• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
krem: děkuji :-
saron: no já vážím hodně :slight_smile: ale tím se asi hlubit nebudu :grinning: :grinning: a prcek nevím, to mi neřekl, měřil jen to ostatní.
1. zář 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Renat,gratulace ke kontrole!
1. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Kremb- a za co dostáváš ty trestný vykřičníky? :dizzy_face: Za přírůstky váhy? To je hustý- ale pravda je, že když jsem v 6.měsíci za 4tt přibrala 3 kg (místo povolených 2kg), tak si to dvakrá podtrhla, ale ne v průkazce, jen v papírech
1. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky, budete dávat pupečníkovou krev? Četla jsem si o tom trochu teorie na www.bpk.cz a určitě bych ráda. U Apolináře to umožňují, tak darujeme :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
saron- no ja nemam jeste ani jedny tehu kalhoty-s jenikem jsem byla tehu ke konci v lete, tak jsem nosila saty a spol., ale ted je to teda horsi...mam to bricho uplne jinak zformovane a hl. se blizi podzim a asi uz i docela kosa... :confused:
kvak-no dava mi je do prukajdy, jak se tam pise vaha, tak mi tak lupne vykricnik, cerveny, ze treba priberu 3kg za 3 tydny....ted tam mam teda 1 vykricnik-to jsme byli na dovolene a to jsem se fakt rozjedla, ale pótom me zas pochvalila :grinning: :grinning: ,ze jako dobry, pribrala jsem normalne, ale ted si tou svou vahou nejsem tak moc jista, pac se mi zda, ze ta moje doma vazi jinak, nez ta u ni...sakrys...o pul pate vyjde pravda najevo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
bola som na kontrole, všetko ok, len sa prcek zase otočil a ako Nat je hlavičkou hore, tak snad sa do porodu umudri, aby ma zase nemuseli kuchat. Pribrala som zatial 5.kg, ale začíbajú ma trápit křeč.žíly a v noci mám křeče a tak mi mudra predpísala magnezko.
1. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
a ešte- kontorla o 3.t a to bude ten podrobný utz, tak som zvedavá na toho našeho obríka :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
lulka-gratuluju!! (jen 5kg??-tise zavidim... :dizzy_face: )
1. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
ja som pri Nat pribrala 12.kg a myslím, že teraz to bude zase tak rovnako
nejako sa nekrotím v jedle a jem aj dost sladkého, takže som rada, že to neleze rýchlo hore :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahoj, já jsem zpět od holičky :wink:
Lullko, gratuluji ke kontrole a snad se chlapeček ještě otočí, mám zatím dost místa :slight_smile:
Jinak mám přes pupek 91cm, tak už jen 4cm a jdu rodit :grinning: (no to jsem měla u Beatky, tak uvidíme....)
1. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
má zatím dost místa....tam mělo být
1. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ber, ja mám 93cm a presne ako ty som hovorila, že ešte 6.cm a rodím :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
místo má, ale ked to bude po Nat, tak sa zase neotočí - ja mám nejaké lenivé deti :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Kvak,tu pupečníkovou krev sme probírali včera a některé ji dávat budem. Lullka,gratulace ke kontrole. Ber,co sis nechala dělat...barva - střih?
1. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Lullko, to že se Nat nepřetočila, znamenalo automaticky císaře? V Čechách není porod koncem pánevním moc populární co? Taky se toho bojím. Náš prcek rozhodně přetočený ještě není - soudím podle toho, kde do mě kope.
1. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Monter, byla jsem se nechat ostříhat, nabarvit a dát melír, ale prý mám opravdu jinou kvalitu vlasů, protože ty vlasy měly být mnohem tmavší a úplně to nechytlo podle představ mé holičky, ale nevadí :wink:
Pupečníkova krev se opravdu daruje jen někde....
Vlastně nevím, když jsem měla u Beatky a předpokládám, že i teď budu mít pozitivního streptokoka, jestli se darovat může.... :confused:
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
12kg??!tak to jsem mela tak v pulce-musim si najit tu starou prukajdu... :grinning:
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Orlík, bolo mi povedané, že tým , že som bola prvorodička a mimi nebolo otočené hlavičkou dolu, tak sa robí automaticky císař. Ono to možno záleží aj od porodnice, v Podolí mi povedali toto.
1. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
mimi se muze jeste pretocit-kamaradce se tak mimi pretocilo uplne tesne - uz malem sla na cisare, jeji mudr. rikal, ze tohle jeste nezazil a to byl primarem porodnickeho odd... :wink:
1. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
No já slyšela že se děti pánevním dnem rodí,ale asi fakt záleží na porodnici... Ber,se streptokokem to myslím nejde.
1. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
No já si taky myslím, že u toho pozitivního streptokoka se ani darovat nedá. Ale ještě ho nemám potvrzeného, třeba tentokrát mě mine :wink:
1. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
v havirove neni mozne darovat pupecnikovou krev...
1. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Gratulace všem ke kontrolám, kadeřnicím, kilčům atd. atd.
Já dnes objednala tu super přebalovací tašku, můj muž platí :slight_smile: tak jsem k tomu přiobjednala i světlušku od Lamaze :dizzy_face: a taky jsem teda objednala ten fusák Emitex - taky v oranžové barvě :grinning:
Dnes mi má přijít balík z lékarny.cz, tak pomalu finišuju s nákupama, jupíííí :wink:

Já vůbec netuším, jak moje mimi momentálně hajá..... kope tak různě, takže předpokládám, že se stále točí, že má zatím místo. Na kontrolu jdu za 2 tydny, konečně bude UTZ, tak se dozvím snad, jak je velké a jak je natočené... :slight_smile:

Já jsem ještě v práci, a dnes mam dvě rande s kámoškama, tak si budu odpoledne hezky užívat :slight_smile: Jsem tak nějak všem teď vzácná, než porodím :grinning: správně všichni tuší, že pak mám na nějaký čas s kafíčkama UTRUM :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Evito, ani nevíš jak se na ta kafíčka pak budeš s kámoškami těšit :sweat_smile: :sweat_smile: Já jsem po pár týdnech vyhlížela přítele až příjde z práce, odevzdala dítě a šla na půl hodiny sama ven a prošla se kolem domu... :grinning:

Já jdu zítra na aromatickou masáž pro těhotné.....strašně se těším :wink:
1. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
beranek: jůůůů, masáž, to bych si nechala líbit, začínají mě pobolívat záda, ale to mám za to, že furt odkládám cvičení...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem lenoch lenivý....... Furt říkám zítra, později....... a furt je něco "důležitějšího". Ale začnu teď chodit na bazén aspon se tam protáhnout...a pozjistovat taky info o plavání miminek - na to bude chodit můj muž, já nejsem taková potápka jako on a on se na to vyloženě těší, snad to klapne!
1. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mě záda právě vůbec nebolí, jen jdu na relax a myslím, že 1,5hod bude hodně příjemné :slight_smile:
Bazén v těhotenství moc doporučuji, stéjně jako plavání miminek. Jen to miminko musí mít rádo vodu, to je základní předpoklad :sweat_smile: My chodíme od 3 měsíců a je to poznat.
1. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
evita co je to za značku ta taška? my už sice máme, ale jen ze zvědavosti - třeba nemají barvu, která by mi pasovala a nemusí mě to mrzet :frowning2:
1. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahojky všem mamčám budoucím a stávajícím

kvakul - já taky uvažovala o darování pup. krve, akorát nevím, jestli to u nás v nemocnici dělají, taky tam asi budu muset zajít, bo nevím, jestli se musí nějak aspoň zamluvit místo a nahlásit přibližně datum porodu. Už mě kdosi strašil, že prej když budou mít plno, tak mě můžou odmítnout. tož to snad néééééééééé :astonished: :astonished: , tož to já jim odrodím na vrátnici :grinning: , takže si to radši pozjišťuju

theia - díky moc za informace, určitě se hodí dobré rady a nejen mě, takže ještě jednou dík moc :slight_smile: :slight_smile: , já si to tam zkusím nějak pořešit, až příští týden ponesu tu neschopenku :wink: , doufám, že uspěju, bez blbých keců
1. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
evita - koukám, že máš novou hračku pro prďiolku, mooooooooooooc hezoučké :slight_smile: :slight_smile: , taky jsem se už po něčem dívala, ale zatím mi nic nepadlo do oka
1. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
evita já jsem koupila od lamaze panenku emilku :dizzy_face:
1. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.