• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsem to vzala jenom letem světem, naštěstí jste neprobíraly nic zásadního.. :slight_smile:
Neřekla jsem vám, že v marianne (což asi všechny víte) jsou tenhle měsíc slevové kupony na víkend 12.-13.9. a m.j. je tam sleva 25 % na babypark a 25 % na anna & victorie, takže se chystám přes ně nakoupit spoustu věcí, hlavně autosedačku. Dala jsem biootci důležitou funkci :angry: vybrat sedačku od maxi cosi (zjednodušila jsem mu výběr jenom na jednu značku), takže v tom už dva dny leží a řeší isofixy a podobný nesmysly... hahaha, ať si to taky užije, mám normálně úplně škodolibou radost. :grinning:
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Jahod, autosedačku s isofixem nekupujte. Odebíráme časopis D-Test a byly tam testovaný sedačky. A právě tyhle jsou nebezbečné, pokud je nepoužíváš s pásem. Při nárazu (kolem 30km) se autosedačka utrhla.
Jinak autosedačku maxi cosi už mám doma, je hezká, lehká.
2. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky,
vás dočítat to je síla .. :angry: ...
s hračkama jsme to měly stejně jako holky, takže zdeněk pak dotáhl s kanclu nějakou nefunkční klávesnici a bylo ... hračky jinak jako mimi, tak ty šapitó ... je tady na ně odkaz na pravo ... a od lamaze sme taky měli, ale to jako nic moc ... jen slon, kterýmu se natahuje chobot a on hraje ukolébavku, tak ten nás bavil tak v roce ...
jahod, tak se na ně musí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
já doufám, že zítra už klapne ta ikea ... bylo by to super ...
a od kámošky jsem si domluvila velkou ohrádku na terasu, protože to máme vysvahovaný, tak aby malej příští rok nespadl dolů ...
kočárek dojede dnes ... už mi volali z PPL, tak jsem zvědavá ... a stráááášně už se těším
2. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno maminy,celý týden spím jak zabitá do pěti...v 5h se pravidelně budím na čurací a pak nemůžu usnout. Usnat až třeba o půl7 no a pak se mi nechce vstávat. Máte to taky tak některá? Orlík,přeju ať se vám nestyda neukáže. Krem,v pořádku dojeď! Jahod,jen ho nech ať se snaží a vybírá. To že máš škodolibou radost...na tom nic není...jen ji měj :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
orlíku a kterou máte? já to vidím nejspíš na nějakou z těch cabriofix, ale teda vůbec nevím třeba barvy.. ještě tam chci koupit golfky od quinny, vyjdou tam na 4 tis. včetně všech adaptérů na autosedačku, přídavného košíku a já nevím čeho ještě, fakt to vychází ještě levněji než na mmb, takže do toho určo jdu.
slunatko - já jsem včera přeměřila byt, takže už taky jenom zajet do tý ikey, ale kdy to teda udělám, to fakt netuším...
2. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tak jak dočítám už finišujte s výbavičkou a já teprve začnu, zítra mi sundají sádru na pravé ruce a snad už se i trochu vyspím a budu mít náladu na nakupování. Teď když jsem šla po obchodě každý jen hleděl, těhotná a ještě k tomu ruce v sádře no exot :grinning:

Děcka jsou konečně ve škola na já mám pc jen pro sebe tak můžu prohledat internetový obchody kde co mají.
2. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahooj, tak já frčím na kontrolu, mám to přes ulici tak budu brzo zpátky.
Monterko - také se v noci děsně budim a nemůžu spát, jsem z toho pak vzteklá a protivná na muže i na sebe. Dala bych si někdy pár facek.
Holky dneska řeknu doktorovi že mě bolí záda, asi mi moc nepomůže ale já se kroutím jako had v říji. Ach jo.
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
rritul nesmutni, já jsem bez sáder, a taky ještě nemám výbavičku, drogerii a ostatní ... mám pár parádních věcí, ale dupačky atd. ne ... no a kočárek .. :grinning:
se na něj těším jak malá :grinning:
jahod jak říká orlík, na isofix se vykašli ... stejně ten pás musíš použít, protože isofix není tak dokonalej jako pásy, takže zbytečně budete připlácet ...
RRitulko - velká gratulace - konečně si ulevíš co? V tom teple ty sádry musí bejt fakt děsný.
saze - :grinning: had v říji..
jinak holky, já taky ještě nemám nic, jen to co jsem vám dala do toho albíčka, nic jinýho jsem nekupovala + k tomu jsem dostala hadříky po kamarádkách, těch je teda fakt hromada, kosmetiku zatím pořád nevím jakou (nejspíš ten suavinex), postýlku zatím taky ještě nemám doma prostě nic..
no co, ještě máme 2 měsíce plus nějaký drobný..
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Saze už se strašně těším to bude úleva a jak to tak vypadá tak už nebudou ani ty horka tak se nám uleví všem.
Ještě ke všemu nám včera odešla televize je to lcd 5 let staré, byl tu opravář a musel by vyměnit obrazovku a stálo by to 7 tisíc takže televize poletí z domu a my koupíme novou. Takže investice neplánovaná ale co naděláme. Jinak máte někdo sušičku na prádlo??? Dostala jsem k narozeninám od manžela na ni penízky tak teď vybírám jakou koupit.
2. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Rritul,to si oddechneš co až ti ji sundají. Já taky nemám ještě výbavičku komplet. Mám jen oblečení,ale kosmetiku (budu kupovat Weledu),výbavičku do postýlky atd.,tak to taky nemám.
2. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Rritulko, my budeme kupovat pračku se sušičkou v jednom. Ne že bychom ji až tak chtěli, ale nemáme kde sušit prádlo a to je jediné řešení. Bohužel se nám nevejde zvlášť pračka a sušička, tak kupujeme 2 v 1, ale moc velký výběr není, zatím nemáme vybráno....
A s tou sádrou, úplně chápu, že to bude fakt úleva :wink:
Oblečky na chlapečka už koupené mám, teda myslím a zatím nic dalšího kupovat nebudu, jinak kosmetiku mám jen tělové mléko a krém na zadeček, nic jiného nepořizuji, kočárek budeme kupovat až po jeho narození, aby nám zbytečně nestál doma, protože máme ještě golfky, ve kterých jezdí Beťka. Věci do porodnice mám koupené, tak se asi budu nudit.... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
krásný den maminy :slight_smile:
taky toho moc nemám pořízenýho, vyfásla jsem dvě velký kabele od mamky po nás a sestřenkách, máme v rodině spoustu malých dětiček, ale samý holky, tak to budu muset ještě protřídit... docela mě pobavila představa, že jsem se do něčeho tak malinkýho kdysi vlezla :grinning:

před chvíli mi volali z PPLka, že nám po obědě dovezou plínky, tak nám zase něco přibude :slight_smile: a odpoledne bysme se konečně měli jet podívat na nábytek do pokojíčku, abych to taky konečně mohla vyprat, vyžehlit a uklidit, teď to akorát pořád přesunuju z místa na místo...

holky, pračku se sušičkou mám taky, je pravda, že moc výběr není, ale je dobrá, sušičku jsem zatim vyzkoušela asi dvakrát, když jsem tu měla hromadu prádla a venku pořád pršelo a pršelo... a v zimě bude hoodně využitá, až budu sušit plinky a mrňouskouvy oblečky :slight_smile: je to ariston...

zítra nás čeká KO, tak jsem zvědavá, kolik jsme přibrali, mám pocit, že bříško mám tak dvakrát velký, co před měsícem...
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky tak kontrola OK. příště ultrazvuk a poslední krev . A říkala mi sestřička že si mě nechají až do 37 týdne což jsem moc ráda. hurááááá.
2. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
jo a na záda můžu ibalgin - až 3 za den. Tož tolik toho teda fakt jíst nebudu ale na noc jeden asi vezmu abych se konečně vyspala.
2. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Saze,super...jen čumím že ti dali ibalgin...myslela sem že se v těhu nesmí.
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky.
Kram..jaké těhu ryfle sis kupovala, taky potřebuju...
Beránek já bych chtěla malou 30.10 to máme půl roku od svatby.. a tchán má narozeniny..no uvidíme.. s tou cukrovkou mě nenechaji určo přenášet..
2. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Monterko já také ale prý od 3 trimestru už jo. Ale 3 za den fakt jíst nebudu, přes den ty záda vždy nějak vydržím a jeden na noc bude až až
2. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Saze- ajo, já právě myslela, že ve 3.trimestru ne, že to moc ředí krev, ale neboj, já taky s lékama neplaším, když to prostě jinka nejde, tak prášek vezmu. Mimi má taky nějakou odolnost a nějaký Ibalgin ty naše borce přece nezlomí, ne? :dizzy_face:
Jinak taky doufám, že na kontroly do porodnice začnu chodit až tak ve 38tt- moc se mi tam nechce- moje dr. je taková kliďaska, tak se bojím, aby oni nezačali plašit s nějakou blbostí (nevím teda s čím, ale zním doktory a jejich vynalézavost).
Jinak ohledně hraček pro tyhle úplně malý špunty- z okolí vím, že je nejvíc těší ruličky od toaleťáku, víčka od PET lahví, cupovat noviny, časopisy, hračky ještě asi nijak neocení (potěší se tím jen rodiče:slight_smile:. Takže nic moc kupovat nebudeme.
Hadrů už mám kopu, ale hlavně proto, že mě baví brouzdat po sekáčích.
Máme už i objednaný kočár (Roan Marita- takový ten Inglesinovského typu, jen asi o 2 tisíce levnější).
2. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Já koupila tu hračku hlavně na kočárek, když je černobílý :slight_smile: Vím, že si s ní nebude malý/malá hrát :slight_smile: ale možná to bude přitahovat aspoň očička, když bude hajat v kočárku....uvidíme. NIc jiného však nekupuju, nechápu holčiny, co nakupujou spoustu hraček.....

Příští středu jdeme s manžou na první část (ze dvou) předporodního kurzu, tak jsem napnutá, co se dozvím! :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Evi- myslím, že novinky to budou asi jen pro manžela:slight_smile:- my jsme přece tak hrozně informovaný, až to hezký není :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
kvak: no právě on to potřebuje!!!!! Myslím, že vůbec netuší, co nás čeká u porodu (krom toho miminka, co ze mě vyleze....) Manžel má 26 roků, celé těhotenství je pro něj vzrůšo, tak jsem zvědavá, jak pobere ty konkrétní informace o porodu :grinning: a na sebe jsem taky zvědavá, nemám ráda nemocnice..... :confounded: :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
evito - ten chlap jak hora, kterého máš na fotkách má 26 let??? :astonished: týjo! to tady máš možná nejmladšího tatínka, ne? :dizzy_face:
2. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
jahod, můj přítel má 25 a taky je to pro něj všechno vzrůšo, poslední dobou ho baví pozorovat mi bříško, protože prcek čím míň místa tam má, tím větší lumpárny provádí :grinning: zajímalo by mě, kdy malej spí, v noci jsem se v půl třetí vzbudila a prcek nacvičoval kotouly :grinning:
2. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky,já si taky budu muset koupit rifle...co nevidět bude zase zima. K těm narozkám...máti je 28.10 a tatík 6.11,tak by se mi líbilo kdyby se malý narodil toho 2.11 na termín. Hračky taky nekupuji...chci jen tu na kočárek.
2. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky objednala jsem si tuto kojící noční košilku do porodky.. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7498512&tab=1 tak mrkněte..třebas si taky vyberete..
2. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Saron,pěkné košile...já už mám koupenou. No nic holky,za chvíli valím za kámoškou tak se mějte...zatímka!
2. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
jahodarka: na fotkách vypadá chlap jako hora, ale to měl o 10 kg víc než teď (na zimu je jak medvěd, se obaluje :grinning: ) Jinak není žádná extra hora, akorát já mám 160cm a 184cm, a nějakých 90 kg (já už pokořuju 70kg = +8kg)
2. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
já 160 cm, a on 184 cm..... on 90 kg......
2. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.