jo turistů je tu ranec, i když teď to není tak hrozný jako o fesťáku, teď je to tady hodně samej rusák :slight_smile:)))) a jak se Vám tu líbilo?
31. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
lili přesně..bud ráda že nemáš těhulkovsou cukrovku :slight_smile:) není o to stát..ale svoje výhody viz ta váha to má no :slight_smile:) se alespon naučím jíst zdravěji až se malá narodí :slight_smile:)
31. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.