• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saronka: moc pěkná košile, taky jsem se na ni už dívala, zatím nemám žádnou, ani ty podprsenky...... musím ještě ted po výplatě něco sehnat.....
2. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jahod, autosedačku máme Maxi Cosi Citi (barva Desert). Řešili jsme rozdíl mezi tou Citi a Cabriofix - rozdíl je pouze malinko v designu a hlavně v ceně. U Cabriofixu se mi nelíbily barvy - byly moc světlé nebo tmavé.
2. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
holky, tak jsem si šla hladová pro oběd, po cestě mě málem sejmulo několik aut, pak se mi rozsypala celá peněženka, když mi dali tu krabičku, tak jsem si prsa, břicho a obě nohy polila téměř celou omáčkou - jak jinak než červenou.., když jsem se natahovala pro příbory, tak jsem břichem zavadila o kávovar a ten na mě vyprsknul horkou páru, roštěná byla tvrdá jak šutr a rýži smím jenom trochu, tak jsem si holt dala jeden kopeček suché rýže (za stovku) a teď čekám, co na to můj přítel glukometr...
jsem tak zralá si dát panáka vodky - samozřejmě čisté - bez cukru!!! grrrr!!!
2. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
orlíku - ta citi verze je fakt výborná v tom, jak je lehounká, to asi docela oceníš..
2. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jahod, já si připadám v poslední době taky lehce nemotorná, a to nás pořád to nejlepší čeká.

Přeji všem hezký zbytek dne. Vyrážím na ten utz. Ale musím se domů zajet osprchovat a převléct. Jsem spocená jako prase, tak ať u pana doktora nesmrdím.
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
jen nakukuju,mám dneska odpočívací den,takže jsem tu jen na skok,čeká mě kafe s kámoškama z práce a pak z kámoškou z Německa,takže zatím všem ahoj :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Já jsem po masáži a bylo to skvělé, připadala jsem si jako v nebi :grinning: Prý budu unavená, což už jsem, tak si půjdu lehnout, dokud to ještě jde... :wink:
Tu kojící košilku jsem měla a vůbec mi neseděla a hned jsem ji prodala, nikdy nepoužila.
Jinak u nás se do porodnice hlásí až ve 38tt a stéjně jako Kvakulka mám pohodovou dr., která s ničím neplaší, zbytečně mě neinformuje a je spokojená, že mi nic není :grinning:
A k tomu Ibalginu, včera jsem si vzala hned 2, protože mě bolela hlava a vůbec to neřeším...
2. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
A k vašemu věku a věku tatínku se raději nevyjadřuji :grinning: :grinning: :grinning: Je to tady samý mladík. My ve 26 letech jsme po dětech vůbec netoužili a dítě pro nás bylo něco jako letět na měsíc :sweat_smile: Máte můj velký obdiv, já bych to v tom věku asi nezvládla...
2. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mýmu manželovi je 34- je o 5 let starší než já- jen asi o 3 cm vyšší (má 183cm)- ale je jak hora teda není- má kolem 65 kg- vyzáblý intelektuál- takže teď vážím asi o 20 kg víc než on:slight_smile::slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
ohledně věků - mně přijde, že se ty "trendy" hrozně mění - naše mámy rodily kolem dvaceti, potom najednou hrozný bum a všechny ženský začaly rodit až po třicítce a teď mi přijde, že se to zase začalo dost snižovat..
optimální věk na děti asi není a zvládnout to asi prostě musíš ať je ti 17 nebo 50.. , ale jinak beránku, já se samozřejmě taky bojím, že to absolutně nezvládnu... :wink:
2. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
kvakul - hihi, jak ti rozumím, našemu biootci bude letos 41, prcek 177 cm a myslím si, že už se mě začíná bát.. :angry:
2. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ne, já samozřejmě posuzuji jen nás v těch 26 letech, že jsme toužili po úplně něčem jiném a děti to rozhodně nebyly. Pro každého je optimální věk jiný a právě proto vás obdivuji, protože já jsem nebyla fyzicky, ale hlavně psychicky absolutně připravená :wink:
2. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
ber - já na to taky nejsem absolutně připravená, zrovna teď mám pocit, že můj život skončil... :wink:
2. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já jsem ale starší o dva roky, je mi 28 :grinning: vzala jsem si zajíčka - jsme spolu za 2 týdny 7 let - teda od jeho 19 :grinning: a on za tu dobu strašně vyzrál. A života jsme si užili, byli jsme spolu na rok v Anglii jako aupair pár, pro mě to už byl druhý aupair pobyt v Anglii /poprvé sama ve 20/.
Já mám ve 28 nejvyšší čas pro první mimi, chtěla jsem to stihnout do 30 a snad se to teda podaří :grinning:

beranek: Takže o nic jsme nepřišli, neboj!!!!!!!! :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
ja som staršia o 4.roky, ja som na tých zajačikov :grinning: :grinning: :grinning:
pozerala som do kalendára a zrovna dnes je 8.r čo sme sa 1x videli- žjieme spolu 6.r a manža chcel deti už dávno( je taký rodinný typ) ale mňa to chytilo ked mi bolo necelých 30.r, predtým som si ani nevedela predstavit, že by som mala mat niekedy v budúcnosti deti a dokonca dve :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahojky holky!
zdravim a gratuluji ke kontroloam ... same dobre zpravy ..
ritulko - tbe drzim palce at ti to co nejdriv sundaj - musi to bejt hrozny!!! moc te lituju, chudero!!

jinak info pro nakupujici - interspar - slevy na pleny Huggies 90ks za 299kč a ve vybranych drogeriich rossmann maji akci 1+1 zdarma!!!
:slight_smile:))) sem to vsechno vycmuchala - jo a v mother care maji kraaaasny poporodni vlozky - ne ty hnusy filajový
:stuck_out_tongue_closed_eyes: - takze take zakoupeno :wink:

zkratka delam vse mozne , jen nechci slyset slovo "porod" - tak nejak si myslim, ze se me to vyhne... a mam z toho normalne panickou hruzu!!!! vy jste asi vsechny v pohode, co?
2. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
marsie - tak jí tam zkus udržet co nejdýl a třeba vyleze někudy jinudy - nebo možná praskneš.. v :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jasně že jsme v pohodě, já si třeba každý den říkám: já se taááák těším na porod, škoda že je až za tak dlouho.. :angry:
2. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
ocenim take tip na jeansy...
jinak muzu nabidnout jedny, ktere jsem porizovala v kvetnu a uz se do nich nevejdu - č. 29 - rozmery ca: boky (zadeček): 100 - 106 cm, stehno: 52 - 57 cm, délka vnitřní nohavice: 87 cm
kupovano na netu - viz foto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12922576&tab=1
ma nekdo zajem?
2. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
marsie: z porodu jsem taky nervozni, neboj, nejsi v tom sama!!!!
2. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Marsie, nestraš s porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prosím ta, aká je ta zavinka s kokosovou výplní, čo si kupovala asi pred 1.mesiacom?
jahod - no to bych prave nejradsi!!! trochu ji tam podusit do prosince, aby byla pekne strelec a bylo by ... samozrejme ze JA mam v planu u toho vubec nebyt ... chci vsechny mozny epidurály a jiný durály a když mi je nedaj, tak si obstaram jiny drogy ci hypnozu ... pac rozhodne tohle nemuzu v normalnim stavu prezit!
Takze az bude ve zpravach "labilni prvorodicka drzi personal porodnice jako rukojmi a dozaduje se sedativ" - vis o kom je rec!!!
Tak já jsem na tom s těmi pocity jako Lullka, do 30let mě slovo dítě ani nenapadlo :wink:
Porod je něco co mám pocit, že nikdy nenastane, ale u prvního dítěte to bylo mnohem citelnější, nevěřila jsem tomu ještě ani cestou do porodnice :sweat_smile: Já se na jedné straně trošičku bojím, ale na druhé i těším, že tentokrát mi to půjde lépe :sweat_smile: :sweat_smile: Spíš se bojím péče o dvě děti...to si zatím opravdu neumím ani představit...
2. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
lulko - hele zavinka je perfektni, doporucuji .. myslim, ze si ji koupila i evita nebo jeste nekdo tady ...
jeste jsem ji teda neprala tak doufam, ze se pranim nejak nerozpadne... ale fakt je pekna, muzes objednavat!
2. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
marsie já o těch plenkách taky četla ale nanetu jsem nenašla seznam prodejen, jak psala v Mamince..
2. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
No já tvrdím, že si nechám píchnout epidurál už na vrátnici, jinak udělám scénu :grinning: Říkám si, že dost bylo odvahy a přirozený porod je krásný, ale trochu opiátu neuškodí :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
marsie - :grinning: :grinning: :grinning: ráda bych ti napsala, že jsem se teď právě prohýbala v pase, ale to jak jistě uznáš, je blbost.. :sweat_smile: ne, vážně jsi mě teď rozesmála, ta představa je výborná, neboj, nakoupíme nějaký drogy a třeba si to nakonec ještě užijem... :sunglasses:
2. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
ja sa už musím dokopat začat kupovat nejaké vecičky, lebo ten náš klučina bude chodi oblečený v ružovom :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
ono to musí byt strašná bolest aj s epidurálom, takže ja jednoznačne som ZA a na nijakú hrdinku sa hrat nebudem
2. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
holky neděste mě!!! já pořád doufám, že to bude rychlovka a ani o tom nebudu vědět... :grinning:

kamoška mi říkala, že její švagrová ráno porodila a po obědě vypadala, jako by vůbec nerodila, seděla nohu přes nohu úplně v pohodě... tak doufám, že prcek bude hodnej a bude maminku šetřit... :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
saron - tady je: http://www.huggiesclub.cz/script05/default.asp

jahod - :wink: uprime, ja se normalne bojim i toho kurzu!!! mas me na starosti, protoze jinak utecu ...

lulka - ale zase by to bylo originální :grinning:

prisel mi zpravodaj z Lancome :angry: :angry: maji akci s dny s Marianne - asi jim pujdu vysvetlit, ze od te doby co jsem na nemocenske se opravdu namahat nemusi! A plati to i pro pristich nekolik let, pac to se budu mazat maximalne tak rybilkou!!
2. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.