• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já myslím, že streptokok nemůže vadit- vždyť je to vlastně krev miminka- čerstvě puštěná z pupečníku.
Holky- začínají se vám už dělat strie? Pečlivě se mažu olejem, ale ty mizerný strijky se dělají takovým způsobem, že jsou rovnou světlounký a skoro neviditelný- takový mini jizvičky- ale na břiše- ale já je potvory odhalila! :grinning:
1. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
ty hezké hračky jsou od lamaze? já mám vlastně dvě slevové poukázky na 20% slevu při nákupu nad 400,-, akorát jsem si říkala, že to bude asi hodně drahé, dyž je to značka. Na kolik to tak vyjde, já se ještě ani na ceny hraček nedívala, takže se přiznám, že nevím, co je levné a co drahé :sweat_smile:
1. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
kvakul - tak koukám teda na břícho, nahoře nic nevidím a dolů už nevídím :dizzy_face: :grinning: :grinning: , takže asi dobrý :grinning:
1. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak nejdřív všem gratuluju ke kontrolám :slight_smile: mě to teď čeká až 21.9.,takže zatím je pohodička klídek :slight_smile:
Dneska jsem si naplánovala válečku u vody, a místo toho jsem v práci skejsla až do tří hodin,takže se jdu aspoň projít do lesa s hafíkama :slight_smile: ať mají radost ze života

tak zatím všem ahoj a snad večer
1. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
hancet taky ceny hracek moc nemám v malíku, ale tipuju, že lamaze patří spíš mezi dražší... hezké ještě má firma nattou, v příjemnějších barvách a ještě jsem náhodou narazila na playgro
1. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
evatk - tak jsem se dívala na nattou, zdá se mi, že ty barvy nejsou moc výrazné a mimčo bude asi koukat na výrazné barvy, ale moc se mi líbí playgro a sice ta myš a kamarád medvěd :slight_smile: :slight_smile: ,moc pěkné
na lamaze už jsem koukala před chvílí, s tou poukázkou by to vyšlo něco nad 3 stovečky, tak ještě pokoukám :wink:
1. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
hancet je mi jasné že u té barevnosti budu muset zohledňoavt, co je dobré pro miminko, i když já jsem z té divočiny div živa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
holky koukněte, na mimibazarku za dobrou cenu :slight_smile: mimibazar.cz/poppy (doufám, že sem to dobře napsala)
1. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
lamazáké hračky za 299, poštu platí ta holčina :slight_smile: :slight_smile: , no asi pouvažuju a půjdu do toho :grinning:
1. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
jdu něco pojíst a pak ještě kouknu, tak taky koukněte a řekněte, co vy na to :slight_smile: , nějaké zkušenosti maminek taky přivítám a moooooooooc ráda :wink:
1. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Hancet,mě se líbí páv Emil ale objevila sem na kuřátku.cz bležku Anežku a ta se mi líbí víc ikdyž stojí kolem 350kč,ale stejně asi juknu po obchodech abych si ty hračky omakala.
1. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
ahoj, tak kontrola dopadla dobre-musim se pochlubit-mam nahore jen 6kg-to jsem necekala a mala vazi 1,5kg...
tehu rifle uz dorazily-jsou fajn, sice kapku jeste vetsi, ale da se tam dat pasek, takze to bude ok...
hracky lamaze-urcite bych neco od nich koupila...nekdy se decka k tomu vraci, i kdyz treba ze startu nejevi o hracku zajem...aspon jenik to tak delal... :wink:
1. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak já jsem zpět z kafíček (už hodinu, trochu jsem si musela odpočinout!) a tos mě naštvala s tou poppy, hancet, ja objednala tu světlušku za 399,- :angry: tak nevadí no........
Ty lamaze jsou moc pěkné na tmavém kočárku, chci ten náš černobílý trochu probarvit, aspon ten fusák bude oranžový a pak i dečka světlezelená....a ta hračička no :slight_smile:
Já už si je omakala, u kámošky, ta má Páva, jsou super, fakt šustí, jsou prostě vhodné k rozvoji hmatu a taky vydávají různé zvuky.

No musím říct, že mě ty dvě kafe (dvě schůzky) dost zmohly! nikdy více! (v těhu...) normálně jsem šla s kámoškou a zatočila se mi na chodníku hlava!!!! Nespadla jsem naštěstí, ale udělala dva tři kroky stranou, uplne nečekaně!!! Jsem se musela zastavit a trochu se vzpamatovat a doteď mi není úplně dobře. A to přitom dnes není žádné dusno.... nevím, nejspíš málo piju...anebo toho je fakt na mě moc, od šesti na nohou a 12 hodin fungovat - už to asi nebude jen tak..... :frowning2: A taky mi asi ztvrdlo břicho, když jsem s kamoskou sedela na zahrádce...... no mimi se to očividně nelíbilo.... :frowning2: Už je mi líp, ale ještě to není 100%...... a to jsem chtěla ještě vyluxovat celý byt..... a žehlit... asi to odložím na zítra......
1. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Evi,ta taška je fakt parádní a jak je na ní ta kytička,tak mám přesně takový přívěsek na řetízku. Sem zvědavá kolik budou stát ty lamazky v obchodě.
1. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
no teda mě se asi nejvíc líbí ten opičák a co jsem koukala na ceny přes net, tak ty jsou tak o 80,- až 100,- víc, takže se to asi vyplatí koupit přes ten mimibazárek, navíc poštovné žádné nechce. Ještě kouknu po obchodě, taky si chci tu hračku pořádně okouknout a ošahat :grinning:

krem - no fakt dobrý, jenom 6kg nahoře :slight_smile: , já už mám 10kg, zatím si nestěžuju, ale kámoška furt straší, že prej to teď bude co týden, to 2kg, tož to snad nééééééééééé :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: , taky mi půjčila těhu-zahradníky, takže jsem ráda, že nemusím kupovat

tak já se dneska vypínám :sunglasses: , zase zítra maminky, přeju hezké sny vám všem a našim prckům taky
dobrou noc děti...........dobrou noc strýčku Fido.................. :grinning: :grinning: , jé zrovna mě ta moje malá myš kopla, tak to asi bude mít ráda pohádky :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Kremb- no ty jo- 6kg! To není nic! To jsem měla nahoře tak někdy kolem 20tt:slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Kremb, krásný přírůstek :wink:
My jsme na kočárku neměli žádnou hračku, dítě o to nejevilo zájem, vlastně celkově o hračky, ale osvědčila se nám dost hrazdička, kdy dítě začíná chytat předměty a dost ho to baví. Hračky, které jsou z různých materiálů a mají vést dítě se nám moc neosvědčily, raději méně hraček než více. Beatka je hodně knihomil, takže knížky miluje od malinka a obrázky v nich, to ji zajímá více než hračky...
1. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jinak já jsem u Beťky přibrala v 8. měsíci 1,5kg a v posledním 0,5kg :wink:
1. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
oprava-mam nahore 6,5kg-jsem tele, neumim pocitat...ale to je tim, ze uz jedno dite mam a holt se mu musim venovat a hybat se, i kdyz bych si nejradeji lehla, vsak jsem taky u jenika pribrala 22kg...ted to doufam takovy masakr nebude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
hracky-ja nevim, u nas nektere uplne propadly a nektere objevuje az ted...ale popravde se zacina s hrackama bavit poradne az ted, bakry, auta, valce, tabule na kresleni-to miluje, knizky-nej je velka kniha o matce a diteti-tu si ctem kazdou chvili :grinning:
asi bych nejakou hracku urco koupila, ale moc to neprehanela-kazde dite je jine-uvidite...nam se potom nejvic osvedcili takove ty balonky z tesca-cca 100ks, to kdyz mel rok...a pak taky papirove kapesnicky, toaletni papir-cimvictimlip-skladal kominy apod...v podstate ne hracky, ale normalni veci....ted uz je to zas jine...to jsem asi moc neporadila.. :grinning:
2. zář 2009 v 06:33  • Odpověz
Dobré ráno,
dnes ve 13.30 vyrážíme s tatínkem na utz. Tak nám držte palečky, ať se tam ta naše malá nestyda nepředvádí. Partner se těší snad víc než já. Musím se ještě s doktorem domluvit, aby mi už napsal papír na mateřskou - asi už nastoupím 14.září.
2. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zkušenosti s hračkami máme v podstatě stejné jako u Kremb a Jeníka, no taky máme stéjně staré děti :sweat_smile: Hračky se objevují později, panenky skoro vůbec, nejoblíbenější "hračky" - mobil, počítač, klávesnice atd. :grinning: A u nás knihy a teď i malování na tabuli, papíry, všude :wink:
2. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
Orliku, přejeme, aby se miminko neukázalo :sweat_smile: Ten náš nestyda se teda nezapře, to poznám i jako laik :sweat_smile: :sweat_smile:
2. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
presne, jak pise beranek...a jeste ho ted fascinuje auto-takze ridi jako drak-na dvore teda :grinning:
beranku-kdy se narodila mala?
orliku-at dobre dopadne kontrola...
2. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ranko,
člověk tu jeden den není a teď abych si pomalu vzala dovolenou na to vás dočíst!!!
No nic, jdu na to.. :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Kremb, 10.7.
2. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
beranku-my 6.7. :slight_smile: presne na muzovy narozky :wink:
2. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Takže jsou opravdu skoro na den stéjně staří :wink: My bychom mohli mít taky chlapečka narozeného na taťkovy narozky, ale musel by počkat do 31.10. :slight_smile: Už jsem říkala, že by to mohl být dokonalý klon :grinning:
2. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
no skoro jo, az na ten nepatrny rozdil 38 let... :grinning:
maja ma termin 17.11 a ja mam narozky 22.11.-takze doufam, ze se pochlapi a narodi se mi na me narozky...ale to bych asi chtela moc... :grinning: :slight_smile: jenik se narodil skoro o 14 dnu pred plan. terminem...toz uvidime...
holky mejte se krasne, letim na pendolino a nevim, jak budu na netu...at brisk a mimi rostou a maminky taky :grinning:
2. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Kremb, tak dobře dojeď :slight_smile:
A třeba budete fakt slavit narozky jen ve dvou dnech celá rodina :grinning:
Beatka se taky narodila o týden dříve, tak uvidíme...
2. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.